w naszej ofercie: 14129 imprez, 14049 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obozy i Kolonie Letnie 2019
Obozy z Aerobikiem Akademia Artystyczna Akademia Filmowa Akademia Umiejętności Akademia Urody Obozy Aktywne Obozy Anime i Manga Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Fitness Obozy Gitarowe Obozy Hip-Hop-owe Obozy z Językiem Angielskim Obozy z Językiem Francuskim Obozy z Językiem Hiszpańskim Obozy z Językiem Niemieckim Obozy z Językiem Włoskim Obozy Językowe Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy Koszykarskie Obozy z Kursem na Ratownika Wodnego Obozy Łyżworolkowe Obozy Medyczne Obozy Militarne, Wojskowe, Policyjne Obozy Modelarskie Obozy Motoryzacyjne Obozy z Nauką Pływania Obozy Nurkowe Obozy Objazdowe Obozy Odchudzające Obozy Paintballowe Obozy z Piłką Nożną Obozy Plastyczne Obozy Poszukiwaczy Skarbów Obozy Przygodowe Obozy Przyrodnicze Obozy Quadowe Rejsy Żeglarskie Obozy Rekreacyjne Obozy Rowerowe Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy Rycerskie Obozy Siatkarskie Obozy Skateboardingowe Obozy SPA Obozy Sportowe Obozy Sportów Wodnych Obozy Studenckie Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Sztuk Walk i Samoobrony Obozy Taneczne Obozy Tenisowe Obozy Dziennikarskie Warsztaty Fotograficzne Warsztaty Piosenkarskie Obozy Teatralne Obozy Wędrowne Obozy Windsurfingowe Obozy Wspinaczkowe Obozy z Gwiazdami Obozy z Psem Obozy Zdrowotne Obozy Zorbingowe Obozy Żeglarskie Obozy Aktorskie Obozy Detektywistyczne Obozy Dyskotekowe Obozy Edukacyjne Obozy Imprezowe Obozy z Językiem Rosyjskim Obozy Kabaretowe Obozy Kajakowe Obozy Kulinarne Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Modelingowe Obozy Muzyczne Obozy Surfingowe Szkoła Magii Warsztaty Filmowe Obozy All Inclusive Obozy ASG Obozy Cheerleaderek Obozy Fotograficzne Obozy Gier Planszowych Obozy Grafiki Komputerowej Obozy Wokalne i Piosenkarskie Obozy Kulturoznawcze Obozy z Językiem Japońskim Obozy Kartingowe Obozy Parkour i Freerun Kursy Językowe dla dzieci i młodzieży Obozy Biegowe Obozy Kondycyjne Obozy Modowe i Fashion Obozy Larpowe Obozy z Językiem Polskim Kursy Językowe dla dorosłych Kursy Językowe dla studentów Obozy Gokartowe Obozy Robotyki Obozy z LEGO Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Handmade Obozy Minecraft Obozy MINI 7-dniowe Obozy Rolkowe Obozy z Parkami Rozrywki Obozy z YouTuberami Obozy Graffiti Obozy internetowe Obozy Literackie Obozy Naukowe Obozy Programowania Obozy Weterynaryjne Obozy z Dietą Bezglutenową Obozy z Dietą Bezmleczną Obozy z Dietą Cukrzycową Obozy z Dietą Wegańską Obozy z Dietą Wegetariańską

Kolonia i Obóz Młodzieżowy w Ustroniu Morskim 2019
Wszystko o tej ofercie wie:

KOLONIA I OBÓZ MŁODZIEŻOWY W USTRONIU MORSKIM 2019

aktywny wypoczynek dla dzieci

Wiek: od 9 do 12 lat, od 13 do 17 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja + (FB+)
Ocena oferty:
Kod oferty:
118046002
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

WYŻYWIENIE: podczas pobytu trzy posiłki dziennie + podwieczorek (śniadania i kolacje bufet, obiady serwowane), suchy prowiant na drogę powrotną,
KADRA: kierownik, jeden pedagog na 15 uczestników; ratownik, pielęgniarka, doraźnie opieka lekarska,
TRANSPORT: pociąg - II klasa, rezerwowane, przedziały 8 osobowe,
UBEZPIECZENIE:TUiR AXA S.A. NNW 5000 zł

