w naszej ofercie: 15511 imprez, 3912 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Ecotravel - Standardowy Kurs Języka Niemieckiego w Wiedniu - Obozy z Językiem Niemieckim Austria Wiedeń
Wszystko o tej ofercie wie:

STANDARDOWY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO W WIEDNIU

Obozy z Językiem Niemieckim Austria Wiedeń

Wiek: od 11 do 19 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
213645172
oferta w pdf
Kurs dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Kurs obejmuje 30 godzin lekcyjnych języka niemieckiego prowadzonych na 3 poziomach nauczania. Liczebność grupy 10-12 osób. Oprócz zajęć w sali lekcyjnej uczestnicy kursu biorą udział w projekcie językowym Praktisches Deutsch mit Wienern polegającym na praktycznym zastosowaniu poznanych słówek i zwrotów językowych w komunikowaniu się z wiedeńczykami. Zabawy językowe, gry miejskie i ćwiczenia w praktycznym zastosowaniu poznanych wyrażeń językowych pozwolą skutecznie porozumieć się po niemiecku w sklepie, na dworcu, poczcie czy banku. Kwalifikacja uczestników do odpowiedniej grupy językowej odbywa się na podstawie wypełnianego w dniu przyjazdu testu. Skorzystaj z szansy, oceń swoje umiejętności i rozwiąż przykładowe testy językowe: Almatur.opole.pl/testyjezykowe/.
Wiedeń – to dawna stolica monarchii austrowęgierskiej. Mimo że monarchia dawno przeszła do historii, to do dzisiaj na każdym kroku spotykamy ślady jej dawnej potęgi. Wiedeń uważany za kulturalną stolicę Europy jest idealnym miejscem do nauki języka niemieckiego. Poza nauką na wybranym kursie w czasie codziennych wycieczek będziemy poznawali wspaniałe zabytki i muzea, uczestniczyli w rozlicznych imprezach i wydarzeniach artystycznych zachęcających do nauki języka i wykorzystania nabytych umiejętności językowych oraz do swobodnego poruszania się po tym jednym z najpiękniejszych i najbezpieczniejszych miast Europy. Oprócz zimowej rezydencji cesarzy – Hofburg i letniej – Schönbrunn zobaczymy Belweder z pięknymi ogrodami, katedrę św. Szczepana i Kahlenberg, z którego Jan III Sobieski dowodził bitwą o Wiedeń. W Muzeum Historii Natury odbędziemy fantastyczną podróż po historii naszej planety. Nie ominą nas atrakcje odbywającego się przed wiedeńskim Ratuszem Festiwalu Filmów Muzycznych i rozliczne imprezy w centrum rekreacyjno-wypoczynkowym wiedeńczyków, znajdującej się tuż obok naszego hostelu Donauinsel. Nocną panoramę miasta obejrzymy
z wysokości 65 metrów w czasie przejażdżki, będącym symbolem Wiednia, „Diabelskim Młynem” znajdującym się na Praterze – najstarszym europejskim parku rozrywki. Realizacja projektu „Niemiecki w Praktyce - Praktisches Deutsch mit Wienern”, terenowe gry miejskie, zabawy edukacyjne, spotkania z rówieśnikami z całego świata, konkursy językowe z nagrodami sprawią, że dzięki przebywaniu w naturalnym środowisku językowym uczestnicy po zakończeniu kursu będą posługiwać się językiem niemieckim nie tylko z większą pewnością, ale także bardziej efektywnie w codziennych sytuacjach.
 

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Ubezpieczenie kosztów przerwania uczestnictwa : Dopłata 1,5%
Ubezpieczenie kosztów przerwania uczestnictwa z chorobami przewlekłymi : Dopłata 3,5%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (wartość rezerwacji na osobę do 3000 zł) : Dopłata 3%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (wartość rezerwacji na osobę powyżej 3000 zł) : Dopłata 3%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z chorobami przewlekłymi (wartość rezerwacji na osobę do 3000 zł) : Dopłata 6,4%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z chorobami przewlekłymi (wartość rezerwacji na osobę powyżej 3000 zł) : Dopłata 6,9%

Zakwaterowanie

Hotel

9 noclegów w świetnie położonym (tuż przy Donauinsel) domu młodzieżowym Brigittenau. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, centrum handlowe i tereny rekreacyjne. W hotelu sale seminaryjne i klubowe. Pokoje 2-4 osobowe z umywalką, łóżka piętrowe. Na terenie hotelu bezpłatne Wi–Fi. Uczestnicy muszą zabrać ze sobą ręczniki. 

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 9 noclegów.
Wyżywienie: całodzienne (3 x dziennie; możliwa dieta wegetariańska – prosimy zgłaszać
przy zapisie na kurs). Wszystkie posiłki serwowane w formie bufetu z napojami. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni: obiad na terenie Czech w drodze powrotnej do kraju. 
Transport: autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD, barkiem.
Ubezpieczenie: KL - 20.000 EUR, NNW - 15.000 PLN. 
Opieka pedagogiczna, zajęcia z języka niemieckiego z polskimi lektorami. 
Pakiet powitalny: plan metra, mapa miasta, zestaw fiszek „Niemiecki w podróży”. Materiały dydaktyczne, informacje o atrakcjach miasta, zeszyt i długopis. 
Na zakończenie kursu – certyfikat jego ukończenia.

Cena nie zawiera

Świadczeń nie objętych tą ofertą.

Program

Niemiecki w Wiedniu
Kurs standardowy - Standard Deutsch in Wien 12-18 lat

Program fakultatywny

Całodzienny rejs statkiem po Dunaju na trasie Wiedeń – Bratysława – Wiedeń. Wypłynięcie z Wiednia w godzinach porannych, powrót na kolację w hostelu. Rejs piękną trasą widokową połączony z kilkugodzinnym zwiedzaniem stolicy Słowacji – Bratysławy. Wyjazd realizowany przy udziale min. 10 osób, koszt ok. 40 EUR od osoby.

Informacje praktyczne

Cena nie obejmuje: dopłat za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w rozkładzie jazdy. Cały program realizowany jest środkami komunikacji miejskiej. Opłata obowiązkowa – 80 EUR za komunikację miejską i bilety wstępu niezbędne do realizacji programu – wpłacana jest kierownikowi kursu.
Dodatkowo zalecane kieszonkowe około 70 EUR + 40 EUR ma ewentualny rejs statkiem po Dunaju. 
Należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport, nakrycie głowy, wygodne buty, strój kąpielowy i ręczniki.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.