w naszej ofercie: 12272 imprezy, 11602 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obozy i Kolonie Letnie 2020/2021
Obozy z Aerobikiem Obozy Artystyczne Akademia Filmowa Akademia Umiejętności Obozy Wdzięku, Urody, Wizażu Obozy Aktywne Obozy Anime i Manga Obozy DJ-jskie Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Fitness Obozy Gitarowe Obozy Hip-Hop-owe Obozy z Językiem Angielskim Obozy z Językiem Francuskim Obozy z Językiem Hiszpańskim Obozy z Językiem Niemieckim Obozy z Językiem Włoskim Obozy Językowe Obozy Kitesurfingowe Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy Koszykarskie Obozy z Kursem na Ratownika Wodnego Obozy Medyczne Obozy Militarne, Wojskowe, Policyjne Obozy Modelarskie Obozy Motoryzacyjne Obozy z Nauką Pływania Obozy Nurkowe Obozy Objazdowe Obozy Odchudzające Obozy Paintballowe Obozy z Piłką Nożną Obozy z Piłką Ręczną Obozy Plastyczne Obozy Poszukiwaczy Skarbów Obozy Przygodowe Obozy Przyrodnicze Obozy Quadowe Rejsy Żeglarskie Obozy Rekreacyjne Obozy Rowerowe Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy Rycerskie Obozy Siatkarskie Obozy SPA Obozy Sportowe Obozy Sportów Wodnych Obozy Studenckie Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Sztuk Walk i Samoobrony Obozy Taneczne Obozy Tenisowe Obozy Dziennikarskie Warsztaty Fotograficzne Warsztaty Piosenkarskie Obozy Teatralne Obozy Wędkarskie Obozy Wędrowne Obozy Windsurfingowe Obozy Wspinaczkowe Obozy z Gwiazdami Obozy z Psem Obozy Zdrowotne Obozy Żeglarskie Obozy Aktorskie Obozy Detektywistyczne Obozy Dyskotekowe Obozy Edukacyjne Obozy Imprezowe Obozy Kabaretowe Obozy Kajakowe Obozy Kulinarne Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Modelingowe Obozy Muzyczne Obozy Surfingowe Szkoła Magii Obozy Filmowe, Reżyserskie Obozy All Inclusive Obozy ASG Obozy Cheerleaderek Obozy Fotograficzne Obozy Gier Planszowych Obozy Grafiki Komputerowej Obozy Wokalne i Piosenkarskie Obozy Kulturoznawcze Obozy Trekkingowe Obozy z Językiem Japońskim Wczasy dla Rodziców z dziećmi Obozy Kartingowe Obozy Lotnicze Obozy Parkour i Freerun Kursy Językowe dla dzieci i młodzieży Obozy Archeologiczne Obozy Biegowe Obozy Kondycyjne Obozy Modowe i Fashion Obozy Larpowe Obozy z Językiem Polskim Półkolonie Półkolonie Letnie Półkolonie Sportowe Kursy Językowe dla dorosłych Obozy Gokartowe Obozy Nerfowe Obozy Robotyki Obozy z LEGO Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Handmade Obozy Minecraft Obozy MINI 7-dniowe Obozy Rolkowe Obozy z Parkami Rozrywki Obozy z YouTuberami Obozy Graffiti Obozy Hulajnogowe Obozy Literackie Obozy Naukowe Obozy Programowania Obozy Weterynaryjne Obozy z Dietą Bezglutenową Obozy z Dietą Bezmleczną Obozy z Dietą Cukrzycową Obozy z Dietą Wegańską Obozy z Dietą Wegetariańską Obozy Crossfit Obozy Deskorolkowe Obozy e-sportowe Obozy Eko Obozy Fortnite Obozy Krav Maga Obozy Majsterkowania Obozy Motywacyjne Obozy Pokemon Obozy Psychologiczne Obozy Social Media, Youtube, Tik-Tok Obozy z Kartą Dużej Rodziny Obozy za 100 zł zaliczki Półkolonie Edukacyjne Półkolonie Rekreacyjne Obozy Geologiczne
KOLONIA SPORTOWA PRZYGODA NOWY DWOREK 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ MAŁYCH OPTYMISTÓW NA KASZUBACH KOLANO 2020
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2020]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ REKREACYJNY AKTYWNE LATO DŹWIRZYNO 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA I OBÓZ LETNI MIĘDZYZDROJE OW STILO PROGRAM LEGOLAND 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA I OBÓZ LETNI MRZEŻYNO OW FAMASTA PROGRAM MILITARNY 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]

Ecotravel - Obóz Językowy w Londynie 2019 - Obóz z j. angielskim dla młodzieży w Londynie
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ JĘZYKOWY W LONDYNIE 2019

