w naszej ofercie: 14325 imprez, 7454 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obozy i Kolonie Letnie 2020
Obozy Artystyczne Akademia Umiejętności Akademia Urody Obozy Aktywne Obozy Anime i Manga Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Fitness Obozy Gitarowe Obozy Hip-Hop-owe Obozy z Językiem Angielskim Obozy z Językiem Hiszpańskim Obozy z Językiem Niemieckim Obozy Językowe Obozy Kitesurfingowe Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy z Kursem na Ratownika Wodnego Obozy Medyczne Obozy Militarne, Wojskowe, Policyjne Obozy Motoryzacyjne Obozy Objazdowe Obozy Odchudzające Obozy Paintballowe Obozy z Piłką Nożną Obozy z Piłką Ręczną Obozy Plastyczne Obozy Poszukiwaczy Skarbów Obozy Przygodowe Obozy Przyrodnicze Obozy Quadowe Obozy Rekreacyjne Obozy Rowerowe Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy Sportowe Obozy Sportów Wodnych Obozy Studenckie Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Taneczne Obozy Tenisowe Obozy Teatralne Obozy Wędkarskie Obozy Windsurfingowe Wypoczynek i Zwiedzanie Obozy z Gwiazdami Obozy z Psem Obozy Zdrowotne Obozy Żeglarskie Obozy Aktorskie Obozy Detektywistyczne Obozy Dyskotekowe Obozy Edukacyjne Obozy Imprezowe Obozy Kajakowe Obozy Kulinarne Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Muzyczne Szkoła Magii Obozy Filmowe, Reżyserskie Obozy All Inclusive Obozy ASG Obozy Fotograficzne Obozy Grafiki Komputerowej Obozy Wokalne i Piosenkarskie Obozy Kulturoznawcze Kursy Językowe dla dzieci i młodzieży Obozy Modowe i Fashion Obozy z Językiem Polskim Kursy Językowe dla dorosłych Obozy Nerfowe Obozy Robotyki Obozy z LEGO Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Handmade Obozy Minecraft Obozy Wegetariańskie Obozy z Parkami Rozrywki Obozy z YouTuberami Obozy Hulajnogowe Obozy Naukowe Obozy Programowania Obozy Weterynaryjne Obozy z Dietą Bezglutenową Obozy z Dietą Bezmleczną Obozy z Dietą Wegańską Obozy z Dietą Wegetariańską Obozy Fortnite

Obóz Przygoda Wojownika
Wszystko o tej ofercie wie:
Kod oferty:
264492722
oferta w pdf

Camp Zakopiec – baza w samym sercu Tatr


Obóz Przygoda Wojownika


Obóz dla początkujących adeptów sztuk walki, którzy pod okiem wytrawnego trenera i Mistrza Polski w Judo Aleksandra Bety otrzymają możliwość zapoznania się z podstawowymi technikami sztuk walki i judo. W bogatym programie znajdą się liczne aktywności związane ze sportem takie jak gry zespołowe, campowa spartakiada oraz duży wybór zajęć dodatkowych dostępnych na campie.

