w naszej ofercie: 14005 imprez, 11662 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obozy i Kolonie Letnie 2020/2021
Obozy z Aerobikiem Obozy Artystyczne Akademia Filmowa Akademia Umiejętności Obozy Wdzięku, Urody, Wizażu Obozy Aktywne Obozy Anime i Manga Obozy DJ-jskie Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Fitness Obozy Gitarowe Obozy Hip-Hop-owe Obozy z Językiem Angielskim Obozy z Językiem Francuskim Obozy z Językiem Hiszpańskim Obozy z Językiem Niemieckim Obozy z Językiem Włoskim Obozy Językowe Obozy Kitesurfingowe Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy Koszykarskie Obozy z Kursem na Ratownika Wodnego Obozy Medyczne Obozy Militarne, Wojskowe, Policyjne Obozy Modelarskie Obozy Motoryzacyjne Obozy z Nauką Pływania Obozy Nurkowe Obozy Objazdowe Obozy Odchudzające Obozy Paintballowe Obozy z Piłką Nożną Obozy z Piłką Ręczną Obozy Plastyczne Obozy Poszukiwaczy Skarbów Obozy Przygodowe Obozy Przyrodnicze Obozy Quadowe Rejsy Żeglarskie Obozy Rekreacyjne Obozy Rowerowe Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy Rycerskie Obozy Siatkarskie Obozy SPA Obozy Sportowe Obozy Sportów Wodnych Obozy Studenckie Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Sztuk Walk i Samoobrony Obozy Taneczne Obozy Tenisowe Obozy Dziennikarskie Warsztaty Fotograficzne Warsztaty Piosenkarskie Obozy Teatralne Obozy Wędkarskie Obozy Wędrowne Obozy Windsurfingowe Obozy Wspinaczkowe Obozy z Gwiazdami Obozy z Psem Obozy Zdrowotne Obozy Żeglarskie Obozy Aktorskie Obozy Detektywistyczne Obozy Dyskotekowe Obozy Edukacyjne Obozy Imprezowe Obozy Kabaretowe Obozy Kajakowe Obozy Kulinarne Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Modelingowe Obozy Muzyczne Obozy Surfingowe Szkoła Magii Obozy Filmowe, Reżyserskie Obozy All Inclusive Obozy ASG Obozy Cheerleaderek Obozy Fotograficzne Obozy Gier Planszowych Obozy Grafiki Komputerowej Obozy Wokalne i Piosenkarskie Obozy Kulturoznawcze Obozy Trekkingowe Obozy z Językiem Japońskim Wczasy dla Rodziców z dziećmi Obozy Kartingowe Obozy Lotnicze Obozy Parkour i Freerun Kursy Językowe dla dzieci i młodzieży Obozy Archeologiczne Obozy Biegowe Obozy Kondycyjne Obozy Modowe i Fashion Obozy Larpowe Obozy z Językiem Polskim Półkolonie Półkolonie Letnie Półkolonie Sportowe Kursy Językowe dla dorosłych Obozy Gokartowe Obozy Nerfowe Obozy Robotyki Obozy z LEGO Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Handmade Obozy Minecraft Obozy MINI 7-dniowe Obozy Rolkowe Obozy Wegetariańskie Obozy z Parkami Rozrywki Obozy z YouTuberami Obozy Graffiti Obozy Hulajnogowe Obozy Literackie Obozy Naukowe Obozy Programowania Obozy Weterynaryjne Obozy z Dietą Bezglutenową Obozy z Dietą Bezmleczną Obozy z Dietą Cukrzycową Obozy z Dietą Wegańską Obozy z Dietą Wegetariańską Obozy Crossfit Obozy Deskorolkowe Obozy e-sportowe Obozy Eko Obozy Fortnite Obozy Krav Maga Obozy Majsterkowania Obozy Motywacyjne Obozy Pokemon Obozy Psychologiczne Obozy Social Media, Youtube, Tik-Tok Obozy z Kartą Dużej Rodziny Obozy za 100 zł zaliczki Półkolonie Edukacyjne Półkolonie Rekreacyjne Obozy Geologiczne
KOLONIA I OBÓZ LETNI MIĘDZYZDROJE OW STILO PROGRAM LEGOLAND 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ RUUNNMAGEDON JASTRZĘBIA GÓRA 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ LETNI (15 DNI) EXTRA EMOCJE W ENERGYLANDII, TATRALANDII, PRATERZE KORBIELÓW 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ BURSZTYNOWE LATO Z TENISEM SPORT & RELAX DĄBKI 2020
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Z Przyjaciółmi Taniej [16.03-31.05.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ Z J. ANGIELSKIM MIĘDZYWODZIE 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]