Obóz z j. angielskim dla młodzieży w Londynie

Wiek: od 13 do 19 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
126546115
oferta w pdf
Z Przyjaciółmi Taniej [16.03-31.05.2020]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Wakacje ��ycia! Pi��kna pogoda, blask Imperium Brytyjskiego i mega shopping! Ob��z j��zykowy w Londynie to szansa na wyj��tkowe wakacje w Anglii. Nauka w wakacje kojarzy Ci si�� z nud��? Nic bardziej mylnego! Podczas jedenastodniowego turnusu nie tylko podszkolisz sw��j angielski do perfekcji, ale tak��e skorzystasz z takich atrakcji, jak wycieczka do Brighton. Z nami zobaczysz ��wiatowej s��awy zabytki i kultowe atrakcje turystyczne w tym tak��e Sea Life Aquarium! Wakacje w Londynie to szansa na pod��apanie tradycyjnego, brytyjskiego akcentu, a tak��e okazja do poznania bli��ej angielskich obyczaj��w, kuchni oraz mody.

Podczas obozu j��zykowego w Londynie przekonasz si��, ��e nauka j��zyka mo��e by�� ��wietn�� zabaw��, a przy okazji poznasz r��wie��nik��w, nie tylko z Polski, ale i z ca��ego ��wiata. Stolica Wielkiej Brytanii to tygiel kulturowy, w kt��rym spotkasz ludzi niemal z ka��dego zak��tka globu. Do����cz do mi��dzynarodowego towarzystwa i sp��d�� dziesi���� wyj��tkowych dni w najmodniejszej stolicy Europy! Nie czekaj do wakacji ��� ju�� dzi�� sprawd�� ofert��, zarezerwuj miejsce i jed�� na ob��z j��zykowy w Londynie.

LONDYN - niegdy�� stolica wielkiego imperium, pot��gi morskiej i kolonialnej, dzisiaj to miasto pe��ne kontrast��w, r����norodno��ci, zabytk��w, mody oraz zakup��w. Londyn przyci��ga ludzi jak magnez za spraw�� s��ynnych zabytk��w, muze��w, sklep��w znanych marek, rozleg��ych park��w miejskich pozwalaj��cych na relaks, licznych miejsc rozrywki, kt��re s�� w stanie sprosta�� ka��demu gustowi i kieszeni. To miejsce w kt��rym wszyscy szybko si�� aklimatyzuj�� i dobrze czuj��! Tutaj b��dziecie mogli po����czy�� przyjemne z po��ytecznym. Przekonajcie si�� sami jak smakuje j��zyk w oryginalnym otoczeniu!

Rabaty i promocje

Tytuł: Z Przyjaciółmi Taniej

Czas trwania: 16.03 - 31.05.2020

Jedziesz na kolonię lub obóz z przyjaciółmi? Zapytaj nas o Rabat!

Tytuł: Z Rodzeństwem Taniej!

Czas trwania: 16.03 - 31.08.2020

Wysyłasz Rodzeństwo na wspólne wakacje? Zapytaj o Rabat!

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) : Dopłata 45 PLN
AXA Podwy��szenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) : Dopłata 45 PLN
AXA Ubezpieczenie Koszt��w Rezygnacji : Dopłata 67 PLN
AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji : Dopłata 67 PLN
AXA Ubezpieczenie od chor��b przewlek��ych CP : Dopłata 160 PLN
AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP : Dopłata 160 PLN
D22-Sk��adka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 PLN (TFG) : Dopłata 10 PLN
D22-Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 PLN (TFG) : Dopłata 10 PLN
Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) : Dopłata 130 PLN
Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Koszt��w Rezygnacji+Gwarancja Sta��ej Ceny) : Dopłata 130 PLN
Gwarancja Sta��ej Ceny : Dopłata 50 PLN
Gwarancja Stałej Ceny : Dopłata 50 PLN
Gwarancja Zmiany Rezerwacji : Dopłata 60 PLN
Gwarancja Zmiany Rezerwacji : Dopłata 60 PLN

Zakwaterowanie

O��rodek wypoczynkowy

Ośrodek Wypoczynkowy

Londyn jest wieloetniczną metropolią, co powoduje, że jest on niebywale ciekawy zarówno pod względem obyczajów jak i kultury. Zakwaterowanie u rodzin stwarza niespotykaną okazję do osobistego kontaktu z tradycjami i kulturą panującymi na Wyspach. Rodziny są szczegółowo sprawdzone i starannie dobrane przez naszego angielskiego kontrahenta. Uczestnicy zwykle zakwaterowani są na obrzeżach Londynu, u rodzin z klasy średniej, zróżnicowanych kulturowo i etnicznie w pokojach 2, 3, 4 osobowych.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Cena zawiera

transport autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie u rodzin, program, opiekę BUT kadry: kierownika, pilota na trasie, wychowawców- lektorów języka angielskiego, ubezpieczenia AXA „Kontynenty"

