w naszej ofercie: 14737 imprez, 8269 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obozy i Kolonie Letnie 2020
Obozy Artystyczne Akademia Umiejętności Akademia Urody Obozy Aktywne Obozy Anime i Manga Obozy DJ-jskie Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Fitness Obozy Gitarowe Obozy Hip-Hop-owe Obozy z Językiem Angielskim Obozy z Językiem Hiszpańskim Obozy z Językiem Niemieckim Obozy Językowe Obozy Kitesurfingowe Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy Koszykarskie Obozy z Kursem na Ratownika Wodnego Obozy Medyczne Obozy Militarne, Wojskowe, Policyjne Obozy Modelarskie Obozy Motoryzacyjne Obozy z Nauką Pływania Obozy Nurkowe Obozy Objazdowe Obozy Odchudzające Obozy Paintballowe Obozy z Piłką Nożną Obozy z Piłką Ręczną Obozy Plastyczne Obozy Poszukiwaczy Skarbów Obozy Przygodowe Obozy Przyrodnicze Obozy Quadowe Rejsy Żeglarskie Obozy Rekreacyjne Obozy Rowerowe Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy Rycerskie Obozy Siatkarskie Obozy SPA Obozy Sportowe Obozy Sportów Wodnych Obozy Studenckie Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Sztuk Walk i Samoobrony Obozy Taneczne Obozy Tenisowe Obozy Dziennikarskie Obozy Teatralne Obozy Wędkarskie Obozy Wędrowne Obozy Windsurfingowe Obozy Wspinaczkowe Wypoczynek i Zwiedzanie Obozy z Gwiazdami Obozy z Psem Obozy Zdrowotne Obozy Żeglarskie Obozy Aktorskie Obozy Detektywistyczne Obozy Dyskotekowe Obozy Edukacyjne Obozy Imprezowe Obozy Kajakowe Obozy Kulinarne Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Modelingowe Obozy Muzyczne Obozy Surfingowe Szkoła Magii Obozy Filmowe, Reżyserskie Obozy All Inclusive Obozy ASG Obozy Fotograficzne Obozy Gier Planszowych Obozy Grafiki Komputerowej Obozy Wokalne i Piosenkarskie Obozy Kulturoznawcze Obozy Kartingowe Obozy Lotnicze Kursy Językowe dla dzieci i młodzieży Obozy Archeologiczne Obozy Biegowe Obozy Kondycyjne Obozy Modowe i Fashion Obozy Larpowe Obozy z Językiem Polskim Kursy Językowe dla dorosłych Obozy Gokartowe Obozy Nerfowe Obozy Robotyki Obozy z LEGO Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Handmade Obozy Minecraft Obozy MINI 7-dniowe Obozy Rolkowe Obozy Wegetariańskie Obozy z Parkami Rozrywki Obozy z YouTuberami Obozy Hulajnogowe Obozy Literackie Obozy Naukowe Obozy Programowania Obozy Weterynaryjne Obozy z Dietą Bezglutenową Obozy z Dietą Bezmleczną Obozy z Dietą Cukrzycową Obozy z Dietą Wegańską Obozy z Dietą Wegetariańską Obozy Crossfit Obozy Fortnite Obozy Krav Maga Obozy z Kartą Dużej Rodziny Warsztaty Geologiczne
OBÓZ CYBER GRACZA WISŁA 2020
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2020]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
KOLONIA LETNIA 10 PRZYGÓD DĄBKI 2020
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Z Przyjaciółmi Taniej [16.03-31.05.2020]

Ecotravel - Lato Z Minecraft - Obozy Gier Komputerowych
Wszystko o tej ofercie wie:

