w naszej ofercie: 8444 imprezy, 5611 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obozy i Kolonie Letnie 2024
Obozy z Aerobikiem Obozy Artystyczne Akademia Filmowa Obozy Wdzięku, Urody, Wizażu Obozy Aktywne Obozy Anime i Manga Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Fitness Obozy Gitarowe Obozy Hip-Hop-owe Obozy z Językiem Angielskim Obozy z Językiem Francuskim Obozy z Językiem Hiszpańskim Obozy z Językiem Niemieckim Obozy Językowe Obozy Kitesurfingowe Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy Koszykarskie Obozy z Kursem na Ratownika Wodnego Obozy Medyczne Obozy Militarne, Wojskowe, Policyjne Obozy Modelarskie Obozy Motoryzacyjne Obozy z nauką pływania Obozy Nurkowe Obozy Objazdowe Obozy Paintballowe Obozy z Piłką Nożną Obozy Plastyczne Obozy Poszukiwaczy Skarbów Obozy Przygodowe Obozy Przyrodnicze Obozy Quadowe Rejsy Żeglarskie Obozy Rekreacyjne Obozy Rowerowe Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy Rycerskie Obozy Siatkarskie Obozy Skateboardingowe Obozy SPA Obozy Sportowe Obozy Sportów Wodnych Obozy Studenckie Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Sztuk Walk i Samoobrony Obozy Taneczne Obozy Tenisowe Obozy Dziennikarskie Warsztaty Fotograficzne Warsztaty Piosenkarskie Obozy Teatralne Obozy Wędkarskie Obozy Wędrowne Obozy Windsurfingowe Obozy Wspinaczkowe Wypoczynek i Zwiedzanie Obozy z Gwiazdami Obozy z Psem Obozy Zdrowotne Obozy Żeglarskie Obozy Aktorskie Obozy Detektywistyczne Obozy Dyskotekowe Obozy Edukacyjne Obozy Imprezowe Obozy Kajakowe Obozy Kulinarne Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Muzyczne Obozy Surfingowe Szkoła Magii Obozy Filmowe, Reżyserskie Obozy All Inclusive Obozy ASG Obozy Fotograficzne Obozy Gier Planszowych Obozy Grafiki Komputerowej Obozy Integracyjne Obozy Wokalne i Piosenkarskie Obozy z Jogą Obozy Kulturoznawcze Obozy z Językiem Japońskim wędkarskie Obozy Kartingowe Obozy Archeologiczne Obozy Biegowe Obozy Kondycyjne Obozy Modowe i Fashion Obozy Larpowe Obozy z Językiem Polskim Obozy Gokartowe Obozy Nerfowe Obozy Robotyki Obozy Sprawnościowe Obozy z LEGO Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Handmade Obozy Minecraft Obozy MINI 7-dniowe Obozy Rolkowe Obozy z Parkami Rozrywki Obozy z YouTuberami Obozy Hulajnogowe Obozy Literackie Obozy Naukowe Obozy Programowania Obozy Weterynaryjne Obozy z Dietą Bezglutenową Obozy z Dietą Bezmleczną Obozy z Dietą Cukrzycową Obozy z Dietą Wegańską Obozy z Dietą Wegetariańską Obozy e-sportowe Obozy Fortnite Obozy Majsterkowania Obozy Motywacyjne Obozy Pokemon Obozy Psychologiczne Obozy z Kartą Dużej Rodziny Obozy za 100 zł zaliczki Obozy Językowe z Native Speaker Obozy Szachowe Obozy architektoniczne Obozy Cosplay Obozy dla Dziewczyn Obozy Japońskie Obozy K-POP Obozy Kreatywne Obozy Otaku Obozy pływackie Obozy z Dietą Bezfruktozową Obozy z Dietą Bezlaktozową Obozy Samolotem Obozy z Dietą Bezjajeczną Obozy z Energylandią Obozy z Kursem na Patent Sternika Motorowodnego Z językiem Koreańskim Parki Rozrywki Termalne

Obóz Muzyczno-Konny Zbrosławice 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ MUZYCZNO-KONNY ZBROSŁAWICE 2024

Obóz Muzyczno-Konny 2024, Obozy konne z grą na instrumentach w górach 2024, Wakacje konie i muzyka 2024, gitara klasyczna, elektryczna, basowa, ukulele, perkusja oraz nauki śpiewu estradowego, Kolonie i Obozy w Polsce 2024, Wakacje w Polsce 2024

