w naszej ofercie: 11884 imprezy, 6991 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Gitarowy 2018
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ GITAROWY 2018

Niepowtarzalny Obóz z Warsztatami Gitarowymi, które prowadzą najlepsi absolwenci akademii muzycznych i doświadczeni gitarzyści!

Wiek: od 12 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja
Ocena oferty:
Kod oferty:
411667
oferta w pdf

Obóz Gitarowy

Wiek: 12-18 lat
Miejscowość: Murzasichle

Niepowtarzalne warsztaty gitarowe, które prowadzą najlepsi absolwenci akademii muzycznych i doświadczeni gitarzyści! Kilka dni intensywnych prób, warsztatów i wspólnych koncertów w otoczeniu gór. Wolisz bluesa, rocka, jazz, muzykę klasyczną czy może metal? Każdy znajdzie tu dla siebie miejsce. Zagraj z nami w Murzasichle

Strefa warsztatu

 • Technika gry palcami – podstawy są najważniejsze! Dowiesz się, jak prawidłowo ustawić nadgarstek, uderzać w struny, pracować kciukiem i pozostałymi palami dłoni. Poznasz też klasyczne akordy. 
 • Koordynacja rąk – podpowiemy ci, jak radzić sobie z przechodzeniem między akordami i co zrobić w razie pomyłki.  
 • Improwizacja – nauczysz się prawidłowo frazować, rozmieszczać akcenty, rozwiązywać trudne sytuacje i urozmaicać swoje gitarowe popisy. 

Strefa zespołu

 • Gitara w plenerze – mamy już swoje tradycje i zamierzamy je kultywować! Tak, jak w poprzednich latach i tym razem zabierzemy gitary w podhalański plener, aby nacieszyć się muzyką w otoczeniu gór. 
 • Jam sessions, czyli wspólne granie! Razem poćwiczymy umiejętność gry w zespole w klimatach rocka, reggae, hard rocka czy metalu. 
 • Występy przed publicznością – marzysz o występie przed pełną widownią, ale boisz się, że narobisz sobie wstydu? Wystarczy solidny trening! U nas dowiesz się, jak poradzić sobie na scenie. 
 • Koncert finałowy na żywo! Najważniejsze wydarzenie dla każdego uczestnika – koncert, na którym pokarzemy, czego nauczyliśmy się w trakcie obozu!

Strefa teorii

 • Gitarowe ABC – wiesz jak obchodzić się z instrumentem, zakładać struny i grać akordy? Nawet jeśli znasz podstawy, to czasem warto zrobić sobie powtórkę. Może jednak dowiesz się czegoś nowego? 
 • Rytm – wszystko zaczyna się od rytmu! Poznasz najważniejsze techniki bicia i różnice między rytmem a tempem.  
 • Słownik gitarzysty – omówimy podstawowe muzyczne pojęcia, takie jak: interwał, flażolet, harmonia, akord, improwizacja, rytm i tempo. 
 • Akcesoria do gitary – oglądanie gitarowych gadżetów to twoje hobby? Porozmawiamy o tym, co warto kupić, a co lepiej odpuścić. Zastanowimy się też, co najlepiej pasuje do twojego sprzętu. 

Strefa chill out

 • Królowie gitary – razem posłuchamy najlepszych wykonań klasyków muzyki gitarowej. 
 • Niezapomniane koncerty – byłeś/aś na koncercie, o którym nie możesz zapomnieć? Kiedy o tym myślisz, to znowu czujesz ciarki? Opowiedz o tym! Powspominamy najpiękniejsze muzyczne wydarzenia. 

Zabierz: własną gitarę akustyczną lub klasyczną, pokrowiec, zapasowe struny, kostkę.

W turnusie V i VI realizowane są wybrane elementy programu z uwagi na krótszy czas wypoczynku.

Na luzie:

 • Wielka baloniada - turniej z balonami na wodę.
 • Wspólne ognisko z pieczonymi kiełbaskami.
 • Dyskoteki tematyczne - zabawy i tańce.
 • Pokój planszówka - zbiór kultowych gier.
 • Wielki finał - uroczyste pożegnanie obozów.

Wycieczki w programie:

 • Wyjście na Krupówki – spacer oraz pamiątki.

Wycieczki fakultatywne

 • Aquapark Termy Chochołowskie - chwila relaksu? W tym roku zapraszamy na wycieczkę do Term Chochołowskich. Przez 3h zrelaksujemy się w basenach termalnych i zaszalejemy korzystając ze zjeżdżalni. Koszt wycieczki 90 zł.

Wymagana legitymacja szkolna, strój kąpielowy, klapki basenowe oraz ręcznik basenowy. Warunkiem wyjazdu do aquaparku jest minimalna ilość uczestników, tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.

 • Paintball - gra zespołowa z pozorowaną walką między drużynami. Adrenalina i integracja gwarantowane! Koszt wycieczki 100 zł.

Warunkiem wyjazdu na Paintball jest minimalna ilość uczestników tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.