PROGRAM RAMOWY:
1 dzień - zbiórka na Dworcu PKP w godzinach wieczornych (dokładne miejsca i godziny zbiórek będą podane na 10 dni przed wyjazdem). Wyjazdy z Katowic i miast według trasy pociągu relacji Katowice - Kołobreg. Nocny przejazd pociągiem.
2 dzień - przyjazd do Kołobrzegu, transfer autokarem z dworca PKP do ośrodka, zakwaterowanie. Pierwszy posiłek - śniadanie. Podział na grupy, zajęcia integracyjne. Program pobytu w Ustroniach Morskich (12 pełnych dni pobytu, 11 noclegów) dostosowany do wieku uczestników, nastawiony na wypoczynek bez nudy:
wycieczka do Kołobrzegu - zwiedzanie miasta (promenada, Pomnik Zaślubin z Morzem, Stare Miasto z ratuszem, katedrą i Basztą Prochową, molo, port), rejs statkiem, wycieczka rowerowa do Gąsek - wstęp na latarnię morską, wycieczka międzynarodowym szlakiem pieszym do Sianożęt, wycieczka na lotnisko w Bagiczu, kąpiele w Aquaparku Helios (baseny, zjeżdżalnie, gejzery wodne, kaskady wodne - masażery, ławeczka z hydromasażem),
zabawa w parku linowym - osiem zróżnicowanych tras pod względem trudności,
zabawa na kręgielni,
wieczór z Magiem - spektakl sztuczek magicznych i iluzji,
ognisko z pieczeniem kiełbasek,
oraz:
Neptunalia, olimpiada na wesoło, spartakiada międzykolonijna, gry i zabawy w plenerze (gry terenowe, zajęcia na Orliku), konkursy, zajęcia integracyjne, projekcje filmowe i zajęcia świetlicowe, bal przebierańców, karaoke, dyskoteki.
13 dzień - wykwaterowanie z ośrodka, ostatni posiłek kolacja + pobranie suchego prowiantu na drogę, transfer autokarem do Kołobrzegu na dworzec PKP, nocny przejazd pociągiem.
14 dzień - powrót na Dworzec PKP wg rozkładu.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
06.07-19.07.2019 1529 PLN -

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Wypoczynkowy Węgielek - kompleks trzech budynków położony ok. 40 m od szerokiej, piaszczystej plaży. Pokoje 3-5 os. z łazienką (w tym pokoje studia). Na terenie ośrodka: stołówka, świetlica z TV, sala do tenisa stołowego, rowery turystyczne, duży bezpieczny zielony teren z placem zabaw, ławeczkami i boiskami sportowymi. Na terenie całego ośrodka Wi-Fi. W sąsiedztwie znajduje się kompleks boisk Orlik, sklep Biedronka oraz Centrum Sportu i Rekreacji Helios, w skład którego wchodzą: kryta pływalnia, basen szkoleniowy, kąpielisko otwarte, cztery zjeżdżalnie - rurowe, kręgielnia, korty, siłownia, boiska sportowe.

USTRONIE MORSKIE - znana i lubiana miejscowość wypoczynkowa położona na Pomorzu Zachodnim, 13 km na wschód od Kołobrzegu. Piękna piaszczysta plaża, molo, wspaniały nadmorski klimat pozbawiony wpływu przemysłu, malowniczy klif, Centrum Sportu i Rekreacji Helios to atuty tego pięknego miejsca. Specyficzną cechą bioklimatu Ustronia Morskiego jest występujący w powietrzu aerozol morski, który jest naturalnym inhalatorem - działającym szczególnie korzystnie w schorzeniach dróg oddechowych.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja + (FB+)

Podczas pobytu trzy posiłki dziennie + podwieczorek (śniadania i kolacje bufet, obiady serwowane), suchy prowiant na drogę powrotną.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Pociąg

Miejscowość Godzina odjazdu Miejsce zbiórki Cena
Katowice do potwiedzenia Dworzec PKP Dopłata 0 PLN

Własny

Cena zawiera

WYŻYWIENIE: podczas pobytu trzy posiłki dziennie + podwieczorek (śniadania i kolacje bufet, obiady serwowane), suchy prowiant na drogę powrotną.
KADRA: kierownik, jeden pedagog na 15 uczestników; ratownik, pielęgniarka, doraźnie opieka lekarska,
TRANSPORT: pociąg - II klasa, rezerwowane, przedziały 8 osobowe
UBEZPIECZENIE: TUiR AXA S.A. - NNW 5000 zł

Cena nie zawiera

 • świadczeń nie zawartych w ofercie
 • programów fakultatywnych

Informacje dodatkowe

 • proponujemy zabrać z sobą ok. 100 zł kieszonkowego na własne potrzeby - pieniądze można zdeponować u wychowawców
 • warunkiem wyjazdu jest zabranie aktualnej legitymacji szkolnej oraz wypełnienie karty kolonijno - obozowej z nr PESEL
 • ponadto odpowiedniej odzieży i obuwia (na pogodę i niepogodę), tenisówek do tańca; kostiumu kąpielowego, klapek, 2 ręczników, nakrycia głowy, kremu z filtrem do opalania, przyborów higienicznych
 • bagaż prosimy zapakować do miękkich toreb - wykluczone twarde walizy. Ilość bagażu ograniczona! (bagaż podręczny i jedna torba, które dziecko będzie w stanie same przenieść). Duże, twarde walizy zajmują przestrzeń w pociągu i w pokojach.
 • prosimy o zaopatrzenie uczestników w podstawowe leki (przeziębienie, ból gardła, uczulenia, środki na oparzenia słoneczne)
 • z miejscowości oznaczonych * wyjazd dzień później, powrót dzień wcześniej
 • adres i numer telefonu do ośrodka rozdawane będą na zbiórce w dniu wyjazdu
 • podane miejsca zbiórek i wyjazdów zależeć będą od ilości chętnych oraz sprzedaży na poszczególnych turnusach, podane zostaną na stronie na 72 h przed wyjazdem. Prosimy o kontakt z biurem, celem potwierdzenia dokładnego miejsca i godziny na 2 dni przed wyjazdem

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.