w naszej ofercie: 11884 imprezy, 6991 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Wyprawa z Pokemonami
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ WYPRAWA Z POKEMONAMI

Wakacyjny Obóz z PokemonGo - Łapanie stworków i gymów w realnym świecie!

Wiek: od 12 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
212216951
oferta w pdf
Obóz wokalny
Wiek: 12-18 lat
Miejscowość: Murzasichle
Letni camp wokalny to świetna okazja do podszkolenia śpiewu i sprawdzenia, jak odnajdujesz się w zespole. Odkryjemy, jaki repertuar pasuje ci najlepiej – Adele, Kasia Nosowska, a może Lady Gaga? Spotkasz tu profesjonalne instruktorki – absolwentki szkół muzycznych i aktywne wokalistki – indywidualnie podchodzące do każdej uczestniczki obozu. Zajęcia prowadzone w wyjątkowej atmosferze placówki muzycznej, występy na żywo, dobra zabawa i masa praktycznych porad – z nami rozwiniesz swój talent! 
Strefa warsztatu 
Szanuj swój głos! Zanim zaczniesz pracować z głosem, musisz się do tego przygotować. Indywidualnie dobierzemy zestaw ćwiczeń emisyjnych do twoich potrzeb. 
Solówki – uwzględniając twoje warunki głosowe, przygotujemy dla ciebie solowy repertuar. Doszlifujesz go na indywidualnych zajęciach z instruktorką, która pomoże ci z interpretacją piosenek. 
Jak być wiarygodnym na scenie? Trening plastyczności ciała i wybrane ćwiczenia aktorskie, które sprawią, że na każdej scenie wypadniesz znakomicie. 
Wizerunek sceniczny – jak poruszać się na scenie i czego unikać, aby zachwycić publiczność. 
Strefa zespołowa 
Śpiew w zespole – podstawy pracy w zespole. Dowiesz się, jak sprawnie komunikować się z resztą muzyków i jak reagować, gdy przydarzy ci się sceniczna wpadka. 
Duety wokalne – poćwiczymy trudną sztukę współpracy z partnerem scenicznym. Podpowiemy ci, jak się nawzajem słyszeć śpiewając w duecie.  
Wejdź do zespołu i zaśpiewaj na koncercie finałowym! Zmierzysz się z innymi wokalistkami i wokalistkami w castingach do zespołów, które powstaną na obozach rockowych i gitarowych! 
Koncert finałowy na zakończenie obozu – nasze dokonania podsumuje koncert, na którym wystąpią soliści duety i zespoły. 
Wokalny plener – daj się usłyszeć innym! Wspólnie pośpiewamy turystom na popularnym deptaku. 
Strefa teorii i praktyki 
Zrozumieć aparat głosu – anatomia i higiena – dowiesz się, w jaki sposób funkcjonuje aparat głosowy i co robić, aby długo, efektownie i zdrowo ci służył. 
Techniki interpretacji – poćwiczymy wcielanie się w najbardziej uznanych śpiewaków i śpiewaczki. 
Zapis nutowy – czyli muzyczne ABC. Poznasz podstawowe słownictwo muzyczne i sposób odczytu nut. 
Dykcja – mów i śpiewaj wyraźnie! Potrenujesz pracę języka i usprawnisz aparat mowy. 
Strefa chill out 
Gusta, które inspirują – podziel się z innymi swoją ulubioną muzyką! Przy okazji poznaj nowych wykonawców i poszerz swoją bibliotekę! Niech nowe style i zespoły stanowią dla ciebie inspirację i rozwiną twoją wyobraźnię muzyczną.
Make-up sceniczny – jak się malować na scenę? Przedstawimy ci makijażowe sztuczki, które przydadzą się tobie na małych i dużych występach. 
Podstawy charakteryzacji – zaszalej i przez chwilę stań się całkiem kimś innym! Poeksperymentujemy z farbami do ciała, perukami i odlotowymi stylizacjami. 
Największe koncerty – po zmroku obejrzymy najwspanialsze i najbardziej znane popisy wokalne!
Na luzie:
Wielka baloniada - turniej z balonami na wodę.
Wspólne ognisko z pieczonymi kiełbaskami.
Dyskoteki tematyczne - zabawy i tańce.
Pokój planszówka - zbiór kultowych gier.
Wielki finał - uroczyste pożegnanie obozów.
Wycieczki w programie:
Wyjście na Krupówki – spacer oraz pamiątki.
Wycieczki fakultatywne
Aquapark Termy Chochołowskie - chwila relaksu? W tym roku zapraszamy na wycieczkę do Term Chochołowskich. Przez 3h zrelaksujemy się w basenach termalnych i zaszalejemy korzystając ze zjeżdżalni. Koszt wycieczki 90 zł.
Wymagana legitymacja szkolna, strój kąpielowy, klapki basenowe oraz ręcznik basenowy.
Warunkiem wyjazdu do aquaparku jest minimalna ilość uczestników, tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.
Paintball - gra zespołowa z pozorowaną walką między drużynami. Adrenalina i integracja gwarantowane! Koszt wycieczki 100 zł.
Warunkiem wyjazdu na Paintball jest minimalna ilość uczestników tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.
Dolina Pięciu Stawów – pojechać do Murzasichle i nie wyjść w góry? To by była wielka strata! Dlatego zapraszamy was na wycieczkę z przewodnikiem tatrzańskim do malowniczej Doliny Pięciu Stawów. Koszt wycieczki 100 zł.
Warunkiem wyjazdu do Doliny Pięciu Stawów jest minimalna ilość uczestników tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.

