w naszej ofercie: 15675 imprez, 3911 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Artisan w Zakopanem 2019
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ ARTISAN W ZAKOPANEM 2019

Obóz Przygodowy w górach, latanie dronem, warsztaty fotograficzne, Krupówki, wycieczki piesze, gry i zabawy sportowe

Wiek: od 8 do 14 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
212414159
oferta w pdf

MIEJSCE:


Zakopane to: niezwykłe krajobrazy, poszarpane górskie szczyty, dużo ciekawych ludzi na szlaku i Krupówkach, a przede wszystkim niepowtarzalny klimat miejscowości. Wszystko to sprawia, że Zakopane stanie się doskonałym miejscem aktywnego wypoczynku, relaksu, wyśmienitej zabawy i odkrywania uroków naszej polskiej tradycji, różnorodności przyrody i kultury.

PROGRAM RAMOWY:

Dzień 0/1:
Przejazd do miejsca organizacji imprezy. Zakwaterowanie. Obiad. Podział na grupy. Kolacja. Zajęcia integracyjne.

Dzień 2-10:
Realizacja programu.

Dzień 11/12:
Śniadanie. Wykwaterowanie. Obiad. Uroczyste pożegnanie. Rozdanie prowiantu na drogę. Przejazd na miejsce zbiórki. Zakończenie imprezy.

 
PROGRAM:

SZTUKI PLASTYCZNE: SCRAPBOOKING – swoje wspomnienia z obozu ubierzemy w koronki, kokardki, kolorowe wycinanki i stworzymy niezapomniane albumy zdjęciowe; KURS MALOWANIA KRESKÓWEK – pełen humoru i super skuteczny; FILCOWANIE na całego, PLENERY MALARSKIE z górami w tle.

DESIGN: PROJEKTOWANIE I WYRÓB BIŻUTERII – naturalnej, całej w piórkach oraz folkowej, kwiecisto – wzorzystej, góralskiej, DOMEK DLA LALEK – projektu własnego, z meblami i sprzętami naszej produkcji, na zakończenie, jeśli będziecie chcieli, podarujemy go dzieciom z Tatrogrodu; MOJA LALA – stworzymy niepowtarzalną lalę z charakterem.

FOTO WARSZTATY: PODSTAWY FOTOGRAFII CYFROWEJ – jak najsprawniej wykorzystać podstawowe opcje w aparacie, robienie zdjęć przy słońcu, po zmroku, w pomieszczeniach, bez lampy błyskowej, długi czas naświetlania; 
KOMPOZYCJA w teorii i praktyce; PODSTAWY CYFROWEJ OBRÓBKI ZDJĘĆ; SESJA ZDJĘCIOWA I POKAZ MODY – w górskiej scenerii, z wiatrem we włosach i własnych kreacjach.

FILM i REPORTAŻ: WARSZTATY REPORTERSKO – DZIENNIKARSKIE, podczas których wyposażeni w dyktafon i kamerę wyruszymy na ulice Zakopanego w poszukiwaniu materiałów, a wywiady nagramy na żywo; PODSTAWY REŻYSERKI I 
WPROWADZENIE DO PRACY SCENARZYSTY; TWORZENIE SCENOGRAFII I REKWIZYTÓW; SHOW-BUSINESS: opracujemy swój talk show lub teleturniej, który umili wieczór wszystkim uczestnikom obozu (oczywiście na wesoło); LIP DUB - nagramy teledysk, w którym udział wezmą wszyscy uczestnicy obozu. 
A POZA TYM:

WIELKA PRZYGODA W ENERGYLANDII, największym w Polsce parku rozrywki, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W strefie ekstremalnej czekają na nas super-szybkie rollercoastery, w strefie wodnej miłośnicy wodnych atrakcji będą piszczeć z radości, dla młodszych – bajkolandia oraz liczne show.

PRZYGODA w PARKU LINOWYM - przejście trasy zawieszonej wysoko nad ziemią oraz TYROLKA z widokiem na Giewont.

