w naszej ofercie: 12536 imprez, 6102 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obozy i Kolonie Letnie 2024
Obozy z Aerobikiem Obozy Artystyczne Akademia Filmowa Akademia Umiejętności Obozy Wdzięku, Urody, Wizażu Obozy Aktywne Obozy Anime i Manga Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Fitness Obozy Gitarowe Obozy Hip-Hop-owe Obozy z Językiem Angielskim Obozy z Językiem Francuskim Obozy z Językiem Hiszpańskim Obozy z Językiem Niemieckim Obozy z Językiem Włoskim Obozy Językowe Obozy Kitesurfingowe Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy Koszykarskie Obozy z Kursem na Ratownika Wodnego Obozy Medyczne Obozy Militarne, Wojskowe, Policyjne Obozy Modelarskie Obozy Motoryzacyjne Obozy z nauką pływania Obozy Nurkowe Obozy Objazdowe Obozy Paintballowe Obozy z Piłką Nożną Obozy Plastyczne Obozy Poszukiwaczy Skarbów Obozy Przygodowe Obozy Przyrodnicze Obozy Quadowe Rejsy Żeglarskie Obozy Rekreacyjne Obozy Rowerowe Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy Rycerskie Obozy Siatkarskie Obozy Skateboardingowe Obozy SPA Obozy Sportowe Obozy Sportów Wodnych Obozy Studenckie Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Sztuk Walk i Samoobrony Obozy Taneczne Obozy Tenisowe Obozy Dziennikarskie Warsztaty Fotograficzne Warsztaty Piosenkarskie Obozy Teatralne Obozy Wędkarskie Obozy Wędrowne Obozy Windsurfingowe Obozy Wspinaczkowe Wypoczynek i Zwiedzanie Obozy z Gwiazdami Obozy z Psem Obozy Zdrowotne Obozy Żeglarskie Obozy Aktorskie Obozy Detektywistyczne Obozy Dyskotekowe Obozy Edukacyjne Obozy Imprezowe Obozy Kajakowe Obozy Kulinarne Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Muzyczne Obozy Surfingowe Szkoła Magii Obozy Filmowe, Reżyserskie Obozy All Inclusive Obozy ASG Obozy Fotograficzne Obozy Gier Planszowych Obozy Grafiki Komputerowej Obozy Integracyjne Obozy Wokalne i Piosenkarskie Obozy z Jogą Obozy Kulturoznawcze Obozy z Językiem Japońskim wędkarskie Obozy Kartingowe Obozy Archeologiczne Obozy Biegowe Obozy Kondycyjne Obozy Modowe i Fashion Obozy Larpowe Obozy z Językiem Polskim Obozy Gokartowe Obozy Nerfowe Obozy Robotyki Obozy z LEGO Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Handmade Obozy Minecraft Obozy MINI 7-dniowe Obozy Rolkowe Obozy z Parkami Rozrywki Obozy z YouTuberami Obozy Hulajnogowe Obozy Literackie Obozy Naukowe Obozy Programowania Obozy Weterynaryjne Obozy z Dietą Bezglutenową Obozy z Dietą Bezmleczną Obozy z Dietą Cukrzycową Obozy z Dietą Wegańską Obozy z Dietą Wegetariańską Obozy e-sportowe Obozy Fortnite Obozy Majsterkowania Obozy Motywacyjne Obozy Pokemon Obozy Psychologiczne Obozy Social Media, Youtube, Tik-Tok Obozy z Kartą Dużej Rodziny Obozy za 100 zł zaliczki Obozy Językowe z Native Speaker Obozy Szachowe Obozy architektoniczne Obozy Cosplay Obozy dla Dziewczyn Obozy Japońskie Obozy K-POP Obozy Kreatywne Obozy Otaku Obozy pływackie Obozy z Dietą Bezfruktozową Obozy z Dietą Bezlaktozową Horroru Obozy Samolotem Obozy z Dietą Bezjajeczną Obozy z Energylandią Obozy z Kursem na Patent Sternika Motorowodnego Z językiem Koreańskim Parki Rozrywki Termalne

Obóz Konny nad Morzem Nowęcin 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ KONNY NAD MORZEM NOWĘCIN 2024

Profesjonalne szkolenie dla początkujących, średnio zaawansowanych, zaawansowanych, obóz sportowo-szkoleniowy

