w naszej ofercie: 14441 imprez, 7452 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obozy i Kolonie Letnie 2020
Obozy Artystyczne Akademia Umiejętności Akademia Urody Obozy Aktywne Obozy Anime i Manga Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Fitness Obozy Gitarowe Obozy Hip-Hop-owe Obozy z Językiem Angielskim Obozy z Językiem Hiszpańskim Obozy z Językiem Niemieckim Obozy Językowe Obozy Kitesurfingowe Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy z Kursem na Ratownika Wodnego Obozy Medyczne Obozy Militarne, Wojskowe, Policyjne Obozy Motoryzacyjne Obozy Objazdowe Obozy Odchudzające Obozy Paintballowe Obozy z Piłką Nożną Obozy z Piłką Ręczną Obozy Plastyczne Obozy Poszukiwaczy Skarbów Obozy Przygodowe Obozy Przyrodnicze Obozy Quadowe Obozy Rekreacyjne Obozy Rowerowe Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy Sportowe Obozy Sportów Wodnych Obozy Studenckie Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Taneczne Obozy Tenisowe Obozy Teatralne Obozy Wędkarskie Obozy Windsurfingowe Wypoczynek i Zwiedzanie Obozy z Gwiazdami Obozy z Psem Obozy Zdrowotne Obozy Żeglarskie Obozy Aktorskie Obozy Detektywistyczne Obozy Dyskotekowe Obozy Edukacyjne Obozy Imprezowe Obozy Kajakowe Obozy Kulinarne Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Muzyczne Szkoła Magii Obozy Filmowe, Reżyserskie Obozy All Inclusive Obozy ASG Obozy Fotograficzne Obozy Grafiki Komputerowej Obozy Wokalne i Piosenkarskie Obozy Kulturoznawcze Kursy Językowe dla dzieci i młodzieży Obozy Modowe i Fashion Obozy z Językiem Polskim Kursy Językowe dla dorosłych Obozy Nerfowe Obozy Robotyki Obozy z LEGO Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Handmade Obozy Minecraft Obozy MINI 7-dniowe Obozy Wegetariańskie Obozy z Parkami Rozrywki Obozy z YouTuberami Obozy Hulajnogowe Obozy Naukowe Obozy Programowania Obozy Weterynaryjne Obozy z Dietą Bezglutenową Obozy z Dietą Bezmleczną Obozy z Dietą Wegańską Obozy z Dietą Wegetariańską Obozy Fortnite

Erpegowy Wyjazd Rodzinny w Drzewinie 2019
Wszystko o tej ofercie wie:

ERPEGOWY WYJAZD RODZINNY W DRZEWINIE 2019

Obozy RPG dla rodzin z dziećmi na Kaszubach w Drzewinie 2019, Obozy rodzinne 2019

