w naszej ofercie: 14089 imprez, 14049 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obozy i Kolonie Letnie 2019
Obozy z Aerobikiem Akademia Artystyczna Akademia Filmowa Akademia Umiejętności Akademia Urody Obozy Aktywne Obozy Anime i Manga Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Fitness Obozy Gitarowe Obozy Hip-Hop-owe Obozy z Językiem Angielskim Obozy z Językiem Francuskim Obozy z Językiem Hiszpańskim Obozy z Językiem Niemieckim Obozy z Językiem Włoskim Obozy Językowe Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy Koszykarskie Obozy z Kursem na Ratownika Wodnego Obozy Łyżworolkowe Obozy Medyczne Obozy Militarne, Wojskowe, Policyjne Obozy Modelarskie Obozy Motoryzacyjne Obozy z Nauką Pływania Obozy Nurkowe Obozy Objazdowe Obozy Odchudzające Obozy Paintballowe Obozy z Piłką Nożną Obozy Plastyczne Obozy Poszukiwaczy Skarbów Obozy Przygodowe Obozy Przyrodnicze Obozy Quadowe Rejsy Żeglarskie Obozy Rekreacyjne Obozy Rowerowe Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy Rycerskie Obozy Siatkarskie Obozy Skateboardingowe Obozy SPA Obozy Sportowe Obozy Sportów Wodnych Obozy Studenckie Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Sztuk Walk i Samoobrony Obozy Taneczne Obozy Tenisowe Obozy Dziennikarskie Warsztaty Fotograficzne Warsztaty Piosenkarskie Obozy Teatralne Obozy Wędrowne Obozy Windsurfingowe Obozy Wspinaczkowe Obozy z Gwiazdami Obozy z Psem Obozy Zdrowotne Obozy Zorbingowe Obozy Żeglarskie Obozy Aktorskie Obozy Detektywistyczne Obozy Dyskotekowe Obozy Edukacyjne Obozy Imprezowe Obozy z Językiem Rosyjskim Obozy Kabaretowe Obozy Kajakowe Obozy Kulinarne Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Modelingowe Obozy Muzyczne Obozy Surfingowe Szkoła Magii Warsztaty Filmowe Obozy All Inclusive Obozy ASG Obozy Cheerleaderek Obozy Fotograficzne Obozy Gier Planszowych Obozy Grafiki Komputerowej Obozy Wokalne i Piosenkarskie Obozy Kulturoznawcze Obozy z Językiem Japońskim Obozy Kartingowe Obozy Parkour i Freerun Kursy Językowe dla dzieci i młodzieży Obozy Biegowe Obozy Kondycyjne Obozy Modowe i Fashion Obozy Larpowe Obozy z Językiem Polskim Kursy Językowe dla dorosłych Kursy Językowe dla studentów Obozy Gokartowe Obozy Robotyki Obozy z LEGO Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Handmade Obozy Minecraft Obozy MINI 7-dniowe Obozy Rolkowe Obozy z Parkami Rozrywki Obozy z YouTuberami Obozy Graffiti Obozy internetowe Obozy Literackie Obozy Naukowe Obozy Programowania Obozy Weterynaryjne Obozy z Dietą Bezglutenową Obozy z Dietą Bezmleczną Obozy z Dietą Cukrzycową Obozy z Dietą Wegańską Obozy z Dietą Wegetariańską

Ecotravel - Kursy Języka Francuskiego, Nicea, Od 17 Lat (Frn01) - Obozy Językowe
Wszystko o tej ofercie wie:

KURSY JĘZYKA FRANCUSKIEGO, NICEA, OD 17 LAT (FRN01)

Obozy Językowe

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
127761380
oferta w pdf

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

inne

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

Cena zawiera

- zakwaterowanie
- wyżywienie
- transport
- realizację programu wymienionego w ofercie

Cena nie zawiera

Świadczeń nie objętych tą ofertą.

Cena Podstawowa Za Wyjazd Językowy Nie Obejmuje

 • przelot,
 • transfer z i na lotnisko,
 • materiały do nauki,
 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie.
 • Francuski W Nicei - Rodzaje Kursów