Wiek: od 11 do 18 lat
Wyżywienie: cztery posiłki dziennie (4P)
Ocena oferty:
Kod oferty:
120884770
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Obóz Konny nad Morzem Nowęcin 2024

Profesjonalne szkolenie dla początkujących, średnio zaawansowanych, zaawansowanych, obóz sportowo-szkoleniowy

Lekcje sprawią wiele radości i satysfakcji, pozwolą się zaprzyjaźnić z tymi pięknymi,  majestatycznymi zwierzętami, będzie to niezapomniana, wakacyjna przygoda. Wszystkie zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem wszelkich niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo.
NOWĘCIN k.  Łeby - miejscowość przepięknie położona nad jeziorem Sarbsko, do morza - ok. 2 km. 

Lekcje sprawią wiele radości i satysfakcji, pozwolą się zaprzyjaźnić z tymi pięknymi,  majestatycznymi zwierzętami, będzie to niezapomniana, wakacyjna przygoda. Wszystkie zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem wszelkich niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo.

NOWĘCIN k.  Łeby - miejscowość przepięknie położona nad jeziorem Sarbsko, do morza - ok. 2 km. 

ZAJĘCIA Z KOŃMI

Zajęcia odbywają się w Stadninie „SENNY” (www.stajniasenny.pl), ośrodek posiada certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego II kategorii. Stadnina posiada ponad 30 koni. Dzięki krytej ujeżdżalni zajęcia są prowadzone bez względu na pogodę. 

Dobrze przygotowana kadra, bardzo dobrze ujeżdżone konie pozwalają na naukę na każdym poziomie. Polecamy tę stajnię szczególnie dla osób mających zacięcie sportowe gdyż nauka skoków i ujeżdżenia na  koniach startujących w zawodach jeździeckich w skokach LL i L oraz doświadczona kadra pozwoli na korektę błędów i podniesienie umiejętności sportowych. Organizowane są egzaminy na odznakę brązową, srebrną I „Jeżdżę konno”. Egzaminy mogą prowadzić tylko certyfikowane stadniny, w tym stadnina „Senny”. Wyjazdy w teren i galopy po plaży zadowolą najbardziej wymagających. Dla początkujących gwarantujemy bezpieczne szkolenie pod okiem kwalifikowanych instruktorów.

Do stadniny, na plażę i do centrum Łeby  jeździmy busami.