Wiek: do 99 lat
Wyżywienie: cztery posiłki dziennie (4P)
Ocena oferty:
Kod oferty:
14662495
oferta w pdf
ERPEGOWY WYJAZD RODZINNY W DRZEWINIE 2019
Obozy RPG dla rodzin z dziećmi na Kaszubach w Drzewinie 2019, Obozy rodzinne 2019
Erpegowy Wyjazd Rodzinny to fantastyczny sposób na spędzenie czasu w gronie przyjaciół oraz swoich pociech. Program napisany specjalnie z myślą o erpegowcach i larpowcach, którzy pragną przekazać zainteresowania swoim dzieciom, przy okazji świetnie się bawiąc i odpoczywając. Program prowadzony jest dwutorowo, aby zarówno dzieci, jak i dorośli mogli zanurzyć się w świecie gier fabularnych oraz wypocząć na pięknych Kaszubach.
Opis programu
Wyjazd przeznaczony jest tylko dla rodzin, w skład których wchodzi min. 1 osoba dorosła i min. 1 dziecko.
Sesje RPG odbywać się będą w drużynach liczących maksymalnie 6 osób.
Część zajęć prowadzona jest wspólnie tak, żeby wszystkie rodziny miały czas na integrację i wspólne spędzenie czasu. Niektóre punkty programu są rozdzielone (na przykład sesje RPG), dając dzieciom możliwość przeżywania swoich przygód we własnym gronie, a dorosłym- spokojne skupienie się na grze.
Przygotowaliśmy program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W czasie porannego i popołudniowego bloku zajęciowego dorośli będą mogli wziąć udział w zajęciach przygotowanych z myślą o nich podczas, gdy nad zabawą dzieci będą czuwać animatorzy i opiekunowie.
Systemy RPG, z jakich gracze będą mogli wybierać, to: autorski system RPG Mistrzów Gry BTA Kompas „Tol Calen”, „Dungeons&Dragons 5e”, „Zew Cthulhu”, „Warhammer”, „Neuroshima”, „Świat Mroku”, „Tales from the Loop”, „Earthdawn”, „Conan”, „Star Wars”, „Wolsung”, „Dzikie Pola”, „Klanarchia”, „Shadowrun” i wiele innych. Instruktorem będzie doświadczony Mistrz Gry, członek kadry Obozów Fabularnych Tol Calen.
Sesje RPG dla dzieci będzie prowadził osobny Mistrz Gry, który przedstawi im systemy specjalne stworzone z myślą o najmłodszych, takie jak „Wyjątkowi Bohaterowie i Niezwykłe Zagrożenia”, „Adventurers”, „Hero Kids”, czy „Tails of Equestria”. Rozgrywka będzie się opierała na wielu rekwizytach oraz grafikach tak, aby jak najbardziej zaciekawić młodych graczy światem wyobraźni.
Program wspólny:
Sesje RPG
Czas, w którym Mistrz Gry i Gracze zajmą się tym, co erpegowcy lubią najbardziej. Dzieci osobno, a rodzice osobno będą przeżywać swoje historie, przygody i kampanie. Każda drużyna będzie miała własnego Mistrza Gry, dzięki czemu wszyscy będą mogli się dobrze bawić we własnym gronie.
Gry planszowe i karciane
W wolnych chwilach będzie można poćwiczyć umiejętności strategiczne w ciekawych grach planszowych (Neuroshima Hex, Ghost Stories i inne), czy karcianych (Bang!, Munchkin, Dixit, Jungle Speed, Goblins: Epic Death i inne) oraz wziąć udział w przeróżnych zadaniach z dziedziny team-buildingu, grach terenowych i zabawach integracyjnych. Istnieje również możliwość rozegrania mini turnieju Magic The Gathering. Zachęcamy do zabierania własnych talii i gier.
Łucznictwo
Poznacie tajniki, zarówno teoretyczne jak i praktyczne, tej odwiecznej sztuki. Z jakich elementów składa się łuk? Jak należy go pielęgnować? Jak daleko niósł? Jakich grotów używano na przestrzeni wieków? Z jakiego drewna łuk powinien być przygotowany? Wszystkiego dowiecie się na prelekcji, by móc potem spróbować swoich sił w strzelaniu z różnych rodzajów łuków.
Szermierka
Korzystając z nowych, sprawdzonych i całkowicie bezpiecznych mieczy otulinowych Go-Now, wprowadzimy Was w tajniki szlachetnej sztuki fechtunku. Poznacie podstawowe oraz zaawansowane techniki ataku i obrony, rozwiniecie koordynację i równowagę ciała, weźmiecie udział w pojedynkach podczas Kręgu Honoru i Kręgu Zdrady, gier typu Battle czy Capture The Flag.
Wycieczki piesze
Kaszuby są bogate w polany, łąki i lasy. Zagłębiając się w piękną i żywą naturę można rozprostować nogi, zaczerpnąć świeżego powietrza i miło spędzić czas. W trakcie takiej wycieczki dzieciom zabawę zapewni animator, który określi fabułę Wyprawy po Serce Lasu albo Polowania na Polnego Trolla.
Program dla dzieci:
Tropienie leśnego licha
Umiejętność tropienia i cichego poruszania się zdecydowanie potrzebna jest każdemu poszukiwaczowi przygód. Razem dowiemy się nie tylko, jak badać ślady, ale i jak przejść przez las tak, aby po sobie nie zostawić żadnych, a nawet nie wydać żadnego dźwięku.
Elficki łuk
Poznamy pradawną, elficką instrukcję, na podstawie której każdy z nas stworzy własny, unikalny łuk i kilka strzał. I to całkowicie z rzeczy znalezionych w lesie! Później zrobimy razem turniej, podczas którego przetestujemy nie tylko naszą broń, ale i celność i cierpliwość dzierżącego ją łucznika. Ale zaraz, zaraz – elficką instrukcję najpierw trzeba przecież zdobyć…
Skąd wzięły się smoki?
Wspólnie poznamy odpowiedź na to i wiele innych pytań dotyczących fantastycznych istot. Porozmawiamy nie tylko o wampirach i wilkołakach, ale i o naszych rodzimych strzygach i czartach. Poznamy tajemnice stworów z najróżniejszych zakamarków świata, usłyszymy kilka legend oraz mitów.
Starożytne alfabety i szyfry
Nauczymy się używać skandynawskich run, a także poznamy dziesiątki szyfrów, co zdecydowanie pomoże nam odczytać starą, krasnoludzką recepturę, dzięki której zrobimy niewidzialny atrament!
Program dla dorosłych:
Prelekcje
Tematy prelekcji będą ustalane na bieżąco z uczestnikami wyjazdu. Mogą one dotyczyć kreacji i odgrywania swoich bohaterów, ale także technik prowadzenia sesji. Będziemy mogli również wspólnie usiąść i porozmawiać o RPG, jego przeszłości i przyszłości albo zajmiemy się prezentacjami nieznanych Wam systemów, tych klasycznych i zupełnie nowych.
Prowadzenie zajęć
Jesteś Mistrzem Gry i chcesz poprowadzić jedną sesję lub mini kampanię? Nigdy nie prowadziłeś, ale chcesz spróbować? To jest idealne miejsce, bo od razu możesz dostać informacje o odbiorze sesji i rady zarówno od Mistrza Gry, jak i reszty Graczy. Co więcej instruktorzy chętnie pomogą Ci się do wszystkiego przygotować.
Nerdowski czas wolny
Kiedy dzieci będą miały sesję, albo już dawno zasną... wtedy rodzice mogą odpocząć. Czy to przy wieczornych planszówkach, karciankach i dobrym filmie, czy przy ognisku lub nocnej sesji RPG. Czas wolny, przeznaczony na odpoczynek w miłym towarzystwie. Dzieci oczywiście będą pod czujnym okiem animatora.
Oko na najmłodszych
Jeżeli zdarzy się, że uczestnikami wyjazdu będą dzieci poniżej 4 roku życia, zorganizowany będzie specjalny opiekun, który w czasie zajęć będzie się zajmować najmłodszymi.
Co zabrać
- Polecamy zabrać wszystko, co pomoże Wam wczuć się w klimat (stroje, ozdoby, rekwizyty) oraz to, co zwykle zabieracie na sesje RPG.
- Mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę)!
- Przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne.