Obóz dla początkujących adeptów sztuk walki, którzy pod okiem wytrawnego trenera i Mistrza Polski w Judo Aleksandra Bety otrzymają możliwość zapoznania się z podstawowymi technikami sztuk walki i judo. W bogatym programie znajdą się liczne aktywności związane ze sportem takie jak gry zespołowe, campowa spartakiada oraz duży wybór zajęć dodatkowych dostępnych na campie.g dla początkujących adeptów sztuk walki, którzy pod okiem wytrawnego trenera i Mistrza Polski w Judo Aleksandra Bety otrzymają możliwość zapoznania się z podstawowymi technikami sztuk walki i judo. W bogatym programie znajdą się liczne aktywności związane ze sportem takie jak gry zespołowe, campowa spartakiada oraz duży wybór zajęć dodatkowych dostępnych na campie.Obóz dla początkujących adeptów sztuk walki, którzy pod okiem wytrawnego trenera i Mistrza Polski w Judo Aleksandra Bety otrzymają możliwość zapoznania się z podstawowymi technikami sztuk walki i judo. W bogatym programie znajdą się liczne aktywności związane ze sportem takie jak gry zespołowe, campowa spartakiada oraz duży wybór zajęć dodatkowych dostępnych na campie.Obóz dla początkujących adeptów sztuk walki, którzy pod okiem wytrawnego trenera i Mistrza Polski w Judo Aleksandra Bety otrzymają możliwość zapoznania się z podstawowymi technikami sztuk walki i judo. W bogatym programie znajdą się liczne aktywności związane ze sportem takie jak gry zespołowe, campowa spartakiada oraz duży wybór zajęć dodatkowych dostępnych na campie.
Program:
“Łagodna droga” to znaczenie japońskiego słowa judo. Jest to jedna z najbardziej szlachetnych dyscyplin sportu, nastawiona na ciągły rozwój i działanie dla dobra wspólnego, na samodoskonalenie ciała i ducha. Zaskakująco, na świecie to statystycznie druga najchętniej uprawiana dyscyplina sportu! Zajęcia judo, wysoko cenione przez lekarzy i pedagogów, w niektórych krajach znajdują się w obowiązkowym programie szkolnym. Podstawowa zasada tej japońskiej sztuki walki brzmi “ustąp aby zwyciężyć”, co wprost przekłada się na kultywowanie reguł zdrowej i uczciwej rywalizacji opartej na szacunku. Obóz z wieloma godzinami treningów prowadzonych wg programu lub bezpośrednio przez Mistrza Polski Alka Betę. Poziom treningów dostosowany do umiejętności, wagi i wieku uczestnika.

Program

“Łagodna droga” to znaczenie japońskiego słowa judo. Jest to jedna z najbardziej szlachetnych dyscyplin sportu, nastawiona na ciągły rozwój i działanie dla dobra wspólnego, na samodoskonalenie ciała i ducha. Zaskakująco, na świecie to statystycznie druga najchętniej uprawiana dyscyplina sportu! Zajęcia judo, wysoko cenione przez lekarzy i pedagogów, w niektórych krajach znajdują się w obowiązkowym programie szkolnym. Podstawowa zasada tej japońskiej sztuki walki brzmi “ustąp aby zwyciężyć”, co wprost przekłada się na kultywowanie reguł zdrowej i uczciwej rywalizacji opartej na szacunku. Obóz z wieloma godzinami treningów prowadzonych wg programu lub bezpośrednio przez Mistrza Polski Alka Betę. Poziom treningów dostosowany do umiejętności, wagi i wieku uczestnika.

Dodatkowe aktywności

Treningi na łonie natury – podążając “łagodną drogą” poszukamy siły i inspiracji trenując, w zależności od campu, na łące, w lesie lub w górach.

Kąpiele – na każdym campie jest możliwość zażywania kąpieli pod okiem instruktorów i ratowników.

Gry zespołowe – siatkówka, koszykówka i/lub piłka nożna.

Zajęcia rekreacyjne do wyboru – gry planszowe, gotowanie, zajęcia taneczne, dyskoteki, wieczorne animacje, gry i zabawy, mecze piłki nożnej, siatkowej, także w wydaniu plażowym, jazda na rowerach i na rolkach, leśne eskapady, gry w podchody, leśny survival: budowanie szałasu z drewna i orientacja w lesie, zajęcia z muzyki, udział w koncercie.

Zajęcia ogólne

Otoczenie Tatr, bliskość Zakopanego, dobra infrastruktura z basenem, klimat prawdziwej, drewnianej chaty oraz piękna okolica czynią Camp Zakopiec miejscem idealnym na górski, aktywny i twórczy wypoczynek.

Camp Zakopiec latem będzie opanowany przez muzykę, sport oraz taniec. Poszukamy też skarbów, ugotujemy pyszne dania. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby pobyt na naszym campie był niezapomnianą, wakacyjną przygodą, z której wszyscy wrócimy z bagażem nowych, konkretnych umiejętności oraz bogatsi wewnętrznie o nowe inspiracje i przyjaźnie.

