w naszej ofercie: 15561 imprez, 8997 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obozy i Kolonie Letnie 2019
Obozy z Aerobikiem Akademia Artystyczna Akademia Filmowa Akademia Umiejętności Akademia Urody Obozy Aktywne Obozy Anime i Manga Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Fitness Obozy Gitarowe Obozy Hip-Hop-owe Obozy z Językiem Angielskim Obozy z Językiem Francuskim Obozy z Językiem Hiszpańskim Obozy z Językiem Niemieckim Obozy z Językiem Włoskim Obozy Językowe Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy Koszykarskie Obozy z Kursem na Ratownika Wodnego Obozy Łyżworolkowe Obozy Medyczne Obozy Militarne, Wojskowe, Policyjne Obozy Modelarskie Obozy Motoryzacyjne Obozy z Nauką Pływania Obozy Nurkowe Obozy Objazdowe Obozy Odchudzające Obozy Paintballowe Obozy z Piłką Nożną Obozy Plastyczne Obozy Poszukiwaczy Skarbów Obozy Przygodowe Obozy Przyrodnicze Obozy Quadowe Rejsy Żeglarskie Obozy Rekreacyjne Obozy Rowerowe Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy Rycerskie Obozy Siatkarskie Obozy Skateboardingowe Obozy SPA Obozy Sportowe Obozy Sportów Wodnych Obozy Studenckie Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Sztuk Walk i Samoobrony Obozy Taneczne Obozy Tenisowe Obozy Dziennikarskie Warsztaty Fotograficzne Warsztaty Piosenkarskie Obozy Teatralne Obozy Wędrowne Obozy Windsurfingowe Obozy Wspinaczkowe Obozy z Gwiazdami Obozy z Psem Obozy Zdrowotne Obozy Zorbingowe Obozy Żeglarskie Obozy Aktorskie Obozy Detektywistyczne Obozy Dyskotekowe Obozy Edukacyjne Obozy Imprezowe Obozy z Językiem Rosyjskim Obozy Kabaretowe Obozy Kajakowe Obozy Kulinarne Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Modelingowe Obozy Muzyczne Obozy Surfingowe Szkoła Magii Warsztaty Filmowe Obozy All Inclusive Obozy ASG Obozy Cheerleaderek Obozy Fotograficzne Obozy Gier Planszowych Obozy Grafiki Komputerowej Obozy Wokalne i Piosenkarskie Obozy Kulturoznawcze Obozy z Językiem Japońskim Obozy Kartingowe Obozy Parkour i Freerun Kursy Językowe dla dzieci i młodzieży Obozy Kondycyjne Obozy Modowe i Fashion Obozy Larpowe Obozy z Językiem Polskim Kursy Językowe dla dorosłych Kursy Językowe dla studentów Obozy Gokartowe Obozy Robotyki Obozy z LEGO Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Handmade Obozy Minecraft Obozy MINI 7-dniowe Obozy Rolkowe Obozy z Parkami Rozrywki Obozy z YouTuberami Obozy Graffiti Obozy internetowe Obozy Naukowe Obozy Programowania Obozy Weterynaryjne Obozy z Dietą Bezglutenową Obozy z Dietą Bezmleczną Obozy z Dietą Cukrzycową Obozy z Dietą Wegańską Obozy z Dietą Wegetariańską

Zacne Zakopane
Wszystko o tej ofercie wie:

ZACNE ZAKOPANE

Na bogato w stolicy Tatr

Wiek: od 9 do 14 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja + (FB+)
Ocena oferty:
Kod oferty:
118045951
oferta w pdf
ZACNE ZAKOPANE
NA BOGATO W STOLICY TATR – CZYLI BOGATY PROGRAM WYCIECZEK I WARSZTATÓW


Zakopane stolica polskich Tatr przyciąga przede wszystkim miłośników wypoczynku w górach. Tatrzańskie szlaki zadowolą zarówno niedzielnych spacerowiczów, jak i prawdziwych turystów wysokogórskich. Zakopane to miasteczko, gdzie każdy turysta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dzięki zabytkowym budynkom i imprezom kulturalnym można poznać historie miasta, obyczaje góralskie i gwarę. Liczne restauracje i karczmy regionalne umożliwiają spróbowanie góralskich specjałów.

