w naszej ofercie: 15952 imprezy, 3803 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Rekreacyjny Orientalny
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ REKREACYJNY ORIENTALNY

Wiek: od 13 do 19 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
206679022
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
To obóz dla osób pełnych pasji i ciekawych świata, miłośników podróży, orientalnych kultur, obyczajów, a przede wszystkim tańca! Wybierz się w fantastyczną podróż po zagadkowych Indiach i tajemniczym świecie arabskim. Poznaj tradycyjne tańce (belly dance oraz hinduski bollywood), kulturę, język i kuchnię! Wrażenia...niezapomniane!

RIWIERA OLIMPIJSKA - jeden z najpiękniejszych zakątków Grecji. Tutaj pasma Olimpu i piaszczyste plaże łączą się z lazurowym Morzem Egejskim, a bogata historia regionu z licznymi zabytkami starożytnych greków przeplata się z nowoczesnymi atrakcjami. To miejsce z pewnością zauroczy każdego!

PARALIA - to jeden z najpopularniejszych kurortów na całej Riwierze Olimpijskiej. Młodych turystów przyciągają tu możliwości wypoczynku nie tylko na przepięknej piaszczystej plaży ale również, a może przede wszystkim nocne życie - bowiem Paralia aż tętni od dużej ilości dyskotek, klubów, beach barów, klubów karaoke. Za mekkę mogą ją uznać zarówno wielbiciele nocnych rozrywek jak również leniwego leżakowania w gorących promieniach południowego słońca.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Ateny : Dopłata 194 PLN
AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) : Dopłata 44 PLN
AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji : Dopłata 60 PLN
AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP : Dopłata 160 PLN
D22-Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 PLN (TFG) : Dopłata 10 PLN
Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) : Dopłata 110 PLN
Gwarancja Stałej Ceny : Dopłata 40 PLN
Gwarancja Zmiany Rezerwacji : Dopłata 50 PLN
Meteory : Dopłata 108 PLN
Olimp : Dopłata 65 PLN
Rejs na Skiathos : Dopłata 151 PLN
Saloniki : Dopłata 86 PLN
Waterland : Dopłata 108 PLN

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy

Hotel Poseidon*** - to kompleks dwóch budynków położonych na przeciwko siebie. Hotel znajduje się w samym centrum Parali (bliskość sklepów, pubów, dyskotek) gdzie tylko 100 metrów od pięknej piaszczystej plaży. Zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych z łazienką, balkonem, TV oraz lodówką. Klimatyzacja w pokojach za free. Do dyspozycji gości recepcja, restauracja, strefa Wi-Fi, sala TV.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)
3 posiłki dziennie (kuchnia grecka i europejska). Śniadanie w formie bufetu, jednodaniowy obiad (np. spaghetti, pizza, hamburger) z bufetem sałatkowym oraz składająca się z dania głównego oraz bogatego bufetu sałatkowego są w formie serwowanej.
Pierwszy posiłek kolacja pierwszego dnia pobytu
Ostatni posiłek śniadanie + lunch pakiet ostatniego dnia pobytu

Cena zawiera

transport autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenia AXA KONTYNENTY

Cena nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej (płatnej na miejscu 12 EUR), składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

program

codzienne zajęcia z tańca brzucha nauka podstawowych ruchów, łączenie elementów, choreografia.
codzienne zajęcia z tańca bollywood nauka podstawowych kroków, mudry (hasta mudra-gesty rąk), choreografia.
Dodatkowo w programie
Moda od Maroka do Indii
Pokaz strojów z różnych części świata (Wy wystąpicie w roli modelek) uzupełniony prezentacją multimedialną.
Warsztaty upinania sari i hijabów.
Turecka opowieść o kuchni
Pokaz parzenia tureckiej kawy i kilka słów o kuchni tureckiej oraz arabskiej zakończona słodkim poczęstunkiem
Mehendi night
Czyli sekrety urody i makijażu Arabek i Hindusek. Nauczycie się wykonywać piękne wzory z henny (mehendi), poznacie tajniki orientalnego makijażu, dowiecie się do czego służy karmel oraz co to jest kohl, bindi, tikka.
Sztuka tańca w Indiach
Poznacie historię tańca w Indiach oraz dowiecie się, jakie są klasyczne formy tańca indyjskiego.
Taniec w krajach arabskich
Dowiecie się, że taniec arabski to nie tylko taniec brzucha! Istnieje ogromna ilość odmian tańca, w zależności od kraju czy regionu. Poznacie rekwizyty wykorzystywane przez tancerki saggaty, assaye, fan-veile i wiele innych…
Ciekawostki z krajów arabskich i Indii
- tradycje i zwyczaje ślubne
- historia perfum
- klasyczna literatura arabska
- religie w Indiach i krajach arabskich
Gimnastyka poranna z elementami jogi
Wieczory filmowe z kinem bollywood
Kąpiele w Morzu Egejskim
Opalanie się na złocistej plaży

A na koniec...
Oriental show
Czyli pokaz tańca uczestniczek i wspólna zabawa w orientalnym klimacie! Zaprezentujecie swoje umiejętności w specjalnie przygotowanych na ten dzień choreografiach. Stylizacja i makijaż w klimacie orientu! Poczujecie się jak prawdziwe gwiazdy Bollywood!

tylko u nas!