ERPEGOWY WYJAZD RODZINNY W DRZEWINIE 2019
Obozy RPG dla rodzin z dziećmi na Kaszubach w Drzewinie 2019, Obozy rodzinne 2019


Erpegowy Wyjazd Rodzinny to fantastyczny sposób na spędzenie czasu w gronie przyjaciół oraz swoich pociech. Program napisany specjalnie z myślą o erpegowcach i larpowcach, którzy pragną przekazać zainteresowania swoim dzieciom, przy okazji świetnie się bawiąc i odpoczywając. Program prowadzony jest dwutorowo, aby zarówno dzieci, jak i dorośli mogli zanurzyć się w świecie gier fabularnych oraz wypocząć na pięknych Kaszubach.

Opis programu
Wyjazd przeznaczony jest tylko dla rodzin, w skład których wchodzi min. 1 osoba dorosła i min. 1 dziecko.

Sesje RPG odbywać się będą w drużynach liczących maksymalnie 6 osób.

Część zajęć prowadzona jest wspólnie tak, żeby wszystkie rodziny miały czas na integrację i wspólne spędzenie czasu. Niektóre punkty programu są rozdzielone (na przykład sesje RPG), dając dzieciom możliwość przeżywania swoich przygód we własnym gronie, a dorosłym- spokojne skupienie się na grze.

Przygotowaliśmy program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W czasie porannego i popołudniowego bloku zajęciowego dorośli będą mogli wziąć udział w zajęciach przygotowanych z myślą o nich podczas, gdy nad zabawą dzieci będą czuwać animatorzy i opiekunowie.