RAMOWY PROGRAM:
1 dzień - wyjazd autokarem z poszczególnych miast wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka pierwszy posiłek - obiad. Zapoznanie z ośrodkiem i okolicą, nocleg.
2 – 10 dzień – bogaty i aktywny program pobytu dostosowany do wieku uczestników:
 • Wycieczka do Zakopanego zwiedzanie z przewodnikiem
 • Wycieczka autokarowa do Doliny Kościeliskiej - spacer z przewodnikiem jedną z najpiękniejszych dolin Tatrzańskich. Rozpoczniemy w Kirach, idąc dnem doliny zobaczymy wiele ciekawych jaskiń np. Mylna, Mroźna, Raptawicka, Miętusia. Po wędrówce odpoczniemy w schronisku na Ornaku aby w drodze powrotnej do Kir odkrywać nowe uroki Doliny Kościeliskiej.
 • Wycieczka autokarowa do Aquaparku TATRALANDIA (wymagany paszport lub dowód osobisty) - ogromny całoroczny kompleks wodny na terenie Słowacji. W sezonie letnim w 14 basenach z krystalicznie czystą wodą morską i termalną, dzięki 28 rurom i zjeżdżalniom na pewno nie będziecie się tu nudzić.
 • Wycieczka autokarowa na Słowację (wymagany paszport lub dowód osobisty) - ścieżka w koronach drzew - drewniany chodnik o długości 603 m zawieszony wysoko wśród drzew, ciekawe przystanki edukacyjne, 32-metrowa wieża widokowa (dodatkowe 631 m chodnika), a przede wszystkim wspaniałe panoramy Tatr, Gorców, Magury Spiskiej, Pienin i Beskidu Sądeckiego.
 • Warsztaty sztuki regionalnej - uczestnicy własnoręcznie wykonują regionalne metalowe pamiątki, stające się ich własnością. Podczas zajęć pracują nad miedzianymi różami, metalowymi świecznikami, drucianymi zagadkami na inteligencje.
 • Warsztaty wszystko o ratownictwie i zasadach bezpieczeństwa w górach - wszystko w oparciu o autentyczne historie i zdjęcia z wypraw ratunkowych
 • Wizyta w bacówce - pokaz wyrobu oscypków
 • Zwiedzanie Muzeum Jana Kasprowicza - eksponowane są w nim pamiątki po poecie i jego rodzinie: meble, obrazy, książki, fotografie.
 • …a także gry, turnieje, konkursy, rozgrywki sportowe, zabawy integracyjne, dyskoteki, ognisko,
11 dzień – po śniadaniu pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną, wyjazd z ośrodka ok. 10.00. Powrót do poszczególnych miast wg rozkładu jazdy.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy

Ośrodek Wypoczynkowy "U Kasi" znajduje się we wschodniej części Zakopanego, (dzielnica Olcza), skąd do centrum miasta jest ok. 4 km. Pokoje 3, 4 os. z łazienką. Na terenie ośrodka: winda (uruchamiana na czas zakwaterowania i wykwaterowania), stołówka, sala dyskotekowa, boisko, tenis stołowy, miejsce na grill/ognisko. Świetne miejsce wypadowe do pieszych wędrówek.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja + (FB+)

podczas pobytu trzy posiłki dziennie, suchy prowiant na drogę powrotną

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Godzina odjazdu Miejsce zbiórki Cena
Katowice do potwierdzenia do potwierdzenia Dopłata 0 PLN
Kraków do potwierdzenia do potwierdzenia Dopłata 0 PLN
Chrzanów do potwierdzenia do potwierdzenia Dopłata 0 PLN
Myślenice do potwierdzenia do potwierdzenia Dopłata 0 PLN

Własny

Cena zawiera

 • zakwaterowanie (10 noclegów),
 • wyżywienie (trzy posiłki dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną),
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek lub grill,
 • transport autokarem,
 • realizację programu,
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
 • opiekę wykwalifikowanej kadry: kierownik, 1 wychowawca na 15 uczestników, doraźnie opieka lekarska,
 • ubezpieczenie NNW TUiR AXA S.A. – NNW 5000/2500 zł.

Cena nie zawiera

 • świadczeń nie zawartych w ofercie

Informacje dodatkowe

WAŻNE INFORMACJE:

 • proponujemy zabrać ze sobą ok. 150 zł kieszonkowego na własne potrzeby – pieniądze można zdeponować u wychowawców,
 • warunkiem wyjazdu jest zabranie aktualnej legitymacji szkolnej, dowodu osobistego lub paszportu oraz wypełnienie karty kolonijnej z numerem PESEL,
 • w bagażu powinny znaleźć się: odpowiednia odzież i obuwie (na pogodę i niepogodę), buty do wędrówek górskich, kostium kąpielowy, klapki, 2 ręczniki, nakrycie głowy, krem z filtrem do opalania, przybory higieniczne,
 • bagaż prosimy zapakować do miękkich toreb – wykluczone twarde walizy. Ilość bagażu ograniczona! (bagaż podręczny i jedna torba, które dziecko będzie w stanie samo przenieść). Duże, twarde walizy zajmują przestrzeń w luku bagażowym autokaru i w pokojach,
 • adres i numer telefonu do ośrodka rozdawane będą na zbiórce w dniu wyjazdu,
 • miejsca zbiórek i wyjazdów zależeć będą od liczby chętnych oraz sprzedaży na poszczególnych turnusach i podane zostaną na stronie www.turystyka.edu.pl 3 dni przed wyjazdem,
 • zbiórka uczestników na 30 minut przed podaną godziną odjazdu,
 • prosimy o kontakt z biurem, celem potwierdzenia dokładnego miejsca i godziny wyjazdu,
comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.