 • Dolina Pięciu Stawów – pojechać do Murzasichle i nie wyjść w góry? To by była wielka strata! Dlatego zapraszamy was na wycieczkę z przewodnikiem tatrzańskim do malowniczej Doliny Pięciu Stawów. Koszt wycieczki 100 zł.

Warunkiem wyjazdu do Doliny Pięciu Stawów jest minimalna ilość uczestników tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zasady rezerwacji:
1. Po wybraniu terminu obozu prosimy kliknąć link "rezerwacja".
Zostaną Państwo przekierowani na formularz zgłoszeniowy, w którym należy podać wszystkie dane niezbędne do założenia rezerwacji wstępnej.

2. W ciągu 24h zostanie wysłana do Państwa umowa do zapoznania się wraz z wszystkimi szczegółami rezerwacji oraz warunkami uczestnictwa oraz terminami płatności.

3.  Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata I raty tj 30% wartości imprezy (do 4 dni od złożenia rezerwacji) zgodnie z terminem płatności znajdującym się na przesłanej przez biuro umowie. Brak wpłaty wiąże się z automatycznym anulowaniem rezerwacji. W związku ze zmianamy dot. sumy gwarancji bankowej wynikających z roporządzenia ministra finansów prosimy o dokonywanie wpłat w systemie dwóch rat, przedstwionym w naszej umowie - zgłoszeniu.

4. Potwierdzeniem udziału w obozie jest wpłata II raty zgodnie z terminem płatności znajdującym się na umowie (do 30 dni przed przed wyjazdem).

Zniżki i dopłaty

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 80 PLN
Wypożyczenie gitary klasycznej : Dopłata 50 PLN
Wycieczka Termy Chochołowskie : Dopłata 90 PLN
Wycieczka Dolina Pięciu Stawów : Dopłata 100 PLN
Paintball : Dopłata 100 PLN
Płytka ze zdjęciami : Dopłata 30 PLN

Zakwaterowanie

Ośrodek Wczasowy U ZIOMKA

Sielski klimat z mangową atmosferą i rockowym przytupem, to właśnie placówka „U Ziomka” w Murzasichle. Pensjonat w góralskim klimacie wspólnie dzielą uczestnicy i uczestniczki obozów mangowych, muzycznych oraz artystycznych. Widok na Giewont, odległość 7 km od Zakopanego oraz bliskość górskich łąk i pastwisk, czyni placówkę „U Ziomka” prawdziwie magicznym miejscem rozwoju pasji i odpoczynku.

Jak śpimy?

4-, 5-osobowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Część pokoi posiada balkony.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja), suchy prowiant a drogę powrotną.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Transport za dopłatą. Przejazd autokarem lub PKP (dojazd pociągiem może dotyczyć tylko miast: Gdańsk) pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce.

Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się  w wyznaczonych godzinach. Ceny obejmują przejazd w obie strony. Godziny wyjazdów zostaną podane na 7 dni przed turnusem.

Dojazd własny odbywa się w godzinach: 14:00-16:00
Odbiór odbywa się w godzinach: 11:00-13:00

Informujemy, że transport należy wykupić zawsze w dwie strony z tego samego miejsca wyjazdu/powrotu, dotyczy to również dojazdu własnego.

Każdego uczestnika obozów korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu - 1 szt. bagażu głównego o wadze maksymalnej 20 kg.

Gdańsk * przejazd pociągiem Intercity lub Pendolino na trasie Gdańsk - Kraków oraz na odcinku Kraków - Murzasichle/Małe przejazd autokarem (autokar uczestników obozów Vogue Travel).

Szczecin ** przejazd pociągiem Intercity na Trasie Szczecin - Kraków oraz TLK na trasie Kraków - Szczecin, na odcinku Kraków –Murzasichle/Małe Ciche  przejazd autokarem (autokar uczestników obozów Vogue Travel).

Dbamy o komfort dzieci w trakcie jazdy, dlatego proponujemy 3 osobne trasy dojazdu, aby skrócić do minimum czas przejazdu.

Autokar lub Pociąg

Miejscowość Cena
Częstochowa Dopłata 160 PLN
Gdańsk Dopłata 280 PLN
Katowice Dopłata 160 PLN
Kraków Dopłata 130 PLN
Łódź Dopłata 180 PLN
Poznań Dopłata 200 PLN
Warszawa Dopłata 190 PLN
Wrocław Dopłata 180 PLN
Leszno Dopłata 190 PLN
Szczecin Dopłata 260 PLN

Własny

Dojazd własny do obiektu

Cena nie zawiera

 • dojazdu transportem
 • opłaty ubezpieczenia od rezygnacji z obozu
 • wycieczek fakultatywnych
 • płytki ze zdjęciami pamiątkowymi

Cena zawiera

 • zakwaterowanie i wyżywienie 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek
 • realizację programu
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz instruktorów
 • sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć
 • nagrody dla zwycięzców rywalizacji obozowej
 • opiekę medyczną
 • ubezpieczenie NNW (10.000zł)
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 0zł
 • Wyjście na Krupówki 
 • pamiątkową koszulkę

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.