LATO Z MINECRAFT

Obozy Gier Komputerowych

Wiek: od 7 do 12 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
PROMOCJA
Promocje ograniczone ilością miejsc.
Ocena oferty:
Kod oferty:
253486338
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Program:
Podstawy przetrwania
Pierwsze spotkanie – ups… nasz plecak jest pusty. Czas na rozpoznanie okolicy i odszukanie niezbędnych surowców. Poznamy też resztę uczestników i zasady, na jakich mamy współpracować.
Stół craftingowy (warsztatowy) – następnym krok, to zaprojektowanie i zbudowanie specjalnego stołu, na którym będziemy tworzyć nasze przedmioty i niezbędne narzędzia.  
Budowanie domu – solidny dom, to podstawa! W drużynach liczących po kilka osób przygotujemy teren, zbierzemy niezbędne materiały i wybudujemy naszą przystań jak z Minecrafta!
Pieczenie chleba – po przygotowaniu potrzebnych składników, samodzielne wypieczemy prawdziwy chleb!
Rozpalanie ogniska – w świecie Minecrafta ognisko, to sprawa kluczowa dla każdego gracza. Razem nauczymy się je rozpalać! To w nim pieczemy mięso i przetapiamy metale.
 
Strefa rzemieślników
Zaklinanie – odkryjemy tajniki sztuki magicznej: nauczymy się zaklinać przedmioty i poznamy galaktyczny alfabet do generowania czarów!
Drewniany miecz – bez tego przedmiotu długo nie pożyjesz! W lesie znajdziemy drewno, z którego stworzymy miecze. Każdy będzie mógł ozdobić swój miecz według własnego gustu.
Alchemia – wiadomo, że magiczne mikstury potrafią ułatwić życie. Nauczymy się, jak je przygotowywać!
Przetapianie – minerały są wszędzie wokół nas. Poszukamy ich przy pomocy zrobionych wcześniej narzędzi. Dowiemy się, jakie surowce znaleźć można w naszej okolicy, a jakie występują w innych częściach kraju.
 
Gra w terenie
Ustalenie kierunków świata i pory dnia – nauczymy się ustalać cztery kierunki geograficzne. Zobaczymy, jak czytać mapę Minecrafta. Z tymi umiejętnościami nigdy się nie zgubisz!
Rozpoznanie okolicy – wyruszymy na poszukiwanie kryjówki! W tym celu przeczeszemy okoliczny las, sprawdzimy, jakie gatunki zwierząt można w nim spotkać i ustalimy źródła wody. Dzięki temu będziemy mogli narysować mapę naszego terytorium!
Wieża z piasku – wieża, którą widać z bardzo daleka - taka, która oświetla okolicę i wskazuje drogę, to nasze marzenie. Razem ją zbudujemy!
Strzelanie z łuku – masz dobrą celność, nawet z dużej odległości? Przećwiczymy strzelanie do tarczy. Zobaczymy, jak nam pójdzie, a na zakończenie wyłonimy mistrza łucznictwa!
Konkurs budowli – to nie lada próba dla minecraftowych architektów. Komu uda się zbudować super konstrukcję? Kto odwzoruje słynną wieżę Eiffela lub inny, znany na świcie cud architektoniczny?
Skarb smoka – słuchy do nas dochodzą, że kiedyś w Poroninie grasował smok, który pozostawił gdzieś swój bezcenny skarb. Po tropach i śladach znajdziemy jego kryjówkę! W drogę!
 
W turnusie V realizowane są wybrane elementy programu z uwagi na krótszy czas wypoczynku, warunki pogodowe oraz preferencje dzieci. 
 
Na wesoło:
Basen – pluskanie się i zabawy w basenie na terenie ośrodka.
Wielka baloniada - turniej z balonami na wodę.
Ślimak - zagadki i ruch - gra zespołowa.
Turniej rycerski - rywalizacja drużynowa.
Wspólne ognisko z pieczonymi kiełbaskami.
Dyskoteki tematyczne - zabawy i tańce.
Pokój planszówek - zbiór kultowych gier.
Wielki finał - uroczyste pożegnanie kolonii.
 
Wycieczki w programie:
 
Wycieczka do Tatrzańskiego Parku Narodowego – Dolina Kościeliska.
 