Systemy RPG, z jakich gracze będą mogli wybierać, to: autorski system RPG Mistrzów Gry BTA Kompas „Tol Calen”, „Dungeons&Dragons 5e”, „Zew Cthulhu”, „Warhammer”, „Neuroshima”, „Świat Mroku”, „Tales from the Loop”, „Earthdawn”, „Conan”, „Star Wars”, „Wolsung”, „Dzikie Pola”, „Klanarchia”, „Shadowrun” i wiele innych. Instruktorem będzie doświadczony Mistrz Gry, członek kadry Obozów Fabularnych Tol Calen.

Sesje RPG dla dzieci będzie prowadził osobny Mistrz Gry, który przedstawi im systemy specjalne stworzone z myślą o najmłodszych, takie jak „Wyjątkowi Bohaterowie i Niezwykłe Zagrożenia”, „Adventurers”, „Hero Kids”, czy „Tails of Equestria”. Rozgrywka będzie się opierała na wielu rekwizytach oraz grafikach tak, aby jak najbardziej zaciekawić młodych graczy światem wyobraźni.

Program wspólny:

Sesje RPG
Czas, w którym Mistrz Gry i Gracze zajmą się tym, co erpegowcy lubią najbardziej. Dzieci osobno, a rodzice osobno będą przeżywać swoje historie, przygody i kampanie. Każda drużyna będzie miała własnego Mistrza Gry, dzięki czemu wszyscy będą mogli się dobrze bawić we własnym gronie.

Gry planszowe i karciane
W wolnych chwilach będzie można poćwiczyć umiejętności strategiczne w ciekawych grach planszowych (Neuroshima Hex, Ghost Stories i inne), czy karcianych (Bang!, Munchkin, Dixit, Jungle Speed, Goblins: Epic Death i inne) oraz wziąć udział w przeróżnych zadaniach z dziedziny team-buildingu, grach terenowych i zabawach integracyjnych. Istnieje również możliwość rozegrania mini turnieju Magic The Gathering. Zachęcamy do zabierania własnych talii i gier.

Łucznictwo
Poznacie tajniki, zarówno teoretyczne jak i praktyczne, tej odwiecznej sztuki. Z jakich elementów składa się łuk? Jak należy go pielęgnować? Jak daleko niósł? Jakich grotów używano na przestrzeni wieków? Z jakiego drewna łuk powinien być przygotowany? Wszystkiego dowiecie się na prelekcji, by móc potem spróbować swoich sił w strzelaniu z różnych rodzajów łuków.

Szermierka
Korzystając z nowych, sprawdzonych i całkowicie bezpiecznych mieczy otulinowych Go-Now, wprowadzimy Was w tajniki szlachetnej sztuki fechtunku. Poznacie podstawowe oraz zaawansowane techniki ataku i obrony, rozwiniecie koordynację i równowagę ciała, weźmiecie udział w pojedynkach podczas Kręgu Honoru i Kręgu Zdrady, gier typu Battle czy Capture The Flag.

Wycieczki piesze
Kaszuby są bogate w polany, łąki i lasy. Zagłębiając się w piękną i żywą naturę można rozprostować nogi, zaczerpnąć świeżego powietrza i miło spędzić czas. W trakcie takiej wycieczki dzieciom zabawę zapewni animator, który określi fabułę Wyprawy po Serce Lasu albo Polowania na Polnego Trolla.

Program dla dzieci:

Tropienie leśnego licha
Umiejętność tropienia i cichego poruszania się zdecydowanie potrzebna jest każdemu poszukiwaczowi przygód. Razem dowiemy się nie tylko, jak badać ślady, ale i jak przejść przez las tak, aby po sobie nie zostawić żadnych, a nawet nie wydać żadnego dźwięku.

Elficki łuk
Poznamy pradawną, elficką instrukcję, na podstawie której każdy z nas stworzy własny, unikalny łuk i kilka strzał. I to całkowicie z rzeczy znalezionych w lesie! Później zrobimy razem turniej, podczas którego przetestujemy nie tylko naszą broń, ale i celność i cierpliwość dzierżącego ją łucznika. Ale zaraz, zaraz – elficką instrukcję najpierw trzeba przecież zdobyć…

Skąd wzięły się smoki?
Wspólnie poznamy odpowiedź na to i wiele innych pytań dotyczących fantastycznych istot. Porozmawiamy nie tylko o wampirach i wilkołakach, ale i o naszych rodzimych strzygach i czartach. Poznamy tajemnice stworów z najróżniejszych zakamarków świata, usłyszymy kilka legend oraz mitów.

