w naszej ofercie: 13481 imprez, 10664 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obozy i Kolonie Letnie 2020
Obozy z Aerobikiem Obozy Artystyczne Akademia Filmowa Akademia Umiejętności Akademia Urody Obozy Aktywne Obozy Anime i Manga Obozy DJ-jskie Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Fitness Obozy Gitarowe Obozy Hip-Hop-owe Obozy z Językiem Angielskim Obozy z Językiem Francuskim Obozy z Językiem Hiszpańskim Obozy z Językiem Niemieckim Obozy z Językiem Włoskim Obozy Językowe Obozy Kitesurfingowe Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy Koszykarskie Obozy z Kursem na Ratownika Wodnego Obozy Medyczne Obozy Militarne, Wojskowe, Policyjne Obozy Modelarskie Obozy Motoryzacyjne Obozy z Nauką Pływania Obozy Nurkowe Obozy Objazdowe Obozy Odchudzające Obozy Paintballowe Obozy z Piłką Nożną Obozy z Piłką Ręczną Obozy Plastyczne Obozy Poszukiwaczy Skarbów Obozy Przygodowe Obozy Przyrodnicze Obozy Quadowe Rejsy Żeglarskie Obozy Rekreacyjne Obozy Rowerowe Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy Rycerskie Obozy Siatkarskie Obozy SPA Obozy Sportowe Obozy Sportów Wodnych Obozy Studenckie Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Sztuk Walk i Samoobrony Obozy Taneczne Obozy Tenisowe Obozy Dziennikarskie Obozy Teatralne Obozy Wędkarskie Obozy Wędrowne Obozy Windsurfingowe Obozy Wspinaczkowe Obozy z Gwiazdami Obozy z Psem Obozy Zdrowotne Obozy Żeglarskie Obozy Aktorskie Obozy Detektywistyczne Obozy Dyskotekowe Obozy Edukacyjne Obozy Imprezowe Obozy z Językiem Rosyjskim Obozy Kabaretowe Obozy Kajakowe Obozy Kulinarne Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Modelingowe Obozy Muzyczne Obozy Surfingowe Szkoła Magii Obozy Filmowe, Reżyserskie Obozy All Inclusive Obozy ASG Obozy Cheerleaderek Obozy Fotograficzne Obozy Gier Planszowych Obozy Grafiki Komputerowej Obozy Wokalne i Piosenkarskie Obozy Kulturoznawcze Obozy Kartingowe Obozy Lotnicze Kursy Językowe dla dzieci i młodzieży Obozy Archeologiczne Obozy Biegowe Obozy Kondycyjne Obozy Modowe i Fashion Obozy Larpowe Obozy z Językiem Polskim Kursy Językowe dla dorosłych Kursy Językowe dla studentów Obozy Gokartowe Obozy Nerfowe Obozy Robotyki Obozy z LEGO Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Handmade Obozy Minecraft Obozy MINI 7-dniowe Obozy Rolkowe Obozy Wegetariańskie Obozy z Parkami Rozrywki Obozy z YouTuberami Obozy Graffiti Obozy Hulajnogowe Obozy Literackie Obozy Naukowe Obozy Programowania Obozy Weterynaryjne Obozy z Dietą Bezglutenową Obozy z Dietą Bezmleczną Obozy z Dietą Cukrzycową Obozy z Dietą Wegańską Obozy z Dietą Wegetariańską Obozy Crossfit Obozy Deskorolkowe Obozy e-sportowe Obozy Eko Obozy Fortnite Obozy Krav Maga Obozy Social Media, Youtube, Tik-Tok Obozy z Kartą Dużej Rodziny Obozy Geologiczne
OBÓZ Z J. ANGIELSKIM MIĘDZYWODZIE 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ TENISOWY PODLESICE 2020
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2020]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]

Ecotravel - Kurs Języka Angielskiego, San Gwann, Od 16 Lat (Ma04) - Obozy z Językiem Angielskim
Wszystko o tej ofercie wie:

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO, SAN GWANN, OD 16 LAT (MA04)

Obozy z Językiem Angielskim

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
127759272
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
08.09-15.09.2018 769 PLN Sprawdź

Zakwaterowanie

inne

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

Cena zawiera

- zakwaterowanie
- wyżywienie
- transport
- realizację programu wymienionego w ofercie

Cena nie zawiera

Świadczeń nie objętych tą ofertą.

