w naszej ofercie: 14441 imprez, 7452 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obozy i Kolonie Letnie 2020
Obozy Artystyczne Akademia Umiejętności Akademia Urody Obozy Aktywne Obozy Anime i Manga Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Fitness Obozy Gitarowe Obozy Hip-Hop-owe Obozy z Językiem Angielskim Obozy z Językiem Hiszpańskim Obozy z Językiem Niemieckim Obozy Językowe Obozy Kitesurfingowe Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy z Kursem na Ratownika Wodnego Obozy Medyczne Obozy Militarne, Wojskowe, Policyjne Obozy Motoryzacyjne Obozy Objazdowe Obozy Odchudzające Obozy Paintballowe Obozy z Piłką Nożną Obozy z Piłką Ręczną Obozy Plastyczne Obozy Poszukiwaczy Skarbów Obozy Przygodowe Obozy Przyrodnicze Obozy Quadowe Obozy Rekreacyjne Obozy Rowerowe Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy Sportowe Obozy Sportów Wodnych Obozy Studenckie Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Taneczne Obozy Tenisowe Obozy Teatralne Obozy Wędkarskie Obozy Windsurfingowe Wypoczynek i Zwiedzanie Obozy z Gwiazdami Obozy z Psem Obozy Zdrowotne Obozy Żeglarskie Obozy Aktorskie Obozy Detektywistyczne Obozy Dyskotekowe Obozy Edukacyjne Obozy Imprezowe Obozy Kajakowe Obozy Kulinarne Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Muzyczne Szkoła Magii Obozy Filmowe, Reżyserskie Obozy All Inclusive Obozy ASG Obozy Fotograficzne Obozy Grafiki Komputerowej Obozy Wokalne i Piosenkarskie Obozy Kulturoznawcze Kursy Językowe dla dzieci i młodzieży Obozy Modowe i Fashion Obozy z Językiem Polskim Kursy Językowe dla dorosłych Obozy Nerfowe Obozy Robotyki Obozy z LEGO Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Handmade Obozy Minecraft Obozy MINI 7-dniowe Obozy Wegetariańskie Obozy z Parkami Rozrywki Obozy z YouTuberami Obozy Hulajnogowe Obozy Naukowe Obozy Programowania Obozy Weterynaryjne Obozy z Dietą Bezglutenową Obozy z Dietą Bezmleczną Obozy z Dietą Wegańską Obozy z Dietą Wegetariańską Obozy Fortnite
OBÓZ Z J. HISZPAŃSKIM MIĘDZYWODZIE 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA MALI ARTYŚCI DĄBKI 2020
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Z Przyjaciółmi Taniej [16.03-31.05.2020]

Ecotravel - Kurs Języka Niemieckiego, Frankfurt (Nif04) - Obozy z Językiem Niemieckim
Wszystko o tej ofercie wie:

KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO, FRANKFURT (NIF04)

Obozy z Językiem Niemieckim

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
127898683
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

inne

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

Cena zawiera

- zakwaterowanie
- wyżywienie
- transport
- realizację programu wymienionego w ofercie

Cena nie zawiera

Świadczeń nie objętych tą ofertą.

Cena Podstawowa Za Wyjazd Językowy Nie Obejmuje

 • przelot,
 • transfer z i na lotnisko,
 • wypożyczenie materiałów do nauki,
 • zakwaterowanie.
 • Szkoła Językowa We Frankfurcie (Kod Oferty Nif 04)

  Szkoła języka niemieckiego we Frankfurcie nad Menem jest wyjątkowa nie tylko dzięki ofercie edukacyjnej, ale również dzięki swemu położeniu (w dzielnicy mieszkalnej Sachsenhausen, skąd blisko jest do centrum miasta) – ze szkoły można podziwiać niesamowite widoki na panoramę miasta. Naukę języka niemieckiego ułatwi i uprzyjemni międzynarodowe towarzystwo kursantów. Dzięki tej szkole, oprócz zdobycia większych umiejętności posługiwania się językiem niemieckim, poczujesz się jak w wielkim centrum finansowo-komunikacyjnym!
  LOKALIZACJA:
  Szkoła zlokalizowana jest w dzielnicy Sachsenhausen, cichej mieszkalnej dzielnicy, która jest oddalona od centrum miasta zaledwie 10 minut spacerem. Klasy są dobrze oświetlone i widać z nich dzielnicę Sachsenhausen lub panoramę centrum miasta.
  WYPOSAŻENIE:
  Szkoła posiada hall i kącik, gdzie kursanci mogą wypić kawę lub herbatę, zjeść przekąski. W hallu znajduje się automat z kawą i dystrybutor z wodą. Można (za dodatkową opłatą) skorzystać z bezprzewodowego Internetu (WI-FI), ponadto jeden komputer stacjonarny w szkole jest do dyspozycji kursantów za darmo. Co więcej, na parterze mieści się wspólny pokój, gdzie studenci mogą odrobić swoją pracę domową lub pouczyć się. Dodatkowo, w szkole funkcjonuje biblioteka.