Obóz Młodzieżowy w Bułgarii Hell Yeah Samolot
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII HELL YEAH SAMOLOT

Obozy Młodzieżowe w Bułgarii, Lato 2018, Obozy 2018 w Bułgarii, Obóz do Bułgarii samolotem, All Inclusive light

Wiek: od 13 do 17 lat
Wyżywienie: All Inclusive (AL)
Ocena oferty:
Kod oferty:
117793080
oferta w pdf
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII
Obozy Młodzieżowe w Bułgarii, Lato 2018, Obozy 2018 w Bułgarii, Obóz do Bułgarii samolotem, All Inclusive light
Hell Yeah - podejmij wyzwanie
Wszyscy uczestnicy obozu pierwszego dnia zostają podzieleni na grupy ze względu na kategorię wiekową:
- młodsi uczestnicy
- starsi uczestnicy. 
Taki podział umożliwia naszej Kadrze Opiekunów dostosowanie atrakcji, zabaw do wieku oraz preferencji uczestników podczas obozu młodzieżowego. 
Złote Piaski
Poczuj się jak na Florydzie! Jachty, kasyna, park wodny, około 240 hoteli, willi, restauracji! Gotowy? Hell Yeah! Zabaluj z nami w najcieplejszym i najbardziej popularnym ośrodku. Złote Piaski to najcieplejszy z słynnych Bułgarskich kurortów! Hell Yeah to nie tylko hasło, średnia temperatura wody w Złotych Piaskach to aż 27*C #letsdonothingtogether! Rozrywki takie jak banan, windsurfing, Jeep Safari to zdecydowany atut tego miejsca!
Organizator gwarantuje dla każdego uczestnika obozu w Bułgarii MEGA ATRAKCJĘ - tętniące adrenaliną jeep safari! JEEP SAFARI to solidna dawka wrażeń połączona z możliwością podziwiania najpiękniejszych nadmorskich krajobrazów.
Program ramowy
Dzień 1 
Wylot z Katowic. Istnieje dodatkowa opcja bezpośredniego dojazdu na lotnisko w Katowicach realizowanego naszą flotą BP na trasach: Poznań - Kościan - Leszno - Wrocław - Rogów Opolski - Gliwice - Katowice oraz Warszawa - Łódź - Piotrków Tryb. - Radomsko - Częstochowa - Katowice. W trakcie przejazdu autokarowego uczestnicy będą pod opieką wykwalifikowanej kadry opiekunów. Przylot do lotniska w Warnie. Przejazd do Złotych Piasków. Zakwaterowanie. 
Dzień 2 - 10/11
Leżing, plażing, smażing... i PARTY!
Dzień 10/11
Wylot do Polski (Katowice). Istnieje dodatkowa opcja bezpośredniego powrotu naszą flotą BP do następujących miast: Katowice - Gliwice - Rogów Opolski - Wrocław - Leszno - Kościan - Poznań oraz Katowice - Częstochowa - Radomsko - Piotrków Tryb. - Łódź - Warszawa. 
Informacje dodatkowe
- Legitymacja nie wystarczy- obowiązkowo musisz zabrać ze sobą ważny dowód osobisty lub paszport, a jeśli chcesz jechać do Stambułu to no way bez paszportu.
- Pamiętaj, żeby zabrać Kartę Uczestnika Obozu, podpisany Regulamin oraz kartę EKUZ
Wycieczki fakultatywne
- Jeep Safari 45 € /os.
Jeep Safari to przygoda która łączy w sobie dreszczyk emocji, adrenaliny oraz widok malowniczych krajobrazów. Startujemy w okolicach miasta Mładeżka gdzie zwiedzimy park przyrodniczy gór Strandża. Czeka nas tam wędrówka po lesie, przejście przez malowniczą rzekę Mładzieżka i wspinaczka do jaskini Learnika, która słynie z podziemnego jeziora. Dalsza część przygody to spacer po wiosce Braszlian uznanej jako muzeum architektoniczno-historyczne, zjemy tu obiad w domu wiejskim oraz zdegustujemy miejscowy miód. Zwiedzimy również autentyczny dom Strandżanski, zbudowany aż 300 lat temu. Na ostudzenie emocji proponujemy kąpiel w rzece Weleka nad malowniczym wodospadem, koło którego nie da się przejść obojętnie. Na koniec dnia czas umili nam pokaz folklorystyczny w wykonaniu mieszkanek wsi, które w kolorowych Strandżanskich strojach ludowych zatańczą i zaśpiewa prezentując stare regionalne zwyczaje.
