w naszej ofercie: 15398 imprez, 15762 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obozy i Kolonie Letnie 2019
Obozy z Aerobikiem Akademia Artystyczna Akademia Filmowa Akademia Umiejętności Akademia Urody Obozy Aktywne Obozy Anime i Manga Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Fitness Obozy Gitarowe Obozy Hip-Hop-owe Obozy z Językiem Angielskim Obozy z Językiem Francuskim Obozy z Językiem Hiszpańskim Obozy z Językiem Niemieckim Obozy z Językiem Włoskim Obozy Językowe Obozy Kitesurfingowe Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy Koszykarskie Obozy z Kursem na Ratownika Wodnego Obozy Łyżworolkowe Obozy Medyczne Obozy Militarne, Wojskowe, Policyjne Obozy Modelarskie Obozy Motoryzacyjne Obozy z Nauką Pływania Obozy Nurkowe Obozy Objazdowe Obozy Odchudzające Obozy Paintballowe Obozy z Piłką Nożną Obozy Plastyczne Obozy Poszukiwaczy Skarbów Obozy Przygodowe Obozy Przyrodnicze Obozy Quadowe Rejsy Żeglarskie Obozy Rekreacyjne Obozy Rowerowe Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy Rycerskie Obozy Siatkarskie Obozy Skateboardingowe Obozy SPA Obozy Sportowe Obozy Sportów Wodnych Obozy Studenckie Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Sztuk Walk i Samoobrony Obozy Taneczne Obozy Tenisowe Wakacje z Historią Obozy Dziennikarskie Warsztaty Fotograficzne Warsztaty Piosenkarskie Obozy Teatralne Obozy Wędrowne Obozy Windsurfingowe Obozy Wspinaczkowe Obozy z Gwiazdami Obozy z Psem Obozy Zdrowotne Obozy Zorbingowe Obozy Żeglarskie Obozy Aktorskie Obozy Detektywistyczne Obozy Dyskotekowe Obozy Edukacyjne Obozy Imprezowe Obozy z Językiem Rosyjskim Obozy Kabaretowe Obozy Kajakowe Obozy Kulinarne Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Modelingowe Obozy Muzyczne Obozy Surfingowe Szkoła Magii Warsztaty Filmowe Obozy All Inclusive Obozy ASG Obozy Cheerleaderek Obozy Fotograficzne Obozy Gier Planszowych Obozy Grafiki Komputerowej Obozy Wokalne i Piosenkarskie Obozy Kulturoznawcze Obozy z Językiem Japońskim Obozy Kartingowe Obozy Parkour i Freerun Kursy Językowe dla dzieci i młodzieży Obozy Biegowe Obozy Kondycyjne Obozy Modowe i Fashion Obozy Larpowe Obozy z Językiem Polskim Kursy Językowe dla dorosłych Kursy Językowe dla studentów Obozy Gokartowe Obozy Robotyki Obozy z LEGO Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Handmade Obozy Minecraft Obozy MINI 7-dniowe Obozy Rolkowe Obozy z Parkami Rozrywki Obozy z YouTuberami Obozy Graffiti Obozy Hulajnogowe Obozy internetowe Obozy Literackie Obozy Naukowe Obozy Programowania Obozy Weterynaryjne Obozy z Dietą Bezglutenową Obozy z Dietą Bezmleczną Obozy z Dietą Cukrzycową Obozy z Dietą Wegańską Obozy z Dietą Wegetariańską

Ecotravel - Kurs Języka Francuskiego W Montrealu W Kanadzie, Od 18 Lat (Kod Oferty Kam06) - Obozy Językowe
Wszystko o tej ofercie wie:

KURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO W MONTREALU W KANADZIE, OD 18 LAT (KOD OFERTY KAM06)

Obozy Językowe

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
127754005
oferta w pdf

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

inne

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

Cena zawiera

- zakwaterowanie
- wyżywienie
- transport
- realizację programu wymienionego w ofercie

Cena nie zawiera

Świadczeń nie objętych tą ofertą.

Cena Za Wyjazd Językowy Obejmuje

 • kurs part-time – 10 lekcji w tygodniu,
 • certyfikat ukończenia kursu,
 • ubezpieczenie KL/NNW/bagaż.
 • Francuski W Montrealu - Rodzaje Kursów

  WIEK UCZESTNIKÓW: Od 16 lat.
  POZIOMY ZAAWANSOWANIA: Od początkującego do zaawansowanego (C2).
  TEST KWALIFIKACYJNY: On-line, przed przyjazdem.
  CZAS TRWANIA LEKCJI: 45 minut.
  Uwaga! Dla Państwa wygody i możliwości porównania zagranicznych szkół językowych oraz programów edukacyjnych, przeliczyliśmy wszystkie rodzaje kursów na 45-minutowe jednostki lekcyjne. Wszystkie kursy, które promujemy na naszej stronie on-line oraz w katalogu drukowanym są podane w lekcjach 45-minutowych.
  Kursy Part-time:
 • 10 lekcji w tygodniu.
  Kursy standardowe:
 • 20 lekcji w tygodniu,
 • 30 lekcji w tygodniu,
 • 40 lekcji w tygodniu.
  Kursy indywidualne:
 • 10 lekcji One-to-One w tygodniu,
 • 20 lekcji One-to-One w tygodniu,
 • 30 lekcji One-to-One w tygodniu.
 • Szkoła Językowa W Montrealu (Kod Oferty Kam 02