I. OBÓZ  KONNY:
Nauka jazdy konnej pod opieką kwalifikowanych instruktorów wg następujących programów.O zakwalifikowaniu do danej grupy decyduje szkoleniowiec prowadzący zajęcia, kwalifikacja zależy od umiejętności uczestnika i prowadzona jest w 4 grupach:
A. DLA POCZĄTKUJĄCYCH  (nauka od podstaw) 
1. Zajęcia teoretyczne - 5 godzin
BHP przy koniach – 1 godzina
opieka i pielęgnacja koni – 2 godziny
nauka siodłania – 2 godziny) 
2. Zajęcia praktyczne: 9 lekcji
nauka jazdy na lonży – 5 lekcji po 30 minut (nauka jazdy na lonży pozwoli opanować umiejętności anglezowania i kierowania koniem. Kolejnym krokiem po opanowaniu tej umiejętności jest przejście do grupy samodzielnie jeżdżącej na ujeżdżalni)
samodzielna jazda na ujeżdżalni – 4 godz.
B. DLA  ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH  – przeznaczony dla osób mających podstawy, 
umiejętność poprawnego anglezowania, nauka galopu od podstaw
1. Zajęcia teoretyczne - 5 godzin
BHP przy koniach – 1 godzina
obsługa i pielęgnacja koni – 1 godziny
nauka siodłania – 2 godziny
nauka lonżowania – 1 godzina)
2. Zajęcia praktyczne - 9 godzin
samodzielna jazda na ujeżdżalni ( korekta dosiadu i nauka półsiadu) – 4 godz.
jazda na ujeżdżalni, nauka galopu – 4 godz.
wyjazdy na galopy w terenie (dopiero po opanowaniu umiejętności prawidłowego galopu na padoku) –1 godz.
C. DLA ZAAWANSOWANYCH  – dla osób jeżdżących dobrze konno, umiejętność galopu wyjazdy na galopy w terenie, nauka skoków, dodatkowo istnieje możliwość wyjazdu na rajd nad morze (płatny na miejscu 250 zł, trwa ok. 2,5 godziny).
1. Zajęcia teoretyczne – 5 godzin
BHP przy koniach, opieka i pielęgnacja – 1 godz
doskonalenie nauki siodłania, dobór sprzętu dla konia i jeźdźca – 2 godz.
praca z młodym koniem, nauka lonżowania – 2 godz.)
2. Zajęcia praktyczne – 9 godzin:
jazda na ujeżdżalni (doskonalenie podstaw ujeżdżania) – 6 godzin
nauka skoków na ujeżdżalni – 1 godziny
wyjazdy na galopy w terenie – 2 godziny
3. Rajd nad morze. 
Dodatkowo płatny na miejscu 250 zł, (trwa ok. 2,5 godziny).Wymagane zakwalifikowanie przez trenera
D. GRUPA SZKOLENIOWO-SPORTOWA – warunkiem uczestnictwa w tej grupie jest umiejętność poprawnego galopu i podstawa w skokach co jest sprawdzane w pierwszym dniu przez trenera. W przypadku akceptacji trenera na przesunięcie do grupy D , należy uiścić na miejscu dodatkowy koszt w wysokości 300 zł. Egzamin komisyjny jest przeprowadzany na terenie Ośrodka Senny po zdaniu egzaminu wewnętrznego i odbywa się przy zgłoszeniu się minimum 7 uczestników. Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest posiadanie wcześniej odznaki "Jeżdżę konno”
1. Zajęcia teoretyczne (8 godz.)
B.H.P  przy koniach, opieka i pielęgnacja konia – 1 godz.
doskonalenie nauki siodłania, dobór sprzętu dla konia i jeźdźca – 2 godz.,
praca z młodym koniem, nauka lonżowania – 2 godz.,
przygotowanie do egzaminu na odznakę – 3 godz.
2. Zajęcia praktyczne:- 9 godzin
jazda na ujeżdżalni (doskonalenie podstaw ujeżdżania) – 2 godz.
doskonalenie umiejętności skoków – 1 godz.
wyjazdy na galopy w terenie – 2 godz.
przygotowanie do egzaminu z ujeżdżania i skoków - 3 godz.
egzamin wewnętrzny – 1 godz.
3. Rajd nad morze. 