Jako opcja dodatkowa, w programie tegorocznych wakacji znajdą się również 2 wycieczki: do Zakopanego z wizytą na Gubałówce oraz do Term Bania w Białce Tatrzańskiej.

Odznaki

Odznaki to specjalnie przypinki, które zdobywa się podczas zajęć o różnym (narastającym) stopniu trudności, za nabycie konkretnych umiejętności. Zajęcia te są dobrowolne i stanowią swoiste miniprogramy, co pozwala uczestnikowi będącemu np. na Obozie Przygoda Wojownika sprawdzić się na treningu zajęciach gitarowych czy w pływaniu. Zasady zdobywania odznak są klarowne i ściśle określone, tak by dziecko dokładnie wiedziało jakie stoją przed nim wyzwania.  

Na Obozie Przygoda Wojownika do zdobycia odznaki: Rockman, Survivalowiec, Góral, Pływak, Czyścioch,  Tancerz, Wojownik.

Wolni od smartfonów

Na terenie Campu obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych oraz wszelkich innych urządzeń elektronicznych. Dzieci mogą komunikować się z rodzicami używając telefonów kadry w 2 wyznaczone dni w godzinach 14–16. Numer telefonu kierownika kolonii jest również zawsze do dyspozycji rodziców. Urządzenia przywiezione na teren campu zostaną przekazane pod opiekę kierownika i zwrócone uczestnikom przed podróżą powrotną. Dlatego sugerujemy rodzicom i dzieciom, żeby telefony pozostawić w domu: uwolnienie od smartfona na czas wakacyjnego wyjazdu pozwoli w pełni cieszyć się atrakcjami obozu.

Możliwość wyboru opcji dodatkowych:

 • płyta ze zdjęciami z obozu – 29 zł
 • przygodowy pakiet obozowy (2 wycieczki + bilety wstępu) – 99 zł
 • dieta specjalna – 150 zł.

Transport:

Transport realizowany będzie przez certyfikowanych przewoźników, posiadających odpowiednie busy lub autobusy wyposażone w klimatyzację i pasy bezpieczeństwa. Pojazdy dostosowane będą do liczby uczestników podróży.

Ubezpieczenie:

Na czas obozu wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni z zakresie NNW na kwotę 10 000 zł w Towarzystwie Ubezpieczeń AXA S.A.

 

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

płyta ze zdjęciami z obozu : Dopłata 29 PLN
przygodowy pakiet obozowy (2 wycieczki + bilety wstępu) : Dopłata 99 PLN
dieta wegetariańska : Dopłata 150 PLN
dieta bezglutenowa : Dopłata 150 PLN
dieta bezmleczna : Dopłata 150 PLN

Zakwaterowanie

Dom Wypoczynkowy PANORAMA

Camp Zakopiec to wakacyjna baza w iście góralskim stylu, założona w gościnnym Domu Wypoczynkowym "Panorama" w miejscowości Małe Ciche koło Zakopanego. Ośrodek w czasie trwania naszych obozów pozostanie do naszej wyłącznej dyspozycji.


Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 4-, 5- i 6-cio osobowych. Położenie w sercu Tatr daje wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, na czele z wycieczkami po górach oraz po Zakopanem i okolicach. Dobra infrastruktura ośrodka umożliwia realizację programów sportowych a dostęp do zewnętrznego basen z podgrzewaną wodą daje możliwość zażywania wakacyjnych kąpieli.

 

Na bogatą infrastrukturę rekreacyjną i sportową Ośrodka składają się m.in.:

 

 • zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą
 • uniwersalne boisko sportowe
 • boisko do siatkowej piłki plażowej
 • stoły do ping-ponga
 • stoły do piłkarzyków
 • plac zabaw dla dzieci
 • sale dydaktyczne
 • miejsca na ogniska
 • wiata grillowa
 • sala telewizyjna
Camp Zakopiec to wakacyjna baza w iście góralskim stylu, założona w Domu Wypoczynkowym 
"Panorama" w miejscowości Małe Ciche koło Zakopanego. Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 4-, 5- i 6-cio osobowych.
Położenie w sercu Tatr daje wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, na czele z wycieczkami po górach oraz po Zakopanem i okolicach. Dobra infrastruktura ośrodka umożliwia realizację programów sportowych a dostęp do zewnętrznego basen z podgrzewaną wodą daje możliwość zażywania wakacyjnych kąpieCamp Zakopiec to wakacyjna baza w iście góralskim stylu, założona w Domu Wypoczynkowym "Panorama" w miejscowości Małe Ciche koło Zakopanego. Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 4-, 5- i 6-cio osobowy