Starożytne alfabety i szyfry
Nauczymy się używać skandynawskich run, a także poznamy dziesiątki szyfrów, co zdecydowanie pomoże nam odczytać starą, krasnoludzką recepturę, dzięki której zrobimy niewidzialny atrament!

Program dla dorosłych:

Prelekcje
Tematy prelekcji będą ustalane na bieżąco z uczestnikami wyjazdu. Mogą one dotyczyć kreacji i odgrywania swoich bohaterów, ale także technik prowadzenia sesji. Będziemy mogli również wspólnie usiąść i porozmawiać o RPG, jego przeszłości i przyszłości albo zajmiemy się prezentacjami nieznanych Wam systemów, tych klasycznych i zupełnie nowych.

Prowadzenie zajęć
Jesteś Mistrzem Gry i chcesz poprowadzić jedną sesję lub mini kampanię? Nigdy nie prowadziłeś, ale chcesz spróbować? To jest idealne miejsce, bo od razu możesz dostać informacje o odbiorze sesji i rady zarówno od Mistrza Gry, jak i reszty Graczy. Co więcej instruktorzy chętnie pomogą Ci się do wszystkiego przygotować.

Nerdowski czas wolny
Kiedy dzieci będą miały sesję, albo już dawno zasną... wtedy rodzice mogą odpocząć. Czy to przy wieczornych planszówkach, karciankach i dobrym filmie, czy przy ognisku lub nocnej sesji RPG. Czas wolny, przeznaczony na odpoczynek w miłym towarzystwie. Dzieci oczywiście będą pod czujnym okiem animatora.

Oko na najmłodszych
Jeżeli zdarzy się, że uczestnikami wyjazdu będą dzieci poniżej 4 roku życia, zorganizowany będzie specjalny opiekun, który w czasie zajęć będzie się zajmować najmłodszymi.

Co zabrać
- Polecamy zabrać wszystko, co pomoże Wam wczuć się w klimat (stroje, ozdoby, rekwizyty) oraz to, co zwykle zabieracie na sesje RPG.
- Mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę)!
- Przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne.

Terminy i ceny

os. dorosła dziecko 13-18 lat dziecko 4-12 lat Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Pakiet Parasol : Dopłata 75 PLN
Pakiet SUPER Parasol : Dopłata 150 PLN
Przygodowy Pakiet Obozowy : Dopłata 100 PLN

Zakwaterowanie

Przystanek DRZEWINA

Niezwykle klimatyczny ośrodek wypoczynkowy położony w urokliwej miejscowości Drzewina na Kaszubach, wśród lasów, pól i łąk. Obiekt jest po generalnym remoncie wykonanym w 2017 roku. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach  3-, 4-, 5- i 6-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji Uczestników duża sala sportowo-dydaktyczna, jadalnia, dwa zewnętrzne namioty sferyczne, boisko sportowe i dużo zielonego terenu rekreacyjnego.

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie (4P)

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Obóz zaczyna się obiadokolacją pierwszego dnia, a kończy obiadem dnia ostatniego. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu. Oprócz standardowych posiłków przewidzieliśmy też wspólne ognisko z kiełbaskami zamiast kolacji.

Transport

Cena zawiera

Zakwaterowanie (4 noclegi), wyżywienie 4 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów, pamiątkową koszulkę, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

