w naszej ofercie: 8697 imprez, 8633 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obozy i Kolonie Letnie 2021
Obozy Artystyczne Akademia Filmowa Akademia Umiejętności Obozy Wdzięku, Urody, Wizażu Obozy Aktywne Obozy Anime i Manga Obozy DJ-jskie Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Fitness Obozy Gitarowe Obozy Hip-Hop-owe Obozy z Językiem Angielskim Obozy z Językiem Francuskim Obozy z Językiem Hiszpańskim Obozy z Językiem Niemieckim Obozy Językowe Obozy Kitesurfingowe Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy Koszykarskie Obozy z Kursem na Ratownika Wodnego Obozy Medyczne Obozy Militarne, Wojskowe, Policyjne Obozy Modelarskie Obozy Motoryzacyjne Obozy z Nauką Pływania Obozy Nurkowe Obozy Objazdowe Obozy Odchudzające Obozy Paintballowe Obozy z Piłką Nożną Obozy z Piłką Ręczną Obozy Plastyczne Obozy Poszukiwaczy Skarbów Obozy Przygodowe Obozy Przyrodnicze Obozy Quadowe Rejsy Żeglarskie Obozy Rekreacyjne Obozy Rowerowe Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy Rycerskie Obozy Siatkarskie Obozy SPA Spływy Kajakowe Obozy Sportowe Obozy Sportów Wodnych Obozy Studenckie Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Sztuk Walk i Samoobrony Obozy Taneczne Obozy Tenisowe Obozy Dziennikarskie Warsztaty Fotograficzne Warsztaty Piosenkarskie Obozy Teatralne Obozy Wędkarskie Obozy Wędrowne Obozy Windsurfingowe Obozy Wspinaczkowe Obozy z Gwiazdami Obozy z Psem Obozy Zdrowotne Obozy Żeglarskie Obozy Aktorskie Obozy Detektywistyczne Obozy Dyskotekowe Obozy Edukacyjne Obozy Imprezowe Obozy Kajakowe Obozy Kulinarne Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Modelingowe Obozy Muzyczne Obozy Surfingowe Szkoła Magii Obozy Filmowe, Reżyserskie Obozy All Inclusive Obozy ASG Obozy Cheerleaderek Obozy Fotograficzne Obozy Gier Planszowych Obozy Grafiki Komputerowej Obozy Wokalne i Piosenkarskie Obozy z Jogą Obozy Kulturoznawcze Obozy Trekkingowe Obozy z Językiem Japońskim Obozy Kartingowe Obozy Lotnicze Obozy Parkour i Freerun Kursy Językowe dla dzieci i młodzieży Obozy Archeologiczne Obozy Biegowe Obozy Kondycyjne Obozy Modowe i Fashion Obozy Larpowe Obozy z Językiem Polskim Półkolonie Obozy Gokartowe Obozy Nerfowe Obozy Robotyki Obozy z LEGO Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Handmade Obozy Minecraft Obozy MINI 7-dniowe Obozy Rolkowe Obozy Wegetariańskie Obozy z Parkami Rozrywki Obozy z YouTuberami Obozy Graffiti Obozy Hulajnogowe Obozy Literackie Obozy Naukowe Obozy Programowania Obozy Weterynaryjne Obozy z Dietą Bezglutenową Obozy z Dietą Bezmleczną Obozy z Dietą Cukrzycową Obozy z Dietą Wegańską Obozy z Dietą Wegetariańską Obozy Crossfit Obozy Deskorolkowe Obozy e-sportowe Obozy Eko Obozy Fortnite Obozy Krav Maga Obozy Majsterkowania Obozy Motywacyjne Obozy Pokemon Obozy Psychologiczne Obozy Social Media, Youtube, Tik-Tok Obozy z Kartą Dużej Rodziny Obozy za 100 zł zaliczki Obozy Bez telefonów, Smartfonów, Offline Obozy Brawl Stars Obozy Cyrkowe i Kuglarskie Obozy Gier Podwórkowych Obozy Językowe z Native Speaker Obozy Jogi i Motywacyjne Obozy Retro Obozy Szachowe
OBÓZ LET'S TALK PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII 2021 - HOTEL COLOSSEUM****
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ ŻEGLARSKI WĘGORZEWO 2021 – 14 DNI
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ LETNIA SZKOŁA SURVIVALU PODLESICE 2021
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2021]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2021]
Polecamy [10.12-18.12.2021]