Wycieczki fakultatywne
Aquapark Termy Bukovina - chwila relaksu? W tym roku zapraszamy na wycieczkę do Term Bukovina. Przez 2,5h zrelaksujemy się w basenach termalnych i zaszalejemy korzystając ze zjeżdżalni. Koszt wycieczki 85 zł.
Wymagana legitymacja szkolna, strój kąpielowy, klapki basenowe oraz ręcznik basenowy.
Warunkiem wyjazdu do aquaparku jest minimalna ilość uczestników, tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.
Park Linowy – wszystkie dzieci, które marzą o przygodzie w małpim gaju, pośród koron drzew lub na nieco prostszych trasach, zapraszamy was do parku linowego w Murzasichle. Na miejscu czekają na was instruktorzy wspinaczki, którzy pokażą jak poruszać się bezpiecznie po parku, ubiorą wam uprzęże i kaski. Koszt wycieczki 65 zł.
Warunkiem wyjazdu do parku linowego jest minimalna ilość uczestników tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.
Program na umowie (7d):
Podstawy przetrwania
Pierwsze spotkanie – ups… nasz plecak jest pusty. Czas na rozpoznanie okolicy i odszukanie niezbędnych surowców. Poznamy też resztę uczestników i zasady, na jakich mamy współpracować.
Stół craftingowy (warsztatowy) – następnym krok, to zaprojektowanie i zbudowanie specjalnego stołu, na którym będziemy tworzyć nasze przedmioty i niezbędne narzędzia.  
Budowanie domu – solidny dom, to podstawa! W drużynach liczących po kilka osób przygotujemy teren, zbierzemy niezbędne materiały i wybudujemy naszą przystań jak z Minecrafta!
Pieczenie chleba – po przygotowaniu potrzebnych składników, samodzielne wypieczemy prawdziwy chleb!
Rozpalanie ogniska – w świecie Minecrafta ognisko, to sprawa kluczowa dla każdego gracza. Razem nauczymy się je rozpalać! To w nim pieczemy mięso i przetapiamy metale.
 
Strefa rzemieślników
Zaklinanie – odkryjemy tajniki sztuki magicznej: nauczymy się zaklinać przedmioty i poznamy galaktyczny alfabet do generowania czarów!
Drewniany miecz – bez tego przedmiotu długo nie pożyjesz! W lesie znajdziemy drewno, z którego stworzymy miecze. Każdy będzie mógł ozdobić swój miecz według własnego gustu.
Alchemia – wiadomo, że magiczne mikstury potrafią ułatwić życie. Nauczymy się, jak je przygotowywać!
Przetapianie – minerały są wszędzie wokół nas. Poszukamy ich przy pomocy zrobionych wcześniej narzędzi. Dowiemy się, jakie surowce znaleźć można w naszej okolicy, a jakie występują w innych częściach kraju.
 
Gra w terenie
Ustalenie kierunków świata i pory dnia – nauczymy się ustalać cztery kierunki geograficzne. Zobaczymy, jak czytać mapę Minecrafta. Z tymi umiejętnościami nigdy się nie zgubisz!
Rozpoznanie okolicy – wyruszymy na poszukiwanie kryjówki! W tym celu przeczeszemy okoliczny las, sprawdzimy, jakie gatunki zwierząt można w nim spotkać i ustalimy źródła wody. Dzięki temu będziemy mogli narysować mapę naszego terytorium!
Wieża z piasku – wieża, którą widać z bardzo daleka - taka, która oświetla okolicę i wskazuje drogę, to nasze marzenie. Razem ją zbudujemy!
Strzelanie z łuku – masz dobrą celność, nawet z dużej odległości? Przećwiczymy strzelanie do tarczy. Zobaczymy, jak nam pójdzie, a na zakończenie wyłonimy mistrza łucznictwa!
Konkurs budowli – to nie lada próba dla minecraftowych architektów. Komu uda się zbudować super konstrukcję? Kto odwzoruje słynną wieżę Eiffela lub inny, znany na świcie cud architektoniczny?
Skarb smoka – słuchy do nas dochodzą, że kiedyś w Poroninie grasował smok, który pozostawił gdzieś swój bezcenny skarb. Po tropach i śladach znajdziemy jego kryjówkę! W drogę!
 
W turnusie V realizowane są wybrane elementy programu z uwagi na krótszy czas wypoczynku, warunki pogodowe oraz preferencje dzieci. 
 