  Niemiecki W Niemczech - Rodzaje Kursów

  POZIOM ZAAWANSOWANIA: Od początkującego do zaawansowanego (C2).
  TEST KWALIFIKACYJNY: On-line, przed wyjazdem.
  WIEK UCZESTNIKÓW: Od 18 lat.
  CZAS TRWANIA LEKCJI: 45 minut.
  Uwaga! Dla Państwa wygody i możliwości porównania zagranicznych szkół językowych oraz programów edukacyjnych, przeliczyliśmy wszystkie rodzaje kursów na 45-minutowe jednostki lekcyjne. Wszystkie kursy, które promujemy na naszej stronie on-line oraz w katalogu drukowanym są podane w lekcjach 45-minutowych.
  Kursy standardowe:
 • 20 lekcji w tygodniu,
 • 30 lekcji w tygodniu.
  Kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów:
 • 20 lekcje w tygodniu przygotowaniedo egzaminu DAF (12 tygodni).
  Kursy indywidualne:
 • 10 lekcji One-to-One w tygodniu,
 • 20 lekcji One-to-One w tygodniu,
 • 30 lekcji One-to-One w tygodniu.
 • Ubezpieczenie

  ATJ Organizator gwarantuje Klientowi umowę ubezpieczeniową na okres wyjazdu: polisa SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Z tytułu umowy Klientowi przysługują odszkodowania: od kosztów leczenia, od nieszczęśliwych wypadków, utrata bagażu.
  Kwoty ubezpieczenia:
  KL: (koszty leczenia) równowartość w PLN 10 000 EUR,
  NNW: (nieszczęśliwe wypadki) 15000 PLN,
  Bagaż: 800 PLN.
  Istnieje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia na wyższe kwoty za pośrednictwem naszej strony internetowej ,
  jak również ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie oraz od chorób przewlekłych (informacje na ten temat dostępne w naszym biurze lub u agenta).

  Możliwe Dodatkowe Opcje We Frankfurcie

  PROGRAM 35+: Nauka języka obcego opiera się przede wszystkim na komunikacji, a konwersacje toczą się bardziej płynnie, kiedy rozmówcami są osoby o podobnych zainteresowaniach i na podobnym poziomie doświadczeń życiowych. Ucz się języka z osobami z całego świata, którymi kierują podobne cele zawodowe. Program 35+ to mix narodowościowy i wysoki poziom nauczania oraz nauka w tej samej grupie wiekowej, z osobami o podobnych motywacjach i zainteresowaniach. Poszerz swoje horyzonty na kursie skierowanym właśnie do Ciebie! Kurs trwa minimum 2 tygodnie i odbywa się w określonych datach.

  Opcje Wyżywienia Dla Wybranego Zakwaterowania

 • Rodziny goszczące: same śniadania lub śniadania i obiadokolacje.
 • Apartamenty dzielone: wyżywienie własne.
 • Dostępne Zakwaterowanie

  Od niedzieli do soboty.
 • Rodziny goszczące: 1- lub 2-osobowe pokoje (pokoje 2-osobowe dla osób podróżujących razem). Pokoje są sprzątane raz w tygodniu przez rodzinę goszczącą. Pościel jest zapewniona, kursanci są proszeni o zaopatrzenie się we własne ręczniki.
 • Apartamenty dzielone: posiadają łazienki dzielone z innymi kursantami, w pełni wyposażoną kuchnię, zlokalizowane są w cichej dzielnicy mieszkalnej Sachsenhausen. Apartamenty są codziennie sprzątane, pościel jest zapewniona, natomiast kursanci proszeni są o zaopatrzenie się we własne ręczniki.
 • Hotel: 3-gwiazdkowy: 5-10 minut spacerem od szkoły. Pokoje mają w pełni wyposażoną łazienkę, telewizor, darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu (WI-FI). Bardzo blisko słynnej dzielnicy nocnych rozrywek „Alt Sachsenhausen”.
 • Transport I Transfer

  Na życzenie organizujemy transport samolotem lub autokarem i transfer d/z miejsca zakwaterowania.

  Niemcy - Idealne Miejsce Na Zagraniczne Kursy Językowe

  Frankfurt to europejska stolica ekonomii i waluty Euro, rozpościerająca się dumnie nad Menem. Tutaj także odbywają się znane na całym świecie targi. Jeżeli szukasz miejsca nowoczesnego, czerpiącego jednocześnie z dawnych tradycji, trafiłeś idealnie. Uczymy się w eleganckiej i bezpiecznej dzielnicy, 10 minut spacerem od centrum miasta, gdzie zobaczyć można rynek „Romer” i most „Eiserner Steg”. Do dyspozycji studentów są nowoczesne sale lekcyjne z dostępem do Internetu i WiFi, kafejka oraz taras. Tradycja nauczania sięga 1983 roku!

  Zajęcia Pozalekcyjne

  Organizowane są i płatne na miejscu. Dzięki dobrej lokalizacji szkoły, z łatwością można dojść lub dojechać w najciekawsze miejsca we Frankfurcie. W mieście działa wiele muzeów, często o zasięgu krajowym lub szerszym. Nad Menem funkcjonuje tzw. Wybrzeże Muzeów (Museumsufer). W niedużej odległości od siebie, na obu brzegach rzeki znajduje się 13 różnych muzeów. Co roku we Frankfurcie odbywa się Noc Muzeów, a pod koniec sierpnia także Festiwal Wybrzeża Muzeów (Museumsuferfest). Istnieje możliwość zwiedzenia pobliskich miast, m.in. Mainz lub Wiesbaden. Latem w mieście odbywają się liczne festiwale uliczne, podczas których będzie można skosztować oryginalnego wina jabłkowego.

  Cena Podstawowa Za Wyjazd Językowy Obejmuje

 • kurs językowy 20 lekcji w tygodniu,
 • certyfikat ukończenia kursu,
 • ubezpieczenie KL/NNW/bagaż.
 • Galeria

  comments powered by Disqus
  Nasze marki:

  Biuro Podróży Ecotravel

  ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

  +48 12 6489977, +48 12 6472266
  +48 12 6471188, +48 12 6813692
  fax.: +48 12 391 72 03
  bok@ecotravel.pl

  godz. otwarcia:
  Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
  Sobota - Niedziela: nieczynne

  Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


  Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

  Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.