Obóz Wyprawa z Pokemonami

Jesteście zafascynowani łapaniem stworków Pokemon w realnym świecie? Chcecie znaleźć się wśród innych trenerów i dzielić z nimi pasję? A może chcesz się wgłębić w uniwersum stworzone początkowo przez Satoshiego Tajiri? Telefon w dłoń* i zgłaszaj się do nas. Czekają Cię tu długie acz bardzo zdrowe wędrówki po pięknych okolicach górskich w poszukiwaniu Pokemonów i nie tylko!

*uczestnicy obozu muszą posiadać własny telefon z dostępem do internetu, który wykorzystają podczas spacerów.

Strefa Pokemonów

 • Złap je wszystkie! - łączymy spacery po okolicznych górskich łąkach z poszukiwaniem stworków i zdobywaniem gymów.
 • Uniwersum Satoshiego Tajiri – czy wiesz jak i kiedy powstały Pokemony? Znasz niezwykłą historię ich świata?
 • Spis powszechny Pokemonów, czyli  analiza wszystkich do tej pory ukazanych Pokemonów, a jest ich już ponad pół tysiąca, czy pamiętasz wszystkie?!
 • Typy i ich słabości - każdy trener musi wiedzieć, jak najłatwiej pokonać przeciwnika, więc czas się solidnie podszkolić!
 • PokeCentrum, czyliuUniwersum Pokemon na świecie - czy wiesz, że w niektórych krajach, co jakiś czas otwierane są PokeCentrum, gdzie możesz dostać różne bonusy?

Strefa warsztatu

 • PokeZabawki, czyli Pokemony w przemyśle zabawkarskim - pluszaki, figurki, plecaki, action figures, amiibo to tylko niektóre z zabawek dostępnych na całym świecie. My wykonamy własne z modeliny lub uszyjemy z filcu. 
 • Konkurs cosplayowy, czyli zrób z siebie Pokemona! Zbierz wszystko, co masz pod ręką, dodaj do tego wyobraźnię i trochę warsztatu, a strój wyjdzie bombowo! 
 • Gadżetomania – samodzielne tworzenie gadżetów w dowolnym klimacie, oczywiście wszystkie Pokemony dozwolone! ^^ Stwórz kolczyki, breloczki lub przypinki tematyczne.
 • Twoja historia – napisz własną opowieść, obudź wyobraźnię i stwórz siebie w roli trenera lub lidera gymu wybranego przez siebie typu.