Na wesoło:
Basen – pluskanie się i zabawy w basenie na terenie ośrodka.
Wielka baloniada - turniej z balonami na wodę.
Ślimak - zagadki i ruch - gra zespołowa.
Turniej rycerski - rywalizacja drużynowa.
Wspólne ognisko z pieczonymi kiełbaskami.
Dyskoteki tematyczne - zabawy i tańce.
Pokój planszówek - zbiór kultowych gier.
Wielki finał - uroczyste pożegnanie kolonii.
 
Wycieczki w programie:
 
Wycieczka do Tatrzańskiego Parku Narodowego – Dolina Kościeliska.
Program na umowie (12d):
Podstawy przetrwania
Pierwsze spotkanie – ups… nasz plecak jest pusty. Czas na rozpoznanie okolicy i odszukanie niezbędnych surowców. Poznamy też resztę uczestników i zasady, na jakich mamy współpracować.
Stół craftingowy (warsztatowy) – następnym krok, to zaprojektowanie i zbudowanie specjalnego stołu, na którym będziemy tworzyć nasze przedmioty i niezbędne narzędzia.  
Budowanie domu – solidny dom, to podstawa! W drużynach liczących po kilka osób przygotujemy teren, zbierzemy niezbędne materiały i wybudujemy naszą przystań jak z Minecrafta!
Pieczenie chleba – po przygotowaniu potrzebnych składników, samodzielne wypieczemy prawdziwy chleb!
Rozpalanie ogniska – w świecie Minecrafta ognisko, to sprawa kluczowa dla każdego gracza. Razem nauczymy się je rozpalać! To w nim pieczemy mięso i przetapiamy metale.
 
Strefa rzemieślników
Zaklinanie – odkryjemy tajniki sztuki magicznej: nauczymy się zaklinać przedmioty i poznamy galaktyczny alfabet do generowania czarów!
Drewniany miecz – bez tego przedmiotu długo nie pożyjesz! W lesie znajdziemy drewno, z którego stworzymy miecze. Każdy będzie mógł ozdobić swój miecz według własnego gustu.
Alchemia – wiadomo, że magiczne mikstury potrafią ułatwić życie. Nauczymy się, jak je przygotowywać!
Przetapianie – minerały są wszędzie wokół nas. Poszukamy ich przy pomocy zrobionych wcześniej narzędzi. Dowiemy się, jakie surowce znaleźć można w naszej okolicy, a jakie występują w innych częściach kraju.
 
Gra w terenie
Ustalenie kierunków świata i pory dnia – nauczymy się ustalać cztery kierunki geograficzne. Zobaczymy, jak czytać mapę Minecrafta. Z tymi umiejętnościami nigdy się nie zgubisz!
Rozpoznanie okolicy – wyruszymy na poszukiwanie kryjówki! W tym celu przeczeszemy okoliczny las, sprawdzimy, jakie gatunki zwierząt można w nim spotkać i ustalimy źródła wody. Dzięki temu będziemy mogli narysować mapę naszego terytorium!
Wieża z piasku – wieża, którą widać z bardzo daleka - taka, która oświetla okolicę i wskazuje drogę, to nasze marzenie. Razem ją zbudujemy!
Strzelanie z łuku – masz dobrą celność, nawet z dużej odległości? Przećwiczymy strzelanie do tarczy. Zobaczymy, jak nam pójdzie, a na zakończenie wyłonimy mistrza łucznictwa!
Konkurs budowli – to nie lada próba dla minecraftowych architektów. Komu uda się zbudować super konstrukcję? Kto odwzoruje słynną wieżę Eiffela lub inny, znany na świcie cud architektoniczny?
Skarb smoka – słuchy do nas dochodzą, że kiedyś w Poroninie grasował smok, który pozostawił gdzieś swój bezcenny skarb. Po tropach i śladach znajdziemy jego kryjówkę! W drogę!
 
W turnusie V realizowane są wybrane elementy programu z uwagi na krótszy czas wypoczynku, warunki pogodowe oraz preferencje dzieci. 
 
