w naszej ofercie: 13038 imprez, 4725 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Profesjonalny Obóz Konny na Kaszubach
Wszystko o tej ofercie wie:

PROFESJONALNY OBÓZ KONNY NA KASZUBACH

Obozy i kolonie konne 2019 na Kaszubach, Obóz konny 2019, Profesjonalny obóz konny, 26 godzin teorii, praktyki i jazdy w siodle

Wiek: od 9 do 13 lat, od 14 do 17 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja + (FB+)
Ocena oferty:
Kod oferty:
109025073
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
PROFESJONALNY OBÓZ KONNY NA KASZUBACH
Obozy i kolonie konne 2019 na Kaszubach, Obóz konny 2019, Profesjonalny obóz konny, 26 godzin teorii, praktyki i jazdy w siodle
Wakacje w siodle - Profesjonalny obóz jeździecki z odznakami PZJ 2019
Ponad 26 godzin Teorii, Praktyki i jazdy w Stajni Pałac Runowo
Kolonia (8-13l) i obóz (14-17l) organizowane na terenie ośrodka kolonijnego Pałac pod Bocianim Gniazdem, w
skład którego wchodzi Stajnia Pałac Runowo. Jako Certy4kowany Ośrodek Jeździecki Polskiego Związku
Jeździeckiego prowadzi całoroczną naukę jazdy konnej, w tym przygotowania do powszechnych odznak PZJ.
Autorski program obejmujący zajęcia teoretyczne i praktyczne został opracowany przez kadrę w tym instruktorów
PZJ, Instruktorów rekreacji ruchowej , zawodników, specjalistów do spraw hodowli koni z odpowiednimi
kwali8kacjami oraz doświadczeniem. Dzięki specjalnie przygotowanym placom treningowym krytej ujeżdżalni,
trasom konnym, oraz spokojnym koniom, kolonia jest odpowiednia zarówno dla początkujących jak i
zaawansowanych jeźdźców. Podczas obozów, prócz dobrej zabawy najważniejsze jest bezpieczeństwo dlatego
zawsze wypożyczamy na jazdę atestowany sprzęt jeździecki – kamizelki i kaski jeździeckie.
Przeszkoliliśmy ponad 2000 dzieci na odznaki !!
Runowo to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km od
morza. Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają,
że każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich.
Program
Certy8kowany Ośrodek Jeździecki Polskiego Związku Jeździeckiego prowadzący całoroczną profesjonalną naukę jazdy konnej wraz z przygotowaniem do „Brązowej Odznaki” i odznaki „Jeżdżę Konno” PZJ. Kadrę stanowią instruktorzy, zawodnicy, specjaliści do spraw hodowli koni z odpowiednimi kwali8kacjami i doświadczeniem. Uczestnicy obozów mają do dyspozycji 38 spokojnych koni, krytą ujeżdżalnię (600 m kw), profesjonalne parkury i malownicze, oznakowane trasy konne. W 2018 roku ruszył Mini Cross - specjalnie przygotowany tor przeszkód dla konia i jeźdźca. Tor obejmuje przeszkodę wodną, wejście i zejście na "bankiet"- wzniesienie, przeskok przez kłodę. Obiekty zostały zbudowane na ogrodzonym terenie specjalnie przygotowanym do zajęć konnych dla dzieci i młodzieży (zajęcia dla chętnych).
Zajęcia teoretyczne
- Prowadzone są przez kadrę ośrodka w tym, specjalistów do spraw hodowli koni lub lekarza weterynarii lub kowala i instruktorów.
Obejmują m.in multimedialne wykłady:
- BHP - zapoznanie się z organizacją stajni i końmi; przydział do opieki i pielęgnacji.
- Ogólna budowa i zasady żywienia konia; maści, rasy i typy koni; podstawowe chody; budowa siodła i ogłowia; prawidłowy dosiad i wiele
innych.
- Zajęcia przygotowujące do odznaki Jeżdżę Konno PZJ
- Dodatkowo uczestnik ma dostęp do zbiorów Biblioteczki konnej oraz dostaje Materiały Szkoleniowe – zeszyt ćwiczeń
Zajęcia Praktyczne
Podział na grupy zaawansowania następuje w dniu przyjazdu po uprzednim sprawdzeniu umiejętności jeździeckich przez instruktorów
ośrodka. Zajęcia każdorazowo są dostosowywane do umiejętności uczestników i mogą być modyfikowane.
