w naszej ofercie: 15299 imprez, 3915 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Ecotravel - Austria  Wiedeń  Kurs Języka Niemieckiego - Obozy z Językiem Niemieckim
Wszystko o tej ofercie wie:

AUSTRIA WIEDEŃ KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Obozy z Językiem Niemieckim

Wiek: od 12 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
255712287
oferta w pdf

Kurs dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Kurs obejmuje 25 godzin lekcyjnych języka niemieckiego prowadzonych na poziomie A1/A2 i B1. Liczebność grupy 10 – 15 osób. Oprócz zajęć w sali lekcyjnej uczestnicy kursu biorą udział w projekcie językowym„ Niemiecki w Praktyce- Praktisches Deutsch mit Wienern, obejmującym terenowe gry miejskie, lekcje muzealne, zabawy edukacyjne i językowe, spotkania z rówieśnikami z całego świata, ćwiczenia w praktycznym zastosowaniu poznanych wyrażeń językowych w czasie wizyt w sklepie, na dworcu, poczcie czy banku. Konkursy językowe z nagrodami sprawią, że dzięki przebywaniu w naturalnym środowisku językowym uczestnicy po zakończeniu kursu będą posługiwać się językiem niemieckim nie tylko z większą pewnością, ale także bardziej efektywnie w codziennych sytuacjach. Znakomite położenie i dobre zaplecze rekreacyjne hostelu, bogaty program turystyczny i kulturalny powodują, że każdy dzień spędzony w Wiedniu będzie zapełniony ciekawymi zajęciami. Konieczność kontaktu z rówieśnikami, kadra mająca duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć sprawi, że kontakt z językiem niemieckim w tak sprzyjających okolicznościach będzie stanowić zachętę do jego dalszej nauki po powrocie do domu. Kwalifikacja uczestników do odpowiedniej grupy językowej odbywa się na podstawie wypełnianego w dniu przyjazdu testu. 

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Ubezpieczenie kosztów przerwania uczestnictwa : Dopłata 1,5%
Ubezpieczenie kosztów przerwania uczestnictwa z chorobami przewlekłymi : Dopłata 3,5%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (wartość rezerwacji na osobę do 3000 zł) : Dopłata 3%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (wartość rezerwacji na osobę powyżej 3000 zł) : Dopłata 3%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z chorobami przewlekłymi (wartość rezerwacji na osobę do 3000 zł) : Dopłata 6,4%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z chorobami przewlekłymi (wartość rezerwacji na osobę powyżej 3000 zł) : Dopłata 6,9%

Zakwaterowanie

Hotel

8 noclegów w świetnie położonym hotelu młodzieżowym Brigittenau. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, centrum handlowe i tereny rekreacyjne. W hotelu sale seminaryjne i klubowe. Pokoje 2-, 4-osobowe z umywalką, łóżka piętrowe. Na terenie hotelu bezpłatne Wi–Fi. Uczestnicy muszą zabrać ze sobą ręczniki.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 8 noclegów.
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie serwowane w formie bufetu, (możliwa dieta wegetariańska – prosimy zgłaszać przy zapisie na kurs). Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni: obiad na terenie Czech przy powrocie.
Transport: autokar turystyczny z klimatyzacją.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. NNW 15.000 PLN, KL 20.000 EUR
Opieka pedagogiczna, zajęcia z języka niemieckiego z polskimi lektorami. 
Pakiet powitalny: plan metra, mapa miasta, zestaw fiszek „Niemiecki w podróży. Materiały dydaktyczne, informacje o atrakcjach miasta, zeszyt i długopis. Na zakończenie kursu – certyfikat jego ukończenia.
 

Cena nie zawiera

Świadczeń nie objętych tą ofertą.

Program

Językowy Strudel
Kurs języka niemieckiego 12-18 lat
Wiedeń - to dawna stolica monarchii austrowęgierskiej. Symbol bogactwa i luksusu. Niezliczona ilość zabytków i muzeów na czele z zabytkowym centrum wpisanym na listę dziedzictwa UNESCO sprawia, że jest jedną z najczęściej odwiedzanych stolic Europy przez turystów z całego świata. To idealne miejsce do nauki języka. Poza nauką w sali w czasie codziennych wycieczek będziemy poznawali wspaniałe zabytki i muzea, uczestniczyli w rozlicznych wydarzeniach artystycznych i kulturalnych zachęcających do wykorzystania nabytych umiejętności językowych oraz do swobodnego poruszania się po tym jednym z najbezpieczniejszych miast Europy. Oprócz rezydencji cesarzy – Hofburg i Schönbrunn zobaczymy Belweder, katedrę św. Szczepana i Kahlenberg, z którego Jan III Sobieski dowodził bitwą o Wiedeń. Odwiedzimy najbardziej znane muzea z unikalnymi zbiorami. Nie ominą nas atrakcje odbywającego się przed wiedeńskim Ratuszem Festiwalu Filmów Muzycznych i imprezy w centrum rekreacyjno-wypoczynkowym na znajdującej się tuż obok naszego hostelu Donauinsel. Nocną panoramę miasta obejrzymy z wysokości 65 metrów „Diabelskiego Młyna” będącego jedną z atrakcji Prateru – najstarszego europejskiego parku rozrywki. Realizacja projektu „Niemiecki w Praktyce” – Praktisches Deutsch mit Wienern”.

Program fakultatywny

Całodzienny rejs statkiem po Dunaju na trasie Wiedeń – Bratysława – Wiedeń. Wypłynięcie z Wiednia w godzinach porannych, powrót na kolację w hostelu. Rejs piękną trasą widokową połączony z kilkugodzinnym zwiedzaniem stolicy Słowacji – Bratysławy. Wyjazd realizowany przy udziale min. 10 osób, koszt ok. 50 EUR od osoby.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.