Dodatkowo płatny na miejscu 250 zł, (trwa ok. 2,5 godziny).Wymagane zakwalifikowanie przez trenera
POBYT UZUPEŁNIONY JEST O ZAJĘCIA REKREACYJNO-KRAJOZNAWCZE:
zajęcia sportowe: siatkówka, tenis stołowy, piłka nożna, plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika, - dyskoteki, konkursy, ogniska, olimpiada sportowa
Dzień dobrego humoru – konkurs na najzabawniejsze historyjki, wierszyki, konkurs fryzur i makijażu
Dzień sportu – obozowa rywalizacja na wesoło
W zdrowym ciele zdrowy duch – gry integracyjne, zabawy wodne
Wyginam śmiało ciało … moc muzyki, wakacyjny „Mam Talent”
Wycieczka do Labirynt Park. Szukasz wyzwania? Chcesz sprawdzić swoją orientację w terenie? Zapraszamy. Celem przygody jest wejście na platformy widokowe, zdobycie wszystkich 4 celów oraz dojście do środka labiryntu, jednak to nie jedyna atrakcja tego miejsca! Na terenie parku, obok głównego labiryntu znajdują się mniejsze, równie ciekawe gry. Znajdziemy tam specjalny magiczny ogród gier, w którym są labirynty klasyczne, gry zręcznościowe, logiczne czy łamigłówki, a to wszystko w formacie XXL. Jenga, Bule, Bierki, Cymbergaj, Zbijanie Budowli, Rybki i wiele innych propozycji jest dostępne dla odwiedzających
EGZAMINY
Koszt egzaminu na odznakę brązową lub srebrną ok. 250 PLN, koszt egzaminu „Jeżdżę konno” ok. 200 PLN. Egzaminy płatne w stadninie.
Po zdaniu egzaminu komisyjnego uczestnik otrzymuje odznakę „Jeżdżę konno” lub brązową lub srebrną odznakę wystawiona przez Polski Związek jeździecki w Warszawie. Warunkiem organizacji egzaminu jest zgłoszenie się minimum 7 osób i posiadanie odpowiednich umiejętności.
TRANSPORT:
a) trasa główna: Warszawa – Lębork – Nowęcin - wyjazd pociągiem rano w dniu rozpoczęcia turnusu, powrót wieczorem w dniu zakończenia turnusu; na trasie dworzec PKP – ośrodek – dworzec PKP – przejazd autokarem;  cena + 120 zł
b) trasy antenowe: PKP lub Flix Bus lub PKS; 
Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek + 140 złWarszawa, Gdańsk + 120 zł, Lublin, Kraków, Katowice, Częstochowa, Opole, Wrocław, Poznań, Piła, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Kielce + 180 zł 
Wyjazdy z poszczególnych miejscowości realizowane są przy zgłoszeniu się minimum 5 uczestników. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.
W przypadku przejazdu PKP uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną w przypadku jej braku uczestnik dopłaca do 100% wartości biletu - zgodnie z taryfą obowiązującą w PKP Intercity.
Dojazdy antenowe mogą być zorganizowane pociągiem, busem, FlixBusem lub samochodem osobowym.
Informacje o zbiórce najpóźniej 5 dni przed turnusem.
UBEZPIECZENIE DOBROWOLNE 
 • Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji lub Przerwania Podróży UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - chroni Ubezpieczonych w przypadku rezygnacji lub przerwania podróży na skutek nagłego zachorowania, również spowodowanego zarażeniem się wirusem COVID-19. 
 • Koszt ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji lub Przerwania Podróży wynosi 2,8 % wartości umowy, dla osób chorych przewlekle koszt to 5,6 % wartości umowy
UWAGI
Za dodatkową opłatą istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych lekcji nauki jazdy konnej; w cenie -  ok.  60 zł/godz.,
Każdy uczestnik obozów konnych powinien posiadać sportowy ubiór: dres, obuwie sportowe itp.
Każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania własnych rękawic skórzanych. Toczki zapewnia stadnina (jeżeli uczestnik posiada własny toczek prosimy o zabranie).
Każdy uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną na przejazd PKP.
IMPREZY FAKULTATYWNE 
1. Wycieczka autokarowa do  Sea Park Sarbsk w największym na północy  Polski parku rozrywki,  (www.seapark.pl) pierwszy i jedyny park w Polsce, który pokazuje jednocześnie faunę i florę mórz i oceanów oraz kulturę i historię regionu Pomorza. Największą atrakcją jest Fokarium, gdzie o wyznaczonych godzinach odbywa się karmienie fok oraz kotików, połączone z ich treningiem. Oprócz tego możemy odwiedzić liczne atrakcje wykorzystujące nowe technologie. Jest tu Oceanarium Prehistoryczne 3D, gdzie przeżyjemy niezwykłą podróż po głębinach morskich z czasów prehistorycznych, a także Real Ocean 3D - niezwykła łódź podwodna, z której podziwiać można współczesnych mieszkańców oceanów tak, jakby znajdowali się tuż obok. Można zobaczyć również makiety zwierząt morskich w naturalnych rozmiarach, Galeon Wodnik i Wrak na Wspak, cena 100 zł
2. Polska Sahara - Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego: wydmy ruchome z Łącką Górą (42 m.n.p.m.) - światowy rezerwat biosfery. Wycieczka obejmuje przejazd kolejką Łeba-Rąbka, spacer do Wydm Ruchomych (1800 m), oraz powrót do Rąbki, następnie  kolejką do Łeby, cena  100 zł/os.
3. Wizyta w Adventure Golf Park, przygoda z minigolfem na zróżnicowanych torach, pełnych przeszkód i niespodzianek. Pole zostało tak zaprojektowane, aby czuli się na nim dobrze zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze. Zagraj na dwunastu zróżnicowanych torach i przekonaj się sam, dlaczego Europejczycy pokochali minigolfa, cena 30 zł.
4. Power Park - zajęcia w Parku Linowym w Łebie, cena 70 zł/os.
Imprezy fakultatywne i poszczególne profile będą realizowane przy zgłoszeniu się min. 15 uczestników.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
10.07-18.07.2024 2720 PLN Sprawdź
09.08-17.08.2024 2780 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Adventure Golf Park : Dopłata 30 PLN
Polska Sahara : Dopłata 100 PLN
Power Park : Dopłata 70 PLN
Sea Park Sarbsk : Dopłata 100 PLN
ubezpieczenie (KR) kosztów rezygnacji : Dopłata 2,8% od sumy
ubezpieczenie KR dla osób chorych przewlekle : Dopłata 5,6% od sumy

