Wyżywienie | |
Nocleg | |
Realizacja programu |
Obóz Paintballowo-Survivalowy Dąbki 2023
Obóz Paintball i Survival nad morzem w Dąbkach 2023, Obozy Paintballowe nad morzem, Obozy Survivalowe nad morzem, Obozy Przygodowe dla młodzieży nad polskim morzem, Obozy Młodzieżowe w Polsce 2023
- miejscowość położona między Jeziorem Bukowo, a Bałtykiem.
- zakwaterowanie w ośrodku "Carbo",ok. 100 metrów od nadmorskiej plaży i ok. 50 metrów od brzegu Jeziora Bukowo. Do dyspozycji: trzykondygnacyjne pawilony hotelowe, jadalnia, sala taneczna, salki telewizyjne, bilard, tenis stołowy, boiska do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, plac zabaw, plenerowa siłownia, miejsce na ognisko.
- program wspólny dla wszystkich obozów: kąpiele w morzu, baloniady, rozgrywki sportowe, wodna olimpiada, walki wręcz w "Strojach Sumo", zabawy w "Mega Topór", wyścigi w workach, na szczudłach i nartach wieloosobowych, rywalizacja w 3-osobowych "Spodniach Clowna", zabawy z chustą animacyjną, wodne bitwy balonowe z użyciem "Mega Procy", skoki na wodnej trampolinie, festiwal kolorów "Holi Day", trickline, ogniska, kino letnie, wieczór planszówek.
- I pomoc - wstępna pomoc przedmedyczna, rozpoznanie sytuacji zagrożenia życia, ocena obrażeń poszkodowanego, ćwiczenie wzywania pomocy, zabezpieczenie miejsca wypadku, tamowanie krwotoków i opatrywanie ran, transport rannego w trudnych warunkach terenowych, symulacja akcji ratowniczej.
- orientering: wędrówki na orientację, nocne wyprawy, "czytanie mapy", nauka posługiwania się busolą, odnajdywanie północnego kierunku, ustalanie najkrótszej drogi do celu, wyznaczanie azymutów.
- wycieczki piesze i rowerowe: szlakami i duktami leśnymi tej części wybrzeża.
Program Paintball-Survival (10-14 lat), (14-18 lat)
Pole paintballowe: dynamiczne rozgrywki paintballowe w parach i drużynach na przygotowanym polu z przeszkodami.
Woodsball: szereg gier leśnych połączonych z wykonywaniem zadań o różnorodnych scenariuszach militarnych.
Speedball: niezwykle dynamiczne rozgrywki w terenie z dmuchanymi przeszkodami, gry w tandemie oraz grupach; zajęcia poprzedzi omówienie taktyki dostosowanej do wielkości grupy i fabuły. Uczestnik dostanie na czas zajęć marker paintballowy, mundur, maskę oraz kamizelkę ochronną. Przez cały obóz do dyspozycji 700 kul.
Zajęcia militarne: niewidoczne poruszanie się za linią wroga, obserwacja obiektów i zbieranie informacji o polu walki, maskowanie i kamuflaż, rozminowywanie terenu za pomocą elektronicznego wykrywacza metalu i macek saperskich, komunikacja na polu walki (zajęcia urealniać będą efekty pirotechniczne).
Survival: budowa tratw i przeprawy na dętkach, pozyskiwanie i uzdatnianie wody do picia, budowa obozowisk, rozpalanie ognia, kamuflaż ogniska, nocleg w szałasach, biwak w lesie.
Strzelectwo: strzelanie z łuków i proc oraz krótkiej i długiej broni pneumatycznej do tarcz i celów ruchomych.
„Misja specjalna”: 24 - godzinny biwak w lesie – trawersowanie bagien, budowa schronienia, przyrządzanie posiłków na ognisku, maskowanie broni i kamuflaż sylwetki.
Każdy uczestnik otrzyma chustę.
Program fakultatywny
Zajęcia fakultatywne płatne na miejscu.