Strefa rozrywki

 • Kalambury tematyczne – narysuj lub pokaż stworka, którego będą musieli odgadnąć uczestnicy. Kto zna je wszystkie?!
 • Gry z Pokemonami, które warto znać - Pokemon Rumble czy Pokken Tournament? A ty co wybierasz?
 • Anime i manga Pokemon - nie samą grą żyjemy! Czas zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi seriami, które dotyczą tego uniwersum. Gotowa/y?
 • Konkurs wiedzy - ile Pokemonów ma pierwsza generacja? Jak nazywa się twórca Pokemonów? Co oznacza słowo „pika-chu”? i wiele więcej gorących pytań!
 • Karcianka Pokemon w formie elektronicznej. Jeśli nie grałaś/eś nigdy w karciankę Pokemon, to właśnie nadeszła twoja szansa!
 • Seans kinówek Pokemon - do tej pory wyszło ich już naprawdę dużo! Będziemy mieli co oglądać!

Strefa otaku

 • Music Room – wielki turniej dla miłośników/czek rock bands, w tym perkusistów oraz gitarzystów na PS 3 – Guitar Hero, Band Hero.
 • Games Room – specjalna przestrzeń pełna gier na XBox'a i PS 3 dla prawdziwych miłośników/czek rozgrywek.
 • DDR – konsolowe gry muzyczne – test koordynacji ruchowej, refleksu, wyczucia rytmu i muzyki na japońskich matach tanecznych.

W turnusie V i VI realizowane są wybrane elementy programu z uwagi na krótszy czas wypoczynku.

Na luzie:

 • Wielka baloniada - turniej z balonami na wodę.
 • Wspólne ognisko z pieczonymi kiełbaskami.
 • Dyskoteki tematyczne - zabawy i tańce.
 • Pokój planszówka - zbiór kultowych gier.
 • Wielki finał - uroczyste pożegnanie obozów.
 • Wycieczki w programie:Wyjście na Krupówki – spacer oraz pamiątki.

Wycieczki fakultatywne

 • Aquapark Termy Chochołowskie - chwila relaksu? W tym roku zapraszamy na wycieczkę do Term Chochołowskich. Przez 3h zrelaksujemy się w basenach termalnych i zaszalejemy korzystając ze zjeżdżalni. Koszt wycieczki 90 zł. Wymagana legitymacja szkolna, strój kąpielowy, klapki basenowe oraz ręcznik basenowy.

Warunkiem wyjazdu do aquaparku jest minimalna ilość uczestników, tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.

 • Paintball - gra zespołowa z pozorowaną walką między drużynami. Adrenalina i integracja gwarantowane! Koszt wycieczki 100 zł.

Warunkiem wyjazdu na Paintball jest minimalna ilość uczestników tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.

 • Dolina Pięciu Stawów – pojechać do Murzasichle i nie wyjść w góry? To by była wielka strata! Dlatego zapraszamy was na wycieczkę z przewodnikiem tatrzańskim do malowniczej Doliny Pięciu Stawów. Koszt wycieczki 100 zł.

Warunkiem wyjazdu do Doliny Pięciu Stawów jest minimalna ilość uczestników tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 80 PLN
Wycieczka Termy Chochołowskie : Dopłata 90 PLN
Wycieczka Dolina Pięciu Stawów : Dopłata 100 PLN
Paintball : Dopłata 100 PLN
Płytka ze zdjęciami : Dopłata 30 PLN

Zakwaterowanie

Ośrodek Wczasowy U ZIOMKA

Sielski klimat z mangową atmosferą i rockowym przytupem, to właśnie placówka „U Ziomka” w Murzasichle. Pensjonat w góralskim klimacie wspólnie dzielą uczestnicy i uczestniczki obozów mangowych, muzycznych oraz artystycznych. Widok na Giewont, odległość 7 km od Zakopanego oraz bliskość górskich łąk i pastwisk, czyni placówkę „U Ziomka” prawdziwie magicznym miejscem rozwoju pasji i odpoczynku.