Na wesoło:
Basen – pluskanie się i zabawy w basenie na terenie ośrodka.
Wielka baloniada - turniej z balonami na wodę.
Ślimak - zagadki i ruch - gra zespołowa.
Turniej rycerski - rywalizacja drużynowa.
Wspólne ognisko z pieczonymi kiełbaskami.
Dyskoteki tematyczne - zabawy i tańce.
Pokój planszówek - zbiór kultowych gier.
Wielki finał - uroczyste pożegnanie kolonii.
 
Wycieczki w programie:
 
Wycieczka do Tatrzańskiego Parku Narodowego – Dolina Kościeliska.
Zakwaterowanie:
O OŚRODKU
 
Góralski klimat i malownicze położenie, to właśnie czeka na was w Ośrodku Wypoczynkowym "HALINA" w Poroninie. Pensjonat położony nieopodal Murzasichle i Zakopanego wprowadza wszystkich w bardzo wakacyjny klimat. Dodatkowo do dyspozycji uczestników pozostaje zewnętrzny basen, z którego korzystać będziemy w gorące letnie dni oraz jacuzzi.
 
JAK ŚPIMY?
 
W 3-, 5-osobowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek posiada również 1 pokój 6-osobowy. 
 
JAK JEMY?
 
3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja). Obóz rozpoczyna się obiadokolacją/kolacją, a kończy śniadaniem wraz z suchym prowiantem na drogę powrotną. Napoje oferowane są tylko w trakcie posiłków.
 
ADRES:
 
OW "HALINA"
ul. Majerczykówka 11d
34-520 Poronin
 
www.halina.info
Transport:
Uwagi praktyczne:

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
22.07-02.08.2020 1799 PLN 1699 PLN Sprawdź
03.08-14.08.2020 1799 PLN 1699 PLN Sprawdź
15.08-26.08.2020 1049 PLN Sprawdź
15.08-21.08.2020 1049 PLN Sprawdź
Promocje ograniczone ilością miejsc.

Zniżki i dopłaty

Koszulka Premium Cześć Lato : Dopłata 42 PLN
Płytka ze zdjęciami : Dopłata 32 PLN
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji AXA 7 dni : Dopłata 60 PLN
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji AXA 7 dni rozszerzone o choroby przewlekłe : Dopłata 110 PLN
Wycieczka Park linowy : Dopłata 65 PLN
Wycieczka Termy Bukovina : Dopłata 90 PLN

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Transport

22.07-02.08.2020

Własny

Miejscowość Cena
Transport własny Dopłata 0 PLN

Autokar

Miejscowość Godzina odjazdu Miejsce zbiórki Cena
Częstochowa 10:30:00 Mc'Donlads przy Al. Wojska Polskiego 260 Dopłata 180 PLN
Gdańsk Hala Dworca Głównego PKP, ul. Podwale Grodzkie1 Dopłata 300 PLN
Katowice 12:00:00 Plac sejmu Śląskiego przy ul. Jagiellońskiej Dopłata 180 PLN
Kraków 13:00:00 Ul. L. Kałuży, zatoczka między stadionem Cracovia, a hotelem Orbis Dopłata 150 PLN
Leszno 07:15:00 Parking przy KFC Rondo Gronowo Dopłata 210 PLN
Łódź 08:15:00 Stacja BP, ul. Kątna 1 Dopłata 200 PLN
Poznań 06:00:00 Dworzec Letni PKP, ul. Dworcowa, 300m od Dworca Głównego PKP Dopłata 220 PLN
Rzeszów Hala Dworca Głównego PKP Dopłata 190 PLN
Szczecin Hala Dworca Głównego PKP Dopłata 280 PLN
Warszawa 06:00:00 Parking przy Torwarze, ul. Łazienkowska 6A Dopłata 210 PLN
Wrocław 08:30:00 al. Śląska, parking przy Zintegrowanym Węźle Przesiadkowym, przy stacji PKP Wrocław Stadion Dopłata 200 PLN

