w naszej ofercie: 8251 imprez, 3533 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obozy i Kolonie Letnie 2020/2021
Obozy Artystyczne Obozy Wdzięku, Urody, Wizażu Obozy Aktywne Obozy Anime i Manga Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Fitness Obozy Gitarowe Obozy Hip-Hop-owe Obozy z Językiem Angielskim Obozy z Językiem Hiszpańskim Obozy Językowe Obozy Kitesurfingowe Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy Koszykarskie Obozy Medyczne Obozy Militarne, Wojskowe, Policyjne Obozy Motoryzacyjne Obozy z Nauką Pływania Obozy Objazdowe Obozy Odchudzające Obozy Paintballowe Obozy z Piłką Nożną Obozy Plastyczne Obozy Poszukiwaczy Skarbów Obozy Przygodowe Obozy Przyrodnicze Obozy Quadowe Rejsy Żeglarskie Obozy Rekreacyjne Obozy Rowerowe Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy Rycerskie Obozy Siatkarskie Obozy Sportowe Obozy Sportów Wodnych Obozy Studenckie Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Sztuk Walk i Samoobrony Obozy Taneczne Obozy Tenisowe Warsztaty Piosenkarskie Obozy Teatralne Obozy Wędkarskie Obozy Wędrowne Obozy Windsurfingowe Obozy z Psem Obozy Żeglarskie Obozy Aktorskie Obozy Detektywistyczne Obozy Dyskotekowe Obozy Edukacyjne Obozy Imprezowe Obozy Kajakowe Obozy Kulinarne Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Muzyczne Obozy Surfingowe Szkoła Magii Obozy Filmowe, Reżyserskie Obozy All Inclusive Obozy ASG Obozy Cheerleaderek Obozy Fotograficzne Obozy Gier Planszowych Obozy Wokalne i Piosenkarskie Obozy Kulturoznawcze Obozy z Językiem Japońskim Wczasy dla Rodziców z dziećmi Obozy Kartingowe Obozy Parkour i Freerun Obozy Archeologiczne Obozy Kondycyjne Obozy Larpowe Półkolonie Półkolonie Letnie Półkolonie Sportowe Obozy Gokartowe Obozy Nerfowe Obozy Robotyki Obozy z LEGO Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Handmade Obozy Minecraft Obozy MINI 7-dniowe Obozy z Parkami Rozrywki Obozy z YouTuberami Obozy Literackie Obozy Naukowe Obozy Programowania Obozy Weterynaryjne Obozy z Dietą Bezglutenową Obozy z Dietą Bezmleczną Obozy z Dietą Cukrzycową Obozy z Dietą Wegańską Obozy z Dietą Wegetariańską Obozy Crossfit Obozy e-sportowe Obozy Eko Obozy Fortnite Obozy Majsterkowania Obozy Motywacyjne Obozy Pokemon Obozy Psychologiczne Obozy Social Media, Youtube, Tik-Tok Obozy z Kartą Dużej Rodziny Obozy za 100 zł zaliczki Półkolonie Edukacyjne Półkolonie Rekreacyjne

Obóz RUUNNMAGEDON Jastrzębia Góra 2020
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ RUUNNMAGEDON JASTRZĘBIA GÓRA 2020

Obóz RUUNNMAGEDON Jastrzębia Góra 2020, Obozy sportowe 2020 nad morzem w Jastrzębiej Górze, Obóz biegowy nad morzem, Obóz Crossfits Jastrzębia Góra, Wycieczka do Szwecji