Obóz młodzieżowy w Chorwacji Wyspa Hvar / Stari Grad (Arkada Sunny Hotel by Valamar 2*) 2021
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ MŁODZIEŻOWY W CHORWACJI WYSPA HVAR / STARI GRAD (ARKADA SUNNY HOTEL BY VALAMAR 2*) 2021

Obozy młodzieżowe w Chorwacji 2021, Obozy młodzieżowe dla dzieci i młodziezy 2021, Rekreacyjne obozy młodzieżowe na Chorwacji 2021, W programie zwiedzanie ZAGRZEBIA, TROGIRU i WYSPY HVAR

Wiek: od 13 do 19 lat
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
274181499
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Obóz młodzieżowy w Chorwacji Wyspa Hvar / Stari Grad (Arkada Sunny Hotel by Valamar 2*)
Obozy młodzieżowe w Chorwacji 2021, Obozy młodzieżowe dla dzieci i młodziezy 2021, Rekreacyjne obozy młodzieżowe na Chorwacji 2021, W programie zwiedzanie ZAGRZEBIA, TROGIRU i WYSPY HVAR
CHORWACJA to perła Adriatyku. To państwo, składające się z ponad tysiąca wysp i raf, co roku przyciąga miliony turystów. Kusi bałkańską kuchnią oraz urzekającymi nadmorskimi miasteczkami. Warto podczas podróży do Chorwacji odwiedzić Dubrownik, miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Pełno w nim starych zabytkowych kamienic oraz świątyń, które nadają szczególnego klimatu temu miejscu. Do listy miejsc do zwiedzenia warto dopisać także Zagrzeb czy Split. Ponadto, godne polecenia są parki narodowe kuszące swoim naturalnym pięknem.
WYSPA HVAR uznawana jest za jedną z piękniejszych wysp nie tylko w Dalmacji, ale i na terenie całej Chorwacji. Przede wszystkim słynie z tego, że jej sporą część porastają pola lawendy. Gdy kwitną nie tylko tworzą wyjątkowo fotogeniczne, fioletowe połacie, ale przede wszystkim wydzielają mnóstwo aromatycznych olejków eterycznych. Najpiękniejszym miastem wyspy jest Hvar, który zachwyca elegancją i piękną architekturą. Natomiast najstarszym miastem, jakie się tam znajduje, jest Stary (Stari) Grad. Rozciągająca się przy nim równina została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.
Hotel znajduje się w miejscowości Stari Grad, które jest najstarszym miastem na wyspie. Dzięki swojemu dogodnemu położeniu był przez stulecia przytuliskiem dla marynarzy, na których mieszkańcy miasta czekali w przystani, a obecnie jest obowiązkową przystanią dla żeglarzy pływających po Adriatyku.
Program pobytu
W programie zwiedzanie ZAGRZEBIA, TROGIRU i WYSPY HVAR !!!
1 dzień: 
Wyjazd z Krakowa w godzinach wieczornych. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię do Chorwacji.
2 dzień: 
Przyjazd do ZAGRZEBIA w godzinach przedpołudniowych, spotkanie z lokalnym przewodnikiem, zwiedzanie stolicy Chorwacji, centrum życia politycznego, gospodarczego i kulturalnego kraju. Spacer po zabytkowym centrum z charakterystyczną, pochodzącą z czasów austro-węgierskich architekturą. Przejazd do obiektu w okolicach Zagrzebia, zakwaterowanie w pokojach. Spotkanie organizacyjne z kadrą pedagogiczną. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.
3 dzień: 
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do TROGIRU, zwiedzanie urokliwych uliczek i starówki wpisanej podobnie jak zabytkowe centrum Splitu na Listę UNESCO. Następnie przeprawa promowa na trasie Drvenik – Sucuraj. Przejazd do miejscowości Stari Grad na Wyspie Hvar, zakwaterowanie w pokojach, obiadokolacja, nocleg.