ZWIEDZANIE ZAKOPANEGO – m. in.: Stary Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, zdobycie Gubałówki, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, Kaplica na Jaszczurówce.

WIELKA KROKIEW – wjazd kolejką na szczyt skoczni – jak czuje się Kamil Stoch tuż przed startem?

UROKI KRUPÓWEK - zakupowe szaleństwo dla wszystkich poszukiwaczy pamiątek.

WYPRAWA GÓRSKA NAD MORSKIE OKO - najpiękniejsze i największe jezioro tatrzańskie.

WYCIECZKA W DOLINĘ KOŚCIELISKĄ.

ZDOBYCIE GUBAŁÓWKI.

EKSPLORACJA JASKIŃ TARZAŃSKICH - wejście do wybranych jaskiń – progi i ślepe korytarze nas nie odstraszą.

WYJAZD NA KĄPIELISKO SZYMOSZKOWA - największy w Polsce zbiornik z wodą geotermalnie podgrzewaną, z mnóstwem atrakcji i zjeżdżalniami.

Z PAPUGAMI OKO W OKO – wizyta w papugarni i ciekawostki z życia barwnych ptaków.

TEAM BUILDING - zacieśniamy więzy obozowe dzięki wspólnym zadaniom i grom integracyjnym.

TABU, ALIBI, KALAMBURY i KARAOKE - gry towarzyskie, podczas których nie da się pozostać poważnym.

KTO UPROWADZIŁ GAŹDZINĘ GĄSIENNICOWĄ - gra miejska z zadaniami wymagającymi kreatywnego myślenia.

WIDOKÓWKA Z TATRAMI w TLE - Wasze zdjęcia wydrukujemy i wyślemy do … kogo tylko chcecie.

GRY TERENOWE – dzienne i wieczorne, podchody, poszukiwanie QR kodów.

DYSKOTEKI - z Waszymi ulubionymi kawałkami, impreza przebierana.

OGNISKO - z kiełbaskami, degustacją góralskich smakołyków oraz góralskim bajarzem.

LOTERIA FANTOWA – każdy los wygrywa.

RELAKS I ODROBINA BŁOGIEGO LENISTWA.

PAMIĄTKA - gadżety oraz link do zdjęć z obozu. 


ATRAKCJE FAKULTATYWNE:

Wycieczka na Słowację – niesamowita Jaskinia Lodowa w Jaskini Demanovskiej, przejazd wkoło Tatr  z niesamowitymi widokami oraz Ścieżka w Koronach Drzew Bachledka i zjazd super szybką zjeżdżalnią +200 zł.


Co zabrać:
INFORMACJE PRAKTYCZNE:


Wszyscy Uczestnicy powinni zabrać ze sobą ważną legitymację szkolną z wpisanym numerem PESEL, wypełnioną kartę Uczestnika obozu, wypełnione i podpisane przez rodziców lub prawnych opiekunów oświadczenia na zgodę w udziale w zajęciach w parku linowym, eksplorację jaskiń, pobyt w Energylandii oraz regulamin, nieprzemakalną kurtkę i ciepły sweter (lub polar), dres, strój kąpielowy, ręcznik, co najmniej dwie pary butów sportowych (w tym jedne buty do wycieczek górskich), klapki, strój sportowy, mały plecak na wycieczki, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne oraz krem ochronny z filtrem. Mile widziane latarki. Osoby chcące wyjechać na Słowację – obowiązkowo paszport lub dowód osobisty.
 
UWAGI:
O każdej porze dnia dzieci mają dostęp do napoju. O specjalnych dietach należy poinformować organizatora przed zawarciem umowy zakupu kolonii. Program będzie zrealizowany w całości, a kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i po konsultacji z Uczestnikami.