- Zamek Ravadinovo 26 € /os
Wyjazd wcześnie rano i zwiedzanie pięknego zamku w Ravadinovo i pięknej okolicznej scenerii. Na terenie zamku przewidziany jest czas wolny, później również w Burgas, aby zobaczyć uroku miejscowości. W cenie polskojezyczny przewodnik i wejsciowka do zamku.
- REJS JACHTEM 18 € /os
Rejs z portu w Nessebarze, opływamy Nessebar i Słoneczny Brzeg. W cenę wliczony jest transport autokarem z hotelu, 2 godziny rejsu, orzeźwiający napój, lody, gry, zabawy i animacje na statku.
- Sozopol i Ropotamo 33 € /os.
Na początek proponujemy zwiedzanie niesamowitego klasztoru św. Jerzego w Pomorie. Później udamy się do miasta Sozopol, które jest znanym kurortem oraz miejscem, gdzie odbywa się festiwal filmowy nazwany Apollonią, jedną ze starożytnych nazw Sozopolu. Tam zwiedzimy starą część miasta oraz  w czasie wolnym będzie można zrobić wiele niesamowitych zdjęć tego pięknego i niesamowitego miasta. Na półmetku wycieczki proponujemy romantyczny rejs łodzią do ujścia rzeki i z powrotem, który na pewno pozwoli na chwilę nostalgii oraz zapomnienia. Koniec dnia spędzimy w mieście Burgas, które obecnie jest ważnym ośrodkiem kulturalnym, turystycznym, przemysłowym oraz portem rybackim. Nie zapominajmy też, iż Adam Mickiewicz spędził w tym mieście kilka miesięcy u schyłku swego życia co zostało zaakcentowane jego pomnikiem postawionym w parku w centrum miasta.
- STAMBUL - 1 DZIEN 65 € /os.
Dzień rozpocznie się przyjazdem do Stambułu gdzie posilimy się przepysznym śniadaniem aby nabrać energii przed rozpoczęciem dnia pełnego wrażeń. Jadąc autokarem zobaczymy europejską część miasta, zwiedzanie Błękitnego Meczetu oraz Hipodromu. Do azjatyckiej części miasta przejedziemy przez  Most Bosforski, który w chwili otwarcia był czwartym co do rozpiętości przęsła mostem wiszącym świata. Po obfitym obiedzie przewidziane jest fakultatywnie, rejs statkiem turystycznym po Bosforze, zwiedzanie „St. Sophia” oraz pałacu „Topkapi Sarayi”, znajdującego się w centrum Stanbułu, który był rezydencją sułtanów przez ponad 380 lat.
- REJS JACHTEM PODCZAS ZACHODU SLONCA 25 € /os.
Tą opcję wycieczki proponujemy dla par, które chcą spędzić niesamowity romantyczny wieczór płynąc jachtem po zatoce Słonecznego Brzegu. Całość rejsu na pewno umili Państwu przepiękna nocna panorama, kieliszek szampana oraz liczne przekąski.
- Nessebar 14 € /os
Nessebar to najstarsze miasto Bułgarii i jedno z najstarszych osiedli Europy. Ze względu na swój urok, romantyczny charakter, a także bogatą historię, często nazywany jest „Perłą Bułgarii”. Ponadto od 1983 roku zabytki kultury w mieście zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Starsza część miasta położona na półwyspie słynie z brukowanych uliczek i drewniano-kamiennych domostw. Podczas spaceru możemy podziwiać zabytkowe kilkunastowieczne budowle. Nessebar przyciąga turystów szeroką gamą rozrywek, zabytków oraz atrakcji, a także pięknymi plażami ciągnącymi się wzdłuż miasta.

OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII
Obozy Młodzieżowe w Bułgarii, Lato 2018, Obozy 2018 w Bułgarii, Obóz do Bułgarii samolotem, All Inclusive light


Hell Yeah - podejmij wyzwanie
Wszyscy uczestnicy obozu pierwszego dnia zostają podzieleni na grupy ze względu na kategorię wiekową:
- młodsi uczestnicy
- starsi uczestnicy. 
Taki podział umożliwia naszej Kadrze Opiekunów dostosowanie atrakcji, zabaw do wieku oraz preferencji uczestników podczas obozu młodzieżowego. 

Złote Piaski
Poczuj się jak na Florydzie! Jachty, kasyna, park wodny, około 240 hoteli, willi, restauracji! Gotowy? Hell Yeah! Zabaluj z nami w najcieplejszym i najbardziej popularnym ośrodku. Złote Piaski to najcieplejszy z słynnych Bułgarskich kurortów! Hell Yeah to nie tylko hasło, średnia temperatura wody w Złotych Piaskach to aż 27*C #letsdonothingtogether! Rozrywki takie jak banan, windsurfing, Jeep Safari to zdecydowany atut tego miejsca!

Organizator gwarantuje dla każdego uczestnika obozu w Bułgarii MEGA ATRAKCJĘ - tętniące adrenaliną jeep safari! JEEP SAFARI to solidna dawka wrażeń połączona z możliwością podziwiania najpiękniejszych nadmorskich krajobrazów.

Program ramowy

Dzień 1 

Wylot z Katowic. Istnieje dodatkowa opcja bezpośredniego dojazdu na lotnisko w Katowicach realizowanego naszą flotą na trasach: Poznań - Kościan - Leszno - Wrocław - Rogów Opolski - Gliwice - Katowice oraz Warszawa - Łódź - Piotrków Tryb. - Radomsko - Częstochowa - Katowice. W trakcie przejazdu autokarowego uczestnicy będą pod opieką wykwalifikowanej kadry opiekunów. Przylot do lotniska w Warnie. Przejazd do Złotych Piasków. Zakwaterowanie. 

Dzień 2 - 10/11
Leżing, plażing, smażing... i PARTY!

Dzień 10/11
Wylot do Polski (Katowice). Istnieje dodatkowa opcja bezpośredniego powrotu naszą flotą do następujących miast: Katowice - Gliwice - Rogów Opolski - Wrocław - Leszno - Kościan - Poznań oraz Katowice - Częstochowa - Radomsko - Piotrków Tryb. - Łódź - Warszawa. 

Informacje dodatkowe
- Legitymacja nie wystarczy- obowiązkowo musisz zabrać ze sobą ważny dowód osobisty lub paszport, a jeśli chcesz jechać do Stambułu to no way bez paszportu.
- Pamiętaj, żeby zabrać Kartę Uczestnika Obozu, podpisany Regulamin oraz kartę EKUZ

