w naszej ofercie: 15512 imprez, 20972 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obozy i Kolonie Letnie 2018
Obozy z Aerobikiem Akademia Artystyczna Akademia Filmowa Akademia Umiejętności Akademia Urody Obozy Aktywne Obozy Anime i Manga Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Fitness Obozy Gitarowe Obozy Hip-Hop-owe Obozy z Językiem Angielskim Obozy z Językiem Francuskim Obozy z Językiem Hiszpańskim Obozy z Językiem Niemieckim Obozy z Językiem Włoskim Obozy Językowe Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy Koszykarskie Obozy z Kursem na Ratownika Wodnego Obozy Łyżworolkowe Obozy Medyczne Obozy Militarne, Wojskowe, Policyjne Obozy Modelarskie Obozy Motoryzacyjne Obozy z Nauką Pływania Obozy Nurkowe Obozy Objazdowe Obozy Odchudzające Obozy Paintballowe Obozy z Piłką Nożną Obozy z Piłką Ręczną Obozy Plastyczne Obozy Poszukiwaczy Skarbów Obozy Przygodowe Obozy Przyrodnicze Obozy Quadowe Rejsy Żeglarskie Obozy Rekreacyjne Obozy Rowerowe Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy Rycerskie Obozy Siatkarskie Obozy Skateboardingowe Obozy SPA Obozy Sportowe Obozy Sportów Wodnych Obozy Studenckie Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Sztuk Walk i Samoobrony Obozy Taneczne Obozy Tenisowe Obozy Dziennikarskie Warsztaty Fotograficzne Warsztaty Piosenkarskie Obozy Teatralne Obozy Wędkarskie Obozy Wędrowne Obozy Windsurfingowe Obozy Wspinaczkowe Obozy z Gwiazdami Obozy z Psem Obozy Zdrowotne Obozy Zorbingowe Obozy Żeglarskie Obozy Aktorskie Obozy Baseballowe Obozy Detektywistyczne Obozy Dyskotekowe Obozy Edukacyjne Obozy Imprezowe Obozy z Językiem Rosyjskim Obozy Kabaretowe Obozy Kajakowe Obozy Kulinarne Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Modelingowe Obozy Muzyczne Obozy Surfingowe Szkoła Magii Warsztaty Filmowe Obozy z Kursem Pierwszej Pomocy Obozy All Inclusive Obozy ASG Obozy Cheerleaderek Obozy Fotograficzne Obozy Gier Planszowych Obozy Grafiki Komputerowej Obozy Integracyjne Obozy Wokalne i Piosenkarskie Obozy z Jogą Wycieczki Objazdowe Obozy Freestylowe Obozy Kulturoznawcze Obozy Trekkingowe Obozy z Językiem Japońskim Obozy Kartingowe Obozy Parkour i Freerun Kursy Językowe dla dzieci i młodzieży Obozy Biegowe Obozy Kondycyjne Obozy Modowe i Fashion Obozy Larpowe Obozy z Językiem Polskim Kursy Językowe dla dorosłych Kursy Językowe dla studentów Obozy FLUO Obozy Gokartowe Obozy Nerfowe Obozy Robotyki Obozy z LEGO Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Handmade Obozy Minecraft Obozy MINI 7-dniowe Obozy Rolkowe Obozy Wegetariańskie Obozy z Parkami Rozrywki

Wakacje z psem - II stopień
Wszystko o tej ofercie wie:

WAKACJE Z PSEM - II STOPIEŃ

Dla dzieci i młodzieży z własnymi psami

Wiek: od 12 do 18 lat
Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy lub opisem hotelu
Ocena oferty:
Kod oferty:
426811
oferta w pdf

Z psem na wakacje - kolonia i obóz dla dzieci i młodzieży z własnymi psami, II stopnia (zaawansowani)
wiek: od 12 lat

