w naszej ofercie: 10433 imprezy, 2875 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Rodzaj oferty:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Obozy i Kolonie Letnie 2024
Obozy z Aerobikiem Obozy Artystyczne Obozy Aktywne Obozy Anime i Manga Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Fitness Obozy Gitarowe Obozy Hip-Hop-owe Obozy z Językiem Angielskim Obozy z Językiem Francuskim Obozy z Językiem Hiszpańskim Obozy z Językiem Niemieckim Obozy z Językiem Włoskim Obozy Językowe Obozy Kitesurfingowe Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy Militarne, Wojskowe, Policyjne Obozy z nauką pływania Obozy Objazdowe Obozy Paintballowe Obozy Plastyczne Obozy Przygodowe Obozy Przyrodnicze Obozy Quadowe Obozy Rekreacyjne Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy SPA Obozy Sportowe Obozy Sportów Wodnych Obozy Studenckie Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Sztuk Walk i Samoobrony Obozy Taneczne Obozy Teatralne Obozy Wędkarskie Obozy Wędrowne Obozy Windsurfingowe Wypoczynek i Zwiedzanie Obozy z Gwiazdami Obozy Żeglarskie Obozy Aktorskie Obozy Detektywistyczne Obozy Dyskotekowe Obozy Edukacyjne Obozy Imprezowe Obozy Kajakowe Obozy Kulinarne Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Muzyczne Obozy Surfingowe Obozy Filmowe, Reżyserskie Obozy All Inclusive Obozy ASG Obozy Integracyjne Obozy Wokalne i Piosenkarskie Obozy Kulturoznawcze Obozy Kondycyjne Obozy Modowe i Fashion Obozy z Językiem Polskim Obozy z LEGO Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Handmade Obozy Minecraft Obozy MINI 7-dniowe Obozy Rolkowe Obozy z Parkami Rozrywki Obozy z YouTuberami Obozy Hulajnogowe Obozy Literackie Obozy Naukowe Obozy Programowania Obozy z Dietą Bezglutenową Obozy z Dietą Bezmleczną Obozy z Dietą Wegańską Obozy z Dietą Wegetariańską Obozy e-sportowe Obozy Fortnite Obozy Majsterkowania Obozy Social Media, Youtube, Tik-Tok Obozy Szachowe Obozy Cosplay Obozy dla Dziewczyn Obozy Japońskie Obozy K-POP Obozy Kreatywne Obozy Otaku Obozy pływackie Obozy z Dietą Bezlaktozową Horroru Obozy Samolotem Obozy z Energylandią Parki Rozrywki Termalne

Centrum prasowe / Nagrody i wyróżnienia
   

Media o nas | Klienci o nas | Nagrody i wyróżnienia | Materiały dla mediów | Kontakt dla mediów


Wyróżnienie 2016WYRÓŻNIENIE 2016

Biuro Podróży Ecotravel otrzymało wyróżnienie za rok 2016 dotyczący oferty Czerwiński Travel.

"Ecotravel należy do grona naszych złotych agentów zarówno ze względu na wielkość sprzedaży, jak również na jakość oferowanych usług."

Serdecznie dziękujemy!


Ecotravel Złoty Sprzedawca 2015

ZŁOTY SPRZEDAWCA 2015

Biuro Podróży Ecotravel otrzymało tytuł Złotego Sprzedawcy roku 2015 oferty Biura Podróży Travel Shop.

Serdecznie dziękujemy!

 


Dyplom WyróżniającySUPER AGENT 2011

Biuro Podróży Ecotravel otrzymało wyróżniający dyplom za wysoki poziom obsługi klienta i bardzo dobrą sprzedaż w roku 2011 oferty OK Tours.

Serdecznie dziękujemy!

 

 


Najlepszy Agent Lato 2011NAJLEPSZY AGENT LATA 2011

Biuro Podróży Ecotravel otrzymało Dyplom dla Najlepszego Agenta sezonu Lato 2011 od organizatora Biura Usług Turystycznych BUT.

Serdecznie dziękujemy!

 

 


Dyplom Super Agenta 2011SUPER AGENT 2011

Biuro Podróży Ecotravel otrzymało Dyplom SUPER AGENTA za Rzetelność, doskonałą współpracę i wysoką sprzedaż oferty letniej na rok 2011 od Biura Podróży SUNSPORT.

Serdecznie dziękujemy!