  POZIOMY ZAAWANSOWANIA: Od początkującego do C1.
  TEST KWALIFIKACYJNY: On-line, przed przyjazdem.
  WIEK UCZESTNIKÓW: Od 17 lat.
  CZAS TRWANIA LEKCJI: 45 minut.
  Uwaga! Dla Państwa wygody i możliwości porównania zagranicznych szkół językowych oraz programów edukacyjnych, przeliczyliśmy wszystkie rodzaje kursów na 45-minutowe jednostki lekcyjne. Wszystkie kursy, które promujemy na naszej stronie on-line oraz w katalogu drukowanym są podane w lekcjach 45-minutowych.
  Kursy wieczorowe:
  4 lekcje w tygodniu.
  Kursy standardowe:
  20 lekcji w tygodniu,
  26 lekcji w tygodniu (20 lekcji standardowych + 6 lekcji indywidualnych z modułów tematycznych do wyboru - wzmacnianie języka),
  30 lekcji w tygodniu (20 lekcji standardowych + 10 lekcji indywidualnych z modułów tematycznych do wyboru - wzmacnianie języka i odkrywanie kultury).
  Kursy z lekcjami tematycznymi:
  26 lekcji w tygodniu (20 lekcji standardowych + 6 lekcji tematycznych One-to-One,
  30 lekcji w tygodniu (20 lekcji standardowych + 10 lekcji tematycznych One-to-One/
  Dostępne zajęcia tematyczne: francuski biznesowy, turystyka, medycyna, prawo, dyplomacja) – minimalny poziom: A2.
  Kursy przygotowujące do międzynarodowego egzaminu DELF:
  26 lekcji w tygodniu (20 lekcji standardowych + 6 lekcji indywidualnych z modułów tematycznych do wyboru - wzmacnianie języka, odkrywanie kultury i przygotowanie
  do egzaminu).
  Kursy przygotowujące na studia:
  30 lekcji w tygodniu, 4 tyg.
  Kursy indywidualne:
  elastyczna liczba lekcji w tygodniu.
  Moduły tematyczne do wyboru:
  Wzmocnienie języka: słownictwo, czytanie i pisanie, mówienie i słuchanie.
  Odkrywanie kultury: wiadomości z kraju i świata, gazetka szkolna, język i kultura.

  Ubezpieczenie

  ATJ Organizator gwarantuje Klientowi umowę ubezpieczeniową na okres wyjazdu: polisa SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Z tytułu umowy Klientowi przysługują odszkodowania: od kosztów leczenia, od nieszczęśliwych wypadków, utrata bagażu.
  Kwoty ubezpieczenia:
  KL: (koszty leczenia) równowartość w PLN 10 000 EUR,
  NNW: (nieszczęśliwe wypadki) 15000 PLN,
  Bagaż: 800 PLN.
  Istnieje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia na wyższe kwoty za pośrednictwem naszej strony internetowej ,
  jak również ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie oraz od chorób przewlekłych (informacje na ten temat dostępne w naszym biurze lub u agenta).

  Francja - Idealne Miejsce Na Zagraniczne Kursy Języowe

  Nicea to przepiękne miasto na Lazurowym Wybrzeżu, "wrośnięte” w Zatokę Aniołów. Nicea leży u podnóża nadmorskich Alp, co zapewnia jej specyficzny mikroklimat. Wspaniała plaża, czysta woda oraz Słońce, które świeci przez 320 dni w roku, to nie jedyne powody, dla których miasto odwiedzane jest tak licznie przez turystów. Nicea ma także do zaoferowania liczne muzea i zabytki. W dzielnicy Cimiez znajdują się świetnie zachowane ruiny rzymskich term z III wieku, a także ruiny rzymskiego amfiteatru. Główną arterią miasta jest Promenade des Anglais z początku XIX wieku, pełna uroczych restauracji i kafejek.

  Opcje Wyżywienia Dla Wybranego Zakwaterowania

 • Rodziny goszczące: śniadania lub 2 posiłki dziennie.
 • Rezydencja szkolna: bez wyżywienia (wyżywienie we własnym zakresie).
 • Mieszkania dzielone: bez wyżywienia (wyżywienie we własnym zakresie).
 • Dostępne Zakwaterowanie

  Od niedzieli do soboty.
 • Rodziny goszczące: pokoje 1-2-osobowe (pokoje 2-osobowe tylko dla osób podróżujących razem), prywatna łazienka na zapytanie. Odległość: 25-30 minut od szkoły.
 • Rezydencja szkolna: pokoje 1-, 2-, 3- i 4-osobowe (pokoje 2-osobowe tylko dla osób podróżujących razem), prywatna łazienka na zapytanie. Do dyspozycji studentów znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny. Odległość: 25-30 minut od szkoły.
 • Mieszkania dzielone: pokoje 1-2-osobowe, do dyspozycji studentów w pełni wyposażona kuchnia. Odległość: 25-30 minut od szkoły.
 • Hotele: 2-,3- i 4-gwiazdkowe.
 • Możliwe Dodatkowe Opcje W Nicei