Mazury - Ryn

 ..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM

Obóz ten powstał z myślą o psach, które, brały już udział w szkoleniu z zakresu podstawowego posłuszeństwa a ich właściciele chcieliby aby dalej kontynuowały naukę oraz utrwalały posiadane już umiejętności. Na obozie psy wezmą udział w szkoleniu z zakresu rozszerzonego posłuszeństwa, przejdą do szeregu trudniejszych ćwiczeń, nauczą się odróżniać komendy słowne od optycznych. Na imprezie o takim profilu będziecie mogli połączyć przyjemny wypoczynek dla Was z aktywnym rozwojem czworonoga, dla którego będą to także wakacje na świeżym powietrzu, stale w ruchu.  
Obóz zlokalizowany jest w ośrodku wypoczynkowym na Mazurach, położonym bezpośrednio nad jeziorem, na dużym, ogrodzonym i zadrzewionym terenie, bardzo blisko plaży i lasu. Są tutaj różne boiska i wydzielony teren do szkolenia psów. Do miasta około 15 minut spacerem. Noclegi w domkach campingowych, w pobliżu wc i prysznice. Posiłki jemy w stołówce, jest też bar. Oprócz programu szkoleniowego w czasie wolnym chodzimy na plażę, na spacery do lasu, odbywają się także różne konkursy, gry i biegi terenowe.

 ..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE
Ośrodek wypoczynkowo-żeglarski "Ryn" Gliwickiej Agencji Turystycznej w Rynie, ul. Mazurska 17. Rozpoczęcie 1 dnia od godz. 16.00, zakończenie ostatniego dnia do godziny 10.00.

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA
Wiek - od 12 lat (młodsi z dorosłym opiekunem). Karta kolonijna ze zgodą lekarza i rodziców, zgłoszenie uczestnictwa-umowa (wzory w biurze). Legitymacja szkolna.
Pies musi posiadać umiejętności z zakresu podstawowego posłuszeństwa. Jeśli na imprezie okaże się, iż ich nie posiada, zostanie przesunięty na obóz I stopnia.

..:: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ
Wyżej wymienione odpowiednio wypełnione dokumenty, kieszonkowe. Polar, obuwie na miękkiej podeszwie, czapkę z daszkiem, kostium kąpielowy, dres, latarkę, krem z filtrem, zeszyt, długopis. Prosimy o zaopatrzenie uczestników w podstawowe leki (przeziębienie, ból gardła, uczulenia, środki na oparzenia słoneczne).

..:: DLA PIESKA ZABIERAMY
Nylonowe lub skórzane: obrożę (nie kolczatkę), długą smycz, linkę 15m, kaganiec, ulubione zabawki. Identyfikator psa przymocowany do obroży. Koce spełniające funkcję posłania, dwie miski. Wystarczającą na obóz ilość suchej karmy lub produktów potrzebnych do przyrządzenia jedzenia gotowanego (ryż, makaron, puszki itp.). Świadectwo zdrowia stwierdzające że pies posiada aktualne wymagane szczepienia i nie jest chory - otrzymamy je u lekarza weterynarii. Świadectwo należy wyrobić na dwa dni przed obozem.

..:: JAKIE PSY NIE MOGĄ POJECHAĆ NA OBÓZ
Wyjątkowo agresywne, chore, w trakcie leczenia lub w okresie rekonwalescencji, suki w okresie cieczki oraz psy nad którymi ich właściciele nie są wstanie zapanować psychicznie i fizycznie np. utrzymać ich na smyczy.  

..:: UWAGI

Nie odpowiadamy za ukradziony, utopiony lub zagubiony bagaż - zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie. Istnieje możliwość niezrealizowania wybranych punktów programu, o czym decyduje kierownik obozu.

..:: PROGRAM

Powtórzenie i przypomnienie wiadomości z zakresu podstawowego posłuszeństwa
Chodzenie psa przy nodze przewodnika na smyczy, chodzenie psa przy nodze przewodnika bez smyczy, pozostawanie psa w pozycji "siad" i przywołanie do mnie i do nogi, aportowanie własnego przedmiotu, waruj, stój, stawanie do przeglądu.

