w naszej ofercie: 11707 imprez, 13355 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Francja-  Wakacje z Asterixem 2014
Wszystko o tej ofercie wie:

FRANCJA- WAKACJE Z ASTERIXEM 2014

Młodzieżowy obóz objazdowy

Wiek: od 13 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
11397468
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

FRANCJA - WAKACJE Z ASTERIXEM (Obóz młodzieżowy 13 - 18 lat)

PROGRAM IMPREZY:


1 dzień
Wyjazd z poszczególnych miast wg rozkładu jazdy. Przejazd do TROPICAL ISLANDS RESORT w Niemczech (wstęp od ok. 27 EUR). Tropical Islands Resort to żar tropików w centrum Europy (60 km na południe od Berlina), miejsce, gdzie można się poczuć, jak na jednej z wysp Oceanu Spokojnego. Temperatura wody w basenie imitującym ocean wynosi 30°C, a temperatura powietrza nie spada poniżej 25°C. Można również zasmakować spaceru wśród bujnej roślinności lasów tropikalnych, a także odpocząć na plaży pod palmami przy rajskiej lagunie. Ponadto do dyspozycji duża liczba restauracji i sklepów z pamiątkami. Każdego wieczoru można poczuć gorącą południowo - amerykańską atmosferę, oglądając występy brazylijskich tancerzy w musicalu -Viva Brasil”. Obiadokolacja (płatna we własnym zakresie), nocny przejazd do Francji.

2 dzień
Dalsza podróż przez Francję. W godzinach popołudniowych przyjazd do hotelu, zakwaterowanie i odpoczynek po podróży. Wieczorem spacer, odprawa z pilotem, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień
Śniadanie. Przejazd do PARYŻA, zwiedzanie miasta, m.in.: Luwr, Wieża Eiffl’a, Trocadero, Szkoła Wojskowa, Plac Inwalidów, Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny. Następnie Opera, Muzeum Perfum, Wyspa La Cite z katedrą Notre Dame i Saint Chapelle. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień
Śniadanie. Ciąg dalszy zwiedzania PARYŻA, m.in.: Saint Denis - zwiedzanie nekropolii królów Francji. Potem spacer po Dzielnicy Łacińskiej: Sorbona, Panteon, Ogrody Luksemburskie. Rejs statkiem po Sekwanie. Czas wolny. Następnie Dzielnica Montmartre: Bazylika Sacre - Coeur, Plac Pigalle, kabaret Moulin Rouge. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Doliny Loary. Zwiedzanie ZAMKÓW NAD LOARĄ - zwiedzanie trzech zamków: BLOIS - zamek łączący w sobie aż cztery style architektoniczne: romański, gotycki, renesansowy i klasycystyczny; CHAMBORD - przypomina swoim wyglądem disneyowski pałac Królewny Śnieżki; CHANONCEAUX - posiada piękne ogrody i słynny arkadowy most na rzece. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień
Śniadanie. Przejazd do PARKU ASTERIXA - stworzonego na cześć dwóch galijskich wojowników Asterixa i Obelixa z których to zasłynęła Francja. Walczyli oni z legionem rzymskim dając mu radę dzięki magicznemu elixirowi. Park Asterixa ma Roller Coaster Trace La Du Hourra, które przeniesie Cię do prehistorii. Ten wielki twór osiąga prędkość 60 km/godz. Jeżeli uważasz, że jesteś amatorem mocnych wrażeń to jest co coś w sam raz dla Ciebie. Dla bardziej ryzykownych mamy roller coaster Goudurix tam, gdzie będziesz, aż 7 razy stał na głowie! Musisz to koniecznie wypróbować! Interesująca jest również drewniany roller coaster Tonnerre de Zeus. Gwarancja mocnych wrażeń dla osób w każdym wieku. Wieczorem powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, przejazd do REIMS - zwiedzanie katedry. Przejazd do hotelu koło Strasburga, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień
Śniadanie, przejazd do STRASBURGA, zwiedzanie miasta m.in: zabytkowe centrum z Czarną Kamienicą, Katedrą Notre Dame wraz ze znajdującym się w jej wnętrzu zegarem astronomicznym, malownicza dzielnica LaPetit France (Mała Francja), budynki Instytucji Europejskich. W czasie zwiedzania przerwa na posiłek (we własnym zakresie), wieczorem wyjazd do Polski. Nocny przejazd przez Niemcy.