Wycieczki fakultatywne

- Jeep Safari 45 € /os.
Jeep Safari to przygoda która łączy w sobie dreszczyk emocji, adrenaliny oraz widok malowniczych krajobrazów. Startujemy w okolicach miasta Mładeżka gdzie zwiedzimy park przyrodniczy gór Strandża. Czeka nas tam wędrówka po lesie, przejście przez malowniczą rzekę Mładzieżka i wspinaczka do jaskini Learnika, która słynie z podziemnego jeziora. Dalsza część przygody to spacer po wiosce Braszlian uznanej jako muzeum architektoniczno-historyczne, zjemy tu obiad w domu wiejskim oraz zdegustujemy miejscowy miód. Zwiedzimy również autentyczny dom Strandżanski, zbudowany aż 300 lat temu. Na ostudzenie emocji proponujemy kąpiel w rzece Weleka nad malowniczym wodospadem, koło którego nie da się przejść obojętnie. Na koniec dnia czas umili nam pokaz folklorystyczny w wykonaniu mieszkanek wsi, które w kolorowych Strandżanskich strojach ludowych zatańczą i zaśpiewa prezentując stare regionalne zwyczaje.

- Zamek Ravadinovo 26 € /os
Wyjazd wcześnie rano i zwiedzanie pięknego zamku w Ravadinovo i pięknej okolicznej scenerii. Na terenie zamku przewidziany jest czas wolny, później również w Burgas, aby zobaczyć uroku miejscowości. W cenie polskojezyczny przewodnik i wejsciowka do zamku.

- REJS JACHTEM 18 € /os
Rejs z portu w Nessebarze, opływamy Nessebar i Słoneczny Brzeg. W cenę wliczony jest transport autokarem z hotelu, 2 godziny rejsu, orzeźwiający napój, lody, gry, zabawy i animacje na statku.

- Sozopol i Ropotamo 33 € /os.
Na początek proponujemy zwiedzanie niesamowitego klasztoru św. Jerzego w Pomorie. Później udamy się do miasta Sozopol, które jest znanym kurortem oraz miejscem, gdzie odbywa się festiwal filmowy nazwany Apollonią, jedną ze starożytnych nazw Sozopolu. Tam zwiedzimy starą część miasta oraz  w czasie wolnym będzie można zrobić wiele niesamowitych zdjęć tego pięknego i niesamowitego miasta. Na półmetku wycieczki proponujemy romantyczny rejs łodzią do ujścia rzeki i z powrotem, który na pewno pozwoli na chwilę nostalgii oraz zapomnienia. Koniec dnia spędzimy w mieście Burgas, które obecnie jest ważnym ośrodkiem kulturalnym, turystycznym, przemysłowym oraz portem rybackim. Nie zapominajmy też, iż Adam Mickiewicz spędził w tym mieście kilka miesięcy u schyłku swego życia co zostało zaakcentowane jego pomnikiem postawionym w parku w centrum miasta.

- STAMBUL - 1 DZIEN 65 € /os.
Dzień rozpocznie się przyjazdem do Stambułu gdzie posilimy się przepysznym śniadaniem aby nabrać energii przed rozpoczęciem dnia pełnego wrażeń. Jadąc autokarem zobaczymy europejską część miasta, zwiedzanie Błękitnego Meczetu oraz Hipodromu. Do azjatyckiej części miasta przejedziemy przez  Most Bosforski, który w chwili otwarcia był czwartym co do rozpiętości przęsła mostem wiszącym świata. Po obfitym obiedzie przewidziane jest fakultatywnie, rejs statkiem turystycznym po Bosforze, zwiedzanie „St. Sophia” oraz pałacu „Topkapi Sarayi”, znajdującego się w centrum Stanbułu, który był rezydencją sułtanów przez ponad 380 lat.

- REJS JACHTEM PODCZAS ZACHODU SLONCA 25 € /os.
Tą opcję wycieczki proponujemy dla par, które chcą spędzić niesamowity romantyczny wieczór płynąc jachtem po zatoce Słonecznego Brzegu. Całość rejsu na pewno umili Państwu przepiękna nocna panorama, kieliszek szampana oraz liczne przekąski.