Jazdy w siodle: - 12 godzin lekcji jeździeckich w siodle podczas obozu
Elementy programu dla grup odbywają się w ciągu całego dnia z podziałem na sekcje:
POCZĄTKUJĄCY I ŚREDNIO ZAAWANSOWANI
Nauka samodzielnego przygotowania konia do jazdy, (czyszczenie i siodłanie) pod okiem instruktora i jego pomocników; Indywidualne jazdy na lonży; Samodzielna nauka jazdy kłusem; Pokonywanie cavaletti; Spacery do lasu z asekuracją; Wyjazdy w teren, jazdy na oklep, Mini Cross zajęcia na specjalnym torze stępem lub z asekuracją, kucykowanie - zabawy z kucykami na specjalnie przygotowanym placu, budowanie relacji - więzi z koniem
ZAAWANSOWANI
Nauka podstaw ujeżdżenia; podstawy skoków przez przeszkody; wyjazdy w teren, jazda na oklep; Mini cross – specjalny tor (kłus, galop wg. umiejętności); ćwiczenia na oklep, swobodne galopady na specjalnym torze, Pomoc jeźdźcom początkującym; Indywidualna pielęgnacja konia będącego pod pieką. Podstawa jazdy sportowej teoria i praktyka. Pomoc instruktorom i kadrze w stajni itp.; budowanie więzi z koniem – „trawkowanie”
Zajęcia dla wszystkich:
- karmienie koni i prace w stajni - zajęcia dodatkowe dla chętnych;
- Udział w konkursie o „Złotą Podkowę” - zabawa
- egzamin na Odznakę Jeżdżę Konno PZJ lub pasowanie na jeźdźca;
- Warsztaty Kowalskie - profesjonale zajęcia z mistrzem kowalstwa, pokaz wytwarzania podków na gorąco i pracy z koniem.
- Mini Cross - specjalnie przygotowany tor przeszkód dla konia i jeźdźca. Tor obejmuje przeszkodę wodną, wejście i zejście na "bankiet"- wzniesienie, przeskok przez kłodę oraz suchy rów. 
- pokaz koni i wybór najlepiej przygotowanego konia lub przejażdżka wozem po okolicy
- Zajęcia realizowane są z dbałością o bezpieczeństwo i dostosowane do umiejętności uczestników. W razie niepogody uczestnicy korzystają z Krytej Ujeżdżalni 600 metrów kwadratowych.
Fakultety i dodatki
Dodatkowe zajęcia są realizowane w formie zorganizowanej przy zebraniu min. 6 os na dany temat i dostosowywane do wieku oraz
umiejętności uczestników. Możliwość wykupienia na miejscu w ośrodku lub przy rezerwacji. Ilość miejsc na fakultecie ograniczona.
MAXI koń 250 zł
pakiet 5 godz. lekcji dodatkowych jazd konnych dostosowywanych do umiejętności uczestnika dedykowany osobom samodzielnie jeżdżącym. liczba miejsc ograniczona.
Lazy Horses 160 zł
Pakiet 4 godz. zajęć obejmujący pracę i zabawy z końmi, zabawy na łące połączone z nauką podstaw metod Naturalnych i gry konne. W programie spacery i rozmowy z końmi i kucykami. Idealny pakiet dla osób zaczynających przygodę z jeździectwem. Ilość miejsc ograniczona.
Konna sesja 100 zł
fotograficzna Profesjonalna konna sesja zdjęciowa w plenerze, uczestnik dostaje płytę, pamiątkowy kubek, i magnes ze zdjęciami.
Paintball XXL 250 zł
Pakiet - 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie. Cykl zajęć obejmuje różne stopnie trudności przygotowane przez sędziów, trenerów i zawodników na najnowocześniejszym na Pomorzu polu paintballowym. Obiekt z różnego rodzaju przeszkodami, okopami, budynkami i samochodami z duża dawką adrenaliny. Dbamy o bezpieczeństwo!! - Jako nieliczni w Polsce posiadamy specjalne markery dla każdej grupy wiekowej w tym 0,5 cala o zmniejszonej sile rażenia - odpowiednie dla dzieci młodszych.
Pakiet Amazonki 140 zł
Komplet kultowych gadżetów - brelok, czapka oraz bluza z nadrukiem Konie Moim Życiem - do wyboru kolor czerwony lub czarny. Idealne dla każdej miłośniczki koni.
Bluza Moro Team 35 zł
Kultowa bluza moro kadry Runowo Team będąca obiektem westchnięć Adrenaliny.... 