Wiek: od 12 do 17 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
253439204
oferta w pdf
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ RUUNNMAGEDON JASTRZĘBIA GÓRA 2020
Obóz RUUNNMAGEDON Jastrzębia Góra 2020, Obozy sportowe 2020 nad morzem w Jastrzębiej Górze, Obóz biegowy nad morzem, Obóz Crossfits Jastrzębia Góra, Wycieczka do Szwecji
Jastrzębia Góra – miejscowość letniskowa należąca do jednej z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. Z łatwością można tu poczuć wakacyjny klimat i dać się ponieść przygodzie.
SMAKI SKANDYNAWII - WYCIECZKA DO SZWECJI - KARLSKRONA promem Stena Line + 399 zł
Wyjazd do SZWECJI odbywa się ostatniego dnia pobytu na obozie. Po obiedzie wyjedziemy na terminal do Gdyni, gdzie wieczorem wypłyniemy promem Stena Line do KARLSKRONY. Karlskrona jest to jedno z piękniejszych miast w Szwecji, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Następnego dnia – po dopłynięciu do brzegów Szwecji - zwiedzimy niesamowite Muzeum Morskie z ogromną kolekcją łodzi podwodnych, galeonów, wraków, broni. Wieczorem wyruszymy w drogę powrotną do Polski. Przypłyniemy do Gdyni trzeciego dnia w godzinach porannych. Podczas samego rejsu czego na nas zabawa na promie oraz dyskoteka. W trakcie wycieczki do Szwecji uczestnicy otrzymają śniadanie i kolację na promie oraz suchy prowiant – podczas pobytu w Karlskronie.
MEGA ATRAKCJE:
- REJS WOJSKOWĄ JEDNOSTKĄ RIB: wybierzemy się do Władysławowa na niezapomnianą przygodę – rejs mega szybką łodzią motorową! Łodzie typu RIB są wykorzystywane na całym świecie w różnorodnych akcjach przez wojsko, policję, straż graniczną czy służby ratownicze. Dzięki swej unikatowej konstrukcji łódź RIB jest wyjątkowo szybka, zwrotna i dynamiczna, a przy tym wszystkim bardzo stabilna i bezpieczna. Czeka nas duża dawka adrenaliny i niezapomnianych wrażeń!
-FORMUŁA 1: Poczuj się jak Rober Kubice za sterami bolidu. Czaka na nas ekscytująca jazda gokartami. Mega atrakcje, mega wyzwanie. Kto zostanie Mistrzem Kierownicy?
- RUCHOME WYDMY: zwiedzimy najciekawszą atrakcję w Łebie czyli rozległe ruchome wydmy. Wydmy w Słowińskim Parku Narodowym to największy w Europie pas ruchomych wydm. To prawdziwa piaszczysta pustynia znajdująca się na wąskiej mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Jeziorem Łebsko. Wiatr sprawia, że wydmy przemieszczają się i osiągają wysokość kilkudziesięciu metrów. Będziemy próbować wdrapać się na takie piaszczyste wzniesienia.
- LINOWE WYZWANIA: dobra zabawa, adrenalina i wyzwanie? Masz to jak w banku! Czeka nas super zabawa w parku linowym. W dojściu do celu na przeszkodzie stoją kładki, tunele, pętle, siatki, drabinki. Gotowi na wyzwanie? Dostępne są 3 trasy, każdy z nas będzie miał okazję pokonać właśnie jedną z nich.
RUUNNMAGEDON - SPORTOWA RYWALIZACJA:
- PAKIET UCZESTNIKA: każdy uczestnik naszego biegu ruunnmagedonowego musi dostać pakiet startowy w skład którego wchodzi koszulka i worek na sprzęt. Jednak pakiet trzeba będzie odpowiednio przygotować, aby nabrał odpowiedniego charakteru – to będzie nasze pierwsze zadanie. Nasz strój nabierze nowej mocy!
- TEAM WORK: nauczymy się jak pracować w grupie, aby sprostać najtrudniejszym zadaniom. Praca w grupie to podstawa – działając razem pokonamy najtrudniejsze przeszkody.
- KOMANDO FOKI: na początek czeka nas musztra czyli poznamy podstawowe komendy i zwroty co wprowadzi nas w wojskowy klimat. Opanujemy sztukę przetrwania w trudnych warunkach oraz poznamy elementy survivalu, a także sztukę rozpalania ognisk.
- SIŁA I CHARAKTER: każdy będzie mógł wziąć udział w rywalizacji i przejść specjalnie przygotowaną trasę, aby sprawdzić się czy na obozie dobrze się przygotowaliśmy. Czołganie, wspinaczka, przeprawa przez morze i wiele innych przeszkód, którym będziemy musieli stawić czoła – ale wspólnie damy radę!
- NIGHT FIGHT: gra strategiczna, dwa nieprzyjacielskie obozy, wartownicy i zwiadowcy walczą nocą w lesie o sztandar. Strzeż się światła latarki  eliminującego z dalszej gry. Gdy jest ciemno poziom trudności wzrasta – ale damy radę! Nocny alarm – to pozytywna dawka adrenaliny i świetna zabawa.
CROSS FIT ELEMENTARY:
- CROSS FIT: różne stacje, różny poziom zadań dla każdego coś dobrego, każdy będzie miał rozpisane swoje zadania i będzie przez cały obóz je doskonalił.
- KALESTENIKA: trenuj jak starożytni Spartanie! Z nami nowoczesna odmiana – STREET WORKOUT, trenując zaangażujesz największe grupy mięśniowe, a sprzęt? – wystarczy twoje ciało.
- STRONG MEN: każdy chodź przez chwile stanie się Strong Menem, przerzucanie opon, spacer farmera nic trudnego, pokażemy jak się do tego przygotować, aby nie było rozczarowań.
- SLACK LINE: grawitacja, równowaga ? to wszystko będzie nam potrzebne aby dobrze przejść po linie. Zaczniemy od niższych wysokości a skończymy jak najwyżej się da.
SUN BEACH & FUN – czyli zabawa na MAXA:
- PLAŻING, SMAŻING I RELAXING:  czyli mały chill out na pięknej piaszczystej plaży & kąpiele morskie.
- HAWAJSKIE BEACH PARTY: wieczorna impreza nad morzem z kwiatami na szyi, tańcami i zabawami: baloniada, taniec Hula-Hula, przechodzenie pod poprzeczką i maraton zumby…
- SŁONECZNY PATROL: wprawny ratownik musi wykazać się nie lada kondycją! Sprawdzimy nasze siły biorąc udział w zawodach sportowych w wodzie i nie tylko.
- NEPTUNALIA: czeka nas prawdziwy chrzest morski. Każdy odważny wilk morski po zaliczeniu wszystkich zadań zostanie przyjęty do grona braci żeglarskiej.
- FLOORBALLOWA ROZGRYWKA: podzieleni na drużyny rozegramy pasjonujący mecz unihokeja.
- KUCHENNE SZALEŃSTWO – DZIEŃ PIZZERMANA: każdy lubi pizzę!  Upieczemy wspólnie ten włoski przysmak z różnymi kolorowymi dodatkami. A na koniec zjemy ją ze smakiem!
DODATKOWE ZABAWY I ATRAKCJE: Dyskoteki,  wieczory filmowe,  plażowanie i kąpiele nad morzem pod okiem ratownika, ognisko z szantami, gry i zabawy sportowo - integracyjne
UWAGA: 
Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną.
Każdy uczestnik musi zabrać ze sobą latarkę!
UWAGA:  Uczestnik jest zobowiązany do posiadania ważnej legitymacji szkolnej.

