w naszej ofercie: 15511 imprez, 3912 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Ecotravel - Obóz Rekreacyjny Chill Out Zone -
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ REKREACYJNY CHILL OUT ZONE

Wiek: od 13 do 19 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
206680238
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Nowość!! Słońce, plaża, dyskoteki, zabytki no i krótka podróż SAMOLOTEM! Z Nami masz to wszystko co najlepsze w zasięgu ręki.

RIWIERA OLIMPIJSKA - jeden z najpiękniejszych zakątków Grecji. Tutaj pasma Olimpu i piaszczyste plaże łączą się z lazurowym Morzem Egejskim, a bogata historia regionu z licznymi zabytkami starożytnych greków przeplata się z nowoczesnymi atrakcjami. To miejsce z pewnością zauroczy każdego!

PARALIA - to jeden z najpopularniejszych kurortów na całej Riwierze Olimpijskiej. Młodych turystów przyciągają tu możliwości wypoczynku nie tylko na przepięknej piaszczystej plaży ale również, a może przede wszystkim nocne życie - bowiem Paralia aż tętni od dużej ilości dyskotek, klubów, beach barów, klubów karaoke. Za mekkę mogą ją uznać zarówno wielbiciele nocnych rozrywek jak również leniwego leżakowania w gorących promieniach południowego słońca.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Ateny : Dopłata 194 PLN
AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) : Dopłata 44 PLN
AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji : Dopłata 80 PLN
AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP : Dopłata 160 PLN
D22-Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 PLN (TFG) : Dopłata 10 PLN
Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) : Dopłata 150 PLN
Gwarancja Stałej Ceny : Dopłata 60 PLN
Gwarancja Zmiany Rezerwacji : Dopłata 70 PLN
Meteory : Dopłata 108 PLN
Olimp : Dopłata 65 PLN
Rejs na Skiathos : Dopłata 151 PLN
Saloniki : Dopłata 86 PLN
Waterland : Dopłata 108 PLN

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy

Hotel Poseidon*** - to kompleks dwóch budynków położonych na przeciwko siebie. Hotel znajduje się w samym centrum Parali (bliskość sklepów, pubów, dyskotek) gdzie tylko 100 metrów od pięknej piaszczystej plaży. Zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych z łazienką, balkonem, TV oraz lodówką. Klimatyzacja w pokojach za free. Do dyspozycji gości recepcja, restauracja, strefa Wi-Fi, sala TV.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)
3 posiłki dziennie (kuchnia grecka i europejska). Śniadanie w formie bufetu, jednodaniowy obiad (np. spaghetti, pizza, hamburger) z bufetem sałatkowym oraz składająca się z dania głównego oraz bogatego bufetu sałatkowego są w formie serwowanej.
Pierwszy posiłek obiad pierwszego dnia pobytu
Ostatni posiłek śniadanie w formie lunch pakietu ostatniego dnia pobytu

Cena zawiera

przelot samolotem linii Linii Ryanair Limited na trasie Warszawa – Saloniki – Warszawa, transfer lotnisko-hotel–lotnisko, zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, ubezpieczenia AXA „Kontynenty”

Cena nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej (płatnej na miejscu 17 EUR), składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

chill out zone

Jak wypoczywamy
- kąpiele w lazurowym morzu
- zdobywanie opalenizny w kolorze brąz...
- flash mob
- spacery po okolicy
- szalona zabawa w dyskotekach (dod. płatna)
- duch rywalizacji m.in. turnieje siatkówki, badmintona, piłka wodna czy siatkówka balonowa
- karaoke - bo śpiewać każdy może....

tylko u nas!