20 godzin szkolenia z zakresu rozszerzonego posłuszeństwa
Dopracowywanie koncentracji psa na przewodniku. Przejście do szeregu trudnych ćwiczeń, wprowadzenie dodatkowego elementu - warunków rozpraszających np. duża liczba obcych osób. Łączenie komend - np. uczenie psa przyjmowania pozycji "siad" z pozycji leżącej (do tej pory uczyliśmy go z pozycji stojącej), wykonywanie przez psa komendy siad, kiedy jego przewodnik stoi przed nim, doprowadziło do tego, iż pies zakodował sobie, że daną komendę wykonuje tylko wtedy, gdy jego pan stoi na wprost niego. Wystarczy, że znajdziemy się po innej stronie zwierzęcia, a już będzie miał on problem z wykonaniem zadania. Poznamy tajniki metody Inki Sjosten, czyli odwoływania psa od znalezionego smakołyka, dowiemy się także jak uchronić psa, gdy ten wybiegnie niespodziewanie w stronę pędzącego samochodu.  Podnoszenie różnych przedmiotów, np. kluczy, telefonu komórkowego, rękawiczki. Nie podejmowanie pokarmu z ziemi i od osób obcych. Odróżnianie komend słownych od optycznych.

20 godzin treningów na specjalnym torze dla psów - agility

Zajęcia odbywają się w bardzo dogodnym, nie męczącym, i nie stresującym cyklu, tak aby wykorzystać szczyt koncentracji umysłowej u psa nie powodując zmęczenia i zniechęcenia (zarówno właściciela jak i jego pieska). Zajęcia rozwijają sprawność ruchową, więź z człowiekiem, bystrość i posłuszeństwo.

Agility
To doskonała nauka poprzez aktywną zabawę. Podczas treningów na torze przeszkód pies uczy się kolejnych komend, które rozwijają jego inteligencję i kształtują posłuszeństwo, ale przede wszystkim pogłębiają więź z człowiekiem.

Wykłady teoretyczne
To szereg spotkań podczas, których nasi treserzy poruszą bardzo ważne tematy dotyczące wychowania, pielęgnacji, żywienia naszego pupila. Dowiemy się jak budować prawidłową więź człowiek - pies, jak nie zostać zdominowanym przez psa oraz wiele innych ważnych rzeczy dotyczących naszego czworonoga.   

Rekreacja i wypoczynek

Pomiędzy zajęciami organizujemy spacery po lesie, na plażę, gdzie w warunkach naturalnych uczestnicy modyfikują swoje wcześniejsze błędne zachowania w stosunku do psów, natomiast czworonogi bawią się, socjalizują i uczą życia w stadzie „psy - ludzie", co jest podstawą do osiągnięcia sukcesu wychowawczego. Organizujemy także ogniska, dyskoteki, wyjścia na strzeżone kąpielisko, spacery po starych mazurskich lasach, gry i zabawy terenowe.

Wizyta weterynarza

Opowie nam jak rozpoznawać pierwsze objawy podstawowych chorób, jak prawidłowo żywić i pielęgnować psa. Zademonstruje nam jak należy zabandażować krwawiącą ranę, jak usztywnić zwichniętą kończynę.

Bieg terenowy
Wyścig właścicieli z psami na czas. Startujemy w kilkuminutowych odstępach i na odcinku kilku kilometrów pokonujemy przeszkody i teren o zróżnicowanym stopniu trudności - drogi leśne, piaszczyste, pagórki.

..:: DODATKOWE ATRAKCJE, WYCIECZKI, OBOZOWE AKTYWNOŚCI
Przykładowe propozycje: Mikołajki i Tropicana - kompleks basenów i zjeżdzalni, Kadzidłowo - Park Dzikich Zwierząt, Holowanie na oponce za motorówką, na bananie, paintball, quady, gokarty, zajęcia linowe.
Więcej informacji i wszystkie propozycje - tutaj

Dodatkowe Atrakcje - zasady realizacji

1. Realizacja zajęć uzależniona jest od pogody, kondycji i wieku uczestników. Dlatego nie wszystkie elementy programu muszą zostać zrealizowane, o czym decyduje kierownik obozu. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wybranych zajęć bez zmiany programu obozu.
2. Czas zajęć jest ograniczony, o czym decyduje kierownik obozu.
3. Uczestnikom przysługuje jednorazowe skorzystanie z każdego rodzaju zajęć.