3-10 dzień: 
Pobyt na Wyspie Hvar (łącznie 7 noclegów), realizacja programu. Wycieczka autokarowa po Wyspie Hvar, przejazd do miasta HVAR, sprawiającego wrażenie miasta – zabytku. Stulecia szlifowały jego mury, a epoki, zwłaszcza renesans ukształtowały jego wizerunek. Miasto Hvar jest uważane za jedno z atrakcyjniejszych w Chorwacji. Na początku XV wieku, gdy rządzili tu Wenecjanie, Hvar stał się najbogatszym miastem w Dalmacji, ponieważ wszystkie statki płynące do i z Republiki, zawijały właśnie tu. Hvar to obecnie miasto, które odwiedzają wpływowi turyści, którzy wynajmują tu jachty i wydają masę pieniędzy na liczne rozrywki. Latem zatoka portowa pęka w szwach od luksusowych jachtów i łódek. Główne zabytki miasta to Twierdza, Kościół z renesansową fasadą zwany powszechnie katedrą oraz teatr – jeden z pierwszych na świecie teatrów publicznych. Następnie przejazd do miejscowości JELSA, która znajduje się w centralnej części wyspy. Jelsa sąsiaduje z dwoma najwyższymi wzgórzami na wyspie – Sv. Nikola na zachodzie i Hum na wschodzie. Obszar ten był zamieszkiwany już w starożytności. Początki turystyki na wyspie sięgają dalekiej przeszłości, czasów antyku i średniowiecza, na co wskazują vilae rusticae. W 1991 roku Hvar podpisał Deklarację Wysp Dalmatyńskich – ekologicznie czysta strefa, która opiera się na fakcie, że rejon Jelsy stanowi prawdziwie słoneczny ogród, nawadniany przez czyste morze i zasilany krystalicznie przejrzystym powietrzem. Ponadto w programie: plażowanie, kąpiele na basenie i w morzu pod opieką ratownika, zajęcia i rozgrywki sportowe na dostępnych boiskach, konkursy wiedzy, gry terenowe, dyskoteki na terenie hotelu.
10 dzień: 
Wykwaterowanie po śniadaniu, odebranie suchego prowiantu, wyjazd w drogę powrotną do kraju w godzinach południowych.
11 dzień: 
Powrót do Krakowa w godzinach południowych.
WAŻNE INFORMACJE:
- prosimy o zabranie ważnego paszportu lub dowodu osobistego (min. 3 miesiące od daty powrotu),
- w hotelu pobierana jest obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości 20 EUR/os.,
- na miejscu dodatkowo płatna taksa turystyczna: 10 EUR/pobyt uczestnicy powyżej 12 lat,
- należy posiadać kwotę 10 EUR/os. na opiekę przewodnika lokalnego w Zagrzebiu, Trogirze i na Wyspie Hvar,
- możliwość dopłaty do FB (trzy posiłki dziennie) +180 zł/os. (płatne w biurze przy rezerwacji).
WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
- DUBROWNIK / wycieczka całodniowa - przejazd do Dubrownika, którego stare miasto otoczone murami obronnymi zostało wpisane na Listę UNESCO, zwiedzanie, m.in.: Brama Pile, najważniejsza ulica miasta – Placa, klasztor franciszkanów wraz z XIV-wieczną apteką, kolumna rycerza O rlando – symbol wolności z czasów Republiki Dubrownickiej, Pałac Sponza, Wieża Zegarowa, Pałac Rektorów – jeden z najpiękniejszych zabytkowych budynków miasta, miejsce rezydowania rektorów Republiki. Cena ok. 55 EUR + własne wydatki.
Wycieczka realizowana przy min. 20 uczestnikach.