Cena nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych i dodatkowych wyjść niezawartych w programie, posiłków tranzytowych, obowiązkowej dopłaty na realizację programu w Londynie, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatne dodatkowo 10 PLN/os.).

jak si�� uczymy

Nasza kadra sk��ada si�� z do��wiadczonych lektor��w j��zyka angielskiego.
��wiczenia i zadania z u��yciem j��zyka angielskiego, jak r��wnie�� zwiedzanie i sytuacyjne zaj��cia praktyczne prowadzone s�� przez polskich lektor��w. Ob��z podzielony jest na mniejsze grupy, z kt��rych ka��da ma swojego lektora j��zyka angielskiego. Zaj��cia odbywaj�� si�� w kameralnym gronie w najlepszym mo��liwym ��rodowisku do tego przeznaczonym - Londynie!
warsztaty j��zykowe...
- zadania do wykonania na mie��cie
- quizy, zabawy, zagadki, konkursy w j��zyku angielskim
- odgrywanie scenek z ��ycia codziennego
- zwiedzanie Londynu z lektorem j��zyka angielskiego
aktywnie...
- codzienne zaj��cia j��zykowe

jak się uczymy

Nasza kadra składa się z doświadczonych lektorów języka angielskiego.
Ćwiczenia i zadania z użyciem języka angielskiego, jak również zwiedzanie i sytuacyjne zajęcia praktyczne prowadzone są przez polskich lektorów. Obóz podzielony jest na mniejsze grupy, z których każda ma swojego lektora języka angielskiego. Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie w najlepszym możliwym środowisku do tego przeznaczonym - Londynie!
warsztaty językowe...
- zadania do wykonania na mieście
- quizy, zabawy, zagadki, konkursy w języku angielskim
- odgrywanie scenek z życia codziennego
- zwiedzanie Londynu z lektorem języka angielskiego
aktywnie...
- codzienne zajęcia językowe

imprezy fakultatywne

(mo��liwo���� dokupienia na miejscu)
MUZEUM FIGUR WOSKOWYCH MADAME TUSSAUD'S - wizyta w najbardziej znanym muzeum na ��wiecie, gdzie spotkasz kilkaset figur, naturalnej wielko��ci, przedstawiaj��cych piosenkarzy, aktor��w, sportowc��w oraz znanych polityk��w. W��r��d nich znajdziecie m.in. Marylin Monroe, Elvisa Presleya, Davida Beckhama, Madonne, a nawet Dalajlame, Jana Paw��a II i Lecha Wa����s��.
Cena: 26 GBP
SHREK ADVENTURE - najnowszy park rozrywki znajduj��cy si�� w samym centrum Londynu. Dzi��ki Merlin Entertainments i wytw��rni filmowej DreamWorks wsp��lnie z wielkim zielonym ogrem i niesfornym os��em mo��na prze��y�� przygod�� ��ycia.
Cena: 18 GBP
LONDON DUNGEON -atrakcja dla wielbicieli horroru i grozy. I to o mocnych nerwach! Poznaj histori�� Londynu od najmroczniejszej strony.
Cena: 18 GBP
LONDON EYE - je��eli chcesz zobaczy�� panoram�� Londynu z lotu ptaka, musicie wybra�� si�� na s��ynne Londy��skie Oko, kt��re jest najwi��kszym na ��wiecie ko��em widokowym.
Cena: 23 GBP
TOWER OF LONDON - czyli Twierdza Londy��ska, kt��ra przez setki lat by��a siedzib�� w��adc��w Anglii. Zobaczycie tu insygnia koronacyjne: kr��lewski pier��cie��, jab��ko, ber��o z krzy��em oraz koron�� brytyjsk��, zbroj�� oraz bro��.
Cena: 21 GBP