  Kurs dla nauczycieli j. francuskiego jako języka obcego
  Szkolenia dla nauczycieli FLE 26 lekcji w tygodniu (10.07-21.07.2017, minimalny poziom: B2.
  PROGRAM 50+Francuski i odkrywanie Francuskiej Riwiery:
  To specjalistyczny program przeznaczony dla osób
  po pięćdziesiątym roku życia, obejmujący 20 lekcji i 5 wycieczek w tygodniu. Minimalny poziom: A2.
  Francuski + Gotowanie
  20 lekcji w ramach programu standardowego + 6 lekcji gotowania w tygodniu.
  To połączenie kursu standardowego z 6 lekcjami gotowania z francuskim szefem kuchni tygodniowo. Jest to dodatkowa okazja do ćwiczenia języka poza murami szkoły.
  Francuski + Odkrywanie Regionu
  20 lekcji w ramach programu standardowego + 4 lub 5 warsztatów w tygodniu.
  To połączenie kursu standardowego z 4/5 warsztatami kulturowymi w formie wycieczek popołudniowych. Grupy liczą 8-12 osób. Lekcje od wtorku do piątku, w godzinach 8:45-12:45. Minimalny wymagany poziom językowy: A2.
  Francuski + Tenis
  20 lekcji w ramach programu standardowego + 3 lekcje tenisa w tygodniu. To połączenie kursu standardowego z 3 lekcjami tenisa w języku francuskim w tygodniu.
  Francuski + Nurkowanie
  20 lekcji w ramach programu standardowego+ 5 lekcji nurkowania w tygodniu.
  To połączenie kursu standardowego i 5 lekcji nurkowania w tygodniu. Lekcje te odbywają się w języku francuskim.
  Francuski + Fitness:
  20 lekcji w ramach programu standardowego + 3 zajęcia fitnesu w tygodniu.
  To połączenie kursu standardowego i 3 sesji fitnesu tygodniowo, podczas których zadbasz o swoją figurę i formę.
  Francuski + Multi-Activity
  20 lekcji w ramach programu standardowego + 3 (latem) lub 4 (zimą) zajęcia w tygodniu.
  To połączenie kursu standardowego i różnych zajęć sportowych (3 sesje tygodniowo latem, 4 sesje tygodniowo zimą). Zajęcia obejmują: nurkowanie, tenis, fitness, piłkę nożną, siatkówkę plażową itp. w różnym otoczeniu: na plaży, w górach, w mieście, na siłowni…

  Zajęcia Pozalekcyjne

  Zajęcia organizowane są przez szkołę i są płatne na miejscu. Pierwszego dnia pobytu w szkole studenci otrzymują tzw. pakiet powitalny, zawierający informacje o okolicznych atrakcjach oraz mapę miasta. Program obejmuje m.in.: zwiedzanie miasta, wyjścia do teatrów i muzeów, degustacje win i serów, wieczory filmowe, wizyty w restauracjach, parkach i ogrodach. Szkoła oferuje wiele wycieczek jednodniowych, m.in. do Aix-en-Provence, Nimes, Carcassonne i Avignon. Studenci mają także możliwość uprawiania wielu sportów, w tym: szermierkę, jogę, kręgle, nurkowanie, eksplorację jaskiń, squash, kajaki, tenis, czy tradycyjną pétanque (gra w bule, popularna szczególnie na południu Francji).

  Szkoła Językowa W Nicei (Kod Oferty Frn01)

  Szkoła założona w 1976 roku, członek organizacji kontroli jakości FLE.fr i IALC (International Associaton of Language Centers). Posiada akredytację CSN, FIYTO.
  LOKALIZACJA: Szkoła mieści się na parterze stylowego budynku w sercu miasta, w bezpośredniej bliskości sklepów, katedry, Starego Miasta i plaży Baie Des Anges.
  WYPOSAŻENIE: Klimatyzacja, pokój socjalny, sala komputerowa, bezpłatne Wi-Fi.

  Cena Podstawowa Za Wyjazd Językowy Obejmuje

 • kurs językowy w wybranej opcji,
 • certyfikat ukończenia kursu,
 • ubezpieczenie KL/NNW/bagaż.
 • Transport I Transfer

  Na życzenie organizujemy transport samolotem oraz transfer z i na lotnisko.

  Galeria

  comments powered by Disqus
  Nasze marki:

  Biuro Podróży Ecotravel

  ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

  +48 12 6489977, +48 12 6472266
  +48 12 6471188, +48 12 6813692
  fax.: +48 12 391 72 03
  bok@ecotravel.pl

  godz. otwarcia:
  Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
  Sobota - Niedziela: nieczynne

  Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.