JAK ŚPIMY?
W 4-, 5-osobowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Część pokoi posiada balkony.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja), suchy prowiant a drogę powrotną.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Transport za dopłatą. Przejazd autokarem lub PKP (dojazd pociągiem może dotyczyć tylko miast: Gdańsk) pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce.
Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się  w wyznaczonych godzinach. Ceny obejmują przejazd w obie strony. Godziny wyjazdów zostaną podane na 7 dni przed turnusem.
Dojazd własny odbywa się w godzinach: 14:00-16:00
Odbiór odbywa się w godzinach: 11:00-13:00
Informujemy, że transport należy wykupić zawsze w dwie strony z tego samego miejsca wyjazdu/powrotu, dotyczy to również dojazdu własnego.
Każdego uczestnika obozów korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu - 1 szt. bagażu głównego o wadze maksymalnej 20 kg.

Transport za dopłatą. Przejazd autokarem lub PKP (dojazd pociągiem może dotyczyć tylko miast: Gdańsk) pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce.

Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się  w wyznaczonych godzinach. Ceny obejmują przejazd w obie strony. Godziny wyjazdów zostaną podane na 7 dni przed turnusem.

 • Dojazd własny odbywa się w godzinach: 14:00-16:00
 • Odbiór odbywa się w godzinach: 11:00-13:00

Informujemy, że transport należy wykupić zawsze w dwie strony z tego samego miejsca wyjazdu/powrotu, dotyczy to również dojazdu własnego.

Każdego uczestnika obozów korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu - 1 szt. bagażu głównego o wadze maksymalnej 20 kg.

Autokar lub Pociąg

* przejazd pociągiem Intercity lub Pendolino na trasie Gdańsk - Kraków oraz na odcinku Kraków - Murzasichle/Małe przejazd autokarem (autokar uczestników obozów Vogue Travel).
** przejazd pociągiem Intercity na Trasie Szczecin - Kraków oraz TLK na trasie Kraków - Szczecin, na odcinku Kraków –Murzasichle/Małe Ciche  przejazd autokarem (autokar uczestników obozów Vogue Travel).
Gdańsk * przejazd pociągiem Intercity lub Pendolino na trasie Gdańsk - Kraków oraz na odcinku Kraków - Murzasichle/Małe przejazd autokarem (autokar uczestników obozów Organizaotra).
Szczecin ** przejazd pociągiem Intercity na Trasie Szczecin - Kraków oraz TLK na trasie Kraków - Szczecin, na odcinku Kraków –Murzasichle/Małe Ciche  przejazd autokarem (autokar uczestników obozów Organizaotra).

Miejscowość Cena
Częstochowa Dopłata 160 PLN
Gdańsk Dopłata 280 PLN
Katowice Dopłata 160 PLN
Kraków Dopłata 130 PLN
Leszno Dopłata 190 PLN
Łódź Dopłata 180 PLN
Poznań Dopłata 200 PLN
Szczecin Dopłata 260 PLN
Warszawa Dopłata 190 PLN
Wrocław Dopłata 180 PLN

Własny

Cena zawiera

 • zakwaterowanie i wyżywienie 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek
 • realizację programu
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz instruktorów
 • sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć
 • nagrody dla zwycięzców rywalizacji obozowej
 • opiekę medyczną
 • ubezpieczenie NNW (10.000zł)
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 0zł
 • Wyjście na Krupówki 
 • pamiątkową koszulkę

Cena nie zawiera

 • dojazdu transportem
 • opłaty ubezpieczenia od rezygnacji z obozu
 • wycieczek fakultatywnych
 • płytki ze zdjęciami pamiątkowymi
 • karta podarunkowa 10 zł
comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.