PROFESJONALNY OBÓZ KONNY NA KASZUBACH
Obozy i kolonie konne 2019 na Kaszubach, Obóz konny 2019, Profesjonalny obóz konny, 26 godzin teorii, praktyki i jazdy w siodle

Wakacje w siodle
- Profesjonalny obóz jeździecki z odznakami PZJ 2019

Ponad 26 godzin Teorii, Praktyki i jazdy w Stajni Pałac Runowo

Kolonia (8-13l) i obóz (14-17l) organizowane na terenie ośrodka kolonijnego Pałac pod Bocianim Gniazdem, wskład którego wchodzi Stajnia Pałac Runowo. Jako Certy4kowany Ośrodek Jeździecki Polskiego ZwiązkuJeździeckiego prowadzi całoroczną naukę jazdy konnej, w tym przygotowania do powszechnych odznak PZJ.Autorski program obejmujący zajęcia teoretyczne i praktyczne został opracowany przez kadrę w tym instruktorówPZJ, Instruktorów rekreacji ruchowej , zawodników, specjalistów do spraw hodowli koni z odpowiednimikwali8kacjami oraz doświadczeniem. Dzięki specjalnie przygotowanym placom treningowym krytej ujeżdżalni,trasom konnym, oraz spokojnym koniom, kolonia jest odpowiednia zarówno dla początkujących jak izaawansowanych jeźdźców. Podczas obozów, prócz dobrej zabawy najważniejsze jest bezpieczeństwo dlategozawsze wypożyczamy na jazdę atestowany sprzęt jeździecki – kamizelki i kaski jeździeckie.

Przeszkoliliśmy ponad 2000 dzieci na odznaki !!

Runowo to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km odmorza. Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają,że każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich.

Program

Certyfikowany Ośrodek Jeździecki Polskiego Związku Jeździeckiego prowadzący całoroczną profesjonalną naukę jazdy konnej wraz z przygotowaniem do „Brązowej Odznaki” i odznaki „Jeżdżę Konno” PZJ. Kadrę stanowią instruktorzy, zawodnicy, specjaliści do spraw hodowli koni z odpowiednimi kwali8kacjami i doświadczeniem. Uczestnicy obozów mają do dyspozycji 38 spokojnych koni, krytą ujeżdżalnię (600 m kw), profesjonalne parkury i malownicze, oznakowane trasy konne. W 2018 roku ruszył Mini Cross - specjalnie przygotowany tor przeszkód dla konia i jeźdźca. Tor obejmuje przeszkodę wodną, wejście i zejście na "bankiet"- wzniesienie, przeskok przez kłodę. Obiekty zostały zbudowane na ogrodzonym terenie specjalnie przygotowanym do zajęć konnych dla dzieci i młodzieży (zajęcia dla chętnych).

