w naszej ofercie: 13038 imprez, 4725 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Ecotravel - Kurs Języka Niemieckiego, Frankfurt (Nif04) - Obozy z Językiem Niemieckim
Wszystko o tej ofercie wie:

KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO, FRANKFURT (NIF04)

Obozy z Językiem Niemieckim

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
127898683
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
27.10-16.11.2019 2865 PLN Sprawdź
03.11-23.11.2019 2865 PLN Sprawdź

Zakwaterowanie

inne

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

Transport

27.10-16.11.2019

Własny

Miejscowość Cena
Transport własny Dopłata 0 PLN

03.11-23.11.2019

Własny

Miejscowość Cena
Transport własny Dopłata 0 PLN

Cena zawiera

- zakwaterowanie
- wyżywienie
- transport
- realizację programu wymienionego w ofercie

Cena nie zawiera

Świadczeń nie objętych tą ofertą.

Cena Podstawowa Za Wyjazd Językowy Nie Obejmuje

 • przelot,
 • transfer z i na lotnisko,
 • wypożyczenie materiałów do nauki,
 • zakwaterowanie.
 • Szkoła Językowa We Frankfurcie (Kod Oferty Nif 04)

  Szkoła języka niemieckiego we Frankfurcie nad Menem jest wyjątkowa nie tylko dzięki ofercie edukacyjnej, ale również dzięki swemu położeniu (w dzielnicy mieszkalnej Sachsenhausen, skąd blisko jest do centrum miasta) – ze szkoły można podziwiać niesamowite widoki na panoramę miasta. Naukę języka niemieckiego ułatwi i uprzyjemni międzynarodowe towarzystwo kursantów. Dzięki tej szkole, oprócz zdobycia większych umiejętności posługiwania się językiem niemieckim, poczujesz się jak w wielkim centrum finansowo-komunikacyjnym!
  LOKALIZACJA:
  Szkoła zlokalizowana jest w dzielnicy Sachsenhausen, cichej mieszkalnej dzielnicy, która jest oddalona od centrum miasta zaledwie 10 minut spacerem. Klasy są dobrze oświetlone i widać z nich dzielnicę Sachsenhausen lub panoramę centrum miasta.
  WYPOSAŻENIE:
  Szkoła posiada hall i kącik, gdzie kursanci mogą wypić kawę lub herbatę, zjeść przekąski. W hallu znajduje się automat z kawą i dystrybutor z wodą. Można (za dodatkową opłatą) skorzystać z bezprzewodowego Internetu (WI-FI), ponadto jeden komputer stacjonarny w szkole jest do dyspozycji kursantów za darmo. Co więcej, na parterze mieści się wspólny pokój, gdzie studenci mogą odrobić swoją pracę domową lub pouczyć się. Dodatkowo, w szkole funkcjonuje biblioteka.

  Niemiecki W Niemczech - Rodzaje Kursów

  POZIOM ZAAWANSOWANIA: Od początkującego do zaawansowanego (C2).
  TEST KWALIFIKACYJNY: On-line, przed wyjazdem.
  WIEK UCZESTNIKÓW: Od 18 lat.
  CZAS TRWANIA LEKCJI: 45 minut.
  Uwaga! Dla Państwa wygody i możliwości porównania zagranicznych szkół językowych oraz programów edukacyjnych, przeliczyliśmy wszystkie rodzaje kursów na 45-minutowe jednostki lekcyjne. Wszystkie kursy, które promujemy na naszej stronie on-line oraz w katalogu drukowanym są podane w lekcjach 45-minutowych.
  Kursy standardowe:
 • 20 lekcji w tygodniu,
 • 30 lekcji w tygodniu.
  Kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów:
 • 20 lekcje w tygodniu przygotowaniedo egzaminu DAF (12 tygodni).
  Kursy indywidualne:
 • 10 lekcji One-to-One w tygodniu,
 • 20 lekcji One-to-One w tygodniu,
 • 30 lekcji One-to-One w tygodniu.
 • Ubezpieczenie

  ATJ Organizator gwarantuje Klientowi umowę ubezpieczeniową na okres wyjazdu: polisa SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Z tytułu umowy Klientowi przysługują odszkodowania: od kosztów leczenia, od nieszczęśliwych wypadków, utrata bagażu.
  Kwoty ubezpieczenia:
  KL: (koszty leczenia) równowartość w PLN 10 000 EUR,
  NNW: (nieszczęśliwe wypadki) 15000 PLN,
  Bagaż: 800 PLN.
  Istnieje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia na wyższe kwoty za pośrednictwem naszej strony internetowej ,
  jak również ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie oraz od chorób przewlekłych (informacje na ten temat dostępne w naszym biurze lub u agenta).