Teraz wszystkie imprezy fakultatywne możesz wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierasz mniej gotówki i zapewniasz sobie niezmienność ceny! (Cena w Euro płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze)
METEORY (wycieczka całodniowa) – to jeden z najciekawszych zakątków Grecji. Skalny las Równiny Tesalskiej, na którym zostały osadzone klasztory ortodoksyjne. Drugie co do wielkości centrum monastycyzmu w Grecji. Z modlitwą i postami, wyrzeczeniem wszystkiego co ziemskie, mnisi byli podporą kultury i tradycji narodu. Z 24 klasztorów, które powstały w ciągu wieków, zachowało się dzisiaj tylko 6, które nadal wywierają ogromne wrażenie. W drodze powrotnej odwiedzicie pracownie ikon, gdzie zrobicie pamiątkowe zakupy.
Cena 25 EUR/ 108 PLN
ATENY (wycieczka całodniowa) – stolica Grecji to piękne miasto, które kusi swoją historią i licznymi zabytkami. Zwiedzanie zaczniemy od portu Pireus do którego dotrzemy w godzinach rannych. Następnie udamy się do Stadionu Panatejskiego (1sze nowożytne Igrzyska Olimpijskie), dalej zobaczymy świątynie Zeusa, Zapion i Łuk Hadriana. Dalej czeka na Nas Akropol ze swoimi świątyniami Partenon i Erechtejon. Obejrzymy również Odeon, Teatr Dionizosa, Agore Grecą i Agorę Rzymska, Pałac Parlamantu z grobem nieznanego żołnierze gdie zobaczymy zmianę warty w wykonaniu Gwardii Narodowej -Evzonów.
Cena 45 EUR/194 PLN
OLIMP (wycieczka półdniowa) – poczuj klimat miejsca, skąd starożytni bogowie władali światem...Olimp to bowiem najwyższy masyw górski w Grecji. Jest to także park narodowy uznany przez UNESCO międzynarodowym rezerwatem biosfery z unikatowymi ekosystemami. Podczas wycieczki zobaczycie także Litohoro, Klasztor św. Dionizego, twierdza Platamonas.
Cena 15 EUR/65 PLN
SALONIKI (wycieczka półdniowa) - idealna wycieczka na ... shopping. Ale nie tylko. Jako, ze Saloniki to również bogactwo zabytków bizantyjskich oraz rzymskich, czas zakupów możńa sobie umilić zwiedzanie najbardziej cennych i charakterystycznych miejsc takich jak Biała Wieża, kościół Agia Sophia, Łuk Galeriusza oraz wiele innych
Cena 20 EUR/86 PLN
WATERLAND - czeka na Was niezapomniana zabawa w miasteczku wodnym na terenie którego znajdziecie różne baseny, zjeżdżalnie wodne oraz salony gier komputerowych.
Cena 25 EUR/108 PLN
REJS NA SKIATHOS (wycieczka całodniowa) – zielona wyspa Archipelagu Sporad, gdzie fale lazurowego Morza Egejskiego rozbijają się o koronkowe wybrzeże. Liczne zatoki i zatoczki oraz wysepki otaczające wyspę będziecie mogli podziwiać ze statku, którym podpłyniecie do uroczego miasteczka, gdzie tarasowo wybudowane zostały domki otoczone kolorowymi kwiatami. Oczywiście nie ominie Was kąpiel morska na słynnej plaży Kukunaries, gdzie piniowe lasy rosnące nad złotymi piaskami upoją Was swoim zapachem. Piasek tej plaży wydaję się złoty za sprawą zawartej w nim miki.
Cena 35 EUR/151 PLN

transport

1 dzień wylot z Warszawy do Salonik (czas przelotu ok.2,15h) w godzinach rannych, transfer do hotelu (ok. 1 h), zakwaterowanie, aklimatyzacja, kolacja, nocleg
2 -10/11 dzień wypoczynek w Grecji, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych
11/12 dzień wczesne wykwaterowanie, śniadanie w formie suchego prowiantu, transfer na lotnisko do Salonik, wylot do Warszawy w godzinach porannych, przylot do Warszawy

informacje transportowe

Transport samolotem odbywa się na Ogólnych Warunkach Przewozu Linii Ryanair Limited. Limit bagażu: 15 kg bagażu głównego + 10 kg bagaż podręczny. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki 2 godziny przed planowaną godziną odlotu samolotu. Wszyscy uczestnicy muszą posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.
Warszawa Lotnisko Warszawa Modlin zbiórka przy stanowisku BUT położonym w holu głównym.
W czasie trwania przejazdów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

informacje dodatkowe:

Transport samolotem odbywa się na Ogólnych Warunkach Przewozu Ryanair Limited. Limit bagażu 15 kg bagaż + 10 kg bagaż podręczny. Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR+imprezy fakultatywne+dyskoteki. Dodatkowo wymagana jest kwota 17 EUR (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.