  LOKALIZACJA:
  Szkoła znajduje się w centrum Montrealu, w pobliżu komunikacji miejskiej, wielu centrów handlowych, restauracji. Mieści się w nowoczesnym budynku na rogu ulic Sherbrooke i Crescent Street. Sherbrooke Street zwana jest często „Złotą Milą” i słynie z wielu historycznych zabytków, jak np. Muzeum Sztuk Pięknych, znany hotel Ritz Carlton, podczas gdy na Crescent Street funkcjonują liczne restauracje i bary.
  WYPOSAŻENIE:
  W szkole znajdują się automaty z napojami jak i przekąskami. Ponadto do dyspozycji kursantów jest ogólnodostępna kuchnia. Dodatkowo można skorzystać z kącika internetowego z komputerami i dostępem do bezprzewodowego Internetu (WI-FI) oraz pokoju, gdzie kursanci mają możliwość odrobienia pracy domowej lub pouczenia się.

  Ubezpieczenie

  ATJ Organizator gwarantuje Klientowi umowę ubezpieczeniową na okres wyjazdu: polisa SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Z tytułu umowy Klientowi przysługują odszkodowania: od kosztów leczenia, od nieszczęśliwych wypadków, utrata bagażu.
  Kwoty ubezpieczenia:
  KL: (koszty leczenia) równowartość w PLN 30 000 EUR,
  NNW: (nieszczęśliwe wypadki) 16000 PLN,
  Bagaż: 1800 PLN.
  Istnieje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia na wyższe kwoty za pośrednictwem naszej strony internetowej ,
  jak również ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie oraz od chorób przewlekłych (informacje na ten temat dostępne w naszym biurze lub u agenta).

  Opcje Wyżywienia Dla Wybranego Zakwaterowania

 • Rodziny goszczące: 2 lub 3 posiłki dziennie.
 • Rezydencja szkolna: bez wyżywienia (wyżywienie we własnym zakresie).
 • Dostępne Zakwaterowanie

  Od niedzieli do soboty.
 • Rodziny goszczące: pokój z łóżkiem, biurkiem i szafką. Pościel jak i ręczniki są zapewnione. Odległość od szkoły: 20-50 minut.
 • Rezydencja szkolna: pokój 2- lub 1-osobowy.
 • Przedział Cenowy Programu Pozalekcyjnego

  2-110 CAD

  Kanada - Idealne Miejsce Na Zagrniczne Kursy Językowe

  Szkoła języka francuskiego w Montrealu jest wyjątkowa nie tylko dzięki ofercie edukacyjnej, ale również dzięki bezpośredniej bliskości centrum miasta, gdzie znajduje się wiele barów, restauracji, sklepów. Montreal jest idealny do nauki języków, gdyż można tu odczuć połączenie zarówno brytyjskiej, jak i francuskiej kultury. Stąd blisko jest również innych dużych miast Ameryki Północnej, takich jak Nowy Jork, Boston, Toronto i Ottawa.
  Montreal jest drugim co do wielkości miastem Kanady, miasto leży na wyspie nad rzeką Św. Wawrzyńca, w prowincji Quebec, we wschodniej części kraju. Montreal to prawdziwe dwujęzyczne, międzynarodowe miasto, w którym ścierają się wpływy zarówno francuskiej, jak i anglosaskiej kultury.

  Cena Za Wyjazd Językowy Nie Obejmuje

 • przelot,
 • transfer z i na lotnisko,
 • wypożyczenie podręczników,
 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie.
 • Zajęcia Pozalekcyjne

  Zajęcia organizowane są przez szkołę, płatne na miejscu. Program obejmuje wycieczki całodniowe, wyjścia do kina, teatru, kręgle. Montreal, jako drugie największe miasto Kanady i największe w prowincji, ma do zaoferowania mnóstwo atrakcji. Zaczynając od licznych muzeów, galerii sztuki, kin, teatrów, przez uciechy dla podniebienia: bary, puby i restauracje serwujące niesamowitą mieszankę smaków francuskich i rdzennie amerykańskich oraz kuchnię wielu narodów świata, których przedstawiciele osiedli w Montrealu, aż po atrakcje „wielkomiejskie”: światowej klasy dyskoteki, doskonałe butiki i galerie handlowe.
  Montreal jest też doskonałą bazą wypadową tak do wschodnich prowincji kraju, do Quebec City i Toronto, jak i do północno-wschodnich stanów USA z Nowym Jorkiem na czele. Na miejscu można zapisać się również na jedną z wycieczek weekendowych organizowanych przez szkołę za dodatkową opłatą.

  Transport I Transfer

  Na życzenie organizujemy transport samolotem lub autokarem i transfer d/z miejsca zakwaterowania.

  Galeria

  comments powered by Disqus
  Nasze marki:

  Biuro Podróży Ecotravel

  ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

  +48 12 6489977, +48 12 6472266
  +48 12 6471188, +48 12 6813692
  fax.: +48 12 391 72 03
  bok@ecotravel.pl

  godz. otwarcia:
  Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
  Sobota - Niedziela: nieczynne

  Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.