OBÓZ RUUNNMAGEDON JASTRZĘBIA GÓRA 2020
Obóz RUUNNMAGEDON Jastrzębia Góra 2020, Obozy sportowe 2020 nad morzem w Jastrzębiej Górze, Obóz biegowy nad morzem, Obóz Crossfits Jastrzębia Góra, Wycieczka do Szwecji

Jastrzębia Góra
– miejscowość letniskowa należąca do jednej z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. Z łatwością można tu poczuć wakacyjny klimat i dać się ponieść przygodzie.

SMAKI SKANDYNAWII - WYCIECZKA DO SZWECJI - KARLSKRONA promem Stena Line + 399 zł
Wyjazd do SZWECJI odbywa się ostatniego dnia pobytu na obozie. Po obiedzie wyjedziemy na terminal do Gdyni, gdzie wieczorem wypłyniemy promem Stena Line do KARLSKRONY. Karlskrona jest to jedno z piękniejszych miast w Szwecji, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Następnego dnia – po dopłynięciu do brzegów Szwecji - zwiedzimy niesamowite Muzeum Morskie z ogromną kolekcją łodzi podwodnych, galeonów, wraków, broni. Wieczorem wyruszymy w drogę powrotną do Polski. Przypłyniemy do Gdyni trzeciego dnia w godzinach porannych. Podczas samego rejsu czego na nas zabawa na promie oraz dyskoteka. W trakcie wycieczki do Szwecji uczestnicy otrzymają śniadanie i kolację na promie oraz suchy prowiant – podczas pobytu w Karlskronie.