Zajęcia teoretyczne
- Prowadzone są przez kadrę ośrodka w tym, specjalistów do spraw hodowli koni lub lekarza weterynarii lub kowala i instruktorów.Obejmują m.in multimedialne wykłady:
- BHP - zapoznanie się z organizacją stajni i końmi; przydział do opieki i pielęgnacji.
- Ogólna budowa i zasady żywienia konia; maści, rasy i typy koni; podstawowe chody; budowa siodła i ogłowia; prawidłowy dosiad i wieleinnych.
- Zajęcia przygotowujące do odznaki Jeżdżę Konno PZJ
- Dodatkowo uczestnik ma dostęp do zbiorów Biblioteczki konnej oraz dostaje Materiały Szkoleniowe – zeszyt ćwiczeń

Zajęcia Praktyczne
Podział na grupy zaawansowania następuje w dniu przyjazdu po uprzednim sprawdzeniu umiejętności jeździeckich przez instruktorówośrodka. Zajęcia każdorazowo są dostosowywane do umiejętności uczestników i mogą być modyfikowane.

Jazdy w siodle: - 12 godzin lekcji jeździeckich w siodle podczas obozu

Elementy programu dla grup odbywają się w ciągu całego dnia z podziałem na sekcje:

POCZĄTKUJĄCY I ŚREDNIO ZAAWANSOWANI
Nauka samodzielnego przygotowania konia do jazdy, (czyszczenie i siodłanie) pod okiem instruktora i jego pomocników; Indywidualne jazdy na lonży; Samodzielna nauka jazdy kłusem; Pokonywanie cavaletti; Spacery do lasu z asekuracją; Wyjazdy w teren, jazdy na oklep, Mini Cross zajęcia na specjalnym torze stępem lub z asekuracją, kucykowanie - zabawy z kucykami na specjalnie przygotowanym placu, budowanie relacji - więzi z koniem

ZAAWANSOWANI
Nauka podstaw ujeżdżenia; podstawy skoków przez przeszkody; wyjazdy w teren, jazda na oklep; Mini cross – specjalny tor (kłus, galop wg. umiejętności); ćwiczenia na oklep, swobodne galopady na specjalnym torze, Pomoc jeźdźcom początkującym; Indywidualna pielęgnacja konia będącego pod pieką. Podstawa jazdy sportowej teoria i praktyka. Pomoc instruktorom i kadrze w stajni itp.; budowanie więzi z koniem – „trawkowanie”

Zajęcia dla wszystkich:
- karmienie koni i prace w stajni - zajęcia dodatkowe dla chętnych;
- Udział w konkursie o „Złotą Podkowę” - zabawa
- egzamin na Odznakę Jeżdżę Konno PZJ lub pasowanie na jeźdźca;
- Warsztaty Kowalskie - profesjonale zajęcia z mistrzem kowalstwa, pokaz wytwarzania podków na gorąco i pracy z koniem.
- Mini Cross - specjalnie przygotowany tor przeszkód dla konia i jeźdźca. Tor obejmuje przeszkodę wodną, wejście i zejście na "bankiet"- wzniesienie, przeskok przez kłodę oraz suchy rów. 
- pokaz koni i wybór najlepiej przygotowanego konia lub przejażdżka wozem po okolicy
- Zajęcia realizowane są z dbałością o bezpieczeństwo i dostosowane do umiejętności uczestników. W razie niepogody uczestnicy korzystają z Krytej Ujeżdżalni 600 metrów kwadratowych.

Fakultety i dodatki
Dodatkowe zajęcia są realizowane w formie zorganizowanej przy zebraniu min. 6 os na dany temat i dostosowywane do wieku orazumiejętności uczestników. Możliwość wykupienia na miejscu w ośrodku lub przy rezerwacji. Ilość miejsc na fakultecie ograniczona.

MAXI koń 250 zł
pakiet 5 godz. lekcji dodatkowych jazd konnych dostosowywanych do umiejętności uczestnika dedykowany osobom samodzielnie jeżdżącym. liczba miejsc ograniczona.

Lazy Horses 160 zł
Pakiet 4 godz. zajęć obejmujący pracę i zabawy z końmi, zabawy na łące połączone z nauką podstaw metod Naturalnych i gry konne. W programie spacery i rozmowy z końmi i kucykami. Idealny pakiet dla osób zaczynających przygodę z jeździectwem. Ilość miejsc ograniczona.

