w naszej ofercie: 14325 imprez, 7454 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obozy i Kolonie Letnie 2020
Obozy Artystyczne Akademia Umiejętności Akademia Urody Obozy Aktywne Obozy Anime i Manga Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Fitness Obozy Gitarowe Obozy Hip-Hop-owe Obozy z Językiem Angielskim Obozy z Językiem Hiszpańskim Obozy z Językiem Niemieckim Obozy Językowe Obozy Kitesurfingowe Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy z Kursem na Ratownika Wodnego Obozy Medyczne Obozy Militarne, Wojskowe, Policyjne Obozy Motoryzacyjne Obozy Objazdowe Obozy Odchudzające Obozy Paintballowe Obozy z Piłką Nożną Obozy z Piłką Ręczną Obozy Plastyczne Obozy Poszukiwaczy Skarbów Obozy Przygodowe Obozy Przyrodnicze Obozy Quadowe Obozy Rekreacyjne Obozy Rowerowe Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy Sportowe Obozy Sportów Wodnych Obozy Studenckie Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Taneczne Obozy Tenisowe Obozy Teatralne Obozy Wędkarskie Obozy Windsurfingowe Wypoczynek i Zwiedzanie Obozy z Gwiazdami Obozy z Psem Obozy Zdrowotne Obozy Żeglarskie Obozy Aktorskie Obozy Detektywistyczne Obozy Dyskotekowe Obozy Edukacyjne Obozy Imprezowe Obozy Kajakowe Obozy Kulinarne Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Muzyczne Szkoła Magii Obozy Filmowe, Reżyserskie Obozy All Inclusive Obozy ASG Obozy Fotograficzne Obozy Grafiki Komputerowej Obozy Wokalne i Piosenkarskie Obozy Kulturoznawcze Kursy Językowe dla dzieci i młodzieży Obozy Modowe i Fashion Obozy z Językiem Polskim Kursy Językowe dla dorosłych Obozy Nerfowe Obozy Robotyki Obozy z LEGO Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Handmade Obozy Minecraft Obozy MINI 7-dniowe Obozy Wegetariańskie Obozy z Parkami Rozrywki Obozy z YouTuberami Obozy Hulajnogowe Obozy Naukowe Obozy Programowania Obozy Weterynaryjne Obozy z Dietą Bezglutenową Obozy z Dietą Bezmleczną Obozy z Dietą Wegańską Obozy z Dietą Wegetariańską Obozy Fortnite

Ecotravel - Kursy Języka Francuskiego, Montpellier, Od 16 Lat (Frm05) - Obozy Językowe
Wszystko o tej ofercie wie:

KURSY JĘZYKA FRANCUSKIEGO, MONTPELLIER, OD 16 LAT (FRM05)

Obozy Językowe

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
127775300
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

inne

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

Cena zawiera

- zakwaterowanie
- wyżywienie
- transport
- realizację programu wymienionego w ofercie

Cena nie zawiera

Świadczeń nie objętych tą ofertą.

Cena Podstawowa Za Wyjazd Językowy Nie Obejmuje

 • przelot,
 • zakwaterowanie.
 • Transport I Transfer

  Na życzenie organizujemy transport samolotem oraz
  transfer z/na lotnisko.

  Ubezpieczenie

  ATJ Organizator gwarantuje Klientowi umowę ubezpieczeniową na okres wyjazdu: polisa SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Z tytułu umowy Klientowi przysługują odszkodowania: od kosztów leczenia, od nieszczęśliwych wypadków, utrata bagażu.
  Kwoty ubezpieczenia:
  KL: (koszty leczenia) równowartość w PLN 10 000 EUR,
  NNW: (nieszczęśliwe wypadki) 15000 PLN,
  Bagaż: 800 PLN.
  Istnieje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia na wyższe kwoty za pośrednictwem naszej strony internetowej ,
  jak również ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie oraz od chorób przewlekłych (informacje na ten temat dostępne w naszym biurze lub u agenta).

  Opcje Wyżywienia Dla Wybranego Zakwaterowania

 • Rodziny goszczące: brak (wyżywienie we własnym zakresie), same śniadania lub śniadania i obiadokolacje.
 • Rezydencja szkolna: bez wyżywienia (wyżywienie we własnym zakresie).
 • Dostępne Zakwaterowanie

 • Rodziny goszczące: pokoje 1-2-osobowe (pokoje 2-osobowe tylko dla osób podróżujących razem), łazienka dzielona. Odległość: maks. 25 minut transportem lokalnym od szkoły.
 • Rezydencja szkolna: pokoje 1-2-osobowe, łazienka dzielona. Dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia. Odległość: w większości wypadków ok. 15 minut spacerem, ew. w odległości krótkiej przejażdżki tramwajem od szkoły.
 • Hotele: 2-3-gwiazdkowe.
 • Uwagi

  Transfer z lotniska lub z dworca zapewniony przez rodzinę goszczącą pod warunkiem przyjazdu pomiędzy godziną 9.00 a 22.30 i podaniu szczegółów przyjazdu minimum tydzień przed datą rozpoczęcia kursu.