MEGA ATRAKCJE:
- REJS WOJSKOWĄ JEDNOSTKĄ RIB: wybierzemy się do Władysławowa na niezapomnianą przygodę – rejs mega szybką łodzią motorową! Łodzie typu RIB są wykorzystywane na całym świecie w różnorodnych akcjach przez wojsko, policję, straż graniczną czy służby ratownicze. Dzięki swej unikatowej konstrukcji łódź RIB jest wyjątkowo szybka, zwrotna i dynamiczna, a przy tym wszystkim bardzo stabilna i bezpieczna. Czeka nas duża dawka adrenaliny i niezapomnianych wrażeń!
-FORMUŁA 1: Poczuj się jak Rober Kubice za sterami bolidu. Czaka na nas ekscytująca jazda gokartami. Mega atrakcje, mega wyzwanie. Kto zostanie Mistrzem Kierownicy?
- RUCHOME WYDMY: zwiedzimy najciekawszą atrakcję w Łebie czyli rozległe ruchome wydmy. Wydmy w Słowińskim Parku Narodowym to największy w Europie pas ruchomych wydm. To prawdziwa piaszczysta pustynia znajdująca się na wąskiej mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Jeziorem Łebsko. Wiatr sprawia, że wydmy przemieszczają się i osiągają wysokość kilkudziesięciu metrów. Będziemy próbować wdrapać się na takie piaszczyste wzniesienia.
- LINOWE WYZWANIA: dobra zabawa, adrenalina i wyzwanie? Masz to jak w banku! Czeka nas super zabawa w parku linowym. W dojściu do celu na przeszkodzie stoją kładki, tunele, pętle, siatki, drabinki. Gotowi na wyzwanie? Dostępne są 3 trasy, każdy z nas będzie miał okazję pokonać właśnie jedną z nich.

RUUNNMAGEDON - SPORTOWA RYWALIZACJA:
- PAKIET UCZESTNIKA: każdy uczestnik naszego biegu ruunnmagedonowego musi dostać pakiet startowy w skład którego wchodzi koszulka i worek na sprzęt. Jednak pakiet trzeba będzie odpowiednio przygotować, aby nabrał odpowiedniego charakteru – to będzie nasze pierwsze zadanie. Nasz strój nabierze nowej mocy!
- TEAM WORK: nauczymy się jak pracować w grupie, aby sprostać najtrudniejszym zadaniom. Praca w grupie to podstawa – działając razem pokonamy najtrudniejsze przeszkody.
- KOMANDO FOKI: na początek czeka nas musztra czyli poznamy podstawowe komendy i zwroty co wprowadzi nas w wojskowy klimat. Opanujemy sztukę przetrwania w trudnych warunkach oraz poznamy elementy survivalu, a także sztukę rozpalania ognisk.
- SIŁA I CHARAKTER: każdy będzie mógł wziąć udział w rywalizacji i przejść specjalnie przygotowaną trasę, aby sprawdzić się czy na obozie dobrze się przygotowaliśmy. Czołganie, wspinaczka, przeprawa przez morze i wiele innych przeszkód, którym będziemy musieli stawić czoła – ale wspólnie damy radę!
- NIGHT FIGHT: gra strategiczna, dwa nieprzyjacielskie obozy, wartownicy i zwiadowcy walczą nocą w lesie o sztandar. Strzeż się światła latarki  eliminującego z dalszej gry. Gdy jest ciemno poziom trudności wzrasta – ale damy radę! Nocny alarm – to pozytywna dawka adrenaliny i świetna zabawa.

CROSS FIT ELEMENTARY:
- CROSS FIT: różne stacje, różny poziom zadań dla każdego coś dobrego, każdy będzie miał rozpisane swoje zadania i będzie przez cały obóz je doskonalił.
- KALESTENIKA: trenuj jak starożytni Spartanie! Z nami nowoczesna odmiana – STREET WORKOUT, trenując zaangażujesz największe grupy mięśniowe, a sprzęt? – wystarczy twoje ciało.
- STRONG MEN: każdy chodź przez chwile stanie się Strong Menem, przerzucanie opon, spacer farmera nic trudnego, pokażemy jak się do tego przygotować, aby nie było rozczarowań.
- SLACK LINE: grawitacja, równowaga ? to wszystko będzie nam potrzebne aby dobrze przejść po linie. Zaczniemy od niższych wysokości a skończymy jak najwyżej się da.

SUN BEACH & FUN – czyli zabawa na MAXA:
- PLAŻING, SMAŻING I RELAXING:  czyli mały chill out na pięknej piaszczystej plaży & kąpiele morskie.
- HAWAJSKIE BEACH PARTY: wieczorna impreza nad morzem z kwiatami na szyi, tańcami i zabawami: baloniada, taniec Hula-Hula, przechodzenie pod poprzeczką i maraton zumby…
- SŁONECZNY PATROL: wprawny ratownik musi wykazać się nie lada kondycją! Sprawdzimy nasze siły biorąc udział w zawodach sportowych w wodzie i nie tylko.
- NEPTUNALIA: czeka nas prawdziwy chrzest morski. Każdy odważny wilk morski po zaliczeniu wszystkich zadań zostanie przyjęty do grona braci żeglarskiej.
- FLOORBALLOWA ROZGRYWKA: podzieleni na drużyny rozegramy pasjonujący mecz unihokeja.
- KUCHENNE SZALEŃSTWO – DZIEŃ PIZZERMANA: każdy lubi pizzę!  Upieczemy wspólnie ten włoski przysmak z różnymi kolorowymi dodatkami. A na koniec zjemy ją ze smakiem!