Wiek: od 10 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
FIRST MINUTE
Promocje ograniczone ilością miejsc.
Ocena oferty:
Kod oferty:
271264409
oferta w pdf
Obóz Muzyczno-Konny Zbrosławice 2021
Obóz Muzyczno-Konny Zbrosławice 2021, Obozy konne z grą na instrumentach w górach 2021, Wakacje konie i muzyka 2021, gitara klasyczna, elektryczna, basowa, ukulele, perkusja oraz nauki śpiewu estradowego, Kolonie i Obozy w Polsce 2021, Wakacje w Polsce 2021
Profesjonalne wakacje w siodle!
Jeśli jesteś zainteresowany jazdą konną i chcesz intensywnie rozwijać swoje umiejętności jeździeckie to dobrze trafiłeś. W trakcie naszego obozu będziesz miał możliwość aktywnego poznawania tajników jeździectwa oraz uczestnictwa w różnorodnych zajęciach teoretycznych i praktycznych. Ośrodek Jeździecki w Zbrosławicach przez lata stanowił centrum akademickiego sportu jeździeckiego. Rozbudowana infrastruktura ośrodka pozwala na doskonalenie umiejętności jeździeckich na każdym stopniu zaawansowania i w każdą pogodę. Program wszystkich obozów urozmaicimy zajęciami rekreacyjnymi (bilard, piłkarzyki), ogniskami, grami i zabawami, konkursami, itd.
W związku z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwo Zdrowia dotyczącymi organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży informujemy, że wprowadzamy następujące zmiany w programie:
1. Nie odbędzie się wyjazd do Multikina i Aquaparku. W zamian zrealizujemy dodatkowe zajęcia rekreacyjne na terenie ośrodka (bilard, piłkarzyki).
2. Nie odbędą się wycieczki fakultatywne do Sztolni Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach oraz 3 godzinne warsztaty plastyczne (profil głowy końskiej i nauka rysunku detali: końskie oko lub chrapy lub uszy.
Program
Muzyczno-konny (10-18 lat)
Poznacie i rozwiniecie dwie pasje – muzyczną i jeździecką. I zdziwicie się do czego jesteście zdolni. W ramach kursu muzyki zajęcia z zakresu: gry na instrumentach: gitara klasyczna, elektryczna, basowa, ukulele, perkusja oraz nauki śpiewu estradowego. Możesz sam dowolnie wybrać styl, tematykę i repertuar. Możesz przywieźć swój instrument. Możesz zacząć od podstaw lub rozwijać swoje umiejętności, a wszystko pod nadzorem Michała Malickiego, profesjonalnego muzyka, twórcy muzyki i aranżacji, gitarzysty i dyrygenta, który także uczy młodych adeptów sztuki muzycznej w ramach kierowanej przez siebie Małej Akademii Muzyki. MAESTRO zapewnia, że każdego jest w stanie nauczyć gry i śpiewu. Na koniec obozu wezmą udział w koncercie finałowym. W ramach kursu jazdy konnej czeka was szkolenie teoretyczne i praktyczne. Nauczycie się pielęgnacji, siodłania konia, jazdy na lonży i w zastępie. Będziecie umieli przyjąć prawidłową postawę jeździecką, samodzielnie jeździć stępem i kłusem. Rodzaj zajęć ustalą instruktorzy po rozpoznaniu umiejętności uczestników. W programie codzienne jazdy konne: dla początkujących indywidualne, półgodzinne lekcje na lonży, a po uzyskaniu zezwolenia instruktora godzinne grupowe zajęcia jeździeckie.
Informacje praktyczne
Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży. 
Na obóz należy zabrać stój do jazdy konnej: buty z płaską i twardą podeszwą oraz niewielkim obcasem (sztyblety), sztylpy – skórzane ochraniacze zakładane jak cholewka na łydkę, będące ważnym uzupełnieniem do obuwia typu „półbuty”, spodnie – najlepiej typowe jeździeckie bryczesy lub długie do kostki, dobrze przylegające do nóg, bez grubych szwów, nakrycie głowy: atestowany kask jeździecki, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy. 
Na terenie obiektu znajduje się sklep ze sprzętem jeździeckim, w którym można zakupić podstawowe wyposażenie jeźdźca. 
Orientacyjne ceny: kask do jazdy konnej ok. 200 PLN, bryczesy ok. 150 PLN, sztyblety ok. 200 PLN, sztylpy ok. 100 PLN.