- Nessebar 14 € /os
Nessebar to najstarsze miasto Bułgarii i jedno z najstarszych osiedli Europy. Ze względu na swój urok, romantyczny charakter, a także bogatą historię, często nazywany jest „Perłą Bułgarii”. Ponadto od 1983 roku zabytki kultury w mieście zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Starsza część miasta położona na półwyspie słynie z brukowanych uliczek i drewniano-kamiennych domostw. Podczas spaceru możemy podziwiać zabytkowe kilkunastowieczne budowle. Nessebar przyciąga turystów szeroką gamą rozrywek, zabytków oraz atrakcji, a także pięknymi plażami ciągnącymi się wzdłuż miasta.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - opłata obowiązkowa : Dopłata 15 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 3,5% od sumy
ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych KL 20000 euro, NNW 10000 zł, bagaż (500 zł utrata) : Dopłata 160 PLN

Zakwaterowanie

Hotel HELIOS star star star star

Witaj w Hotelu Helios #4stars! Obiekt położony zaledwie 400 metrów od piaszczystej plaży złotych #wszystkozlotecosieswieci. Do plaży można dojść pieszo, albo dowiezie Was specjalna kolejka, którą Hotel ma na wyłączności. Obiekt dzieli swoje udogodnienia z Doubletree by Hilton #sztoos! Hotel posiada dwa baseny otwarte – zjeżdżalnie – i jeden kryty. Jedziesz na obóz? Hell Yeah!  #melo #yolo #Oskary2018! Take it easy in Golden Sands!
Zakwaterowanie uczestników w pokojach 3-osobowych z klimatyzacją. Każdy pokój ma balkon, lodówkę a także własną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów.
Hotel zapewnia salę na animacje i warsztaty. Hotel Helios ma największe centrum SPA w Złotych Piaskach, ponad 30 różnych wariantów relaxu!
Dostępne opcje zakwaterowania
Pokoje 3 osobowe.
Osoby wybierając się pojedynczo, mogą zostać zakwaterowane z jedną lub kilkoma osobami tej samej płci.
Witaj w Hotelu Helios #4stars! Obiekt położony zaledwie 400 metrów od piaszczystej plaży złotych. Do plaży można dojść pieszo, albo dowiezie Was specjalna kolejka, którą Hotel ma na wyłączności. Obiekt dzieli swoje udogodnienia z Doubletree by Hilton #sztoos! Hotel posiada dwa baseny otwarte – zjeżdżalnie – i jeden kryty. Jedziesz na obóz? Hell Yeah! Take it easy in Golden Sands!

Zakwaterowanie uczestników w pokojach 3-osobowych z klimatyzacją. Każdy pokój ma balkon, lodówkę a także własną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów.

Hotel zapewnia salę na animacje i warsztaty. Hotel Helios ma największe centrum SPA w Złotych Piaskach, ponad 30 różnych wariantów relaxu!

Dostępne opcje zakwaterowania
Pokoje 3 osobowe.
Osoby wybierając się pojedynczo, mogą zostać zakwaterowane z jedną lub kilkoma osobami tej samej płci.

Wyżywienie

All Inclusive (AL)
Wyżywienie All Inclusive light: 4 posiłki dziennie, wszystkie w formie bufetu. 
Śniadania od 7:00 do 10:00
Lunch od 12:30 do 14:30
Przekąski od 15:30 do 17:00
Obiadokolacja od 18:00 do 21:00
Napoje od 10:00 do 22:00

Wyżywienie All Inclusive light: 4 posiłki dziennie, wszystkie w formie bufetu. 

Śniadania od 7:00 do 10:00
Lunch od 12:30 do 14:30
Przekąski od 15:30 do 17:00
Obiadokolacja od 18:00 do 21:00
Napoje od 10:00 do 22:00

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

 

Wylot z Katowic. Wszystkie połączenia antenowe realizowane są flotą Biura Podróży na trasach:
Poznań - Kościan - Leszno - Wrocław - Rogów Opolski - Gliwice - Katowice
Warszawa - Łódź - Piotrków Tryb. - Radomsko - Częstochowa - Katowice
Dodatkowa opłata za połączenie antenowe z w/w miast wynosi100 zł/os.