Informacje praktyczne
Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie. Kadrę stanowić będą: ratownicy wodni, instruktorzy: tańca, windsurfingu, survivalu, paintballa, fitness, pierwszej pomocy i strzelectwa sportowego. Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem wszelkich elementów bezpieczeństwa (kaski, ubrania piankowe, kamizelki asekuracyjne, maski ochronne, mundury).
W dniu przyjazdu od uczestnika pobierzemy kaucję 50 zł na pokrycie ewentualnych strat w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie – kaucję oddamy w dniu wyjazdu.
Zabierz ze sobą: mały plecak, karimatę, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, buty turystyczne, scyzoryk, latarkę z zapasem baterii, czapkę i okulary słoneczne, krem z filtrem UV, spray przeciw komarom, strój kąpielowy; mile widziane: instrumenty muzyczne.
Paintball-Survival dodatkowo: śpiwór, scyzoryk, odzież i buty do chodzenia po wodzie i lesie (mogące ulec zniszczeniu).
Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 19.00.Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 07.15. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 18.30, wyjazd nie później niż o godz. 07.00
Cena podstawowa | Wolne miejsca |
---|
Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.
OW „Carbo” - 10 noclegów w pokojach 2 i 3-osobowych oraz typu studio 2+2, 2+3, 3+3 -osobowych z łazienkami i balkonami.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki) w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Wyjazd dziecka wymagającego specjalnej diety możliwy jest tylko po uzyskaniu zgody organizatora, najpóźniej na 21 dni przed rozpoczęciem turnusu (dieta może być dodatkowo płatna). Zapewniamy uczestnikom stały dostęp do wody pitnej na terenie ośrodka.
Miejscowość | Cena |
---|---|
Bydgoszcz | bez dopłaty |
Jastrzębie Zdrój | Dopłata 300 PLN |
Gliwice | Dopłata 300 PLN |
Lędziny | Dopłata 300 PLN |
Katowice | Dopłata 300 PLN |
Sosnowiec | Dopłata 300 PLN |
Częstochowa | Dopłata 250 PLN |
Radomsko | Dopłata 250 PLN |
Piotrków Trybunalski | Dopłata 200 PLN |
Łódź | Dopłata 200 PLN |
Kutno | Dopłata 200 PLN |
Kraków | Dopłata 300 PLN |
Kielce | Dopłata 300 PLN |
Lublin | Dopłata 300 PLN |
Puławy | Dopłata 300 PLN |
Radom | Dopłata 250 PLN |
Białystok | Dopłata 300 PLN |
Zambrów | Dopłata 300 PLN |
Warszawa | Dopłata 250 PLN |
Płock | Dopłata 200 PLN |
Włocławek | Dopłata 200 PLN |
Toruń | Dopłata 150 PLN |
Legnica | Dopłata 300 PLN |
Lubin woj. dolnośląskie | Dopłata 300 PLN |
Polkowice | Dopłata 300 PLN |
Głogów | Dopłata 300 PLN |
Zielona Góra | Dopłata 250 PLN |
Opole | Dopłata 200 PLN |
Wrocław | Dopłata 200 PLN |
Leszno | Dopłata 250 PLN |
Poznań | Dopłata 200 PLN |
Gniezno | Dopłata 150 PLN |
Zakwaterowanie: OW „Carbo” - 10 noclegów w pokojach 2 i 3-osobowych oraz typu studio 2+2, 2+3, 3+3 -osobowych z łazienkami i balkonami.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki) w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Wyjazd dziecka wymagającego specjalnej diety możliwy jest tylko po uzyskaniu zgody organizatora, najpóźniej na 21 dni przed rozpoczęciem turnusu (dieta może być dodatkowo płatna). Zapewniamy uczestnikom stały dostęp do wody pitnej na terenie ośrodka.
Transport: autokar z klimatyzacją.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.
Opieka kadry pedagogicznej i instruktorskiej.
Dojazdy lokalne. Realizacja programu.
ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)
+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl
godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne
Zapisz się do Newsletter Ecotravel
Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - obozy młodzieżowe, wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotyczne, pielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.
Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.