Konna sesja 100 zł
fotograficzna Profesjonalna konna sesja zdjęciowa w plenerze, uczestnik dostaje płytę, pamiątkowy kubek, i magnes ze zdjęciami.

Paintball XXL 250 zł
Pakiet - 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie. Cykl zajęć obejmuje różne stopnie trudności przygotowane przez sędziów, trenerów i zawodników na najnowocześniejszym na Pomorzu polu paintballowym. Obiekt z różnego rodzaju przeszkodami, okopami, budynkami i samochodami z duża dawką adrenaliny. Dbamy o bezpieczeństwo!! - Jako nieliczni w Polsce posiadamy specjalne markery dla każdej grupy wiekowej w tym 0,5 cala o zmniejszonej sile rażenia - odpowiednie dla dzieci młodszych.

Pakiet Amazonki 140 zł
Komplet kultowych gadżetów - brelok, czapka oraz bluza z nadrukiem Konie Moim Życiem - do wyboru kolor czerwony lub czarny. Idealne dla każdej miłośniczki koni.

Bluza Moro Team 35 zł
Kultowa bluza moro kadry Runowo Team będąca obiektem westchnięć Adrenaliny.... 

Terminy i ceny

Pałac Namiot Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Dieta Wegetariańska : Dopłata 0 PLN
MAXI koń : Dopłata 250 PLN
Lazy Horses : Dopłata 260 PLN
Konna sesja : Dopłata 100 PLN
Paintball XXL : Dopłata 250 PLN
Pakiet Amazonki : Dopłata 140 PLN
Bluza Moro Team : Dopłata 35 PLN
Egzamin i odznaka „Jeżdżę Konno” Polskiego Związku Jeździeckiego - proszę o przesłanie formularza zgłoszeniowego : Dopłata 35 PLN

Zakwaterowanie

Pałac pod Bocianim Gniazdem

Ośrodek kolonijno wypoczynkowy "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym.
Na terenie 5 hektarów goście mogą korzystać z przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” - piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, oraz kompleksu jeździeckiego.
W razie niepogody dysponujemy: halą 600 m2, w której znajduje się duża ścianka wspinaczkowa 5x5 m oraz plac jeździecki i odbywają się zajęcia animacyjne; Wiatą Indiańską 200 m2; Wiatą zajęciową wyposażoną w stoły na warsztaty lub zajęcia lekcyjne; oraz dużymi namiotami świetlicowymi. Dzięki temu, mimo złej pogody możemy realizować program zarówno dla dzieci młodszych jak i starszych.
Baza noclegowa Pałacu pod Bocianim Gniazdem
Pałac jest dwukondygnacyjnym budynkiem składającym się z: dużej i stylowej sali jadalnej; holu z zabytkowym kominkiem; 20 wszechstronnych pokoi od 3 do 8 os. (z nowymi łóżkami, szafami, szafeczkami, stolikami oraz łazienkami); dodatkowych sanitariatów oraz werandy - sali zajęciowej i gabinetu medycznego. Obiekt jest monitorowany i bezpieczny.
Domki - Kompleks pięciu drewnianych domków znajduje się 150 m od pałacu, obok „runowskiej plaży”, piaszczystego boiska wraz z placem zabaw. Wyposażono je w 6-7 łóżek, szafę, szafki i stolik. Każdy ma własną łazienkę oraz werandę skierowaną na nasłonecznione południe oraz plac apelowy.
Namioty są 6- osobowe - typu NS wyposażone w łóżka polowe z materacami i kocami, drewniane podłogi, szafy i oświetlenie (potrzebne własne śpiwory). Obok znajdują się: plac apelowy, murowane sanitariaty, umywalka polowa oraz namioty świetlicowe. Cały teren obozowiska jest oświetlony, z miejscem ogniskowym, boiskiem do piłki plażowej i ścianką wspinaczkową.