Zakwaterowanie

Ośrodek Kolonijny ANIA - Polska, Pomorze Środkowe, Łeba

A) Ośrodek Wypoczynkowo-Kolonijny „Ania” (www.anialeba.pl, (250 miejsc), położony na granicy Nowęcina i Łeby, usytuowany na działce w otoczeniu zieleni i ogrodó w 1500 metrów do morza, ok. 1000 metrów do stadniny. Do stadniny, na plażę i do centrum Łeby  jeździmy busami.
Ośrodek dysponuje bogatym zapleczem sportowym. Na terenie ośrodka jest boisko do siatkówki, piłki nożnej, koszykó wki, soccer beach, pole do badmintona, kort tenisowy, miejsce na ognisko. Ośrodek posiada świetlicę z TV, sale z lustrami, sprzęt nagłaśniający, stół do tenisa, kręgle zewnętrzne, piłkarzyki. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4,5-6 osobowych z łazienkami (termin 10.07.-18.07.2024)
b) Ośrodek Wczasowo – Kolonijny „Janina” w Nowęcinie, domki są 4, 5, 6 – osobowe (składają się z dwóch pokoi), każdy z łazienką i TV.  Ośrodek dysponuje krytym basenem, boiskiem do piłki siatkowej, nożnej, salą sportową, taneczną, siłownią, rowerami, kajakami, tenisem stołowym, świetlicą, ścianą wspinaczkową, bezprzewodowym internetem,  do stadniny ok 100 metrów   (termin  09.08.-17.08.2024)

A) Ośrodek Wypoczynkowo-Kolonijny „Ania” (www.anialeba.pl, (250 miejsc), położony na granicy Nowęcina i Łeby, usytuowany na działce w otoczeniu zieleni i ogrodó w 1500 metrów do morza, ok. 1000 metrów do stadniny. Do stadniny, na plażę i do centrum Łeby  jeździmy busami.

Ośrodek dysponuje bogatym zapleczem sportowym. Na terenie ośrodka jest boisko do siatkówki, piłki nożnej, koszykó wki, soccer beach, pole do badmintona, kort tenisowy, miejsce na ognisko. Ośrodek posiada świetlicę z TV, sale z lustrami, sprzęt nagłaśniający, stół do tenisa, kręgle zewnętrzne, piłkarzyki. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4,5-6 osobowych z łazienkami (termin 10.07.-18.07.2024)

b) Ośrodek Wczasowo – Kolonijny „Janina” w Nowęcinie, domki są 4, 5, 6 – osobowe (składają się z dwóch pokoi), każdy z łazienką i TV.  Ośrodek dysponuje krytym basenem, boiskiem do piłki siatkowej, nożnej, salą sportową, taneczną, siłownią, rowerami, kajakami, tenisem stołowym, świetlicą, ścianą wspinaczkową, bezprzewodowym internetem,  do stadniny ok 100 metrów   (termin  09.08.-17.08.2024).

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie (4P)

w stołówce ośrodka: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek), pierwsze świadczenie: kolacja (bufet) w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie: śniadanie  (bufet)  oraz  suchy prowiant w ostatnim dniu turnusu.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Pociąg

Miejscowość Cena
Warszawa Dopłata 120 PLN
Łódź Dopłata 140 PLN
Bydgoszcz Dopłata 140 PLN
Toruń Dopłata 140 PLN
Włocławek Dopłata 140 PLN
Lublin Dopłata 180 PLN
Kraków Dopłata 180 PLN
Katowice Dopłata 180 PLN
Częstochowa Dopłata 180 PLN
Wrocław Dopłata 180 PLN
Poznań Dopłata 180 PLN
Białystok Dopłata 180 PLN
Olsztyn Dopłata 180 PLN
Rzeszów Dopłata 180 PLN
Kielce Dopłata 180 PLN
Opole Dopłata 180 PLN
Piła Dopłata 180 PLN

Własny

Cena nie zawiera

dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za imprezy fakultatywne. dobrowolnego ubezpieczenia kosztów rezygnacji  2,8%

Cena zawiera

zakwaterowanie, wyżywienie, nauka jazdy konnej pod opieką wykwalifikowanych instruktorów wg przedstawionych wyżej  programów, ubezpieczenie NNW 10000 zł, opieka wychowawcza, realizację programu, TFG i TFP.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.