Obóz Muzyczno-Konny Zbrosławice 2024

Obóz Muzyczno-Konny 2024, Obozy konne z grą na instrumentach w górach 2024, Wakacje konie i muzyka 2024, gitara klasyczna, elektryczna, basowa, ukulele, perkusja oraz nauki śpiewu estradowego, Kolonie i Obozy w Polsce 2024, Wakacje w Polsce 2024

- certyfikowany Ośrodek Jeździecki

- egzaminy na odznaki jeździeckie PZJ

- kadra instruktorska startująca w zawodach ujeżdżeniowych i skokowych

- intensywny trening jeździecki na dobrze wyszkolonych koniach

- wyjazd do Multikina i do Aquaparku

Program

Muzyczno-konny

(10-18 lat)

Rozwiniecie dwie pasje – muzyczną i jeździecką.

W ramach kursu muzyki będą prowadzone zajęcia z zakresu:

- gry na instrumentach: gitara klasyczna, elektryczna, basowa, ukulele, perkusja i nauki śpiewu estradowego. A wszystko pod nadzorem Michała Malickiego, profesjonalnego muzyka, twórcy muzyki i aranżacji, gitarzysty i dyrygenta. Na koniec obozu koncert finałowy.

W ramach kursu jazdy konnej:

- pielęgnacja i siodłanie konia, codzienne jazdy konne: dla początkujących indywidualne, 30 minutowe lekcje na lonży, a po uzyskaniu zezwolenia instruktora 45 minutowe grupowe zajęcia jeździeckie. Dla jeźdźców zaawansowanych 45 minutowe jazdy w zastępie. Rodzaj zajęć ustalą instruktorzy po rozpoznaniu umiejętności jeździeckich uczestników.

Dla chętnych:

- wizyty w stajni,

- pokazy multimedialne związane z jeździectwem,

- obserwacja trenujących w ośrodku mistrzów jeździectwa.

Informacje praktyczne

Kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników.

Na obóz należy zabrać strój do jazdy konnej: buty z płaską podeszwą (najlepiej sztyblety), sztylpy, spodnie (najlepiej bryczesy lub długie do kostki, dobrze przylegające, bez grubych szwów), nakrycie głowy: atestowany kask jeździecki, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy, czapkę z daszkiem, krem z filtrem i obowiązkowo legitymację szkolną. Prosimy nie zabierać drogiego sprzętu elektronicznego w obawie przed zniszczeniem, zgubieniem lub kradzieżą.

Prosimy pamiętać o zabraniu wypełnionej i wydrukowanej karty kwalifikacyjnej oraz o podpisaniu bagaży podróżnych uczestników.

Planowany dojazd do ośrodka autokarem ok. godz. 16:00, planowany wyjazd z ośrodka o godz. 11:30.

Dojazd własny: zapraszamy na godzinę 16:00, wyjazd nie później niż o godz. 11:00.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
03.07-13.07.2024 3699 PLN 1) 3299 PLN Sprawdź
14.07-24.07.2024 3699 PLN 2) 3399 PLN Sprawdź
16.08-23.08.2024 2899 PLN 3) 2599 PLN Sprawdź

Wyślij zapytanie do oferty i Zapytaj o aktualne promocje ! 

Warunki oferty First Minute
1)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3399 zł

2)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3399 zł

3)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2599 zł

Promocje ograniczone ilością miejsc.

Zniżki i dopłaty

Dieta bezglutenowa : Dopłata 150 PLN
Dieta bezlaktozowa : Dopłata 150 PLN
Dieta wegetariańska : Dopłata 150 PLN
dopłata do pokoju 2,3 osobowego z łazienką : Dopłata 100 PLN
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RG+CP+CQ : Dopłata 6,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną - RG+CQ : Dopłata 4,4% od sumy

Zakwaterowanie

OW Zbrosławice

W domkach fińskich na terenie Ośrodka Jeździeckiego „Zbrosławice”.
W domkach pokoje 3-, 4-, 5-, 6-osobowe, duża łazienka (prysznice, umywalki, toalety) wspólna dla domku.
Za dopłatą 100 PLN/osobę pokoje 3-osobowe z prysznicem. Na terenie ośrodka: dwie stajnie na ok. 60 koni, kompleks krytych ujeżdżalni, ujeżdżalnie odkryte, restauracja i kawiarnia, świetlica, plac zabaw, boisko, Wi-Fi, namiot ogrodowy.