imprezy fakultatywne

(możliwość dokupienia na miejscu)
MUZEUM FIGUR WOSKOWYCH MADAME TUSSAUD'S - wizyta w najbardziej znanym muzeum na świecie, gdzie spotkasz kilkaset figur, naturalnej wielkości, przedstawiających piosenkarzy, aktorów, sportowców oraz znanych polityków. Wśród nich znajdziecie m.in. Marylin Monroe, Elvisa Presleya, Davida Beckhama, Madonne, a nawet Dalajlame, Jana Pawła II i Lecha Wałęsę.
Cena: 26 GBP
SHREK ADVENTURE - najnowszy park rozrywki znajdujący się w samym centrum Londynu. Dzięki Merlin Entertainments i wytwórni filmowej DreamWorks wspólnie z wielkim zielonym ogrem i niesfornym osłem można przeżyć przygodę życia.
Cena: 18 GBP
LONDON DUNGEON -atrakcja dla wielbicieli horroru i grozy. I to o mocnych nerwach! Poznaj historię Londynu od najmroczniejszej strony.
Cena: 18 GBP
LONDON EYE - jeżeli chcesz zobaczyć panoramę Londynu z lotu ptaka, musicie wybrać się na słynne Londyńskie Oko, które jest największym na świecie kołem widokowym.
Cena: 23 GBP
TOWER OF LONDON - czyli Twierdza Londyńska, która przez setki lat była siedzibą władców Anglii. Zobaczycie tu insygnia koronacyjne: królewski pierścień, jabłko, berło z krzyżem oraz koronę brytyjską, zbroję oraz broń.
Cena: 21 GBP

wycieczka w programie!

- całodzienna wycieczka do Brighton + Seven Sisters! Odwiedzisz słynny nadmorski kurort położony nad kanałem La Manche. Podczas pobytu zwiedzicie Royal Pavilion - byłą rezydencję królewską w Brighton, Brighton Pier - molo uwielbiane zarówno przez turystów jak i mieszkańców ze względu na mieszczące się tam centrum rozrywki. Następnie udasz się do miasteczka Seaford - z będącą największą atrakcją grupą siedmiu białych klifów (Seven Sisters). Oszałamiające wrażenie wywierają nie tyle same skały, ale również zapierające dech w piersiach widoki oraz urywający się nad przepaścią krajobraz.

wycieczka w programie!

- ca��odzienna wycieczka do Brighton + Seven Sisters! Odwiedzisz s��ynny nadmorski kurort po��o��ony nad kana��em La Manche. Podczas pobytu zwiedzicie Royal Pavilion - by���� rezydencj�� kr��lewsk�� w Brighton, Brighton Pier - molo uwielbiane zar��wno przez turyst��w jak i mieszka��c��w ze wzgl��du na mieszcz��ce si�� tam centrum rozrywki. Nast��pnie udasz si�� do miasteczka Seaford - z b��d��c�� najwi��ksz�� atrakcj�� grup�� siedmiu bia��ych klif��w (Seven Sisters). Osza��amiaj��ce wra��enie wywieraj�� nie tyle same ska��y, ale r��wnie�� zapieraj��ce dech w piersiach widoki oraz urywaj��cy si�� nad przepa��ci�� krajobraz.

w londynie zobaczycie

OCEANARIUM SEA LIFE LONDON AQUARIUM - nowo���� w naszej ofercie! Te unikalne miejsce znajduje si�� w samym centrum Londynu, w podziemiach prawie 100 letniego, zabytkowego London County Hall. Zobaczysz tutaj jedn�� z najwi��kszych kolekcji w Europie organizm��w s��odko i s��onowodnych. Daj si�� oczarowa�� pi��knym i niezwyk��ym stworzeniom z morskich g����bin !