..:: WARUNKI UCZESTNICTWA PSA W OBOZIE
1. Psy wyjątkowo agresywne, chore, w trakcie leczenia lub w okresie rekonwalescencji, suki w okresie cieczki oraz psy nad którymi ich właściciele nie są wstanie zapanować psychicznie i fizycznie np. utrzymać ich na smyczy oraz rasy psów uznane za niebezpieczne nie mogą jechać na imprezę.
2. Opiekunowie uczestnika zobowiązują się do zabrania psa z obozu na własny koszt jeśli ten będzie wykazywał na imprezie zachowania agresywne, zagrażające bezpieczeństwu innych dzieci i psów, bądź też zachoruje on w trakcie trwania imprezy. Pies zostanie zabrany z obozu w ciągu 24 godzin od otrzymania informacji od organizatora imprezy lub jego przedstawiciela. Jeśli nie zostanie on odebrany na czas, organizator może oddać go do psiego hotelu, a koszty jego pobytu i przewozu do hotelu pokrywają jego właściciele.
3. Opiekunowie uczestnika zobowiązują się do zabrania suczki na własny koszt jeśli ta w trakcie trwania imprezy dostanie cieczkę. Suczka zostanie zabrana z obozu w ciągu 24 godzin od otrzymania informacji od organizatora imprezy lub jego przedstawiciela. Jeśli nie zostanie ona odebrana na czas, organizator może oddać ją do hotelu psiego, a koszty jej pobytu i przewozu do hotelu pokrywają właściciele.
4. Uczestnik w trakcie trwania imprezy będzie głównie poświęcać czas swojemu psu.
5. Uczestnik nie będzie korzystał z toru przeszkód bez nadzoru instruktora lub jego zgody.
6. Pies na ośrodku i po za nim będzie chodził tylko na smyczy.
7. Pies będzie spuszczany ze smyczy tylko na terenie ogrodzonym i wyznaczonym do tego celu.
8. Uczestnik nie może podchodzić do obcego psa bez obecności i zgody jego właściciela.
9. W kontaktach z psami należy zachować ostrożność:
- nie podchodzić do psa który śpi lub je
- nie wybudzać psa ze snu
- nie drażnić psa
- nie przeszkadzać psu podczas odpoczynku
- nie wykonywać gwałtownych gestów wobec psa
10. W kontaktach mojego psa z innymi psami zachowam należytą ostrożność:
- nie będę doprowadzać swojego psa do innego psa kiedy on je lub śpi
- nie będę bawić się zabawką mojego psa z innym psem
- nie będę doprowadzał do sytuacji, kiedy dwa psy bawią się jedną zabawką - nie będę podchodził z moim psem do innego psa, jeśli wiem że psy te się nie lubią
11. Uczestnik pokrywa ewentualne koszty weterynaryjne, jeśli jego pies pogryzie innego psa. Koszty za leczenie zostaną zwrócone w ciągu 7 dni od przedstawienia faktur na wskazane konto.
12. Każdy uczestnik ma obowiązek sprzątać po swoim psie.
13. Uczestnik musi zabrać ze sobą na obóz torebki na psie odchody.
14. Uczestnik i pies muszą stosować się do regulaminów obowiązujących w danym miejscu.