Cena Za Wyjazd Językowy Obejmuje

 • kurs językowy w wybranej opcji
 • materiały do nauki,
 • certyfikat ukończenia kursu,
 • ubezpieczenie KL/NNW/bagaż.
 • Transport I Transfer

  Na życzenie organizujemy transport samolotem
  i transfer z/na lotnisko.

  Ubezpieczenie

  ATJ Organizator gwarantuje Klientowi umowę ubezpieczeniową na okres wyjazdu: polisa SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Z tytułu umowy Klientowi przysługują odszkodowania: od kosztów leczenia, od nieszczęśliwych wypadków, utrata bagażu.
  Kwoty ubezpieczenia:
  KL: (koszty leczenia) równowartość w PLN 10 000 EUR,
  NNW: (nieszczęśliwe wypadki) 15000 PLN,
  Bagaż: 800 PLN.
  Istnieje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia na wyższe kwoty za pośrednictwem naszej strony internetowej ,
  jak również ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie oraz od chorób przewlekłych (informacje na ten temat dostępne w naszym biurze lub u agenta).

  Opis Kursu

  LICZBA OSÓB W GRUPIE: Maksymalnie 15 osób, poza sezonem 8.
  POZIOMY KURSÓW: Od początkującego.
  TEST KWALIFIKACYJNY: Pierwszego dnia w szkole.
  CZAS TRWANIA LEKCJI: 45 minut (zajęcia od poniedziałku do piątku).

  Rodzaje Kursów

  Kursy standardowe:
 • 20 lekcji w tygodniu.
  Kursy intensywne:
 • 30 lekcji w tygodniu.
  Kursy z języka biznesowego:
 • 20 lekcji w tygodniu kurs biznesowy grupowy,
 • 20 lekcji w tygodniu kurs biznesowy One-to-One,
 • 30 lekcji w tygodniu kurs biznesowy.
  Kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów:
 • 30 lekcji w tygodniu (20 lekcji standardowych + 10 lekcji grupowych przygotowanie do egzaminu Cambridge, IELTS, TOEFL),
 • 30 lekcji w tygodniu (20 lekcji standardowych + 10 lekcji One-to-One przygotowanie do egzaminu Cambridge, IELTS, TOEFL).
  Kursy indywidualne:
 • 20 lekcji One-to-One w tygodniu,
 • 30 lekcji One-to-One w tygodniu,
 • 40 lekcji One-to-One w tygodniu.
  Kursy kombinowane:
 • 30 lekcji w tygodniu (20 lekcji standardowych+10 lekcji One-to-One kurs biznesowy).
  PROGRAMY DODATKOWE: Szkoła organizuje kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge ESOL, IELTS, TOEFL i BT, kursy One-to-One, kursy One-to-One biznesowe. Na zapytanie w biurze.
 • Dostępne Zakwaterowanie

 • Rodzina goszcząca: pokój 1-, 2- lub 3-osobowy, prywatna łazienka na zapytanie. Wyżywienie: 2 posiłki dziennie. Odległość: 5-10 minut pieszo od szkoły.
 • Rezydencja szkolna: pokój 1-, 2-, 3- lub wieloosobowy, łazienka dzielona. Wyżywienie: 2 posiłki dziennie. Kuchnia/aneks kuchenny są niedostępne. Odległość: 1 minuta pieszo (szkoła i rezydencja znajdują się na tej samej ulicy, tuż obok siebie).
 • Mieszkania dzielone: pokój 1-, 2-, 3- lub wieloosobowy, łazienka dzielona, wyżywienie: 2 posiłki dziennie. Do dyspozycji studentów jest w pełni wyposażona kuchnia. Odległość: 5-10 minut pieszo od szkoły.
 • Hotele: 3-, 4- lub 5-gwiazdkowe.
 • Malta - Idealny Kraj Na Zagraniczne Kursy Językowe

  Saint Gwann to miejscowość położona w bezpośredniej bliskości kultowych St Julian’s, Paceville i Sliemy. Umożliwia łatwy dostęp do najpopularniejszych rozrywek tej części Malty, jednocześnie zapewniając spokój potrzebny do nauki. Stąd podziwiać można zarówno panoramiczny widok na wybrzeże, jak i widoczną z drugiej strony malowniczą dolinę i zielone tereny.