Natural History Museum - odwiedzisz muzeum, kt��re przybli��a dzieje naszej planety. Zobaszysz tutaj ponad 70 milion��w eksponat��w! Mo��na tutaj mi��dzy innymi do��wiadczy�� symulowanego trz��sienia Ziemi oraz obejrze�� galeri�� dinozaur��w z naturalnej wielko��ci rycz��cym i ruchomym dinozaurem.
Science Museum - odwiedzisz jedno z najs��ynniejszych muze��w w Wielkiej Brytanii! Eksponaty prezentowane w muzeum pochodz�� z r����nych dziedzin nauki i techniki. W zbiorach znajduj�� si�� zespo��y eksponat��w zwi��zane z dzia��alno��ci�� brytyjskich wynalazc��w takie jak pionierskie maszyny parowe Jamesa Watta, czy prototypowe odbiorniki telewizyjne Johna Bairda.
Victoria and Albert Museum - odwiedzaj��c to miejsce zobaczycie najwi��ksz�� na ��wiecie kolekcj�� po��wi��con�� sztuce i rzemios��u artystycznemu, znale���� tutaj mo��na ponad tysi��cletnie ksi����ki, ceramik��, wyroby ze szk��a i metalu, meble, bi��uteri�� oraz stroje.
Museum of London - w tym miejscu zapoznasz si�� z burzliw�� histori�� stolicy Wielkiej Brytanii od czas��w prehistorycznych a�� po wsp����czesno����. Kolekcja muzeum zawiera ponad milion eksponat��w: archiwa archeologiczne, stroje i dekoracje oraz fotografie.
Kolejnym miejscem, kt��re zobaczysz to jedyny tego typu w Europie zwodzony most - Tower Bridge, zbudowana w stylu wiktoria��skim licz��ca blisko 200 lat, konstrukcja jest jednym z najbardziej znanych miejsc Londynu.
Wizyta w British Museum pozwoli odby�� podr���� w czasie do staro��ytno��ci.
Przejdziesz obok Pa��acu Buckingham - oficjalna rezydencja monarch��w brytyjskich - jedyny na ��wiecie pa��ac, kt��ry wci���� pe��ni swoj�� pierwotn�� funkcj��. Podczas wizyty w tym miejscu zobaczysz oficjaln�� zmian�� warty.
Przechodz��c ko��o Houses of Parliament spotkasz si�� z wielk�� polityk�� i histori�� monarchii brytyjskiej, a p����niej zrobisz sobie zdj��cie z Big Ben.
Spacerem przejdziesz si�� na Piccadilly Circus - jedno z najbardziej rozpoznawalnych skrzy��owa�� na ��wiecie w rozrywkowej i teatralnej dzielnicy West End.
Niedaleko Piccadilly Circus znajduje si�� - China Town, czyli londy��ska kolebka kultury chi��skiej.
Wraz z pozosta��ymi uczestnikami obozu odwiedzicie tak��e s��ynn�� dzielnic�� artystyczn�� Camden Town. Nie znajdziecie tu wielkich sieci��wek poniewa�� Camden znane jest jako centrum mody alternatywnej. Sk��ra, ��wieki i glany - typowy widok, alternatywna oaza z dala od kr��lewskiego presti��u i parlamentu. Bardzo cz��sto, tutejsze fasady budynk��w ozdabiaj�� polityczne komentarze, a intensywne barwy sk��adaj�� ho��d sztuce Pop Art.
Podczas zwiedzania Londynu zobaszysz tak��e Hyde Park - jeden z kilku kr��lewskich park��w w ��rodku zat��oczonego miasta.
Jednym z miejsc sakralnych, kt��re zobaczysz podczas spaceru b��dzie najwa��niejsza ��wi��tynia anglika��ska w Londynie - Westminister Abbey, w kt��rej odbywaj�� si�� wszystkie najwa��niejsze uroczysto��ci pa��stwowe m.in koronacje kr��l��w, czy zawieranie sakramentu ma����e��stwa przez monarch��w.
W centralnej cz����ci Londynu znajduje si�� plac - Trafalgar Square, upami��tniaj��cy zwyci��stwo brytyjskiej armii pod Trafalgar. Na placu znajduj�� si�� pomniki: Jerzego IV, gen. Heveloka oraz gen. Napiera. Cech�� charakterystyczn�� placu jest ustawiona na ��rodku 55 - metrowa kolumna Nelsona. Przechodz��c przez Trafalgar Square dojdziecie do National Gallery, galerii sztuki ��� prezentuj��cej kolekcj�� brytyjskich impresjonist��w i kilkana��cie dzie�� Vincenta van Gogha.
B��dziesz mieli okazj�� zrobi�� prawdziwy shopping w domu towarowym Harrods. Znajduje si�� w nim ok. 330 sklep��w zajmuj��cych powierzchni�� ok. 20 000 m2.
Covent Garden jest dzielnic��, w kt��rej spotykaj�� si�� arty��ci, cyrkowcy, muzycy oraz zwykli ludzie. Centraln�� cz����ci�� Covent Garden jest Piazza - licz��cy sobie ponad 500 lat targ, na kt��rym mo��na kupi�� ��wie��e owoce, warzywa, kwiaty oraz pami��tki.
Londy��ski sklep M&M's World - zajmuje 4 pi��tra na ����cznej powierzchni 3200 m2, a jego wybudowanie kosztowa��o 10 mln funt��w! Jest to pierwszy i jak do tej pory jedyny ��wiat M&M's w Europie. Sklep poza s��odyczami oferuje naczynia, szk��o, po��ciel i bi��uteri��, zabawki, ubrania, torby. W��r��d wielu atrakcji mo��na zobaczy�� m.in. wielk�� czekoladow�� ��cian��, interaktywne ekrany i dra��etkowy ��yrandol - SMACZNEGO!
Rejs statkiem po Tamizie do Greenwich - co powiesz na podziwianie Londynu z wody?! Krajobraz po mini��ciu Tower Bridge zmienia si��, a samo Greenwich jest niezwyk��e, zielone i ciekawe - po��udnik zero, jedyne w mie��cie planetarium, kliper herbaciany Cutty Sark, historyczne budynki.
Wizyta w Londynie nie by��aby kompletna gdyby nie przejazd s��ynnym double decker busem - czyli pi��trowy autobus, kt��ry jest typowym brytyjskim ��rodkiem komunikacji naziemnej.