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie (4P)

Ośrodek "Panorama" dysponuje własną stołówką, gdzie na miejscu każdego dnia przygotowywane są świeże posiłki. Wszystkie główne dania serwowane są w postaci stołu szwedzkiego, na podwieczorki proponujemy ciasto, słodkie bułki lub owoce. W ciągu dnia zapewniamy dostęp do ciepłej herbaty i wody. Na życzenie i za dopłatą zapewniamy diety specjalne typu bezglutenowe, bezmleczne lub inne wg dokładnej specyfikacji.

3x dziennie + podwieczorek.
Ośrodek "Panorama" dysponuje własną stołówką, gdzie na miejscu każdego dnia przygotowywane są świeże posiłki. Wszystkie główne dania serwowane są w postaci stołu szwedzkiego, na podwieczorki proponujemy ciasto, słodkie bułki lub owoce. W ciągu dnia zapewniamy dostęp do ciepłej herbaty i wody. Na życzenie i za dopłatą zapewniamy diety specjalne typu bezglutenowe, bezmleczne lub inne wg dokładnej specyfikacjiOśrodek "Panorama" dysponuje własną stołówką, gdzie na miejscu każdego dnia przygotowywane są świeże posiłki. Wszystkie główne dania serwowane są w postaci stołu szwedzkiego, na podwieczorki proponujemy ciasto, słodkie bułki lub owoce. W ciągu dnia zapewniamy dostęp do ciepłej herbaty i wody. Na życzenie i za dopłatą zapewniamy diety specjalne typu bezglutenowe, bezmleczne lub inne wg dokładnej specyfikacji.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Kraków Dopłata 89 PLN
Katowice Dopłata 120 PLN
Częstochowa Dopłata 140 PLN
Łódź Dopłata 160 PLN
Warszawa Dopłata 199 PLN
Wrocław Dopłata 160 PLN
Opole Dopłata 140 PLN
dojazd własny bez dopłaty

Własny

Cena zawiera

pełną realizację programu głównego oraz zajęć dodatkowych,
wszystkie materiały oraz sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć,
całodobową opiekę kadry,
zakwaterowanie w budynku ośrodka wypoczynkowego w pokojach 4-, 5- lub 6-cio osobowych z węzłem sanitarnym,
pełne wyżywienie (3 główne posiłki dziennie, podwieczorek, dostęp do wody i ciepłej herbaty przez cały dzień, suchy prowiant na podróż powrotną),
dostęp do wszystkich atrakcji na terenie ośrodka (pod opieką kadry),
opiekę medyczną,
campową koszulkę pamiątkową,
inne pamiątki: medale, odznaki, dyplomy
 • pełną realizację programu głównego oraz zajęć dodatkowych, wszystkie materiały oraz sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć
 • całodobową opiekę kadry
 • zakwaterowanie w budynku ośrodka wypoczynkowego w pokojach 4-, 5- lub 6-cio osobowych z węzłem sanitarnym
 • pełne wyżywienie (3 główne posiłki dziennie, podwieczorek, dostęp do wody i ciepłej herbaty przez cały dzień, suchy prowiant na podróż powrotną)
 • dostęp do wszystkich atrakcji na terenie ośrodka (pod opieką kadry)
 • opiekę medyczną
 • campową koszulkę pamiątkową
 • inne pamiątki: medale, odznaki, dyplomy

Cena nie zawiera

 dopłaty za transport
 dopłaty za dodatkowe opcje
 • dopłaty za transport
 • dopłaty za dodatkowe opcje

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.