Wylot z Katowic. Wszystkie połączenia antenowe realizowane są flotą Biura Podróży na trasach:

Poznań - Kościan - Leszno - Wrocław - Rogów Opolski - Gliwice - Katowice

Warszawa - Łódź - Piotrków Tryb. - Radomsko - Częstochowa - Katowice

Dodatkowa opłata za połączenie antenowe z w/w miast wynosi100 zł/os.

 

Samolot

Miejscowość
Katowice

Autokar

Miejscowość Cena
Poznań Dopłata 100 PLN
Kościan Dopłata 100 PLN
Leszno Dopłata 100 PLN
Wrocław Dopłata 100 PLN
Rogów Opolski Dopłata 100 PLN
Gliwice Dopłata 100 PLN
Warszawa Dopłata 100 PLN
Łódź Dopłata 100 PLN
Piotrków Tryb. Dopłata 100 PLN
Radomsko Dopłata 100 PLN
Częstochowa Dopłata 100 PLN

Cena zawiera

- przelot na trasie PL - BG - PL
- transfer lotnisko-hotel-lotnisko
- opłatę lotniskową
- zakwaterowanie
- wyżywienie – All-inclusive Light
- ubezpieczenie KL 10000 euro, NNW 10000 zł, bagaż (utrata do 500 zł)
- odpoczynek pełen atrakcji!
- opiekę pilota i wychowawców na trasie przejazdu
- opiekę kadry i rezydenta na miejscu
- podatek VAT

- przelot na trasie PL - BG - PL
- transfer lotnisko-hotel-lotnisko
- opłatę lotniskową
- zakwaterowanie
- wyżywienie – All-inclusive Light
- ubezpieczenie KL 10000 euro, NNW 10000 zł, bagaż (utrata do 500 zł)
- odpoczynek pełen atrakcji!
- opiekę pilota i wychowawców na trasie przejazdu
- opiekę kadry i rezydenta na miejscu
- podatek VAT

Cena nie zawiera

Dopłaty wymagane na miejscu
- koszty programowe i opłata klimatyczna: 30 €/os - płatne u rezydenta
- kaucja zwrotna: 10 €/os - płatne u kierownika obozu, zwracane po wykwaterowaniu pod warunkiem braku szkód
Dopłaty opcjonalne
- wycieczki fakultatywne i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
- Banana Boat Ride - ok. 10 €/os - przejażdżka + wpadka do wody GRATIS :)
- ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych KL 20000 euro, NNW 10000 zł, bagaż (500 zł utrata) - 160 zł/os

Dopłaty wymagane na miejscu
- koszty programowe i opłata klimatyczna: 30 €/os - płatne u rezydenta
- kaucja zwrotna: 10 €/os - płatne u kierownika obozu, zwracane po wykwaterowaniu pod warunkiem braku szkód

Dopłaty opcjonalne
- wycieczki fakultatywne i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
- Banana Boat Ride - ok. 10 €/os - przejażdżka + wpadka do wody GRATIS :)
- ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych KL 20000 euro, NNW 10000 zł, bagaż (500 zł utrata) - 160 zł/os

comments powered by Disqus
Popularne
MUSZYNA – OBÓZ YOUTUBERÓW 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA ŻEGLARSKI ŚWIAT SMYKA RYN 2020
Ryn
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ LETNI (15 DNI) EXTRA EMOCJE W ENERGYLANDII, TATRALANDII, PRATERZE KORBIELÓW 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA MALI GIGANCI NA KASZUBACH
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ REKREACYJNY AKTYWNE LATO DŹWIRZYNO 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ MAŁYCH OPTYMISTÓW NA KASZUBACH KOLANO 2020
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2020]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ RUUNNMAGEDON JASTRZĘBIA GÓRA 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA SPORTOWA PRZYGODA NOWY DWOREK 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA I OBÓZ LETNI MIĘDZYZDROJE OW STILO PROGRAM LEGOLAND 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ BURSZTYNOWE LATO Z TENISEM SPORT & RELAX DĄBKI 2020
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Z Przyjaciółmi Taniej [16.03-31.05.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.