Kierownik obozu może podjąć decyzję o ograniczeniu korzystania z telefonów komórkowych podczas zajęć i podczas ciszy nocnej (tzn. telefony będą przechowywane przez kadrę obozową, wydawane uczestnikom w określonych godzinach). Przez całą dobę istnieje możliwość kontaktu z uczestnikami obozu poprzez telefon do kierownika obozu. Wszystkie zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa i pod nadzorem wykwalifikowanej kadry.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Wycieczka na Słowację : Dopłata 200 PLN
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 3,5% od sumy
ubezpieczenie od przerwania imprezy turystycznej : Dopłata 3,5% od sumy
ubezpieczenie od przerwania imprezy turystycznej + choroby przewlekłe : Dopłata 5% od sumy
Podwyższenie ubezpieczenia NWI o 10000 PLN i NWS o 5000 PLN + dodatkowo ubezpieczenie OC na kwotę 20000 PLN : Dopłata 30 PLN
Podwyższenie ubezpieczenia NWI o 10000 PLN i NWS o 5000 PLN : Dopłata 15 PLN
Rozszerzenie ubezpieczenia o ubezpieczenie OC na wysokość 20000 PLN : Dopłata 25 PLN

Zakwaterowanie

Dom Wczasowy U Jędrka

Kompleks pensjonatów U Hani i Jędrka w Zakopanem - Olczy, nowy i zadbany, prowadzony w myśl zasady: „rodzinna atmosfera” i „góralska gościnność”. Zakwaterowanie w pokojach 2-6- osobowych z łazienkami i TV. W ośrodku duża stołówka, sala do gier ze stołem do ping-ponga, świetlica, sala dyskotekowa. Teren wokół ośrodka zagospodarowany, z huśtawkami, boiskiem, wiatą do organizacji ognisk i grilla

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Smaczne domowe jedzenie, specjały góralskie i możliwość brania dokładek. Pierwszym świadczeniem jest obiad w dniu przyjazdu, ostatnim obiad + suchy prowiant w dniu wyjazdu.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar lub Pociąg

Dopłaty w nawiasach to koszty transportu w obie strony z wymienionych miast Polski w PLN. Przejazd z wymienionych miast realizowany jest PKP lub/i autokarem. Szczegóły dotyczące miejsca zbiórki, godziny wyjazdu oraz pozostałe informacje wyjazdowe zostaną przedstawione najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem turnusu. Uwaga! Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast pociągu może być mikrobus, samochód). Transport dzieci i młodzieży na kolonie i obozy realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy. Wyjazdy z Polski północno-zachodniej mogą odbywać się jeden dzień wcześniej.
Dopłaty w nawiasach to koszty transportu w obie strony z wymienionych miast Polski w PLN. Przejazd z wymienionych miast realizowany jest PKP lub/i autokarem. Szczegóły dotyczące miejsca zbiórki, godziny wyjazdu oraz pozostałe informacje wyjazdowe zostaną przedstawione najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem turnusu. Uwaga! Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast pociągu może być mikrobus, samochód). Transport dzieci i młodzieży na kolonie i obozy realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy. Wyjazdy z Polski północno-zachodniej mogą odbywać się jeden dzień wcześniej.

Miejscowość Cena
Katowice Dopłata 150 PLN
Warszawa Dopłata 200 PLN
Koszalin Dopłata 250 PLN
Poznań Dopłata 180 PLN
Wrocław Dopłata 200 PLN
Gdańsk Dopłata 200 PLN
Kraków Dopłata 80 PLN
Szczecin Dopłata 200 PLN
Gorzów Wielkopolski Dopłata 250 PLN

Własny

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 10 noclegów, pełne wyżywienie, prowiant na drogę powrotną, transport w Zakopanem i okolicy, realizację wybranego programu pobytu, opiekę doświadczonej kadry wychowawców i instruktorów, opiekę przewodnika górskiego na wybranych trasach, niezbędny sprzęt i materiały do realizacji programu, ubezpieczenie NNW Signal Iduna,  zdjęcia z obozu, gadżety pamiątkowe.

Cena nie zawiera

Ewentualnych dopłat transportowych oraz atrakcji fakultatywnych.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.