w londynie zobaczycie

OCEANARIUM SEA LIFE LONDON AQUARIUM - nowość w naszej ofercie! Te unikalne miejsce znajduje się w samym centrum Londynu, w podziemiach prawie 100 letniego, zabytkowego London County Hall. Zobaczysz tutaj jedną z największych kolekcji w Europie organizmów słodko i słonowodnych. Daj się oczarować pięknym i niezwykłym stworzeniom z morskich głębin !

Natural History Museum - odwiedzisz muzeum, które przybliża dzieje naszej planety. Zobaszysz tutaj ponad 70 milionów eksponatów! Można tutaj między innymi doświadczyć symulowanego trzęsienia Ziemi oraz obejrzeć galerię dinozaurów z naturalnej wielkości ryczącym i ruchomym dinozaurem.
Science Museum - odwiedzisz jedno z najsłynniejszych muzeów w Wielkiej Brytanii! Eksponaty prezentowane w muzeum pochodzą z różnych dziedzin nauki i techniki. W zbiorach znajdują się zespoły eksponatów związane z działalnością brytyjskich wynalazców takie jak pionierskie maszyny parowe Jamesa Watta, czy prototypowe odbiorniki telewizyjne Johna Bairda.
Victoria and Albert Museum - odwiedzając to miejsce zobaczycie największą na świecie kolekcję poświęconą sztuce i rzemiosłu artystycznemu, znaleźć tutaj można ponad tysiącletnie książki, ceramikę, wyroby ze szkła i metalu, meble, biżuterię oraz stroje.
Museum of London - w tym miejscu zapoznasz się z burzliwą historią stolicy Wielkiej Brytanii od czasów prehistorycznych aż po współczesność. Kolekcja muzeum zawiera ponad milion eksponatów: archiwa archeologiczne, stroje i dekoracje oraz fotografie.
Kolejnym miejscem, które zobaczysz to jedyny tego typu w Europie zwodzony most - Tower Bridge, zbudowana w stylu wiktoriańskim licząca blisko 200 lat, konstrukcja jest jednym z najbardziej znanych miejsc Londynu.
Wizyta w British Museum pozwoli odbyć podróż w czasie do starożytności.
Przejdziesz obok Pałacu Buckingham - oficjalna rezydencja monarchów brytyjskich - jedyny na świecie pałac, który wciąż pełni swoją pierwotną funkcję. Podczas wizyty w tym miejscu zobaczysz oficjalną zmianę warty.
Przechodząc koło Houses of Parliament spotkasz się z wielką polityką i historią monarchii brytyjskiej, a później zrobisz sobie zdjęcie z Big Ben.
Spacerem przejdziesz się na Piccadilly Circus - jedno z najbardziej rozpoznawalnych skrzyżowań na świecie w rozrywkowej i teatralnej dzielnicy West End.
Niedaleko Piccadilly Circus znajduje się - China Town, czyli londyńska kolebka kultury chińskiej.
Wraz z pozostałymi uczestnikami obozu odwiedzicie także słynną dzielnicę artystyczną Camden Town. Nie znajdziecie tu wielkich sieciówek ponieważ Camden znane jest jako centrum mody alternatywnej. Skóra, ćwieki i glany - typowy widok, alternatywna oaza z dala od królewskiego prestiżu i parlamentu. Bardzo często, tutejsze fasady budynków ozdabiają polityczne komentarze, a intensywne barwy składają hołd sztuce Pop Art.
Podczas zwiedzania Londynu zobaszysz także Hyde Park - jeden z kilku królewskich parków w środku zatłoczonego miasta.
Jednym z miejsc sakralnych, które zobaczysz podczas spaceru będzie najważniejsza świątynia anglikańska w Londynie - Westminister Abbey, w której odbywają się wszystkie najważniejsze uroczystości państwowe m.in koronacje królów, czy zawieranie sakramentu małżeństwa przez monarchów.
W centralnej części Londynu znajduje się plac - Trafalgar Square, upamiętniający zwycięstwo brytyjskiej armii pod Trafalgar. Na placu znajdują się pomniki: Jerzego IV, gen. Heveloka oraz gen. Napiera. Cechą charakterystyczną placu jest ustawiona na środku 55 - metrowa kolumna Nelsona. Przechodząc przez Trafalgar Square dojdziecie do National Gallery, galerii sztuki – prezentującej kolekcję brytyjskich impresjonistów i kilkanaście dzieł Vincenta van Gogha.
Będziesz mieli okazję zrobić prawdziwy shopping w domu towarowym Harrods. Znajduje się w nim ok. 330 sklepów zajmujących powierzchnię ok. 20 000 m2.
Covent Garden jest dzielnicą, w której spotykają się artyści, cyrkowcy, muzycy oraz zwykli ludzie. Centralną częścią Covent Garden jest Piazza - liczący sobie ponad 500 lat targ, na którym można kupić świeże owoce, warzywa, kwiaty oraz pamiątki.
Londyński sklep M&M's World - zajmuje 4 piętra na łącznej powierzchni 3200 m2, a jego wybudowanie kosztowało 10 mln funtów! Jest to pierwszy i jak do tej pory jedyny świat M&M's w Europie. Sklep poza słodyczami oferuje naczynia, szkło, pościel i biżuterię, zabawki, ubrania, torby. Wśród wielu atrakcji można zobaczyć m.in. wielką czekoladową ścianę, interaktywne ekrany i drażetkowy żyrandol - SMACZNEGO!
Rejs statkiem po Tamizie do Greenwich - co powiesz na podziwianie Londynu z wody?! Krajobraz po minięciu Tower Bridge zmienia się, a samo Greenwich jest niezwykłe, zielone i ciekawe - południk zero, jedyne w mieście planetarium, kliper herbaciany Cutty Sark, historyczne budynki.
Wizyta w Londynie nie byłaby kompletna gdyby nie przejazd słynnym double decker busem - czyli piętrowy autobus, który jest typowym brytyjskim środkiem komunikacji naziemnej.