DODATKOWE ZABAWY I ATRAKCJE: Dyskoteki,  wieczory filmowe,  plażowanie i kąpiele nad morzem pod okiem ratownika, ognisko z szantami, gry i zabawy sportowo - integracyjne

UWAGA: 
Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną.

Każdy uczestnik musi zabrać ze sobą latarkę!

UWAGA:  Uczestnik jest zobowiązany do posiadania ważnej legitymacji szkolnej.

Rabaty i promocje

Tytuł: Polecamy

Czas trwania: 10.12 - 18.12.2020

Polecamy tą ofertę!

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Obóz z Rejsem do Szwecji + 2 dni do terminu obozu

Zniżki i dopłaty

ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży : Dopłata 60 PLN
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) : Dopłata 120 PLN
ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut : Dopłata 80 PLN

Zakwaterowanie

Ośrodek Wczasowy Bałtycki Relaks

Ośrodek Bałtycki Relaks - usytuowany jest w pięknym zakątku wybrzeża, odległość ośrodka od plaży to około 250 m. Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3-,4 osobowych z łazienkami. Teren z dala od ruchliwej drogi, cały ogrodzony i monitorowany. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: www.morzerelaks.pl
DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: BARDZO DOBRA INFRASTRUKTURA przystosowana do zajęć sportowych i animacyjnych, przestronna jadalnia, świetlice TV, sala kinowa, sala taneczna z lustrami, duży i nowoczesny plac zabaw, ping- pong, piłkarzyki, liczne boiska: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki plażowej, unihokeja , miejsce na ognisko.

Ośrodek Bałtycki Relaks - usytuowany jest w pięknym zakątku wybrzeża, odległość ośrodka od plaży to około 250 m. Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3-,4 osobowych z łazienkami. Teren z dala od ruchliwej drogi, cały ogrodzony i monitorowany. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: www.morzerelaks.pl

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: BARDZO DOBRA INFRASTRUKTURA przystosowana do zajęć sportowych i animacyjnych, przestronna jadalnia, świetlice TV, sala kinowa, sala taneczna z lustrami, duży i nowoczesny plac zabaw, ping- pong, piłkarzyki, liczne boiska: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki plażowej, unihokeja , miejsce na ognisko.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek wydawany przy obiedzie, kolacja), suchy prowiant na drogę powrotną.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar lub Pociąg

TRANSPORT: przejazd autokarem na trasie Gdańsk –Jastrzębia Góra  – Gdańsk. 
Antenka realizowana przy min. 5 osobach samochodem osobowym, busem lub pociągiem, inne miasta na zapytanie.

TRANSPORT: przejazd autokarem na trasie Gdańsk –Jastrzębia Góra  – Gdańsk. 

Antenka realizowana przy min. 5 osobach samochodem osobowym, busem lub pociągiem, inne miasta na zapytanie.

Miejscowość Cena
Bydgoszcz Dopłata 140 PLN
Gdańsk bez dopłaty
Katowice Dopłata 190 PLN
Kraków Dopłata 190 PLN
Łódź Dopłata 140 PLN
Tczew Dopłata 50 PLN
Toruń Dopłata 140 PLN
Warszawa Dopłata 140 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 5

Własny

Cena zawiera

- zakwaterowanie,
- wyżywienie, 
- opiekę kadry pedagogicznej, medycznej oraz ratownika, 
- transport, 
 -program obozu, 
- wstępy, 
- ubezpieczenie NNW, 
- opłata za Krajowy Fundusz Turystyczny,
- podatek VAT.

- zakwaterowanie,
- wyżywienie, 
- opiekę kadry pedagogicznej, medycznej oraz ratownika, 
- transport, 
 -program obozu, 
- wstępy, 
- ubezpieczenie NNW, 
- opłata za Krajowy Fundusz Turystyczny,
- podatek VAT.

Cena nie zawiera

- Rejsu do Szwecji – koszt 399 zł, 
- połączeń antenowych *

- Rejsu do Szwecji – koszt 399 zł, 
- połączeń antenowych *

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.