 

 


Dyplom Ecotravel 2010DYPLOM DLA ECOTRAVEL

Biuro Podróży Ecotravel otrzymało Dyplom za Wzorcową Sprzedaż Oferty Agencyjnej Poszukiwaczy Przygód za lato 2010.

Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia Latem 2011!

 

 


Ecotravel Super Agent 2010SUPER AGENT 2010

Dzielimy się z Państwem kolejnym wyróżnieniem naszego Biura Podróży EcoTravel. Tym razem otrzymaliśmy Dyplom SUPERAGENTA 2010 za znakomite wyniki sprzedaży oferty Sun Sport w roku 2010. Jest to w szczególności świadectwem poszerzającego się grona stałych klietnów naszego biura podróży, którzy wracają do nas co roku.

Dziękujemy i wierzymy, że i w przyszłym, już 2011 roku, również będą Nam Państwo towarzyszyli w podróżach i wyjazdach tych bliskich i dalekich.


EcoTravel Srebny Agent 2010

SREBRNY AGENT 2010

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich, że Biuro Podróży ECOTRAVEL zostało wyróżnione jako Srebrny Agent roku 2010 przez FunClub z Poznania. Wyróżnienie to jest dla Nas szczególnie miłe gdyż nie opiera się ono wyłącznie na wielkości sprzedaży a przede wszystkm na prezentacji i obsłudze klientów oraz ich zaufaniu do naszej marki. Serdecznie dziekujemy!

Mamy nadzieję, że przyszły rok 2011 bedzie dla nas równie udany jak ten mijający.


EcoTravel Agent 2010AGENT ROKU 2010

Kolejne wyróżnienie Agenta 2010 roku dla Biura Podróży ECOTRAVEL z Krakowa przybyło do nas prosto ze stolicy Warszawy! Serdecznie dziękujemy naszym Koleżankom i Kolegom z Biura Turystycznego BUT.

Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy!


EcoTravelNajlepszy Agent 2010NAJLEPSZY AGENT LATA 2010

Biuro Podróży ECOTRAVEL zostało wyróżnione jako Najlepszy Agent za wzorową współpracę i bardzo dobre wyniki sprzedży w sezonie letnim 2010. Wyróżnienie to przyszło do Nas prosto z Poznania od Vogue Travel.

Bardzo Dziękujemy!

 

 


EcoTravel Dyplom Uznania 2010DYPLOM UZNANIA DLA ECOTRAVEL

Prezentujemy Państwu Dyplom Uznania dla Biura Podróży ECOTRAVEL z Krakowa za zajęcie 3 miejsca w Konkursie "Kolonie i Obozy Lato 2010 z Czerwiński Travel" organizowanego przez Biuro Czerwiński Travel z Gdańska.

Serdecznie Dziękujemy!

 

 


Rekomendacja Zielonej Szkoły

REKOMENDACJA ZIELONEJ SZKOŁY

"Dyrektor Szkoły Podstawowej Spółdzielni Oświatowej EDUKATORw Ostrowie Wielkopolskim oraz Rodzice uczestników "Zielonej Szkoły" 2010 w Zawoi rekomendują firmę ECOTRAVEL z siedzibą w Krakowie, reprezentowaną przez Panią Edytę Karpałę - jako profesjonalnego, rzetelnego i w pełni wiarygodnego organizatora imprez turystycznych oraz godnego zaufania partnera."

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie!

 


EcoTravel Top Agent 2009

 

TOP AGENT 2009

Biuro Podróży ECOTRAVEL zostało TOP AGENTEM roku 2009 w FunClub-ie - Dziękujemy i Polecamy się na nadchodzący rok!

 

 


Media o nas | Klienci o nas | Nagrody i wyróżnienia | Materiały dla mediów | Kontakt dla mediów

Zapisz


Ecotravel Złoty Sprzedawca 2015ZŁOTY SPRZEDAWCA 2015

Biuro Podróży Ecotravel otrzymało tytuł Złotego Sprzedawcy roku 2015 oferty Biura Podróży Travel Shop.

Serdecznie dziękujemy!

 


comments powered by Disqus

Podobne artykuły

Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.obozyletnie.pl/centrum-prasowe--nagrody.html" title="Centrum prasowe / Nagrody i wyróżnienia" ><img src="http://www.obozyletnie.pl/view/images/eco.png" alt="Centrum prasowe / Nagrody i wyróżnienia" style="vertical-align: middle;" /> Centrum prasowe / Nagrody i wyróżnienia</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.