03.08-14.08.2020

Własny

Miejscowość Cena
Transport własny Dopłata 0 PLN

Autokar

Miejscowość Godzina odjazdu Miejsce zbiórki Cena
Częstochowa 10:30:00 Mc'Donlads przy Al. Wojska Polskiego 260 Dopłata 180 PLN
Gdańsk Hala Dworca Głównego PKP, ul. Podwale Grodzkie1 Dopłata 300 PLN
Katowice 12:00:00 Plac sejmu Śląskiego przy ul. Jagiellońskiej Dopłata 180 PLN
Kraków 13:00:00 Ul. L. Kałuży, zatoczka między stadionem Cracovia, a hotelem Orbis Dopłata 150 PLN
Leszno 07:15:00 Parking przy KFC Rondo Gronowo Dopłata 210 PLN
Łódź 08:15:00 Stacja BP, ul. Kątna 1 Dopłata 200 PLN
Poznań 06:00:00 Dworzec Letni PKP, ul. Dworcowa, 300m od Dworca Głównego PKP Dopłata 220 PLN
Rzeszów Hala Dworca Głównego PKP Dopłata 190 PLN
Szczecin Hala Dworca Głównego PKP Dopłata 280 PLN
Warszawa 06:00:00 Parking przy Torwarze, ul. Łazienkowska 6A Dopłata 210 PLN
Wrocław 08:30:00 al. Śląska, parking przy Zintegrowanym Węźle Przesiadkowym, przy stacji PKP Wrocław Stadion Dopłata 200 PLN

15.08-26.08.2020

Autokar

Miejscowość Miejsce zbiórki Cena
Częstochowa Brak miejsc Dopłata 0 PLN
dojazd własny Brak miejsc Dopłata 0 PLN
Gdańsk Brak miejsc Dopłata 0 PLN
Katowice Brak miejsc Dopłata 0 PLN
Kraków Brak miejsc Dopłata 0 PLN
Leszno Brak miejsc Dopłata 0 PLN
Łódź Brak miejsc Dopłata 0 PLN
Poznań Brak miejsc Dopłata 0 PLN
Rzeszów Brak miejsc Dopłata 0 PLN
Szczecin Brak miejsc Dopłata 0 PLN
Warszawa Brak miejsc Dopłata 0 PLN
Wrocław Brak miejsc Dopłata 0 PLN

15.08-21.08.2020

Własny

Miejscowość Cena
Transport własny Dopłata 0 PLN

Autokar

Miejscowość Godzina odjazdu Miejsce zbiórki Cena
Częstochowa 10:30:00 Mc'Donlads przy Al. Wojska Polskiego 260 Dopłata 180 PLN
Gdańsk Hala Dworca Głównego PKP, ul. Podwale Grodzkie1 Dopłata 300 PLN
Katowice 12:00:00 Plac sejmu Śląskiego przy ul. Jagiellońskiej Dopłata 180 PLN
Kraków 13:00:00 Ul. L. Kałuży, zatoczka między stadionem Cracovia, a hotelem Orbis Dopłata 150 PLN
Leszno 07:15:00 Parking przy KFC Rondo Gronowo Dopłata 210 PLN
Łódź 08:15:00 Stacja BP, ul. Kątna 1 Dopłata 200 PLN
Poznań 06:00:00 Dworzec Letni PKP, ul. Dworcowa, 300m od Dworca Głównego PKP Dopłata 220 PLN
Rzeszów Hala Dworca Głównego PKP Dopłata 190 PLN
Szczecin Hala Dworca Głównego PKP Dopłata 280 PLN
Warszawa 06:00:00 Parking przy Torwarze, ul. Łazienkowska 6A Dopłata 210 PLN
Wrocław 08:30:00 al. Śląska, parking przy Zintegrowanym Węźle Przesiadkowym, przy stacji PKP Wrocław Stadion Dopłata 200 PLN

Cena zawiera

zakwaterowanie i wyżywienie 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek;
realizację bardzo bogatego programu;
pamiątkową koszulkę;
opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz instruktorów;
sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć;
nagrody dla zwycięzców rywalizacji obozowej;
opiekę medyczną;
ubezpieczenie NNW (10.000zł);
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 0zł​;
wycieczkę do Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Cena nie zawiera

dojazdu transportem organizowanym przez Organizator;
opłaty ubezpieczenia od rezygnacji z obozu;
wycieczek fakultatywnych;
gadżetów Organizator;
napojów między posiłkami.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.