Obóz młodzieżowy w Chorwacji Wyspa Hvar / Stari Grad (Arkada Sunny Hotel by Valamar 2*)
Obozy młodzieżowe w Chorwacji 2021, Obozy młodzieżowe dla dzieci i młodziezy 2021, Rekreacyjne obozy młodzieżowe na Chorwacji 2021, W programie zwiedzanie ZAGRZEBIA, TROGIRU i WYSPY HVAR

CHORWACJA to perła Adriatyku. To państwo, składające się z ponad tysiąca wysp i raf, co roku przyciąga miliony turystów. Kusi bałkańską kuchnią oraz urzekającymi nadmorskimi miasteczkami. Warto podczas podróży do Chorwacji odwiedzić Dubrownik, miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Pełno w nim starych zabytkowych kamienic oraz świątyń, które nadają szczególnego klimatu temu miejscu. Do listy miejsc do zwiedzenia warto dopisać także Zagrzeb czy Split. Ponadto, godne polecenia są parki narodowe kuszące swoim naturalnym pięknem.

WYSPA HVAR
uznawana jest za jedną z piękniejszych wysp nie tylko w Dalmacji, ale i na terenie całej Chorwacji. Przede wszystkim słynie z tego, że jej sporą część porastają pola lawendy. Gdy kwitną nie tylko tworzą wyjątkowo fotogeniczne, fioletowe połacie, ale przede wszystkim wydzielają mnóstwo aromatycznych olejków eterycznych. Najpiękniejszym miastem wyspy jest Hvar, który zachwyca elegancją i piękną architekturą. Natomiast najstarszym miastem, jakie się tam znajduje, jest Stary (Stari) Grad. Rozciągająca się przy nim równina została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.
Hotel znajduje się w miejscowości Stari Grad, które jest najstarszym miastem na wyspie. Dzięki swojemu dogodnemu położeniu był przez stulecia przytuliskiem dla marynarzy, na których mieszkańcy miasta czekali w przystani, a obecnie jest obowiązkową przystanią dla żeglarzy pływających po Adriatyku.

Program pobytu
W programie zwiedzanie ZAGRZEBIA, TROGIRU i WYSPY HVAR !!!

1 dzień: 
Wyjazd z Krakowa w godzinach wieczornych. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię do Chorwacji.

2 dzień: 
Przyjazd do ZAGRZEBIA w godzinach przedpołudniowych, spotkanie z lokalnym przewodnikiem, zwiedzanie stolicy Chorwacji, centrum życia politycznego, gospodarczego i kulturalnego kraju. Spacer po zabytkowym centrum z charakterystyczną, pochodzącą z czasów austro-węgierskich architekturą. Przejazd do obiektu w okolicach Zagrzebia, zakwaterowanie w pokojach. Spotkanie organizacyjne z kadrą pedagogiczną. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

3 dzień: 
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do TROGIRU, zwiedzanie urokliwych uliczek i starówki wpisanej podobnie jak zabytkowe centrum Splitu na Listę UNESCO. Następnie przeprawa promowa na trasie Drvenik – Sucuraj. Przejazd do miejscowości Stari Grad na Wyspie Hvar, zakwaterowanie w pokojach, obiadokolacja, nocleg.

3-10 dzień: 
Pobyt na Wyspie Hvar (łącznie 7 noclegów), realizacja programu. Wycieczka autokarowa po Wyspie Hvar, przejazd do miasta HVAR, sprawiającego wrażenie miasta – zabytku. Stulecia szlifowały jego mury, a epoki, zwłaszcza renesans ukształtowały jego wizerunek. Miasto Hvar jest uważane za jedno z atrakcyjniejszych w Chorwacji. Na początku XV wieku, gdy rządzili tu Wenecjanie, Hvar stał się najbogatszym miastem w Dalmacji, ponieważ wszystkie statki płynące do i z Republiki, zawijały właśnie tu. Hvar to obecnie miasto, które odwiedzają wpływowi turyści, którzy wynajmują tu jachty i wydają masę pieniędzy na liczne rozrywki. Latem zatoka portowa pęka w szwach od luksusowych jachtów i łódek. Główne zabytki miasta to Twierdza, Kościół z renesansową fasadą zwany powszechnie katedrą oraz teatr – jeden z pierwszych na świecie teatrów publicznych. Następnie przejazd do miejscowości JELSA, która znajduje się w centralnej części wyspy. Jelsa sąsiaduje z dwoma najwyższymi wzgórzami na wyspie – Sv. Nikola na zachodzie i Hum na wschodzie. Obszar ten był zamieszkiwany już w starożytności. Początki turystyki na wyspie sięgają dalekiej przeszłości, czasów antyku i średniowiecza, na co wskazują vilae rusticae. W 1991 roku Hvar podpisał Deklarację Wysp Dalmatyńskich – ekologicznie czysta strefa, która opiera się na fakcie, że rejon Jelsy stanowi prawdziwie słoneczny ogród, nawadniany przez czyste morze i zasilany krystalicznie przejrzystym powietrzem. Ponadto w programie: plażowanie, kąpiele na basenie i w morzu pod opieką ratownika, zajęcia i rozgrywki sportowe na dostępnych boiskach, konkursy wiedzy, gry terenowe, dyskoteki na terenie hotelu.