a je��li czas i ch��ci pozwol�� proponujemy dodatkowo bezp��atne zwiedzenie dla ch��tnych

- Imperial War Museum - Muzeum zosta��o za��o��one dla upami��tnienia poleg��ych podczas I wojny ��wiatowej. Kolekcja muzeum by��a uzupe��niana podczas II wojny ��wiatowej. Obecnie w muzeum znajduj�� si�� eksponaty ze wszystkich brytyjskich konflikt��w zbrojnych.
- Museum of London Docklands - odwiedzaj��c to miejsce poznasz d��ug�� i nadzwyczaj burzliw�� histori�� wschodniej cz����ci Londynu oraz londy��skiego portu.

a jeśli czas i chęci pozwolą proponujemy dodatkowo bezpłatne zwiedzenie dla chętnych

- Imperial War Museum - Muzeum zostało założone dla upamiętnienia poległych podczas I wojny światowej. Kolekcja muzeum była uzupełniana podczas II wojny światowej. Obecnie w muzeum znajdują się eksponaty ze wszystkich brytyjskich konfliktów zbrojnych.
- Museum of London Docklands - odwiedzając to miejsce poznasz długą i nadzwyczaj burzliwą historię wschodniej części Londynu oraz londyńskiego portu.

transport

1 dzień
wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Niemcy, Benelux, Francję
2 dzień
przeprawa Calais-Dover, przejazd do Londynu ok. godz.12:00, zwiedzanie, zakwaterowanie w godzinach wczesnowieczornych, obiadokolacja, nocleg
3-9dzień
codzienne zajęcia językowe; zwiedzanie Londynu wg programu, wycieczka do Brighton oraz Sea Life Aquarium
10 dzień
śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, rejs statkiem po Tamizie, Greenwich - spacer po mieście południka zero, wyjazd w godz. popołudniowych, przeprawa Calais-Dover, przejazd przez Francję, Benelux
11 dzień
przejazd przez Niemcy, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

transport

1 dzie��
wyjazd wg rozk��adu jazdy, przejazd przez Polsk��, Niemcy, Benelux, Francj��
2 dzie��
przeprawa Calais-Dover, przejazd do Londynu ok. godz.12:00, zwiedzanie, zakwaterowanie w godzinach wczesnowieczornych, obiadokolacja, nocleg
3-9dzie��
codzienne zaj��cia j��zykowe; zwiedzanie Londynu wg programu, wycieczka do Brighton oraz Sea Life Aquarium
10 dzie��
��niadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, rejs statkiem po Tamizie, Greenwich - spacer po mie��cie po��udnika zero, wyjazd w godz. popo��udniowych, przeprawa Calais-Dover, przejazd przez Francj��, Benelux
11 dzie��
przejazd przez Niemcy, przyjazd do Polski wg rozk��adu jazdy