Ośrodek kolonijno wypoczynkowy "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym.

Na terenie 5 hektarów goście mogą korzystać z przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” - piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, oraz kompleksu jeździeckiego.

W razie niepogody dysponujemy: halą 600 m2, w której znajduje się duża ścianka wspinaczkowa 5x5 m oraz plac jeździecki i odbywają się zajęcia animacyjne; Wiatą Indiańską 200 m2; Wiatą zajęciową wyposażoną w stoły na warsztaty lub zajęcia lekcyjne; oraz dużymi namiotami świetlicowymi. Dzięki temu, mimo złej pogody możemy realizować program zarówno dla dzieci młodszych jak i starszych.

Baza noclegowa Pałacu pod Bocianim Gniazdem

Pałac jest dwukondygnacyjnym budynkiem składającym się z: dużej i stylowej sali jadalnej; holu z zabytkowym kominkiem; 20 wszechstronnych pokoi od 3 do 8 os. (z nowymi łóżkami, szafami, szafeczkami, stolikami oraz łazienkami); dodatkowych sanitariatów oraz werandy - sali zajęciowej i gabinetu medycznego. Obiekt jest monitorowany i bezpieczny.

Domki - Kompleks pięciu drewnianych domków znajduje się 150 m od pałacu, obok „runowskiej plaży”, piaszczystego boiska wraz z placem zabaw. Wyposażono je w 6-7 łóżek, szafę, szafki i stolik. Każdy ma własną łazienkę oraz werandę skierowaną na nasłonecznione południe oraz plac apelowy.

Namioty są 6- osobowe - typu NS wyposażone w łóżka polowe z materacami i kocami, drewniane podłogi, szafy i oświetlenie (potrzebne własne śpiwory). Obok znajdują się: plac apelowy, murowane sanitariaty, umywalka polowa oraz namioty świetlicowe. Cały teren obozowiska jest oświetlony, z miejscem ogniskowym, boiskiem do piłki plażowej i ścianką wspinaczkową.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja + (FB+)

W klimatyzowanej Sali jadalnej, pałacowa kuchnia serwuje smaczne i zdrowe posiłki. Produkty pochodzą od lokalnych rolników jak również z pałacowego ogrodu. Specjalizuje się w kuchni europejskiej i polskiej z uwzględnieniem diety wegetariańskiej. U nas zawsze możesz przyjść po dokładkę.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar lub Pociąg

Transport zorganizowany wspólnie z innym biurem podróży; za dopłatą, może odbywać się busami, autobusami rejsowymi, lub PKP przy minimum 6 uczestnikach z danego miejsca wyjazdu. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, terminu wyjazdu, przesiadek oraz środka transportu w wypadku małej liczby uczestników z danego miasta. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem. Szczegóły transportu drogą kolejową, zostaną podane na 3 dni przed wyjazdem. Na stacjach pośrednich koloniści dosiadają się do grup i konwojentów. Informacje szczegółowe o miejscach w wagonach, konwojentach i godzinie wyjazdu podane zostaną na 7 dni przed wyjazdem na stronie organizatora.
Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Transport jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach z danego kierunku. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdów na imprezę z danej miejscowości, ze wskazaniem najbliższego miejsca zbiórki. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
Przyjazd autokarów do ośrodka planowany jest ok godz. 17.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
Transport zorganizowany wspólnie z innym biurem podróży; za dopłatą, może odbywać się busami, autobusami rejsowymi, lub PKP przy minimum 6 uczestnikach z danego miejsca wyjazdu. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, terminu wyjazdu, przesiadek oraz środka transportu w wypadku małej liczby uczestników z danego miasta. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.

Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem. Szczegóły transportu drogą kolejową, zostaną podane na 3 dni przed wyjazdem. Na stacjach pośrednich koloniści dosiadają się do grup i konwojentów. Informacje szczegółowe o miejscach w wagonach, konwojentach i godzinie wyjazdu podane zostaną na 7 dni przed wyjazdem na stronie organizatora.

Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Transport jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach z danego kierunku. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdów na imprezę z danej miejscowości, ze wskazaniem najbliższego miejsca zbiórki. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.

Przyjazd autokarów do ośrodka planowany jest ok godz. 17.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.

Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.

Miejscowość Miejsce zbiórki Cena
Białogard Dopłata 150 PLN
Bydgoszcz Dopłata 160 PLN
Częstochowa Dopłata 190 PLN
Elbląg Dopłata 140 PLN
Gdańsk Dopłata 120 PLN
Iława Dopłata 150 PLN
Katowice Dopłata 190 PLN
Kielce Dopłata 200 PLN
Koszalin Dopłata 150 PLN
Kraków Dopłata 200 PLN
Leszno Dopłata 180 PLN
Lublin Dopłata 150 PLN
Łódź Dopłata 180 PLN
Malbork Dopłata 150 PLN
Mława Dopłata 160 PLN
Opole Dopłata 190 PLN
Ostróda Dopłata 140 PLN
Poznań Dopłata 170 PLN
Radom Dopłata 170 PLN
Stargard Szczeciński Dopłata 140 PLN
Szczecin Dopłata 160 PLN
Sławno Dopłata 120 PLN
Toruń MOP „Nowa Wieś”* Dopłata 150 PLN
Warszawa Dopłata 180 PLN
Wrocław Dopłata 190 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 6

Własny

Cena zawiera

- Zakwaterowanie Pałac / Domek / Namiot - według oferty oznaczenie przy rezerwacji
- Wyżywienie - Jedzenie podawane w klimatyzowanej sali jadalnej. Smaczna kuchnia europejska i polska uwzględnia dietę wegetariańską, obejmuje cztery posiłki dziennie : śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację oraz suchy prowiant na drogę (opcja z transportem) Tu zawsze możesz przyjść po dokładkę. Dodatkowo dla wszystkich dostępny jest dystrybutor z wodą oraz wieczorna przekąska u opiekunów.
- Ubezpieczenie NNW w PZU Życie na 10 tyś zł
- Opieka - Wychowawcy, animatorzy i instruktorzy zajęć tematycznych; całodobowa opieka medyczna, lekarz pod telefonem, ratownik na kąpielisku;
- Realizacja programu jeździeckiego wg opisu
- Jednodniowa wycieczka nad morze z plażowaniem i wizyta w Lęborku ( nie obejmuje turnusu 6 )
- Zajęcia twórcze dla chętnych w tym rysowanie koni, lepienie, projektowanie stajni i strojów, nagrywanie wspólnych teledysków.
- Dyskoteki animacyjne, ogniska i grille; Gry i zabawy sportowo – rekreacyjne w tym parada kolorów, wejście na ściankę wspinaczkową i zabawy w „Małpim Raju”, wycieczki piesze nad jezioro,
- Wieczorne gry i zabawy tematyczne,
- Możliwość prania odzieży każdy kto zabierze trochę proszku do prania będzie mógł skorzystać nieodpłatnie z pralki. Oczywiście nauczymy - ręcznie prać skarpetki - Uczestnik musi zgłosić chęć do biura ośrodka.
- Egzamin i odznaka „Jeżdżę Konno” Polskiego Związku Jeździeckiego (Tylko dla osób które wcześniej prześlą formularz zgłoszeniowy)
- Zakwaterowanie Pałac / Domek / Namiot - według oferty oznaczenie przy rezerwacji
- Wyżywienie - Jedzenie podawane w klimatyzowanej sali jadalnej. Smaczna kuchnia europejska i polska uwzględnia dietę wegetariańską, obejmuje cztery posiłki dziennie : śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację oraz suchy prowiant na drogę (opcja z transportem) Tu zawsze możesz przyjść po dokładkę. Dodatkowo dla wszystkich dostępny jest dystrybutor z wodą oraz wieczorna przekąska u opiekunów.
- Ubezpieczenie NNW w PZU Życie na 10 tyś zł
- Opieka - Wychowawcy, animatorzy i instruktorzy zajęć tematycznych; całodobowa opieka medyczna, lekarz pod telefonem, ratownik na kąpielisku;
- Realizacja programu jeździeckiego wg opisu
- Jednodniowa wycieczka nad morze z plażowaniem i wizyta w Lęborku ( nie obejmuje turnusu 6 )
- Zajęcia twórcze dla chętnych w tym rysowanie koni, lepienie, projektowanie stajni i strojów, nagrywanie wspólnych teledysków.
- Dyskoteki animacyjne, ogniska i grille; Gry i zabawy sportowo – rekreacyjne w tym parada kolorów, wejście na ściankę wspinaczkową i zabawy w „Małpim Raju”, wycieczki piesze nad jezioro,
- Wieczorne gry i zabawy tematyczne,
- Możliwość prania odzieży każdy kto zabierze trochę proszku do prania będzie mógł skorzystać nieodpłatnie z pralki. Oczywiście nauczymy - ręcznie prać skarpetki - Uczestnik musi zgłosić chęć do biura ośrodka.
- Egzamin i odznaka „Jeżdżę Konno” Polskiego Związku Jeździeckiego (Tylko dla osób które wcześniej prześlą formularz zgłoszeniowy)