10 dzień: 
Wykwaterowanie po śniadaniu, odebranie suchego prowiantu, wyjazd w drogę powrotną do kraju w godzinach południowych.

11 dzień: 
Powrót do Krakowa w godzinach południowych.

WAŻNE INFORMACJE:
- prosimy o zabranie ważnego paszportu lub dowodu osobistego (min. 3 miesiące od daty powrotu),
- w hotelu pobierana jest obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości 20 EUR/os.,
- na miejscu dodatkowo płatna taksa turystyczna: 10 EUR/pobyt uczestnicy powyżej 12 lat,
- należy posiadać kwotę 10 EUR/os. na opiekę przewodnika lokalnego w Zagrzebiu, Trogirze i na Wyspie Hvar,
- możliwość dopłaty do FB (trzy posiłki dziennie) +180 zł/os. (płatne w biurze przy rezerwacji).

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
- DUBROWNIK / wycieczka całodniowa - przejazd do Dubrownika, którego stare miasto otoczone murami obronnymi zostało wpisane na Listę UNESCO, zwiedzanie, m.in.: Brama Pile, najważniejsza ulica miasta – Placa, klasztor franciszkanów wraz z XIV-wieczną apteką, kolumna rycerza O rlando – symbol wolności z czasów Republiki Dubrownickiej, Pałac Sponza, Wieża Zegarowa, Pałac Rektorów – jeden z najpiękniejszych zabytkowych budynków miasta, miejsce rezydowania rektorów Republiki. Cena ok. 55 EUR + własne wydatki.
Wycieczka realizowana przy min. 20 uczestnikach.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
01.07-11.07.2021 2170 PLN Sprawdź
08.07-18.07.2021 2170 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 3% od sumy
dopłata do trzech posiłków dziennie śniadanie tj. lunch, obiadokolacja : Dopłata 180 PLN

Zakwaterowanie

Hotel

ARKADA SUNNY HOTEL BY VALAMAR 2* - obiekt położony nad brzegiem morza, we wcinającej się głęboko w ląd zatoce, w odległości 1.400 m od centrum miejscowości Stari Grad. Hotel otoczony jest lasem sosnowym
i śródziemnomorskimi roślinami, takimi jak drzewa oliwne, rozmaryn i lawenda. W odległości 50 m od hotelu znajduje się plaża żwirowa. Zakwaterowanie uczestników w pokojach 3, 4-osobowych (możliwość łóżek podwójnych z oddzielną pościelą) z łazienkami, TV, WiFi, balkonem, klimatyzacją. Na terenie hotelu: basen odkryty z wodą morską, leżaki przy basenie bezpłatne, restauracja, bar przy basenie z malowniczym widokiem na Adriatyk (wieczorna muzyka na żywo), dodatkowo: boiska sportowe (piłka ręczna, koszykówka, piłka nożna), korty tenisowe oraz wypożyczalnia rowerów (dodatkowa opłata).