informacje transportowe

Transport odbywa si�� liniami rejsowymi firmy SINDBAD
W tabelach rozk��adu jazdy podajemy godziny odjazd��w autokar��w/poci��g��w. Na miejsce zbi��rki prosimy o przybycie 20 minut wcze��niej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywa�� punktualnie.
[-1] wyjazd/powr��t dzie�� przed dat�� rozpocz��cia/zako��czenia turnusu;
[+1] wyjazd/powr��t dzie�� po dacie rozpocz��cia/zako��czenia turnusu.
Wychodz��c naprzeciw Pa��stwa oczekiwaniom staramy si�� zapewni�� jak najwi��ksz�� ilo���� miast wyjazdowych, w zwi��zku z czym podr���� nie zawsze odbywa si�� najkr��tsz�� tras��, mo��liwe s�� przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana ��rodka transportu na zast��pczy (poci��g, mikrobus, samoch��d osobowy). W zwi��zku z powy��szym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozk��adu po uprzednim powiadomieniu Klient��w. Z miejscowo��ci obj��tych rozk��adem jazdy staramy si�� realizowa�� przejazd uczestnik��w we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwo��ania po����czenia antenowego je��li w danym turnusie nie uzbiera si�� minimalna liczba 6 os��b na przejazd dan�� tras��. W takim przypadku zostan�� Pa��stwo powiadomieni o najbli��szym przystanku z kt��rego b��dzie realizowany wyjazd.
Uczestnicy na zbi��rce musz�� posiada�� wype��nion�� i podpisan�� Kart�� Kwalifikacyjn�� oraz wa��n�� legitymacje szkoln��, a w przypadku imprez zagranicznych obowi��zkowo wa��ny paszport lub dow��d osobisty (mo��e by�� tymczasowy).
W czasie trwania przejazd��w autokar��w uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679. Po tym numerem mog�� Pa��stwo uzyska�� bie����ce informacje o przebiegu jazdy wszystkich naszych grup oraz o ewentualnych op����nieniach.

informacje transportowe

Transport odbywa się liniami rejsowymi firmy SINDBAD
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.
[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu;
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.
Uczestnicy na zbiórce muszą posiadać wypełnioną i podpisaną Kartę Kwalifikacyjną oraz ważną legitymacje szkolną, a w przypadku imprez zagranicznych obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty (może być tymczasowy).
W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679. Po tym numerem mogą Państwo uzyskać bieżące informacje o przebiegu jazdy wszystkich naszych grup oraz o ewentualnych opóźnieniach.

obowi��zkowa kaucja zwrotna ��� 20 gbp. proponowane min. kieszonkowe ��� ok. 50 gbp+posi��ki tranzytowe ok

dla os��b urodzonych w roku 2002 i wcze��niej -> 110 GBP
dla os��b urodzonych w roku 2003 i p����niej -> 100 GBP.
Ka��dy uczestnik powinien zabra�� ze sob�� r��cznik. Cena aktualna przy kursie GBP nieprzekraczaj��cym 5,0 PLN.
Planowana liczna na obozie ok. 40 os��b
Konieczny paszport lub dow��d osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna
Sprawd�� dokumenty obowi��zuj��ce na tym obozie --- DOKUMENTY

obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 gbp. proponowane min. kieszonkowe – ok. 50 gbp+posiłki tranzytowe ok

dla osób urodzonych w roku 2002 i wcześniej -> 110 GBP
dla osób urodzonych w roku 2003 i później -> 100 GBP.
Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą ręcznik. Cena aktualna przy kursie GBP nieprzekraczającym 5,0 PLN.
Planowana liczna na obozie ok. 40 osób
Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna
Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie --- DOKUMENTY

Galeria

comments powered by Disqus
Popularne
MUSZYNA – OBÓZ YOUTUBERÓW 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA ŻEGLARSKI ŚWIAT SMYKA RYN 2020
Ryn
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ LETNI (15 DNI) EXTRA EMOCJE W ENERGYLANDII, TATRALANDII, PRATERZE KORBIELÓW 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA MALI GIGANCI NA KASZUBACH
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ REKREACYJNY AKTYWNE LATO DŹWIRZYNO 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ MAŁYCH OPTYMISTÓW NA KASZUBACH KOLANO 2020
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2020]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ RUUNNMAGEDON JASTRZĘBIA GÓRA 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA SPORTOWA PRZYGODA NOWY DWOREK 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA I OBÓZ LETNI MIĘDZYZDROJE OW STILO PROGRAM LEGOLAND 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ BURSZTYNOWE LATO Z TENISEM SPORT & RELAX DĄBKI 2020
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Z Przyjaciółmi Taniej [16.03-31.05.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.