Cena nie zawiera

  • Transportu i oferty fakultatywnej.

Informacje dodatkowe

- Na zajęcia zapewniamy BEZPŁATNIE atestowane kaski jeździeckie, kamizelki ochronne, oraz materiały szkoleniowe. Kamizelka jest nieodpłatnie wypożyczana przez ośrodek, stanowi podstawowe i obowiązkowe wyposażenie uczestnika obozu.
- Stajnia oraz organizator zastrzegają sobie prawo mody8kacji programu w zależności od warunków atmosferycznych, umiejętności uczestników oraz stanu ich zdrowia.
- Telefony sa deponowane u ywchowawców kolonijnych. Z dziećmi i wychowawcami można kontaktować się w czasie ciszy poobiedniej: Wakacje w Siodle - 13:30 - 14:30
- Skrót WS oznacza wakacje w siodle - zakwaterowanie w Pałacu lub w Domku
- WSN oznacza zakwaterowanie w namiotach turnus 1 - wiek 13 - 17 lat
- Należy zapoznac się z regulaminem stajni oraz regulaminem ośrodka
- Ubezpieczenie na fundusz gwarancyjny - 0 zł
- Zaleca się dokupienie we własnym zakresie ubezpieczenia NNW Sport na czas kolonii
- Przy przyjęciu dziecka na kolonie wymagana jest podpisana karta kwalifikacyjna uczestnika oraz dodatkowe zgody na zajęcia

- Na zajęcia zapewniamy BEZPŁATNIE atestowane kaski jeździeckie, kamizelki ochronne, oraz materiały szkoleniowe. Kamizelka jest nieodpłatnie wypożyczana przez ośrodek, stanowi podstawowe i obowiązkowe wyposażenie uczestnika obozu.
- Stajnia oraz organizator zastrzegają sobie prawo mody8kacji programu w zależności od warunków atmosferycznych, umiejętności uczestników oraz stanu ich zdrowia.
- Telefony sa deponowane u ywchowawców kolonijnych. Z dziećmi i wychowawcami można kontaktować się w czasie ciszy poobiedniej: Wakacje w Siodle - 13:30 - 14:30
- Skrót WS oznacza wakacje w siodle - zakwaterowanie w Pałacu lub w Domku
- WSN oznacza zakwaterowanie w namiotach turnus 1 - wiek 13 - 17 lat
- Należy zapoznac się z regulaminem stajni oraz regulaminem ośrodka
- Ubezpieczenie na fundusz gwarancyjny - 0 zł
- Zaleca się dokupienie we własnym zakresie ubezpieczenia NNW Sport na czas kolonii
- Przy przyjęciu dziecka na kolonie wymagana jest podpisana karta kwalifikacyjna uczestnika oraz dodatkowe zgody na zajęcia

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.