Cena nie zawiera

Dojazdu

Opcje fakultatywne

Pakiet Parasol + 75 PLN
CO ZROBIĆ, JEŚLI NIE MOGĘ JECHAĆ?
Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego PARASOL pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.
Rezygnacja powyżej 30 dni od imprezy - zwrot 100% wpłaty (standardowo przepada 200 zł)
Rezygnacja 14-30 dni przed imprezą - zwrot 75% wpłaty (standardowo 50%)
Rezygnacja 1-13 dni przed imprezą - zwrot 70% wpłaty (standardowo 40%)
Niestawienie się na zbiórkę - zwrot min. 60% wpłaty (standardowo 20%)
Pakiet Super Parasol + 150 PLN
CO ZROBIĆ, JEŚLI NIE MOGĘ JECHAĆ?
Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie.
Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego SUPERPARASOL pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.
Rezygnacja powyżej 30 dni od imprezy - zwrot 100% wpłaty (standardowo przepada 200 zł)
Rezygnacja 14-30 dni przed imprezą - zwrot 90% wpłaty (standardowo 50%)
Rezygnacja 1-13 dni przed imprezą - zwrot 85% wpłaty (standardowo 40%)
Niestawienie się na zbiórkę - zwrot min. 80% wpłaty (standardowo 20%)
Przygodowy Pakiet Obozowy + 100 PLN
Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz.
W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się: - latarka ręczna z kompletem baterii, - manierka/termos z karabinkiem do powieszenia, - 2 szt. światła awaryjnego
tzw. "magiczne pałeczki", które po zgięciu świecą przez kilka godzin, - dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.
Obozowy Pakiet Przygody czekać będzie na Uczestnika na obozie.
Galeria najlepszych zdjęć + 29,90 PLN
Dostęp do galerii z najlepszymi zdjeciami z obozu. 
Gwarancja aklimatyzacji + 150 PLN
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać. Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. W przypadku, gdy Klient ma wykupioną Gwarancję Aklimatyzacji, zwracamy proporcjonalnie do ilości niewykorzystanych dni poniesioną opłatę za obóz.
Paintball + 80 PLN
Dopłata za podręcznik Tol Calen w twardej okładceSchowaj opis
Podręcznik kolekcjonarski o świecie z długą i barwną historią, kształtowaną przez niezliczone rzesze graczy na przestrzeni kilku lat naszych Obozów RPG. Twarda okładka, kolorowa tasiemka zakładkowa. 
Dopłata za podręcznik Tol Calen w twardej okładce + 40 PLN
Podręcznik kolekcjonarski o świecie z długą i barwną historią, kształtowaną przez niezliczone rzesze graczy na przestrzeni kilku lat naszych Obozów RPG. Twarda okładka, kolorowa tasiemka zakładkowa. 
Kubek Tol Calen + 30 PLN
Ceramiczny kubek z laserowo wyciętym logo Tol Calen. 
Erpegowy Pakiet Obozowy + 100 PLN
W skład  pakietu wchodzi: podręcznik Tol Calen w twardej okładce, ceramiczny kubek z logo Tol Calen oraz trzy kości dziesięciościenne "Tolcalenówki". Limited edition. 

Pakiet Parasol + 75 PLN
CO ZROBIĆ, JEŚLI NIE MOGĘ JECHAĆ?
Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego PARASOL pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.
Rezygnacja powyżej 30 dni od imprezy - zwrot 100% wpłaty (standardowo przepada 200 zł)
Rezygnacja 14-30 dni przed imprezą - zwrot 75% wpłaty (standardowo 50%)
Rezygnacja 1-13 dni przed imprezą - zwrot 70% wpłaty (standardowo 40%)
Niestawienie się na zbiórkę - zwrot min. 60% wpłaty (standardowo 20%)

Pakiet Super Parasol + 150 PLN
CO ZROBIĆ, JEŚLI NIE MOGĘ JECHAĆ?
Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie.
Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego SUPERPARASOL pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.
Rezygnacja powyżej 30 dni od imprezy - zwrot 100% wpłaty (standardowo przepada 200 zł)
Rezygnacja 14-30 dni przed imprezą - zwrot 90% wpłaty (standardowo 50%)
Rezygnacja 1-13 dni przed imprezą - zwrot 85% wpłaty (standardowo 40%)
Niestawienie się na zbiórkę - zwrot min. 80% wpłaty (standardowo 20%)

Przygodowy Pakiet Obozowy + 100 PLN
Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz.
W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się: - latarka ręczna z kompletem baterii, - manierka/termos z karabinkiem do powieszenia, - 2 szt. światła awaryjnegotzw. "magiczne pałeczki", które po zgięciu świecą przez kilka godzin, - dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.
Obozowy Pakiet Przygody czekać będzie na Uczestnika na obozie.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.