9 dzień
Powrót do Polski w godzinach popołudniowych wg rozkładu jazdy.

WAŻNE INFORMACJE:
- należy posiadać kwotę ok. 90 EUR na bilety wstępu do Tropical Islands, Parku Asterixa i zwiedzanych obiektów, bilety na metro, komunikację i przewodników lokalnych oraz około 40 Euro na posiłki nie zawarte w programie (zakup posiłków przy pomocy opiekunów),
- kolejność zwiedzania może ulec zmianie, w Paryżu i Strasburgu poruszamy się częściowo komunikacją miejską,
- cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Hotel

zakwaterowanie: 6 noclegów (5 w okolicach Paryża, 1 w okolicach Strasburga),

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

wyżywienie według programu: 2 posiłki dziennie – śniadanie, obiadokolacja,

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

1/ Autobusy podstawowe wyjeżdżają z Krakowa lub Katowic. Z pozostałych miast tzw. połączenia antenowe przy min. 6 osobach, realizowane różnymi środkami transportu: samochód osobowy, bus, pociąg, autobusy liniowe. Połączenia antenowe potwierdzane są na 72 godziny przed datą wyjazdu.

Linia północna A: Łódź - Piotrków Tryb. - Częstochowa - KATOWICE
Linia północna B: Warszawa - Radom - Skarżysko-Kamienna - Kielce - KRAKÓW
Linia wschodnia: Rzeszów - Dębica - Tarnów - KRAKÓW

2/ Przewozy antenowe są skomunikowane ze sobą co może powodować dłuższe oczekiwanie w miejscach przesiadkowych, zwłaszcza w termnach powrotu.

3/ Każdy pasażer może zabrać ze sobą 1 szt. bagażu podstawowego do 20 kg i bagażu podręcznego o wadze do 5 kg.

Autokar

Miejscowość Cena
Cieszyn bez dopłaty
Radom Dopłata 100 PLN
Kielce Dopłata 75 PLN
Tychy Dopłata 40 PLN
Rzeszów Dopłata 120 PLN
Katowice bez dopłaty
Piotrków Trybunalski Dopłata 110 PLN
Łódź Dopłata 120 PLN
Gliwice bez dopłaty
Kraków bez dopłaty
Dębica Dopłata 90 PLN
Wrocław bez dopłaty
Częstochowa Dopłata 75 PLN
Legnica bez dopłaty
Warszawa Dopłata 140 PLN
Skarżysko-Kamienna Dopłata 90 PLN
Bielsko- Biała bez dopłaty
Opole bez dopłaty
Tarnów Dopłata 75 PLN

Cena zawiera

przejazd autokarem klasy lux (klimatyzacja, WC, DVD, barek), zakwaterowanie: 6 noclegów (5 w okolicach Paryża, 1 w okolicach Strasburga), wyżywienie według programu: 2 posiłki dziennie – śniadanie, obiadokolacja, ubezpieczenie NNW do 2 000 EUR, KL do 15 000 EUR, bagażu do 200 EUR, opiekę pilota i kadry pedagogicznej, opiekę medyczną na telefon, atrakcyjny program zwiedzania, podatek VAT

Cena nie zawiera

- należy posiadać kwotę ok. 90 EUR na bilety wstępu do Tropical Islands, Parku Asterixa i zwiedzanych obiektów, bilety na metro, komunikację i przewodników lokalnych oraz około 40 Euro na posiłki nie zawarte w programie (zakup posiłków przy pomocy opiekunów),
- kolejność zwiedzania może ulec zmianie, w Paryżu i Strasburgu poruszamy się częściowo komunikacją miejską,
- cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie.

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00
Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.