..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY
Za dopłatą, pociągiem lub autokarem z opiekunem, z kilkunastu większych miast w Polsce.
Ceny za transport na imprezy obowiązują osoby uprawnione do zniżki szkolnej, studenckiej. W przypadku jej braku osoby dopłacają różnicę w opłacie za bilet przy wpłacie za imprezę.
Uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnej polskiej legitymacji szkolnej, studenckiej uprawniającej go do zniżki. W przypadku jej braku dopłaca konduktorowi różnicę w cenie biletu, opłatę za wypisanie biletu, ewentualną karę.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

CENA OD 1 OSOBY + 1 pies

Zniżki i dopłaty

wycieczka - Mikołajki : Dopłata 35 PLN
Mikołajki i Tropicana – kompleks basenów i zjeżdżalni : Dopłata 70 PLN
wycieczka - Giżycko : Dopłata 35 PLN
wycieczka - Giżycko i Twierdza Boyen : Dopłata 45 PLN
wycieczka - Kadzidłowo - Park Dzikich Zwierząt : Dopłata 45 PLN
Popielno – Stacja Hodowlana Bobrów i Tarpanów : Dopłata 50 PLN
Spytkowo – Wioska Indiańska : Dopłata 55 PLN
Holowanie na oponce za motorówką : Dopłata 45 PLN
Latające Skrzydło : Dopłata 55 PLN
Banan : Dopłata 30 PLN
Narty wodne : Dopłata 65 PLN
Wakeboard : Dopłata 65 PLN
Lot na spadochronie za motorówką : Dopłata 110 PLN
Paintball : Dopłata 70 PLN
Quady : Dopłata 70 PLN
Zajęcia linowe : Dopłata 70 PLN
Pakiet Wodne Atrakcje : Dopłata 80 PLN
Obowiązkowa opłata za transport psa : Dopłata 32 PLN
OSOBA TOWARZYSZĄCA - BEZ PSA : Dopłata 1199 PLN
DRUGA OSOBA TOWARZYSZĄCA - BEZ PSA : Dopłata 999 PLN

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy RYN

„RYN” – ośrodek leży na obszernym, ogrodzonym terenie bezpośrednio nad Jeziorem Ryńskim, w odległości 100 m od plaży strzeżonej. Oferuje swoim Gościom wypoczynek w dobrym standardzie oraz kompleksowe zaplecze żeglarskie.

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy lub opisem hotelu

Wyżywienie - całodzienne w stołówce ośrodka, od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Pociąg

UWAGA - dopłata za psa w pociągu !

Miejscowość Cena
Białystok Dopłata 110 PLN
Częstochowa Dopłata 190 PLN
Elbląg Dopłata 170 PLN
Gdańsk Dopłata 170 PLN
Gdynia Dopłata 170 PLN
Gniezno Dopłata 180 PLN
Iława Dopłata 180 PLN
Inowrocław Dopłata 180 PLN
Katowice Dopłata 210 PLN
Koluszki Dopłata 180 PLN
Koszalin Dopłata 190 PLN
Leszno Dopłata 190 PLN
Malbork Dopłata 170 PLN
Olsztyn Dopłata 100 PLN
Ostróda Dopłata 160 PLN
Poznań Dopłata 190 PLN
Słupsk Dopłata 190 PLN
Sopot Dopłata 170 PLN
Szczecin Dopłata 200 PLN
Tczew Dopłata 170 PLN
Toruń Dopłata 180 PLN
Warszawa Dopłata 150 PLN
Wrocław Dopłata 200 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 4

Własny

Ośrodek wypoczynkowo-żeglarski "Ryn" Gliwickiej Agencji Turystycznej w Rynie, ul. Mazurska 17.
Rozpoczęcie 1 dnia od godz. 16.00, zakończenie ostatniego dnia do godziny 10.00.

Cena zawiera

Zakwaterowanie - domki campingowe o podstawowym standardzie (nocujemy razem z pieskami), wc i prysznice w wydzielonym pawilonie.
Wyżywienie - całodzienne w stołówce ośrodka, od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia.
Kadra - wykwalifikowani treserzy, wychowawcy.
Ubezpieczenie - NW.
Realizację programu - w zależności od możliwości uczestników i ich piesków oraz warunków pogodowych.

Cena nie zawiera

Dojazd pociągiem. Opłata za psa w pociągu 32 zł (w obie strony). Program Dodatkowe Atrakcje.

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.