W domkach fińskich na terenie Ośrodka Jeździeckiego „Zbrosławice”.

W domkach pokoje 3-, 4-, 5-, 6-osobowe, duża łazienka (prysznice, umywalki, toalety) wspólna dla domku.

Za dopłatą 100 PLN/osobę pokoje 3-osobowe z prysznicem. Na terenie ośrodka: dwie stajnie na ok. 60 koni, kompleks krytych ujeżdżalni, ujeżdżalnie odkryte, restauracja i kawiarnia, świetlica, plac zabaw, boisko, Wi-Fi, namiot ogrodowy.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

całodzienne (3 posiłki i deser) – w restauracji ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany (obiad rozdzielony: zupa godz. 11, drugie danie godz. 14). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Dopłata do diety: wegetariańskiej/bez laktozy/bez glutenu: 150 PLN.

całodzienne (3 posiłki i deser) – w restauracji ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany (obiad rozdzielony: zupa godz. 11, drugie danie godz. 14). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Dopłata do diety: wegetariańskiej/bez laktozy/bez glutenu: 150 PLN.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 16.00. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 11.30.

Miejscowość Cena
Białystok Dopłata 250 PLN
Bydgoszcz Dopłata 200 PLN
Dębica Dopłata 250 PLN
Elbląg Dopłata 250 PLN
Gdańsk Dopłata 300 PLN
Gliwice Dopłata 150 PLN
Gorzów Wlkp. Dopłata 250 PLN
Jastrzębie Zdrój Dopłata 150 PLN
Katowice Dopłata 100 PLN
Kielce Dopłata 200 PLN
Konin Dopłata 200 PLN
Kraków Dopłata 150 PLN
Legnica Dopłata 200 PLN
Lubin (Dolnośląskie) Dopłata 200 PLN
Lublin Dopłata 250 PLN
Łódź Dopłata 150 PLN
Mława Dopłata 250 PLN
Olsztyn Dopłata 250 PLN
Opole Dopłata 150 PLN
Piotrków Tryb. Dopłata 150 PLN
Płock Dopłata 200 PLN
Poznań Dopłata 200 PLN
Puławy Dopłata 250 PLN
Radom Dopłata 200 PLN
Rybnik Dopłata 150 PLN
Rzeszów Dopłata 250 PLN
Sosnowiec Dopłata 100 PLN
Szczecin Dopłata 300 PLN
Tarnów Dopłata 200 PLN
Toruń Dopłata 200 PLN
Warszawa Dopłata 200 PLN
Włocławek Dopłata 200 PLN
Wodzisław Śląski Dopłata 150 PLN
Wrocław Dopłata 150 PLN
Zambrów Dopłata 250 PLN
Zielona Góra Dopłata 250 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 6

Własny

Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 15.00, wyjazd nie później niż o godz. 10.30.

Cena nie zawiera

Cena podstawowa nie obejmuje:

- dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży,

- opłat za program fakultatywny,

- opłaty za łączenie turnusów/ 200 zł,

- dopłaty do pokoju 3 os. z prysznicem - 100 zł,

- dopłat do wybranych diet.

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 10 noclegów.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki i deser) – w restauracji ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Transport: autokar turystyczny.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.
Opieka pedagogiczna i instruktorska, nagrody i pamiątki, certyfikat ukończenia kursu. 
Realizacja programu.
 • Zakwaterowanie: 10 noclegów w terminie 1-5; 7 noclegów w terminie 6-7.
 • Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki i deser) – w restauracji ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany (obiad rozdzielony: zupa godz. 11, drugie danie godz. 14). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
 • Dopłata do diety: wegetariańskiej/bez laktozy/bez glutenu: 150 PLN.
 • Transport: autokar turystyczny.
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 zł.
 • Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 4 zł.
 • Opieka pedagogiczna i instruktorska, nagrody i pamiątki, certyfikat ukończenia kursu.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.