  Możliwe Dodatkowe Opcje We Frankfurcie

  PROGRAM 35+: Nauka języka obcego opiera się przede wszystkim na komunikacji, a konwersacje toczą się bardziej płynnie, kiedy rozmówcami są osoby o podobnych zainteresowaniach i na podobnym poziomie doświadczeń życiowych. Ucz się języka z osobami z całego świata, którymi kierują podobne cele zawodowe. Program 35+ to mix narodowościowy i wysoki poziom nauczania oraz nauka w tej samej grupie wiekowej, z osobami o podobnych motywacjach i zainteresowaniach. Poszerz swoje horyzonty na kursie skierowanym właśnie do Ciebie! Kurs trwa minimum 2 tygodnie i odbywa się w określonych datach.

  Opcje Wyżywienia Dla Wybranego Zakwaterowania

 • Rodziny goszczące: same śniadania lub śniadania i obiadokolacje.
 • Apartamenty dzielone: wyżywienie własne.
 • Dostępne Zakwaterowanie

  Od niedzieli do soboty.
 • Rodziny goszczące: 1- lub 2-osobowe pokoje (pokoje 2-osobowe dla osób podróżujących razem). Pokoje są sprzątane raz w tygodniu przez rodzinę goszczącą. Pościel jest zapewniona, kursanci są proszeni o zaopatrzenie się we własne ręczniki.
 • Apartamenty dzielone: posiadają łazienki dzielone z innymi kursantami, w pełni wyposażoną kuchnię, zlokalizowane są w cichej dzielnicy mieszkalnej Sachsenhausen. Apartamenty są codziennie sprzątane, pościel jest zapewniona, natomiast kursanci proszeni są o zaopatrzenie się we własne ręczniki.
 • Hotel: 3-gwiazdkowy: 5-10 minut spacerem od szkoły. Pokoje mają w pełni wyposażoną łazienkę, telewizor, darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu (WI-FI). Bardzo blisko słynnej dzielnicy nocnych rozrywek „Alt Sachsenhausen”.
 • Transport I Transfer

  Na życzenie organizujemy transport samolotem lub autokarem i transfer d/z miejsca zakwaterowania.

  Niemcy - Idealne Miejsce Na Zagraniczne Kursy Językowe

  Frankfurt to europejska stolica ekonomii i waluty Euro, rozpościerająca się dumnie nad Menem. Tutaj także odbywają się znane na całym świecie targi. Jeżeli szukasz miejsca nowoczesnego, czerpiącego jednocześnie z dawnych tradycji, trafiłeś idealnie. Uczymy się w eleganckiej i bezpiecznej dzielnicy, 10 minut spacerem od centrum miasta, gdzie zobaczyć można rynek „Romer” i most „Eiserner Steg”. Do dyspozycji studentów są nowoczesne sale lekcyjne z dostępem do Internetu i WiFi, kafejka oraz taras. Tradycja nauczania sięga 1983 roku!

  Zajęcia Pozalekcyjne

  Organizowane są i płatne na miejscu. Dzięki dobrej lokalizacji szkoły, z łatwością można dojść lub dojechać w najciekawsze miejsca we Frankfurcie. W mieście działa wiele muzeów, często o zasięgu krajowym lub szerszym. Nad Menem funkcjonuje tzw. Wybrzeże Muzeów (Museumsufer). W niedużej odległości od siebie, na obu brzegach rzeki znajduje się 13 różnych muzeów. Co roku we Frankfurcie odbywa się Noc Muzeów, a pod koniec sierpnia także Festiwal Wybrzeża Muzeów (Museumsuferfest). Istnieje możliwość zwiedzenia pobliskich miast, m.in. Mainz lub Wiesbaden. Latem w mieście odbywają się liczne festiwale uliczne, podczas których będzie można skosztować oryginalnego wina jabłkowego.

  Cena Podstawowa Za Wyjazd Językowy Obejmuje

 • kurs językowy 20 lekcji w tygodniu,
 • certyfikat ukończenia kursu,
 • ubezpieczenie KL/NNW/bagaż.
 • Galeria

  comments powered by Disqus
  Nasze marki:

  Biuro Podróży Ecotravel

  ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

  +48 12 6489977, +48 12 6472266
  +48 12 6471188, +48 12 6813692
  fax.: +48 12 391 72 03
  bok@ecotravel.pl

  godz. otwarcia:
  Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
  Sobota - Niedziela: nieczynne

  Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.