  Cena Za Wyjazd Językowy Nie Obejmuje

  przelot,
  transfery
  zakwaterowanie (rożne warianty, na zapytanie w biurze),

  Szkoła Językowa W San Gwann (Kod Oferty Ma04)

  Założona w 2002 roku. Posiada akredytacje British Council.
  LOKALIZACJA: Szkoła oraz rezydencja szkolna położone są w malowniczym miejscu, w prestiżowej dzielnicy mieszkaniowej, 12 minut pieszo od centrum miasta oraz od okolicznych plaż. Budynek usytuowany jest na wzniesieniu, dzięki czemu oferuje wspaniałe, panoramiczne widoki.
  WYPOSAŻENIE: Nieograniczony dostęp do Wi-Fi, stanowiska komputerowe, biblioteka, automat z kawą i zimnymi napojami, patio zewnętrzne, w którym można odpocząć między zajęciami, z przestrzenią dla palaczy.

  Zajęcia Pozalekcyjne

  Zajęcia organizowane są przez szkołę i płatne na miejscu. Szkoła proponuje wycieczki pół- i całodniowe do np. Valletty, Mdiny, na Gozo i Comino, rejs wokół wybrzeża, wycieczkę do parku wodnego oraz na najpiękniejsze plaże północnej Malty. Ponadto można zapisać się na kurs nurkowania, windsurfingu, grać w golf czy tenis, jak również wybrać żeglarstwo.

  Kursy Specjalistyczne

  Kurs biznesowy:
 • 20 lekcji w tygodniu, lekcje indywidualne,
 • 30 lekcji w tygodniu, lekcje indywidualne.
  Kurs porusza kwestie kluczowe dla managerów i ludzi biznesu. Treści omawiane podczas nauki, to m.in. zbieranie informacji, sporządzanie raportów i przygotowanie prezentacji, zarządzanie, pisanie listów biznesowych i e-maili, rozmowy telefoniczne, podejmowania decyzji i rozwiązywanie problemów.
  Kursy tematyczne dla różnych branż:
  Kursy z języka profesjonalnego przeznaczone dla różnych branż, np.: angielski dla inżynierów, lekarzy, lotników, prawników, projektantów, dziennikarzy, wojskowych czy angielski w informatyce, turystyce, rolnictwie bądź finansach.
  Zajęcia mają postać 20 lekcji standardowych + 10 lekcji indywidualnych koncentrujących się na wybranej branży w tygodniu.
  Kursy dla 50+:
  Kurs 20 lekcji w tygodniu przeznaczony dla osób powyżej 50. roku życia, połączony z programem popołudniowym, który skupia się zwiedzaniu wyspy, na odkrywaniu kultury i historii Malty. Nacisk na zajęciach położony jest na umiejętności konwersacji i radzenia sobie w codziennych sytuacjach w sklepach, bankach, restauracjach, teatrach, muzeach czy hotelach. Dostępność: przez cały rok na zapytanie.
  Kursy metodyczne dla nauczycieli – Erasmus:
  Zajęcia interaktywne przeznaczone dla nauczycieli języka angielskiego uczący w szkole podstawowej, gimnazjum lub liceum. Kurs 30 lekcji w tygodniu jest dla osób, które chcą poznać nowe metody i style nauczania, mieć dodatkowe doświadczenie i praktykę w nauczaniu języka. Szkoła gwarantuje w cenie 2 wycieczki: do Valetty i Mdiny.
  Angielski +Kultura lub Historia:
  Kurs angielskiego połączony z zajęciami popołudniowymi, które zawierają zwiedzanie skupiające się na kulturze czy historii Malty (na zapytanie, przez cały rok).
 • Galeria

  comments powered by Disqus
  Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

  Biuro Podróży Ecotravel

  ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

  +48 12 6489977, +48 12 6472266
  +48 12 6471188, +48 12 6813692
  fax.: +48 12 391 72 03
  bok@ecotravel.pl

  godz. otwarcia:
  Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
  Sobota - Niedziela: nieczynne

  Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


  Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

  Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.