ARKADA SUNNY HOTEL BY VALAMAR 2* - obiekt położony nad brzegiem morza, we wcinającej się głęboko w ląd zatoce, w odległości 1.400 m od centrum miejscowości Stari Grad. Hotel otoczony jest lasem sosnowym
i śródziemnomorskimi roślinami, takimi jak drzewa oliwne, rozmaryn i lawenda. W odległości 50 m od hotelu znajduje się plaża żwirowa. Zakwaterowanie uczestników w pokojach 3, 4-osobowych (możliwość łóżek podwójnych z oddzielną pościelą) z łazienkami, TV, WiFi, balkonem, klimatyzacją. Na terenie hotelu: basen odkryty z wodą morską, leżaki przy basenie bezpłatne, restauracja, bar przy basenie z malowniczym widokiem na Adriatyk (wieczorna muzyka na żywo), dodatkowo: boiska sportowe (piłka ręczna, koszykówka, piłka nożna), korty tenisowe oraz wypożyczalnia rowerów (dodatkowa opłata).

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

Dwa posiłki dziennie – śniadania i obiadokolacje w formie bufetu w restauracji hotelowej (do obiadokolacji woda). Pierwszy posiłek obiadokolacja w drugim dniu imprezy podczas noclegu tranzytowego, ostatni posiłek śniadanie oraz suchy prowiant na drogę powrotną w dniu wyjazdu z hotelu. Istnieje możliwość dopłaty do trzech posiłków dziennie tj. śniadanie, lunch, obiadokolacja, dopłata +180 zł/os. (deklaracja i opłata w biurze przy podpisaniu umowy).

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Autokar klasy lux wyposażony w klimatyzację, barek, DVD, WC. Trasa przejazdu: Czechy – Austria – Słowenia – Chorwacja. Transport z Krakowa i Katowic w cenie. Dopłata za wyjazdy z miast: Warszawa +100 zł, Wrocław +100 zł, Łódź +100 zł. Transfery realizowane przy min. 6 uczestnikach.

Miejscowość Cena
Kraków bez dopłaty
Warszawa Dopłata 100 PLN
Wrocław Dopłata 100 PLN
Łódź Dopłata 100 PLN
Katowice bez dopłaty

Cena zawiera

8 noclegów (1 nocleg tranzytowy w okolicach Zagrzebia, 7 noclegów na Wyspie Hvar),
wyżywienie,
suchy prowiant na drogę powrotną,
opiekę pilota,
opiekę kadry pedagogicznej, ratownika,
chorwacką opiekę medyczną,
transport,
ubezpieczenie KL do 30.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 1.000 zł + CP (Signal Iduna S.A.),
składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

8 noclegów (1 nocleg tranzytowy w okolicach Zagrzebia, 7 noclegów na Wyspie Hvar),
wyżywienie,
suchy prowiant na drogę powrotną,
opiekę pilota,
opiekę kadry pedagogicznej, ratownika,
chorwacką opiekę medyczną,
transport,
ubezpieczenie KL do 30.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 1.000 zł + CP (Signal Iduna S.A.),
składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

wycieczek fakultatywnych,
dopłaty do połączeń antenowych z Warszawy +100 zł, Wrocławia +100 zł i Łodzi +100 zł,
taksy turystycznej: 10 EUR/pobyt uczestnicy powyżej 12 lat,
obowiązkowej kaucji zwrotnej w wysokości 20 EUR/os.,
opieki lokalnych przewodników w Zagrzebiu, Trogirze i na Wyspie Hvar - 10 EUR/os.,
świadczeń niewymienionych w ofercie.

wycieczek fakultatywnych,
dopłaty do połączeń antenowych z Warszawy +100 zł, Wrocławia +100 zł i Łodzi +100 zł,
taksy turystycznej: 10 EUR/pobyt uczestnicy powyżej 12 lat,
obowiązkowej kaucji zwrotnej w wysokości 20 EUR/os.,
opieki lokalnych przewodników w Zagrzebiu, Trogirze i na Wyspie Hvar - 10 EUR/os.,
świadczeń niewymienionych w ofercie.

comments powered by Disqus
Popularne
OBÓZ LET'S TALK PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ DANCE CAMP PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKI WĘGORZEWO 2021 – 14 DNI
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII 2021 - HOTEL COLOSSEUM****
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ FILMOWY KINOMANIACY PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ GOKARTOWO-QUADOWY
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ WINDSURFINGOWY DŹWIRZYNO 2021
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.