Teraz wszystkie imprezy fakultatywne możesz wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierasz mniej gotówki i zapewniasz sobie niezmienność ceny! (Cena w Euro płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze)
METEORY (wycieczka całodniowa) – to jeden z najciekawszych zakątków Grecji. Skalny las Równiny Tesalskiej, na którym zostały osadzone klasztory ortodoksyjne. Drugie co do wielkości centrum monastycyzmu w Grecji. Z modlitwą i postami, wyrzeczeniem wszystkiego co ziemskie, mnisi byli podporą kultury i tradycji narodu. Z 24 klasztorów, które powstały w ciągu wieków, zachowało się dzisiaj tylko 6, które nadal wywierają ogromne wrażenie. W drodze powrotnej odwiedzicie pracownie ikon, gdzie zrobicie pamiątkowe zakupy.
Cena 25 EUR/ 108 PLN
ATENY (wycieczka całodniowa) – stolica Grecji to piękne miasto, które kusi swoją historią i licznymi zabytkami. Zwiedzanie zaczniemy od portu Pireus do którego dotrzemy w godzinach rannych. Następnie udamy się do Stadionu Panatejskiego (1sze nowożytne Igrzyska Olimpijskie), dalej zobaczymy świątynie Zeusa, Zapion i Łuk Hadriana. Dalej czeka na Nas Akropol ze swoimi świątyniami Partenon i Erechtejon. Obejrzymy również Odeon, Teatr Dionizosa, Agore Grecą i Agorę Rzymska, Pałac Parlamantu z grobem nieznanego żołnierze gdzie zobaczymy zmianę warty w wykonaniu Gwardii Narodowej -Evzonów.
Cena 45 EUR/194 PLN
OLIMP (wycieczka półdniowa) – poczuj klimat miejsca, skąd starożytni bogowie władali światem...Olimp to bowiem najwyższy masyw górski w Grecji. Jest to także park narodowy uznany przez UNESCO międzynarodowym rezerwatem biosfery z unikatowymi ekosystemami. Podczas wycieczki zobaczycie także Litohoro, Klasztor św. Dionizego, twierdza Platamonas.
Cena 15 EUR/65 PLN
SALONIKI (wycieczka półdniowa) - idealna wycieczka na ... shopping. Ale nie tylko. Jako, ze Saloniki to również bogactwo zabytków bizantyjskich oraz rzymskich, czas zakupów możńa sobie umilić zwiedzanie najbardziej cennych i charakterystycznych miejsc takich jak Biała Wieża, kościół Agia Sophia, Łuk Galeriusza oraz wiele innych.
Cena 20 EUR/86 PLN
WATERLAND - czeka na Was niezapomniana zabawa w miasteczku wodnym na terenie którego znajdziecie różne baseny, zjeżdżalnie wodne oraz salony gier komputerowych.
Cena 25 EUR/108 PLN
REJS NA SKIATHOS (wycieczka całodniowa) – zielona wyspa Archipelagu Sporad, gdzie fale lazurowego Morza Egejskiego rozbijają się o koronkowe wybrzeże. Liczne zatoki i zatoczki oraz wysepki otaczające wyspę będziecie mogli podziwiać ze statku, którym podpłyniecie do uroczego miasteczka, gdzie tarasowo wybudowane zostały domki otoczone kolorowymi kwiatami. Oczywiście nie ominie Was kąpiel morska na słynnej plaży Kukunaries, gdzie piniowe lasy rosnące nad złotymi piaskami upoją Was swoim zapachem. Piasek tej plaży wydaję się złoty za sprawą zawartej w nim miki.
Cena 35 EUR/151 PLN

transport

1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Słowację, nocny przejazd przez Węgry
2 dzień przejazd przez Serbię i Macedonię, przyjazd do hotelu ok. godz. 15-tej, zakwaterowanie, kolacja
3-8/9 dzień wypoczynek w Grecji, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych
9/10 dzień wykwaterowanie, śniadanie+suchy prowiant, wyjazd ok godz. 10-tej, przejazd przez Macedonię, Serbię, Węgry
10/11 dzień przejazd przez Słowację, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

informacje transportowe

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.
[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu,
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.
W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

informacje dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR + imprezy fakultatywne + dyskoteki + posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota 12 EUR (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.