  Szkoła Językowa W Montpellier (Kod Oferty Frm05)

  Szkoła założona w 1998 roku, członek IALC.
  LOKALIZACJA:
  Szkoła usytuowana jest w samym sercu historycznego centrum miasta, w przepięknej willi z XVIII wieku. Pobliska ulica jest jednym z najpopularniejszych tutejszych deptaków. Zaledwie kilka minut pieszo dzieli szkołę od wielu butików i restauracji, ale również od słynnego Place de la Comedie i głównej stacji kolejowej oraz autobusowej! Bliżej centrum Montpellier po prostu nie da się być!
  WYPOSAŻENIE:
  Budynek szkoły jest połączeniem tradycji i nowoczesności. Został niedawno odnowiony, dzięki czemu obecnie oferuje komfort i technologie na miarę XXI wieku: klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi, sale multimedialne, pokój do nauki, bibliotekę. Można również bezpłatnie skorzystać z jednego z 40 dostępnych komputerów, laptopów czy tabletów.

  Cena Podstawowa Za Wyjazd Językowy Obejmuje

 • kurs językowy w wybranej opcji,
 • transfer z lotniska/dworca,
 • materiały do nauki,
 • certyfikat ukończenia kursu,
 • ubezpieczenie KL/NNW/bagaż.
 • Możliwe Dodatkowe Opcje W Montpellier

  Program 50+:
  W określonych datach, od poziomu A2, minimum 2 tygodnie, 20 lekcji (program standardowy) + 5 bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych w tygodniu.
  Francuski + Gotowanie:
  20 lekcji (program standardowy) + 8 lekcji gotowania w tygodniu, minimalny poziom: A1.

  Zajęcia Pozalekcyjne

  Zajęcia organizowane są przez szkołę i płatne na miejscu. Pierwszego dnia pobytu w szkole studenci otrzymują tzw. pakiet powitalny, zawierający informacje o okolicznych atrakcjach oraz mapę miasta. Program obejmuje m.in.: zwiedzanie Montpellier w towarzystwie wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, wyjścia do teatrów i muzeów, degustacje win i serów, wieczory filmowe, wizyty w restauracjach, spacery po parkach i ogrodach. Szkoła oferuje wiele wycieczek jednodniowych, m.in. do Aix-en-Provence, Nimes, Carcassonne i Avignon. Studenci mają także możliwość uprawiania wielu sportów, jak choćby szermierkę, jogę, kręgle, nurkowanie, eksplorację jaskiń, squash, kajaki, tenis, czy tradycyjną pétanque (gra w bule, popularna szczególnie na południu Francji). W szkole można wypożyczać rowery.

  Francja - Idealne Miejsce Na Zagraniczne Kursy Językowe

  Montpellier leży na południu Francji, w odległości 10 km od wybrzeża Morza Śródziemnego. Miasto, zaprojektowane z rozmachem przez światowej klasy architektów, nie traci nic ze swojej przytulnej atmosfery i dbałości o historyczne dziedzictwo. Gubiąc się pośród urokliwych, średniowiecznych uliczek, nierzadko można trafic na butiki najmodniejszych projektantów. Montpellier słynie także z międzynarodowych festiwali, świetnych restauracji i bogatej kultury wina. Kurs języka francuskiego w tym mieście będzie niezapomnianym przeżyciem.

  Francuski W Montpellier - Rodzaje Kursów

  LICZBA OSÓB W GRUPIE: Maksymalnie 10 osób.
  POZIOMY KURSÓW: Od początkującego do C2.
  TEST KWALIFIKACYJNY: Przez Internet, przed przyjazdem.
  WIEK UCZESTNIKÓW: Od 16 lat.
  CZAS TRWANIA LEKCJI: 45 minut.
  Uwaga! Dla Państwa wygody i możliwości porównania zagranicznych szkół językowych oraz programów edukacyjnych, przeliczyliśmy wszystkie rodzaje kursów na 45-minutowe jednostki lekcyjne. Wszystkie kursy, które promujemy na naszej stronie on-line oraz w katalogu drukowanym są podane w lekcjach 45-minutowych.
  Kursy standardowe:
 • 20 lekcji w tygodniu,
 • 30 lekcji w tygodniu.
  Kursy z języka biznesowego:
 • 20 lekcji (program standardowy) + 10 lekcji biznesowych w tygodniu.
  Kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów:
 • 20 lekcji (program standardowy) + 10 lekcji przygotowanie do egzaminu DELF, DALF w tygodniu.
  Kursy kombinowane:
  25 lekcji w tygodniu (20 lekcji w grupie + 5 lekcji indywidualnych).
  Kursy indywidualne:
 • 20 lekcji One-to-One w tygodniu,
 • 25 lekcji One-to-One w tygodniu,
 • 30 lekcji One-to-One w tygodniu,
 • 40 lekcji One-to-One w tygodniu.
 • Galeria

  comments powered by Disqus
  Nasze marki:

  Biuro Podróży Ecotravel

  ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

  +48 12 6489977, +48 12 6472266
  +48 12 6471188, +48 12 6813692
  fax.: +48 12 391 72 03
  bok@ecotravel.pl

  godz. otwarcia:
  Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
  Sobota - Niedziela: nieczynne

  Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


  Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

  Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.